Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Vstorm

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  725
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vstorm

 1. Ja powiem tak, kiedyś używanie wyobraźni, szczególnie jak szedłem spać, było u mnie jednym z wyzwalaczy. Obecnie nie wiem na którym jestem dniu, bo tego nie liczę, zacząłem którąś tam próbę od 1 stycznia tego roku i upadłem jakoś w połowie maja. Zacząłem od nowa, tylko nie pamiętam dokładnie kiedy. I powiem tak, mózg jest majstersztykiem w wymyślaniu zapalników i powrotu. I sam po sobie wiem, że 90 dni to jest liczba tylko teoretyczna. Zauważyłem też jedną ciekawą rzecz. Jak zaczynałem no fap i po każdym upadku, zaczynałem od nowa, okres flat line był coraz słabszy, a przy ostatnim starcie, nie było go wcale. Co się zmieniło od ostatniego czasu? Dużo. Zacząłem się sobie podobać jak i kobietom w moim otoczeniu. Często się na mnie patrzą, czasem się uśmiechają, wiadomo, że nie wszystkie. Bo nie każdej muszę się podobać, ale niekiedy tak mnie wiercą wzrokiem, że ja to po prostu czuję na sobie. Doszło ostatnio do tego, że zagadałem do dziewczyny. Bez stresu, bez jakichś lęków. Nigdy wcześniej, tak nie podchodziłem do kobiet. I jeszcze coś, nie wiem jak u was, ale porno maskowało we mnie kilka problemów, dopiero po rzuceniu tego, one się ukazały, teraz właśnie nimi się zajmuję. Co do podrywania kobiet, na chwilę jeszcze odpuszczę, bo mam do załatwienia parę spraw finansowych i z samym sobą. A i oczywiście polecam siłownie.
 2. @dyletant Ja również uważam, że siłkę to najlepiej mieć w domu. A co do postu. To na pewno się zmieści: https://gorillasports.pl/stacja-uniwersalna-lawka-modlitewnik-stojaki,3,2524,4418 Na tej samej stronie możesz dobrać sobie obciążenia,
 3. Ja jak zacząłem dbać o siebie i się ciągle udoskonalać. A przede wszystkim poprawiła mi się samoocena i poczucie własnej wartości. To ostatnimi czasy, dziewczyny na mnie spoglądają, jedna w takim sklepie to co mnie widzi, to zawsze się uśmiechnie, przeważnie pierwsza. Albo czasem zdrayz się, że jakaś się o mnie "przypadkiem" otrze ramieniem. Czy też ostatnio jedna fajna blondynka się co chwila na mnie spoglądała. Ja póki co nadal się wstrzymuje przed głębszymi kontaktami z dziewczynami. Mam jeszcze kilka rzeczy do przepracowania....
 4. @$Szarak$Po co zakładasz takie tematy w rezerwacie? To akurat u kobiet jest niczym dziwnym.
 5. Jest jeszcze: https://www.youtube.com/user/SciTeraz
 6. Po pierwsze, to nie mów mi co mam robić. Wstrząsające. Nie che mi się, cytować wszystkich twoich wypocin. Odniosłem, się tylko do tego co sam napisałeś tutaj na stronie nr.6 tego wątku.
 7. Ej te tematy na forum o tych czadach pozowli zaczynają być nudne. Był spokój na jakiś czas. Teraz od nowa... @AnalcondaCo Ci daje pisanie takich tematów? Różni są ludzie. Z Twoich postów, aż bije frustracja, że czady mają seks. A Ty nie. Piszesz, że seks Ciebie brzydzi. Przeważnie tak piszą osoby, które jeszcze nie współżyły. Tylko po to, aby; -udowodnić sobie, że seksu nie potrzebują, dlatego, że nigdy go nie miały. A karmią umysł, aby to pragnienie zagłuszyć. Co czujesz kiedy piszesz o czadach? To, że mają partnerki, czy o innych mężczyznach, którzy mają jakiś seks? Złość? Gniew? Na nich? Czy może zazdrość? Wiesz, że te emocje i uczucia, nie znikają. Tylko kumulują się w tobie i po jakimś czasie dadzą znać? Np. Twoje tematy na forum. Ciągle o tym samym. Albo dadzą znać w innych aspektach Twojego życia. Napisałbym Ci, coś w "stylu" kiedy wreszcie zrozumiesz.... ale nie. Ty musisz najpierw popracować nad sobą.
 8. @ChadeuszJa również twierdze to samo. Prawie wszystkie chodzą w makijażu. A jak ktoś ma dar, że potrafi sobie, wyobrazić jak dana dziewczyna wygląda bez makijażu, to większość Polek jest przeciętne z wyglądu. Popatrzcie sobie panowie na to jak dziewczyny pokazują, jak się malują, np. poradniki na YT jak wyglądają przed i po. Spotykacie się dziewczynami? Świetnie! Poparzcie jak ona wygląda z rana, a jak wyglądała wczoraj na wieczór. Łatwo się tego idzie nauczyć, tylko, że pryśnie większe oczarowanie ich urodą. ps. Niektóre panie tutaj piszą, że są ładne. Tylko po czym to stwierdzają? Po tym, że się sobie same podobają w lustrze? Czy poprzez większe zainteresowanie przez innych mężczyzn?
 9. Ja tam uważam, że lepiej jest się z kimś poznać na żywo, niż przez internet. Nigdy nie wie się jaki ten człowiek jest w rzeczywistości. Bardzo ciężko jest przedstawić samego siebie w takich rozmowach. A jak już ktoś coś pisze, to druga osoba wyidealizuje sobie obraz tego człowieka. Przez neta, nie da się zobaczyć charakteru, nie da się opowiedzieć swojej pasji, a raczej wyrazić tego jakie to dla nas jest fascynujące. Nie ma kontaktu werbalnego. Są tylko zdjęcia i literki wyświetlane czy to na telefonie, czy na komputerze. A jak już ktoś chce randkować przez internet. To najlepiej jak najszybciej przenieść rozmowę na żywo. A żadna pisanina przez neta, nie zastąpi żywego kontaktu z drugim człowiekiem. Bo to jest na żywo, a nie wirtualnie. Zdobyłaś cenne doświadczenie.
 10. Tak zapytałem z ciekawości. Do pewnego siebie faceta, nie sądzę, żeby taka laska wystartowała sama. Chyba, że by wysłała rycerzyków. Zresztą spójrzcie na tego chłopaka, ręce w kieszeni. przygarbiona postawa. Nie widać tej pewności siebie.
 11. A co wy, byście zrobili w takiej sytuacji? Zaczęlibyście się bronić?
 12. Też mnie to nie dziwi. A tak szczerze, to niech sobie robią co chcą. Znajdą się i tacy biali rycerze, który nawet nie będą patrzeć na przeszłość tych kobiet. Serio. Znam takich. Ja osobiście nigdy z taką panną nie wszedł bym w żaden związek. Zresztą po latach to wyjdzie, nie chodzi już o ilość partnerów, ale o spojrzenie tych kobiet na świat, na związki i tym podobne.
 13. Hmm może dlatego, że przez ten czas ćwiczyłem mięśnie kegla? Dodatkowo ćwiczę na siłowni i to fakt mięśnie szybciej rosną, że nie wspomnę o regeneracji. Jest jeszcze więcej energii na treningach.
 14. @ZamaskowanyKarmazynJa na przykład nie miałem jeszcze ani jednej polucji.
 15. I u mnie właśnie stuknęło 90 dni. W sumie to ja dni nie liczyłem. Od dość dłuższego czasu nie liczyłem już po prostu dni. Mam taką aplikację na telefonie, tylko tam wchodziłem, raz na jakiś czas. Tylko, że u mnie 90 dni to będzie za mało. Lecę dalej. Nie mam zamiaru do tego wrócić. Zapomniałem już jakie to uczucie, jak się fapuje. Nie pamiętam odczucia orgazmu po masturbacji. Samego dotyku też nie pamiętam.
 16. Ciekawe czemu nie podają, ile osób w Polsce już wyzdrowiało. Niby 14, ale dlaczego tego nie ma w mediach.
 17. Czym się różni "prawie-chad" od czada?
 18. Aż mnie korciło, aby założyć konto na tinderze. Miałem też kilka par. Ale jestem egoistą i nie mam zamiaru żadnej zapewniać ochrony. Są przecież silne i niezależne. Jak to ja zawsze tutaj mawiam. Do czasu. Z jednej strony to dziwne. Niby instynkt, że trzeba ochraniać samicę. Ale po uświadomieniu nie mam najmniejszego zamiaru tego robić. Tak to jesteśmy źli. A jak przychodzi kryzys, wojna czy epidemia. To zaraz się odzywają. Ale czego się można spodziewać po osobach używających gadziego. Sytuacja z wczoraj. Idę do sklepu. Musiałem kupić wodę na trening. Zaczepiła mnie kobieta i coś nawinęła na temat tego wirusa, mówi, że się boi itp. Powiedziałem, żeby nie panikowała i wsiadłem do samochodu i tyle mnie widziała.
 19. A nic ciekawego. Regeneracja po treningu siłowym. A co słychać u ukrytego białego rycerza?
 20. Mało jest babskich forum? Jak kafeteria czy jak to się pisze, czy inne?
 21. Albo mieć małą własną gospodarkę. Może to śmieszne. Ale człowiek na wsi, który ma kilkanaście kur, ze dwie krowy, trochę ziemi i jakieś uprawy. Potrafi łatwiej przetrwać, niż ktoś kto jest uzależniony od sklepów. Kurki dają jaja, krowy mleko. Z 1 hektara, można mieć trochę zboża. Własny ogródek. Szklarnia itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.