Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser05

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetna

About deleteduser05

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poradniki to dobry pomysł 👌 @Stulejman Wspaniały zerknij PW.
 2. @HodowcaKrokodyli Mówisz, to ciekawe Doświadczenie widocznie robi swoje. Ja jeszcze takiego nie mam ;D
 3. @Moriarty rozwój mówisz? Duchowy i materialny, co?
 4. @Tornado O co chodzi z tym artykułem, gdzie go znajdę? Idealnie klarowne warunki, czyli?
 5. @koksownik , @lxdead , @MoszeKortuxy, @koksownik Wszystko ogarniam Panowie, a co z dziewczynami w barach i tak dalej, nie mówię o akcjach kiedy jest sama dziewczyna bo to nie problem. Ale jeśli są dwie czy coś. Wiem, że może się to wydawać, dla Was zabawne, ale no mam pytanie pytania, bo zazwyczaj podbijanie było naturalne. I o co można zaczepić taką dziewczynę? Bo w parku laskę czytającą książkę jest banalnie. Musi być jakiś punkt zaczepienia czy coś? Z góry przepraszam, jeśli pytania są głupie w waszym mniemaniu.
 6. Cześć Bracia! Mam do Was pewne pytanie. Aktualnie mam 21 lat, jeszcze studiuję, chociaż obrona licencjatu w tym roku. I pojawiło się w mojej głowie pytanie. Ponieważ wcześniej związki opierały się o znajomości szkolne, czy ze studiów, a teraz powoli powstaje taka pustka. Nie chodzi mi o związek, ale ogólnie o relacje z kobietami. Korzystacie jeszcze z takich naturalnych metod jak podbijanie nie wiem no, w barze, czy gdzieś? (Nie mówię o klubach, gdzie nastawienie jest na szybki seks, i nara). Ciekawi mnie to, bo w erze internetu wydaje mi się, że co raz mniej ludzi zagaduje do siebie po prostu o tak, gdzieś nawet na ulicy. Jeśli korzystacie, to możecie podrzucić jakieś rady? Nie jestem jakimś Casanovą, i chętnie poznałbym jakieś metody, zagrania które po prostu działają, albo jakąś metodykę działania. Bo fajnie byłoby poznać kogoś normalnie, a nie przez serwisy które prowadzą jedynie do sypialni. Druga sprawa w tym samym wątku, to podbijanie na uczelni. Nie wiem no, mam kilka koleżanek na uczelni, dosyć fajnych, ale nie gadamy tak na co dzień, bo są jakby z drugiej specjalizacji na tym samym kierunku. Czy dobrą opcją jest zaproszenie takiej dziewczyny gdzieś? Czy najpierw powinienem podbić z jakąś zwykłą gadką szmatką? (chodzi mi o podbicie na Messengerze, na widywanie się na żywo w ramach uczelni są dosyć niewielkie szanse, inne plany zajęć itd.) Z góry dzięki za radę, Niezbyt doświadczony w tym Brat!Wstaw inne media
 7. Co do Hiszpanii to wciąż zastanawiam się czy nie pracować w jakimś innym kraju lub w Polsce jednak, a w Hiszpanii zrobić bazę wypadową. Ponieważ pod względem zarobków Hiszpania nie króluje, zwłaszcza, że panuje tam głęboki kryzys. Jakieś rady Panowie?
 8. @Szafir Ciekawa opcja, wezmę pod uwagę
 9. We Wrocku mam już upatrzone studia. Ewentualnie Sopot, bo też widze tam tą uczelnię i ten kierunek. A co do tego, że nie pożałuje to co masz na myśli?
 10. @Ksanti Ja właśnie kocham to radosne podejście w Katalonii, nie wiem jak reszta Hiszpanii. @Komti Mam dużo znajomych w Barcelonie, także... Działam! @blck.shp No, Kraków nie jest taki fajny jak go malują. Chcę spróbować Wrocław. Chociaż na rok.
 11. Zakochany w Barcelonie od pierwszego wejrzenia. Do tego klub, 14 lat kibicowania Barcelonie
 12. Zna i dalej się uczy pilnie W Krakowie mam to samo, także wiesz. Mieszkanie 50 m - 500 tysięcy. Ale osobiście kusi mnie bardzo ten Wrocław.
 13. Cześć! Mam pytanie. Kończę studia aktualnie, i myślę nad przeprowadzką. Myślałem o Wrocławiu lub Warszawie, no chyba, że macie jakieś inne miasta. Chciałbym po roku - dwóch zbierania doświadczenia i trochę kapitału w Polsce wylecieć do Barcelony. Mam dosyć odłożone także, wiec nie będzie problemu. Jeśli chodzi o pracę to interesują mnie obszary grafiki, UI/UX Designer, tego typu rzeczy. Ogólnie grafika, jednym słowem. Będę wdzięczny, jeśli ktoś ma fajne informacje lub doświadczenie gdzie warto się przeprowadzić.
 14. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o fakt, iż często pasja sprawia, że potrafisz zapomnieć o tym wszystkim wokół i tak dalej. Niezależnie czy jest dobrze czy źle, po prostu odcinasz się i siedzisz w tej pasji, cokolwiek to jest. I to trochę sposób na rozpoznanie tej pasji moim zdaniem, a aktualnie nic takiego nie mam przy sobie. I nie chodzi o fakt, żeby uciekać od rzeczywistości w pasję, nie.
 15. Próbuje zbudować fajne życie, mam 21 lat, i stoję przed decyzją wyboru studiów magisterskich po licencjacie, lub zmiany kierunku i czegoś nowego pięcioletniego. A może zwrotu akcji i porzucenia studiów po skończeniu tego kierunku, sam nie wiem. Ciężko mi powiedzieć w co chce iść i co chciałbym robić, jestem w tym ślepym punkcie aktualnie. Nie wiem sam, próbuje wielu rzeczy, ale aktualnie moje zainteresowania zniknęły. W sensie nic mnie nie pasjonuje tak żebym mógł się temu oddać teraz całkowicie i zapomnieć o wszystkim wokół.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.