Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

El Cucuy

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

47 Świetna

O El Cucuy

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

640 wyświetleń profilu
 1. El Cucuy

  Porady księdza jak być dobrą żoną

  U mnie w domu przy obiedzie wczoraj też było wielkie oburzenie ze strony damskiej części rodziny w kwestii słów księdza. Przykontrowałem dopiero, jak wszystko zjadłem. Za dobre żarełko było. Wszystkie pary po tym, jak minie haj zakochania, po prostu muszą lubić ze sobą przebywać. Jeśli dana kobieta lubi przebywać ze swoim facetem, to nie powinna mieć z dbaniem o niego żadnego problemu. A facet, jeśli umie myśleć strategicznie, też od czasu do czasu się w coś zaangażuje, co by ograniczyć ryzyko wysłuchiwania kazań.
 2. El Cucuy

  Rozstanie... pomożecie?

  Ok, już nie zabieram głosu.
 3. El Cucuy

  Rozstanie... pomożecie?

  @Tomasz580 Naśladuj rzekę. Rzeka płynie cały czas naprzód. Nie zawraca do momentu, przez który już przepłynęła.
 4. Juras, będąc osobą publiczną i powszechnie znaną w polskim środowisku MMA musiałby być debilem do sześcianu, aby się czegoś takiego dopuścić. Miały pozamiataną karierę komentatorską. Zawodniczą, którą niedawno reaktywował, zresztą też.
 5. El Cucuy

  Żałosne wyposażenie większości publicznych bibliotek

  Dzisiaj mamy 1 maja, a ja już teraz mam przeczytanych 7 książek i sam jeszcze odczuwam niedosyt. Kiedyś miałem może i dziwną, ale za to skuteczną metodę przebrnięcia przez trudniejsze rozdziały. Brałem papierową książkę do łapy i w tym samym czasie na słuchawkach puszczałem audiobooka dokładnie tej samej pozycji. No i przez trudniejsze rozdziały przeprowadzał mnie np. głos Krzysztofa Gosztyły, albo Grzegorza Pawlaka. Nie polecam jednak tego podejścia do całych książek, bo można zasnąć. Mnie bardziej niepokoi spadający poziom czytelnictwa u absolwentów szkół wyższych. Wiecie - praca zdobyta, zarabia się na życie odtwarzaniem tych samych czynności i zaczyna się mechaniczna bezmyślność. Nie generalizuję, ale w mojej grupie zawodowej, w nauczycielstwie, niestety tak jest.
 6. El Cucuy

  Żałosne wyposażenie większości publicznych bibliotek

  Tak tylko tytułem uzupełnienia do tego, co przed chwilą napisał @MoszeKortuxy. W Polsce zatrważająco mało osób czyta książki i to jest smutna prawda, ale ostatnio sam zaobserwowałem, że mój przyjaciel, który jest ...polonistą też cienko wypada, jeśli chodzi o obcowanie z literaturą. Przyjść do pracy, omówić lekturę w ten sam sposób, co robi to już od lat i wyjść. Zawstydził się, gdy wskazałem mu grzecznie, że nie tędy droga.
 7. Miałem kilka lat temu podobną sytuację, co @Lethys i zadziałałem mniej więcej tak, jak w powyższych komentarzach bracia piszą. Postawiłem bardziej na szczerość i mówienie prosto z mostu. Mam do siebie żal tylko za jedną rzecz - megadługo z tym zwlekałem. Straciłem kilka dobrych miesięcy spokojnego i bezproblemowego życia. Jeśli @Lethys jesteś pewien, że trzeba to zakończyć, zrób to szybciej niż później. Jej wrogiem za stracone (jej zdaniem) dwa lata tak, czy siak się staniesz, więc działaj i nie pozwól tej sprawie w Twojej głowie nabrać większych rozmiarów. Moje subiektywne zdanie.
 8. To ja zawsze zadaję wprost następujące pytanie: "Co będę miał, będąc w związku z Tobą, czego sam sobie nie mogę zapewnić?" Później ten charakterystyczny wyraz twarzy typu "WTF?! Jak on śmie jeszcze mieć jakieś wymagania!!"
 9. @Tomko Zauważyłem i w pełni się zgadzam. Bardzo często używam słynnego powiedzenia, aby nie robić ku*wy z logiki. Wówczas Panie się oburzają, że każdy ma swoją logikę. LOGIKA JEST JEDNA. RÓŻNE SĄ POGLĄDY - tak im odpowiadam.
 10. Moim zdaniem nie masz czego żałować. Łaska takich młodych samic na pstrym koniu jeździ. Zmienia się z minuty na minutę.
 11. Obejrzyjcie ten wywiad, jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Moim zdaniem Renata Kim wyczuła prawdę, mówiąc, że Pani Katarzyna nie zachowuje się jak ofiara pobicia. Dziwne jest też to, że Pani Katarzyna wraca do historii sprzed kilku miesięcy związanej z odebraniem Panu Miłoszowi uprawnień instruktorskich. Kogo to teraz interesuje i jaki to ma związek ze sprawą? Podkreśliła tylko, że była na ten temat "głośna sprawa". Grubymi nićmi szyte moim zdaniem.
 12. Pracowałem kiedyś w Olsztynie, gdzie Pan Miłosz kiedyś mieszkał, jako dziennikarz sportowy i mieliśmy okazję kilkakrotnie się widzieć podczas wywiadów, które z nim przeprowadzałem. Normalny, spokojny facet, który miał świetny kontakt ze swoimi grupami treningowymi. Prowadził nawet zajęcia dla dzieciaków, podczas których panowała mega atmosfera. O tym, czy ma jakieś problemy z prawem, w ogóle nie wiedziałem, a miałem wtedy w pracy sporo informatorów. Coś prędzej, czy później by do mnie doszło.
 13. El Cucuy

  Niechęć do wchodzenia w związki

  Uważnie przeczytałem wszystkie posty w tym wątku ze względu na to, że podobnie jak Wy odczuwam chroniczną niechęć przed związkami. Jestem już na etapie, na którym życie singla oraz życie w ciszy i spokoju to dla mnie praktycznie synonimy. Wszelaki pierwiastek "shit testów" pojawia się dziwnym trafem wraz z próbami wkroczenia pierwiastka damskiego w moje życie, które to próby bardzo szybko ucinam. Prawdą jest, że od czasu do czasu dobrze jest spędzać wolne chwile w samotności, bo to pozwala poznać siebie, wyciszyć się i odzyskać równowagę psychiczną. W nawiązaniu do tego, co napisał @m4t, również byłem traktowany przez pewien czas jako tampon emocjonalny. Zdziwienie moich "spowiedniczek" pojawiło się dopiero, gdy zacząłem świadomie rezygnować z tej roli.
 14. El Cucuy

  Mieszkanie czy dom - ulokowanie kapitału

  Ja mieszkanie kupiłem w październiku 2017 i tata mi powiedział, że jak dam sobie je odebrać jakiejkolwiek Pani, to żebym w domu się już nie pokazywał. Jak dobrze trafić na mądrego ojca.
 15. El Cucuy

  Witam wszystkich

  Witamy na forum.
×