Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

doler

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  493
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

527 Świetna

About doler

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem do czynienia. To była osoba bardzo wysoko postawiona w hierarchii społecznej. W ogóle zauważyłem, że takie "osobniki" najczęściej kręcą się tam, gdzie jest bardzo dużo władzy, pieniędzy i zwyczajnie coś się dzieje, ponieważ psychopaci nie są w stanie usiedzieć w spokoju przez dłuższy czas i nie chcą żyć jak przeciętne osoby, także najczęściej spotkasz ich w bardzo drogich samochodach, wielkich miastach, dużych organizacjach. Bardzo ich ciągnie do tego, żeby być na świeczniku. Ja bym w zasadzie powiedział, że cały przemysł filmowy, muzyczny, ten związany ze sportem, polityką i biznesem to żerowisko dla nich. Cechy charakterystyczne to kłamstwo za kłamstwem, często bardzo otwarta postawa, ekstrawertyczna, pewność siebie i chłód. Nie odczuwają emocji (chyba, że ich zdemaskujesz), są obojętne na krzywdę, współczucie. Każdy jest dla nich numerkiem i przystankiem w drodze do "sukcesu". Nie liczą się z nikim i z niczym. Według nich cel uświęca środki. Odnośnie kobiet psychopatek to najczęściej bardzo piękna i z biednego domu lub ze wsi. Im więcej kompleksów odnośnie pochodzenia, tym bardziej zryta psychika. To jest schemat który się powiela. Sprawdzajcie z jakiego domu podchodzi, jakich ma rodziców, stosunek do ludzi którzy pracują "na kasie", zwierząt itd. Żeby ich zdemaskować należy mieć rozwinięty zmysł obserwacji i wnikliwości. Im więcej pytań zadajesz i zwyczajnie sprawdzasz fakty, wyczuwasz stany nerwowe u takich osób.
 2. @Adams Od kiedy nie można zapraszać znajomych do siebie albo panienek na pukanie do mieszkania wynajmowanego ? Heniek i Czesiek wynajmowali mieszkanie do czasu aż nie odłożyli 100 tys złotych. Trochę im to zajęło, ale dzięki temu bank na nich nie zarobi dodatkowych 50 tys i będą mogli spłacić szybciej kredyt aż o 5 lat. Dlaczego tak ważne dla ciebie jest zapisywanie komukolwiek czegokolwiek ? Powodzenia z takim podejściem :> A co, dzieci nie będą pracować i same się dorabiać? A może będziesz chciał mieszkanie swojej myszce zapisać, która się puści zanim się obejrzysz ? Kredyt jest dobry, jak wiesz, że kupujesz dobry produkt ,masz własny wkład, nie jest bandycko oprocentowany i przekręcony umową (patrz franki).
 3. Mieszkam obecnie w takim budownictwie. Słyszę, jak sąsiad kaszle. To jest jakaś paranoja. Nie wiem, czy to jest SILKA. Budynek był stawiany w 2008 roku. Raczej z tych bardzo przeciętnych materiałów. Kosztował 4 tys za m2 w tamtym czasie. Dzisiaj ten sam deweloper sprzedaje je za 6 tys m2. Wszystko z doświadczenia. Przejeżdżam obok pustych nowych osiedli (metropolia ok 1 mln). Widzę, jak deweloperzy reklamują się nawet w kinie... Jeżeli mówisz o Warszawie to tam mnie nie dziwi, że mieszkania się sprzedają. Jak nie Polacy to kupią Ukraińcy, Azjaci albo Hindusi z ubera.
 4. Ja nie mówię o gierkowej wielkiej płycie tylko o "nowym" budownictwie w Polsce po przemianach z lat, które podałem. Tutaj nawet nie chodzi o same g-k ale ściany nośne, które są lipnej jakości. Słychać sąsiadów, powstają pęknięcia itd. Tak, tylko, że połowa tych nowych inwestycji stoi pusta. Rynek się nasycił, ceny są zbyt wysokie. Moim zdaniem teraz jest górka, którą trochę niweluje dobra sytuacja gospodarcza, ale wszystkie wskaźniki mówią, że nadchodzi tąpnięcie. Dzisiejsze kupowanie mieszkania to jest kupowanie na górce.
 5. To wszystko zależy od tego ile zarabiasz, ile kosztują mieszkania, jaki masz status życiowy. Ja widzę na pewno jedno jeżeli chodzi o kupno mieszkania w nowym budownictwie. Masakryczna jakość budowy. Wszędzie ściany g-k, często brak podstawowej infrastruktury jak porządna droga dojazdowa, do tego dochodzą korki itd. Jeżeli miałbym podejmować decyzję o kupnie to tylko rynek wtórny z latami budowy 1995-2005 i najlepiej w miarę blisko centrum. Druga sprawa to koszt zakupu. Ceny w centrum miast dzisiaj minimum 10 tys za m2, średnio 13-15... 10 minut od miasta wcale nie dużo lepiej. Około 7-8 tys, gdzie realnie koszt budowy m2 dewelopera to 2,5 od 3 tys. Deweloperzy (albo kupujący?) upadli na głowę. Trzeba się zastanowić, czy ceny będą rosnąć ? Moim zdaniem to jest górka i trzeba poczekać rok-dwa na zjazd chociaż o ten 1 tys na metrze. Niestety ludzie to barany, i zamiast poczekać, będą się zadłużać "bo taniej nie będzie". Rzecz jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. Ja bym nigdy nie dał 500 tys za 50m2 w karton gipsie z kuchnią w aneksie Trzeba sobie zadać pytanie ile zarabiamy i ile mamy odłożone. Jeżeli nie masz choćby 30% wkładu własnego to zapomnij o kredycie, nawet mając bardzo dobre zarobki. Poczekaj te kilka lat, żeby mieć chociaż tą stówę. Przy kupnie nowego mieszkania trzeba pamiętać o dodatkowych 50 tys na wykończenie. Jeżeli masz między 20 a 30 lat to nie bierz kredytu. Pomieszkaj trochę w tej dzielnicy, w tamtej, w mniejszym, większym mieszkaniu z różnymi ludźmi, może zmień miasto, poznasz bardziej życie a biorąc kredyt w młodym wieku jesteś na maksa uwiązany. I dobrze ktoś napisał, mając kredyt na swoim to dopiero jesteś jak spłacisz ostatnią ratę. Wynajem m2 to około 1500 zł plus opłaty. Koszt zakupu m2 to ok. 350 tys. Mając kredyt bez odsetek przez same 20 lat będziesz spłacał to mieszkanie. Z odsetkami 30 lat. To daje dużo do myślenia. Jedyny sens brania kredytu widzę w tym, że mieszkania będą wzrastać na wartości i to jest jeden z dwóch argumentów (poza własnością), który za mną przemawia.
 6. Nie jestem za tym, żeby facet i kobieta płacili po równo ALE warunkiem jest ,że taka kobieta dba o dom, przygotuje coś w domu itd. Jeżeli to jest księżniczka, która cały czas się opierdala to fundowanie jej wszystkiego będzie nieporozumieniem. Wiadomo, że facet częściej ma pracę i zarabia z reguły więcej. Jeżeli zapewnia kobiecie mieszkanie a ona pracuje i zarabia to tutaj zdecydowanie ONA POWINNA ze swojej kasy pokrywać jakieś zakupy, nawet rachunki opłacać.
 7. doler

  Joker :>

  Uwaga spojler. Poruszone jest też ogromne kłamstwo kobiet. Matka Jokera, która cały życie ukrywała, że był adoptowany. Jak skończyła, to wiemy w filmie :> Koniec spojlera. Moja ocena 8/10. Na pewno zapada w pamięć, biorąc pod uwagę ten chłam co się nam serwuje od 10 lat w kinach. Joker w tej wersji to pozytywna postać waszym zdaniem ?
 8. Struktura zatrudnienia dzisiaj wygląda tak, że Polak zapierdziela za granicą, w budżetówce, korpo lub u prywaciarza. Najprostsze i najcięższe zawody przejmują imigranci z Ukrainy, Indii itp. a madki siedzą w domach. 1500 zł ZUS m-c od 2020 , to będzie 18.000 tys rocznie. Kwota wolna od podatku 8.000 pln. Przegonić ich wszystkich wpisdu.
 9. Niby PiS taki skuteczny, że uszczelnia budżet, taka ściągalność VAT. Super pięknie, ale jak przychodzi do konkretów, to stawka VAT nadal w miejscu, ZUS rośnie a całą tą ściągnięta kasę rozdają wyborcom na 500+, 13ki itd. 60 mld rocznie. Co się zmieniło ? NIC. Ludzie dalej emigrują, brakuje własnych marek na światowym poziomie, powstaje coraz więcej montowni. Jak ja słyszę, że tak biedny kraj jak Polska ma kupić kosmicznie drogie zabawki jak F-35 (ok. 400 mln złotych jeden samolot) to mnie chuj strzela. Czy Polska jest socjalnym państwem ? Na pewno bardziej niż za PO, ale czy to dobrze wróży gospodarce, jej rozwojowi i pokoleń ? NIE Czy jest nadzieja, żeby to zmienić ? Nie ma i długo nie będzie jak się patrzy na wyborców i ich tępotę
 10. Tacy porządni goście z kasą jak ty najczęściej przyciągają takie laski z pogranicza borderline. Po co ty ją wogóle pouczałeś na temat wychowywania własnego dziecka ? Raz, że to nie twoje a dwa, że po co miałbyś to robić, skoro wiązanie się z nią na dłużej (dziecko) to droga donikąd. Takiej lasce nie przemówisz. Słabo, że sponsorowałeś wszystko ,przez co ją rozpieszczałeś. Dużo podstawowych błędów popełniłeś.
 11. Tak jak napisał rycerz. Ludzie tutaj mają komunę i socjalizm we krwi. Pozostałość po ZSRR. Żydzi trochę zmienili ten stan, ponieważ są przedsiębiorczy i mieli lub dalej mają całkiem sporo biznesów. Polacy to niestety motłoch, który się sprzeda za drobne. Prawda o naszym narodzie boli, ale wystarczy spojrzeć na ostatnie wybory. Konfederacja nawet progu wyborczego nie uzyskała... Ten wynik Korwina przez 25 lat też świadczy o debiliźmie ludzi tutaj mieszkających. To nie problem jest w tych nowych partiach co chcą zmieniać Polskę na lepsze, tylko w wyborcach.
 12. Jestem po filmie "First Man". Kto wytłumaczy jak to możliwe, żeby była łączność między Houston a Apollo 11 na takim dystansie ? Rozumiem, że nawet gdyby było to możliwe ,to opóźnienie nie pozwalałoby na skuteczne przeprowadzenie misji...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.