Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Vstorm

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  518
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

506 Świetna

1 Follower

About Vstorm

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1140 profile views
 1. Już ich znaleźli. Mają imiona i nazwiska. Przeglądałem sobie komentarz na wykopie. I tak trafiłem na tą stronę: https://www.wykop.pl/link/5091563/atak-nozem-na/strona/4/
 2. W jednym z komentarzy pisze, że wykop już i to tylko kwestia czasu jak gościa znajdą. @Trevor Jak widać bandzior nie potrzebuje broni. Gdyby taxówkasz miał schowany pistolet to mógłby go użyć jak już sebiks wysiadłby z samochodu. Co robią więźniowie z takimi typami, co okradają starszych ludzi? Bo wiem, że pedofile to życia nie mają w więzieniu.
 3. @Kapitan HoryzontNajpierw obejrzyj filmik, a potem zacznij gadać głupoty.
 4. No tak, zamoczenie to naprawdę męska sprawa. Można by napisać, że też i kobieca. Jak już napisałem, wcześniej, że niektórzy robią z seksu jakieś nie wiadomo co. I to się potwierdziło. Szczególnie, że @Niepowtarzalny, napisał jeden wątek, który był tutaj stronę wstecz podany jak na tacy. Seks... męska rzecz ja pierdziele... Chyba zwierzęca rzecz, a nie męska czy damska. Uwierz, że gdyby nie odpowiednia chemia w mózgu i chęć podbicia sobie ego, to nie było by takich tematów. Dla mnie to się niczym nie różni, od szukania atencji jak to robią kobiety. Dalej twierdzisz, że to takie męskie? Idźmy Twoim tokiem rozumowania. Jeżeli twierdzisz, że to męska rzecz, to róbmy to bez gumy, zapładniajmy kobiety, a nie oszukujemy naszą męską naturę poprzez np. używanie gumek.
 5. Ja bym na chatę nie zaprosił panny na pierwszy seks. ps. Tyle rad z powodu jakiegoś głupiego stosunku. Jakby @Niepowtarzalny, nie wiedział co ma robić po tak długiej obecności na forum. Nie wiem... ludzie traktujecie to jak jakaś na najwyższa potrzeba do zaspokojenia. Oczywiście to tylko chęć przedłużenia gatunku. Jakby to było naprawdę warte chwalenia się tym. W każdej formie.
 6. Tutaj chodzi o umiejętności i podatność motocykla w zdobywaniu tej wiedzy. Z wielką mocą, przychodzi wielka odpowiedzialność. Większość motocyklistów, nie interesuje się tematami przeciwskrętu, jak jeździć poprawnie technicznie, na co uważać. Co to między gaz itp. I ty mówisz, że mocne R1, bo nie każdy na pierwsze moto, może kupić sobie r1 z mapami. Poradzi sobie w deszczu, czy z motocyklami bez sprzęgła antyhopingowego sprzęgła. Zła redukcja w mocnym sportowym Vidlaku nawet na suchym potrafi złapać uślizg, a co dopiero na mokrym. Inna sytuacja by była jakby, ktoś np. jeździłby odkąd dana kategoria pozwala. np. na 50ccm, czy teraz 125 na A1 i na kat.B, cały czas ćwiczył technikę jazdy, to jeszcze by to uszło. Ale tak od razu? To, że jednemu się udało, nie oznacza że uda się drugiemu ogarnąć litra. Nawet 600ccm trzeba pokonać sporą skalę obrotów, aby motocykl zaczynał ostro oddawać moc silnika, więc jest łatwiejsza w w opanowaniu na mokrym.
 7. Chyba masz na myśli większy ogół kobiet. One w przeważających przypadkach, nie są w stanie stworzyć normalnej i długotrwalej relacji.
 8. Ja też nigdy nie rozumiałem, kilku kontra jeden. Sam znam przypadki, że sebix dostał wpierdol. A na drugi dzień czatował na kogoś pod szkołą. Albo w grupie do bicia to pierwsi, a jak już dostają łomot, to albo koledzy, albo idą na policje. A jak ktoś inny pójdzie coś zgłosić, to zaraz wyzywają od konfidentów. Takich śmieci powinno się tępić i nie mieć dla nich litości.
 9. Litr na początek? W życiu. Nie wyobrażam sobie nowicjusza na takim np. sv1000. Który ma 120km, ale to widlak z sportowym zacięciem. Chyba motocykle V2 nie są dobre na początek. Sam miałem dwie gleby na 15 konnym motocyklu. Raz puścił mi tył na zakręcie przy jakich 70, a raz przy 40 na tym samym zakręcie, tylko, że w drugą stronę. Z tym, że za drugim razem byłem lepiej ubrany, kask, kurtka na moto i rękawice. Nawet zadrapania nie miałem. Ile razy ja miałem na tym motocyklu podbramkową sytuację.... Tylko, że ja od początku ćwiczyłem technikę jazdy.
 10. Piszecie o bokserach. Tylko, że oni używają do ciosów wyłącznie pięści, a nie używają kopnięć, łokci, kolan.. Cóż z tego, że gość 1.90 będzie dobrze pracował pięściami jak trafi na zawodnika, który korzysta z nóg, mocny szybki strzał w wątrobę z kopnięcia i nawet gość z 1.90 i długimi łapami nie sięgnie twarzy. Bo noga pierwsza doleci do celu.
 11. Zdradę się tępi najskuteczniej i najszybciej jak to tylko możliwe. I więcej osób będzie potępiać zdradę, tym będzie lepiej. Bo im bardziej pozwalamy tym jest po prostu gorzej. Szanuj się mężczyzno.
 12. Więc zastanwiając się nad tym. Zauważyłem, że w moim przypadku jest to gra nie warta świeczki. To znaczy, sam by ją traktował właśnie tak jak napisałeś. Doskonale zdaję sobie sprawę, że trzeba być draniowatym. A ja to potrafię. I tutaj jest pies pogrzebany, ja już wcześniej przeczuwałem, nawet nie znając jeszcze forum. Że kobiety, muszą jakoś podświadomie czytać moje emocje i intencje. Podobne przyciąga podobne. One na pewno czytają moje ukryte nawet przede mną samym intencje. I teraz jak spojrzę w głąb siebie to trochę tego jest. Znaczy się, Red Pilla to już nie czytam, bo w sumie, to już wiem to co chciałem wiedzieć. Właśnie że, akceptuję kobiety takie jake one są, ale chyba nie do końca. Co prawda Red Pill pozwolił mi je zrozumieć. Ale jak wejdę na to forum, lub gdzieś czytam na necie co panie odwalają to mi jest po prostu żal np. jakiegoś chłopaka i mam mocny wkurw na panie. Czasem jak widzę kobiety to tłumaczę sobie, że to system tak zrobił, że one zachowują się w pewien określony sposób. Na pewno złość jest mniejsza niż na początku. Tylko jestem pewien, że ta złość jest stłumiona. I siedzi we mnie. Zresztą napiszę PW. Bo mam parę pytań odnośnie uwalniania emocji i uczuć.
 13. @self-awareZawsze można użyć nóg. Wpiszcie sobie na YT. Strelka. Niedługo będą w Łodzi: https://www.youtube.com/results?search_query=strelka
 14. @somsiadAkurat ja nie chce mieć żadnej wazektomii. Nie chce żebym miał tam, coś grzebane. Ja już się nachodziłem po szpitalach. Daleko od noszy jak najdalej... Może się i nie zamknę całkowicie na kobiety. Zresztą muszę sam przepracować z sobą problemy. A co będzie czas pokaże. Z tymi portalami to już o tym wiem. Co prawda pisały do mnie jakieś dziewczyny, ale schematy były podobne co tutaj napisane było na forum. Zresztą takie badoo, jest strasznie irytujące. Trzeba się promować itd. A konto miałem tam ze dwa dni. Sam byłem tam mocno wybredny. Przydała się wiedza z forum. Nawet to jak rozpoznawać pannę po zdjęciu. A, że potrafię sobie też wyobrazić dziewczynę bez makijażu. To dużo odpadło. Wystarczyło też sprawdzić, jakie ma zainteresowania.
 15. Wstrząsające. ps. Idź do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem. @somsiad Tylko tych ogarniętych partnerek jest jak na lekarstwo, dobrze o tym wiesz. A co do rodziny. Jakoś nie lubię małych dzieci i nie chce ich mieć. To już wiedziałem od dawna. I z tym ustawianiem się moich rówieśniczek do rodzenia dzieci do 30 jest sporo czasu. A im młodsze panny tym bardziej są zepsute. Celowo wywołana hipergamia i wojna płci doprowadza już do dużego spadku narodzeń dzieci. A będzie jeszcze gorzej. Za szybko to się napędza. Za duży upadek moralny i nie tylko. Technologia i portale społecznościowe ogłupiają młodych ludzi. Większość kobiet będzie samotna po 30. Ewnetulanie będzie miała dziecko po jakimś alvaro z tindera. Zaczynam się coraz bardziej cieszyć, że nie jestem białym rycerzem.... Zresztą ja nawet nim będąc nie chciałem mieć nic do czynienia z samotnymi matkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.