Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

doler

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  337
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

330 Świetna

O doler

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Życie. Emocje, humor, poznawanie nowych ludzi, krajów. Z ciemniejszej strony. Alkohol, poker, imprezowanie. Kiedyś mocno mnie jarała motoryzacja, ale dzisiaj design i niezawodność aut idzie w złą stronę i jakieś wszystkie podobne stają się do siebie te auta. I ta moda na ekrany dotykowe, silniki 1.4 i elektryki. Dno. V6 to dzisiaj rarytas. Natura. Kiedyś nie zwracałem zbytnio uwagi czy jesień, zima, lato. Dzisiaj biegając po lesie dostrzegam to piękno. Muzyka. O mało co bym zapomniał. Mega istotna część. Słuchanie nowych kawałów to stan jak bym się na nowo urodził. Jaki jest ogólny sens życia ? Siła wewnętrzna, budowanie swojej osobowości i wizerunku aby dawać przykład tej femi-lewo-lgbt-spierdolinie. Jest to można powiedzieć swego rodzaju walka i wojna :>
 2. Biologia, biologia (czyli wygląd) a potem na trzecim miejscu status/kasa. Większość ludzi kieruje się emocjami i biologią, więc logiczne, że atrakcyjny facet będzie się podobał większościom kobiet i odwrotnie. Kwestia tego, czy jest ktoś w naszym typie. Tylko materialistki wybiorą brzydkiego co kasą nadrabia. Takich kobiet najbardziej nienawidzę. Szmata zawsze będzie szmatą. Jak można być z kimś dla kasy. Ani seks dobry, ani relacja. Liczy się auto ,ciuchy, apartament w centrum ? Naprawdę ?
 3. W sumie ma trochę racji. 2500 na łapę to przeciętniacy więcej wyciągają. Ktoś bardziej obrotny to ma te 3500 na rękę, a specjalista w IT albo bankowości 5000 zl netto.
 4. Dorobić się takiego majątku, że nie muszę patrzeć na ceny i mogę podróżować z rodziną w każde miejsce na świecie kilka razy w roku. Duża niezależność finansowa, gdzie bym musiał zgromadzić majątek na poziomie co najmniej kilku mln złotych, najlepiej 5 mln minimum. Długa i ciężka droga do tego, ale będę próbował.
 5. To tylko potwierdza, że jak kobiet nie szanujesz to ciągnie je jak pszczoły do miodu. Wiadomo, że muslimy się nie patyczkują. Który to już taki przypadek ? Co najmniej 100 było w mediach.
 6. Świat tak wygląda, niestety. Silniejszy, inteligentniejszy idzie do przodu, a cała reszta to są bateryjki dla systemu. W sumie od zawsze tak było, więc to nic nowego. Po prostu dzisiaj jest większa świadomość tego wszystkie, co niektórych prowadzi do depresji lub samobójstwa. Ale to nie jest dobra droga. Mimo to lepiej mieć otwarty umysł i byś świadomym zagrożeń systemu. Dzięki temu łatwiej poruszać się po tej dżungli. Unikać jak ognia zdemoralizowanych jednostek. Nigdy nie będzie kolorowo. Ludzie to egoiści, którzy się raczej nienawidzą niż lubią. Ilu jest na poziomie ? Garstka. Reszta to ciemna masa zapatrzona w telewizor i smartfona. Łapą wszystko co im mass-media wcisną albo znajomi. Brakuje im krytycznego myślenia i nie zdają sobie sprawy, że to tylko po to, aby wyciągnąć jak najwięcej kasy i jeszcze bardziej ich zniewolić. Ten stan rzeczy można tylko zmienić dając przykład innym, jak się samemu prowadzisz.
 7. Pewnie dlatego, że Ukrainki im pracę zabierają i coraz ciężej frajera złapać na wydojenie z kasy 🤣
 8. Też uważam, że jeżeli CDPROJEKT byłby w porządku to mimo wcześniejszej umowy i marnych 35 tys autor powinien dostać nawet ten milion symboliczny. Każdy z nas mógłby nie wierzyć w swoje dzieło, że osiągnie sukces, ale to rynek dopiero jest w stanie to zweryfikować. CDPROJEKT, który zarobił ponad uwaga miliard złotych na tytule Wiedźmin. Z drugiej strony kwota jakiej się domaga jest z kosmosu. Tutaj trochę sobie strzela w stopę. Ja się nie dziwię Sapkowskiego, że się chce sądzić, jedynie kwota zawrotna. Mógł zejść na ziemię, a tak trochę pośmiewisko jest i żenada.
 9. Musisz jedno zrozumieć. To faceci mają jakieś wyższe uczucia a nie kobieta. Natura tak je urządziła. Kto zawsze idzie na pomoc ? Facet. Kobieta ma w dupie wszystko i wszystkich. Potrafi tylko płakać na zawołanie. Zacznijcie je źle traktować to wyjdziecie na tym dużo lepiej. Trzeba być zimnym, obojętnym skurwysynem na te ich gierki.
 10. doler

  Szaleńczy rajd po Słowacji

  Do paki ze skurwysynami, bo inaczej się nie nauczą. Uliczne wyścigi robić w ruchu miejskim. Ktoś za dużo F&F się naoglądał. Zginął człowiek, nie ma żartów.
 11. Zawsze mnie zastanawiało ile Sapkowski ma z sukcesu gry i jak czytam, że dostał jakieś 30-40 tys to mnie śmiech ogarnia. To nawet nie jest promil z tego co zarobiła seria Wiedźmin. Nie podejrzewał, że gra osiągnie sukces. Sam bym tak pomyślał patrząc jaka była konkurencja i jak wielkie studia stały za wypuszczeniem Gothica czy NWN. Aczkolwiek książek nie czytałem. Mimo wszystko suma 60 mln zawrotna. Powinien dostać z 10% tego i zakończyć temat. Jest autorem ale to dopiero CDPROJEKT nad tym pracował i ponosił ryzyku niewypału. Sądzę, że dojdą do porozumienia i dostanie część z tej kwoty, żeby dalej nie robić zamieszania.
 12. @adam1992 Tak, częściowo. Swoje widziałem ilu jest pod pantoflem. Jeden nawet kupił auto i dał swojej żonie a sam jeździ komunikacja do pracy haha. Bez kitu macie racje. Nie ważne, czy to pracownik biedronki czy skurwol podjeżdżający do tej biedronki Mercem za pół bańki. I jeden i drugi może być alfa, albo tak samo pod pantoflem. NIE MA REGUŁY.
 13. Dla mnie to będzie na pewno przedsiębiorca, czyli osoba oblatana w prawie, stosunkach międzyludzkich, dobrze zarabia. Przestępca, bezwzględny, wykorzystujący ludzką naiwność i głupotę. Doskonale odnajduje się w systemie drapieżników. Pilot, duża inteligencja i odpowiedzialność, dobrze płatny zawód. Proste zawody. Wojskowy, policjant, strażak, mechanik, kierowca, ochroniarz. Dużo tam alfa. Gdzie ich najmniej moim zdaniem ? Wszelkiej maści korporacje, nawet osoby wyżej postawione bo i tak podlegają pod kogoś, więc nie mogą mieć swojego zdania. Pracownicy fast-foodow, sklepów, wszędzie tam gdzie się płaci bardzo mało i pomiata człowiekiem. IT również. Co z tego, że taki programista ma dużą wiedzę z programowania i dosyć sporo zarabia, jak często pensje oddaje żonce i brakuje mu inteligencji emocjonalnej. Zresztą, wystarczy na nich spojrzeć... Czekam na wasze zdanie na ten temat.
 14. Znam jednego gościa co rok temu popełnił samobójstwo. Brał koks, jakieś tabsy. Chłopak z bogatego domu. Niby niczego nie brakowało. Widać, jak żyjesz na maksa i masz słabsze chwile, to może to być gwóźdź do trumny. Nie warto próbować, bo potem może być z tego tragedia.
 15. Karta kredytowa, o ile nie trzeba mieć tego wypłaconego. Jest to najtańszy kredyt poza rodziną i znajomymi. Polecam.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.