Jump to content

Vstorm

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  772
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

844 Świetna

1 Follower

About Vstorm

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,455 profile views
 1. To jest ostatnio jakiś fenomen. Mnóstwo ludzi, młodych, starszych bierze jakieś dragi, amfę, jakieś mefedrony i tympodobne. Ciekawe dlaczego?
 2. Mnie z moich uzależnień została właśnie do odstawienia kawa. Ogólnie to kofeina. Najśmieszniejsze jest to, że nie czuję przymusu, ale chęć, której ulegam. Kofeina jest ostatnią rzeczą u mnie do odstawienia, aby wyregulować sobie do normy ośrodki dopaminowe w mózgu. Jak tydzień temu odstawiłem, to zawsze mnie boli głowa. Po dwóch dniach się znów napiłem. U mnie pojawia się tylko odruch sięgania po kawę, czy energetyki. Tak jak z każdym uzależnieniem. Trzeba po prostu poczekać, aż ścieżki neuronalne znikną. I muszę uważać, na podsyłane przez mózg wymówki, bo on chce i będzie k
 3. Tak samo jak z tym morsowaniem. To nic złego, jak ktoś to praktykuje, bo to i zdrowe jest. Ale oczywiście panie muszą, wstawić na IG czy na inne socjal media jak to robią.
 4. @MesserCo nie oznacza, że nic się w tym temacie nie dzieje. Oni zrozumieją dokładniej to co piszą, jak się przejadą. Zresztą, pojawiają się też komentarze o hipergamii i tym podobne. Różni tam piszą. Niektórzy zionął jadem, inni już nie. Przecież te wahadło w końcu zacznie odbijać w drugą stronę. Efekt będzie taki, że za kilka lat będzie jeszcze więcej singli i coraz mniej rodzin. A tak ogólnie to ona, jest co najwyżej przeciętna i to w makijażu.
 5. To już bardzo widać. Zobaczcie sobie na komentarze pod filmikiem.
 6. @Egregor ZetaMoże zamiast wstawiać jakieś głupie obrazki, odpowiesz jak mężczyzna? O ile nim jesteś. Po swoim życiu, doskonale zdaje sobie sprawę, że coś takiego jak prawo przyciągania działa.
 7. Już to wczoraj pisałem. Podobne przyciąga podobne, Taka zasada wszechświata. I działa to wszędzie. Człowiek z dużą ilością negatywnych uczuć i emocji, będzie sobie przyciągał, również negatywne osoby, czy też dziwne złe przypadki i rzeczy w swoim życiu. Pozbywając się, a raczej uwalniając negatywność, człowiek otwiera się na pozytywne uczucia i emocje, jak i dzieje się to też w jego życiu.
 8. A to akurat prawda. Sam miałem okazję poznać ostatnio miłą Ukrainkę. Aż się chciało z nią rozmawiać. Uśmiechnięta, nie było widać po niej tego zepsucia. Wesoła, czuć było od niej taką prawdziwą kobiecość.
 9. Ja to jestem przekonany, że paniom to, zaczyna się palić koło tyłka. Stąd takie posty. Tak naprawdę to one są bardzo zdziwione, że pojawiają się takie wypowiedzi, nie tylko tutaj, ale też coraz częściej widzę je na necie. Często jest też tak, że panie, nawet nie chcą zrozumieć, skąd takie zachowanie u coraz większej ilość mężczyzn. Taki mały off top: @Wielokropek Czy Ty przypadkiem nie masz konta na net kobiety? Bo czegoś szukałem na google i wyskoczyła mi ta stronka. Nick identyczny. Nawet styl pisania podobny.
 10. @Alli Jest taka zasada we wszechświecie. Podobne przyciąga podobne. I to się zajebiście sprawdza.
 11. Ja też nie oglądam telewizji, dopiero na mediach społecznościowych zobaczyłem, że coś takiego się dzieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.