Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

doler

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  470
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

501 Świetna

About doler

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mamy takie czasy, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wiedza, znajomi, randki, zakupy, wycieczki, praca. No wszystko czego dusza zapragnie. Przez to ludzie się degenerują. Jest zbyt łatwo, za szybko. To jak z flirtem. Im dłużej trwa, tym lepiej dla związku. Czasami przeklinam czasy, w których żyjemy. Trzeba dzisiaj wracać do korzeni. Natura, życie bez przepychu. Dlaczego tyle ludzi wraca do swoich wiosek ? Mają dosyć tego młynu wielkomiejskiego, gdzie każdy się ściga na kasę i zajebistość. Do tego ten ogrom informacji. Internet, smartfon, który atakuje powiadomieniami z insagrama, youtube, tindera czy innego gówna. To powoduje nerwicę bo jest zbyt dużo informacji. W cenie będą ludzie normalni, którzy nie mają bogactw, ale prowadzą takie życie, że są zadowoleni i im wystarcza.
 2. Co wy tutaj pierdolicie to aż żal czytać. Po co te rozkminy. Temat jest o alfa, który ma kilka kobiet, a ja czytam tutaj o homo, trójkątach, cuckload i jakimś innym spierdoleniu. Prośba do moderatora, aby pokasował te posty. Wstyd przynosicie forum.
 3. 24 strony wątku. To było lądowanie czy nie ?
 4. Kolejne rewelacje PiSu https://www.wykop.pl/link/4905765/karty-na-stol-koniec-z-liniowym-pit-dla-samozatrudnionych-a-zus-ostro-w-gore/ Banda skurwysynów uwłaszczająca się na narodzie Polskim.
 5. Trochę zaryzykuję, ale skala grabieży jest większa niż za PO. A to wszystko przykryte orzełkiem, żołnierzami wyklętymi i kościołem. Najwięcej po łapach dostają drobni przedsiębiorcy, plebs i średnia klasa a zyskują wielkie korporacje i banki.
 6. Walenie nie jest złe bo każdy to robi, nawet Ci w związkach, ale jak robisz to za często i tylko to, to robi się niebezpiecznie. Ogranicz bicie Niemca po kasku do 2-3 razy w tygodniu, potem raz w tygodniu. Kompletnie odstawienie moim zdaniem nie jest dobre. Musisz mieć wysiłek dosyć często, więc tam dalej sobie coś trenuj. Co do samego seksu z laską, to nie rób tego z byle jaką tylko taką, która Cię podnieca. Jak boisz się wpadki to kondon i pilnuj tego co się z nim potem dzieje.
 7. Nie szukaj sensu życia w kobiecie bo się mocno rozczarujesz. Miej postawę zdystansowaną, nie emocjonuj się nimi za bardzo. Każdy ma ostatnio większe/mniejsze problemy egzystencjalne. Taki "urok" obecnych czasów. Trzeba wrócić do korzeni, czyli pasja, minimalizm itd. Siła wewnętrzna i przekonania to są kluczowe dzisiaj wartości w życiu. Nie podążaj za stadem baranów manipulowanych przez mass-media i społeczeństwo.
 8. Fakt, że mija 10 lat prawie a wraku nie ma dalej w Polsce o czymś świadczy.
 9. Nie narzekałbym tak na Polskę. Widocznie, nie mieszkałeś poza jej granicami. Pamiętam jak pracowałem za kilka m-cy za granicą i wróciłem do kraju. Po wyjściu z samolotu chciałem ucałować ziemie. Tam też kradną, tam też ludzie mają humory, tam też są fałszywi, tam też nie jest kolorowo z pracą i zarobkami. Ludzie są tacy sami wszędzie. Może faktycznie są trochę bardziej sympatyczni, ale to tylko to. Na pewno nie jest to dla mnie powód, żeby mieszkać za granicą. Może miałeś zły dzień. Poczta Polska to komuna. Ja w urzędzie słyszałem ostatnio jak baba się wydziera na petenta. No ale tak jest, tacy są ludzie. Jak sobie robiłem bilans to poza trochę lepszym poziomem życia W NICZYM zagranica nie jest lepsza. Wręcz kuleje w wielu dziedzinach. Polecam Ci minimalistyczny styl życia.
 10. Wielu patosów jest alfa. Nie liczą się ze zdaniem laski, mają ogólnie w dupie całe społeczeństwo i normy. Dużo podchodzi ze środowiska kiboli. Ale alfa to może też być szef firmy, z tym, że tutaj taki szef jest trochę zakładnikiem swojej firmy. Nie może sobie pozwolić na tyle, co ten pierwszy.
 11. Które panny z reguł emigrują ? Te brzydsze, najczęściej z wiosek. Te, które w kraju nie mają powodzenia i przyszłości, bo będą musiały zapierdalać na kasie albo w korporacji. I tak jest w przypadku każdej nacji na emigracji. Do nas też trafią dobre sztuki z Ukrainy, ale jednak te najlepsze pozostały w kraju. Nie odpowiadają im Polacy na emigracji (nie dziwne, skoro dzisiaj nawet pasztety celują w gościa 8+), więc puszczają się z zagraniczniakiem. A taki raczej nie traktuje ich poważnie ,bo nie dość, że raczej mało urodziwa to związać się z taką wstyd. Opinia o Polakach w prasie na Wyspach jest masakryczna. Nie dziwię się, bo tam wyjechał MARGINES. Są też normalni rodacy, ale tak 70-80% tych ludzi to dno. Samo UK to dziura. Polska przy tej wyspie wygląda jak kraina miodem i mlekiem płynąca.
 12. Można się zakochać kilka razy w życiu. Trzymaj się tego. Nie ma czegoś takiego jak ta jedyna. Trochę czasu minie zanim poznasz następną, może nawet po kilku latach, ale to nastąpi.
 13. Uwielbiam takie historie "On nie chce" . Jak pamiętasz coś więcej to pisz.
 14. Mam tak samo. Kiedyś sobie zamieszkam w holenderce albo na jachcie jakiś czas dla testu. Mam w dupie wszystkich dookoła. Żyje po to, żeby pracować jak najmniej i mieć tyle gotówki, że spełniam swoje zachcianki, które są tak naprawdę przyziemne. Moja dewiza ostatnio to żyć TU i TERAZ.
 15. Ładne podsumowanie. Już każdy 16-latek powinien to znać. Proponuję to wydawać w szkołach zamiast ostatnio popularnej karty LGBT
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.