Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Vstorm

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  715
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

786 Świetna

1 Follower

About Vstorm

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2004 profile views
 1. Tak zapytałem z ciekawości. Do pewnego siebie faceta, nie sądzę, żeby taka laska wystartowała sama. Chyba, że by wysłała rycerzyków. Zresztą spójrzcie na tego chłopaka, ręce w kieszeni. przygarbiona postawa. Nie widać tej pewności siebie.
 2. A co wy, byście zrobili w takiej sytuacji? Zaczęlibyście się bronić?
 3. Też mnie to nie dziwi. A tak szczerze, to niech sobie robią co chcą. Znajdą się i tacy biali rycerze, który nawet nie będą patrzeć na przeszłość tych kobiet. Serio. Znam takich. Ja osobiście nigdy z taką panną nie wszedł bym w żaden związek. Zresztą po latach to wyjdzie, nie chodzi już o ilość partnerów, ale o spojrzenie tych kobiet na świat, na związki i tym podobne.
 4. Hmm może dlatego, że przez ten czas ćwiczyłem mięśnie kegla? Dodatkowo ćwiczę na siłowni i to fakt mięśnie szybciej rosną, że nie wspomnę o regeneracji. Jest jeszcze więcej energii na treningach.
 5. @ZamaskowanyKarmazynJa na przykład nie miałem jeszcze ani jednej polucji.
 6. I u mnie właśnie stuknęło 90 dni. W sumie to ja dni nie liczyłem. Od dość dłuższego czasu nie liczyłem już po prostu dni. Mam taką aplikację na telefonie, tylko tam wchodziłem, raz na jakiś czas. Tylko, że u mnie 90 dni to będzie za mało. Lecę dalej. Nie mam zamiaru do tego wrócić. Zapomniałem już jakie to uczucie, jak się fapuje. Nie pamiętam odczucia orgazmu po masturbacji. Samego dotyku też nie pamiętam.
 7. Ciekawe czemu nie podają, ile osób w Polsce już wyzdrowiało. Niby 14, ale dlaczego tego nie ma w mediach.
 8. Czym się różni "prawie-chad" od czada?
 9. Aż mnie korciło, aby założyć konto na tinderze. Miałem też kilka par. Ale jestem egoistą i nie mam zamiaru żadnej zapewniać ochrony. Są przecież silne i niezależne. Jak to ja zawsze tutaj mawiam. Do czasu. Z jednej strony to dziwne. Niby instynkt, że trzeba ochraniać samicę. Ale po uświadomieniu nie mam najmniejszego zamiaru tego robić. Tak to jesteśmy źli. A jak przychodzi kryzys, wojna czy epidemia. To zaraz się odzywają. Ale czego się można spodziewać po osobach używających gadziego. Sytuacja z wczoraj. Idę do sklepu. Musiałem kupić wodę na trening. Zaczepiła mnie kobieta i coś nawinęła na temat tego wirusa, mówi, że się boi itp. Powiedziałem, żeby nie panikowała i wsiadłem do samochodu i tyle mnie widziała.
 10. A nic ciekawego. Regeneracja po treningu siłowym. A co słychać u ukrytego białego rycerza?
 11. Mało jest babskich forum? Jak kafeteria czy jak to się pisze, czy inne?
 12. Albo mieć małą własną gospodarkę. Może to śmieszne. Ale człowiek na wsi, który ma kilkanaście kur, ze dwie krowy, trochę ziemi i jakieś uprawy. Potrafi łatwiej przetrwać, niż ktoś kto jest uzależniony od sklepów. Kurki dają jaja, krowy mleko. Z 1 hektara, można mieć trochę zboża. Własny ogródek. Szklarnia itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.