Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

doler

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  369
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

366 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Widzę, że ostra spinka :> Kto pyta, ten nie błądzi. Co do samej "wyprawy" to na pewno ciekawe jest to, że nikt poza tymi astronautami, którzy, rzekomo byli na księżycu nie jest w stanie tego udowodnić i potwierdzić. Nawet Rosjanie. Ciekawe jest tez to, że przy takiej nagonce ostatnio na ten temat, Hollywood wypuszcza film na temat lądowania na księżycu z Goslingiem. Przypadek ? Nie sądzę.
 2. doler

  Chciałbym zacząć inwestować

  Żaden bank i instytucja finansowa nie zadba tak dobrze o zyski, jak my sami. Rozwiązania widzę trzy: 1. Inwestowanie na giełdzie - tutaj podstawą jest bardzo duża wiedza na ten temat. Inwestować tylko w spółki sprawdzone, które mają solidne podstawy do wzrostów. Unikać NewConnect itp. wynalazku, gdzie manipulacje i wahania są największe. Ważne jest, żeby obracać się wśród ludzi, którzy tam inwestują. Informacja jest kluczowa. 2. Inwestowanie w nieruchomości - niestety bardzo duży pułap wejścia. W długiej perspektywie nie będziemy stratni. Koszty kredytów u nas są największe w Europie, więc to nie jest temat dla ludzi bez dużej gotówki. 3. Inwestowanie w biznes - ale nie kogoś, tylko swój własny. Trzeba się w 200% poświęcić, żeby się rozkręcił. To jest praca na dwóch etatach. Dodatkowych biznesów gwarantujących stały dochód poza nieruchomościami jest bardzo mało. Co do lokat to wiadomo ,że inflacja zeżre zyski. Na temat kryptowalut nie mam wiedzy, ale biorąc pod uwagę łatwość manipulacji, to bym mega ostrożnie podchodził do tematu.
 3. Owszem, masz wpływ na swoje życie i swoje decyzje. Kieruje tym podświadomość. Nie bezpośrednio, ale jak sama nazwa mówi, pośrednio. Nikt nie jest wyjątkowy. Ja mam dzisiaj taki stan stary, że choćby obok mnie siedział jakiś najsłynniejszy aktor, miliarder, to nie robi to na mnie wrażenia. To człowiek, który ma swoją historię i też kiedyś odejdzie. Poczytaj o eksperymencie ze szczurami Calhana czy jak on tam się nazywa. Jeżeli ma się wszystko od początku do końca wszystko zapewnione, to po czasie się umiera. Prowadzi to do śmierci duszy, czyli min. samobójstwa. Dlatego w życiu najlepsze są te niepewne momenty. Nowa praca, nowy projekt, nowe towarzystwo. Kiedyś jakiś filozof/naukowiec popełnił samobójstwo, bo doszedł do wniosku, że życie ludzi sprowadza się tylko do rozmnażania :> Moja rada to stopniowo zmieniać otoczenie i cieszyć się z drobnych rzeczy. Miej w sobie siłę wewnętrzną, trenuj coś, wysiłek fizyczny jest BARDZO ważny. Nie zamykać się ze swoimi myślami w czterech ścianach, być otwartym na ludzi.
 4. Bardzo, bardzo ciekawy temat. Jeżeli nie było lądowania, to by potwierdzało, że cały obraz ameryki to ściema i manipulacja. Czym jest Hollywood ? Manipulacją widzem. Mają to opanowane do perfekcji. Na temat samej misji i kosmosu się nie wypowiadam, bo nie mam wiedzy na ten temat i podstaw do wyrażania się. Pytanie, czy aż tyle osób w ten projekt zaangażowanych nie powiedziało by kiedyś prawdy ? To też jest zagadka. Do dzisiaj w NASA wszystkich obowiązuje zmowa milczenia ? Dla mnie lądowanie na księżycu to jest jeden wielki znak zapytania. Dlaczego Rosja nie lądowała do tej pory na księżycu ? Dlaczego amerykanie mimo upływu pół wieku nie wysłali znowu misji załogowej ?
 5. Seks tylko w gumie. Chyba, że jest to Twoja dziewczyna i już o niej sporo wiesz. Ale to też trochę mało. Najlepiej wysłać ją na badania krwi i moczu z Groupona i podać swój e-mail do wysyłki wyniku Tylko nie jestem pewien, czy z tego wyniku się dowiemy czegoś na temat HIV/AIDS.
 6. Trzeba było jej sprzedać płaskiego. Albo chociaż rękę wykręcić. Nie jestem zwolennikiem bicia kobiet, ale w jakiś sposób trzeba się bronić. Jeżeli jest atak, to musi być odpowiedź. Jeżeli matka na Ciebie rękę podnosi, to znaczy ,że nie ma do Ciebie szacunku i trzeba ją odpowiednio potraktować. Tylko w taki sposób na tym zyskasz. Oczywiście powoli urwać kontakt, wyciszyć go. Dopóki się Pani nie obudzi. Jeżeli nic nie zrobisz z tym to będziesz miał tylko pod górkę.
 7. Nic nie usprawiedliwia zabójstwa dziecka. Problemy psychiczne, finansowe, zdrowotne. Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Tutaj zgadzam się z @Marek Kotoński
 8. doler

  Bezproduktywne poranki

  @AR2DI2 Takie prawdziwe i takie nienormalne, nienaturalne dla ogółu społeczeństwa System mówi, zapierdalać do szkółki, potem pracy, żona, dom na kredyt, nowsze audi, w niedzielę do kościoła, jednym słowem robić na wszystkich dookoła, a gdzie czas dla siebie ? Masz stawaj o 5:30, bieganie (Kurwa, jak można biegać o takiej chorej godzinie i potem funkcjonować???). Wszystko to jest wmówione. Zupełnie jak ta bateryjka co Morfeusz pokazał Neo. Najlepsze jest to, że ludzie ten film widzieli, ale mało kto wnioski wyciągnął. Hollywood i mocodawcy śmieją się bezmyślnemu bydłu w twarz. Jak dobrze być oświeconym :>
 9. W Polsce dzisiaj bardzo trudno jest się dorobić jeżeli nie jesteś np. lekarzem, bo oni zawsze mają pracę i dobrze płatną. Wszystkie branże są napompowane, jest konkurencja. Działki pod inwestycję również drogie. Dużo wielkich graczy, którzy mogą oferować niższe ceny niż mniejsi. Ludzie mają coraz mniej kasy i w związku z tym oszczędzają. Nie ma się co dziwić. ZUS 1200 zł, księgowa 300 zł, biuro drugie tyle. A gdzie kasa na życie ? Jeszcze po drodze zapłacić trzeba VAT 23% i dochodowy 18/32%. Koszty są takie, że bez dochodu w miesiącu na poziomie 10 tys jest to walka. Bogactwo jest fajne, ale jeżeli nie tracisz na tym zdrowia i swoich najlepszych lat. Poza tym duża kasa wiąże się z dużą odpowiedzialnością i stresem. Najczęściej zatrudniasz ludzi, walczysz z klientami. Nie mówię, że zawsze, kwestia organizacji i tego jak wykonujesz swoją prace i Twoi pracownicy, którym trzeba patrzeć na ręce. Każdy kij ma dwa końce.
 10. Bardzo dobry temat. Żyjemy w świecie, gdzie manipulacja i perswazja jest na każdym kroku. W świecie, gdzie na samym szczycie są niebezpieczne drapieżniki, z którymi trzeba umieć sobie radzić. W świecie, w którym bez pieniędzy jesteśmy niewolnikami.
 11. Dlatego wszędzie praktycznie jest u nas bylejakość. Od urzędów po prywaciarzy. Zagraniczne firmy przyniosły powiew świeżości w tym temacie. Są lepiej zarządzane, a te polskie Januszexy mogą tylko się u od nich uczyć. Polak tylko myśli jak najwięcej zarobić, używając najtańszych materiałów, zatrudniając ludzi na czarno, a najlepiej to nie płacić im wogóle pensji. Z takim podejście daleko się nie zajdzie. Ci mądrzejsi wiedzą, że zadowolony pracownik jest wartościowy. Łatwo to można dostrzec patrząc na to jakich dana firma ludzi zatrudnia.
 12. Prawnik, architekt, lekarz, inżynier bez studiów nie zrobi kariery, więc MUSI je mieć ukończone. Tego się nie przeskoczy. Reszty zawodów można się w miarę szybko nauczyć, czy to po kursie lub samemu. Najważniejsze to DOBRZE wykonywać swoją pracę. Zgadzam się, że przejebane robić coś czego się nie lubi, ale mimo wszystko większość z nas zajmuje się tym co nam najbardziej odpowiada. Co do polskiego rynku to problemem jest marne podejście do pracownika i brak ludzi, którzy potrafią się cenić. Co z tego, że przyjdzie fachowiec z pomysłami i dobrą prezencją, jak firma i tak zatrudni gościa o zbliżonych kompetencjach, a za mniejszą kasę. Słyszałem, że Ukraińcy się bardziej cenią od Polaków, co jest bardzo fajną i ważną cechą. Brakuje tego naszym rodakom. Trzeba mieć postawę, że jak nie ten pracodawca, to inny. Trochę jak z kobietami podchodzić. Większość pracowników jest stłamszona.
 13. doler

  Czarnecki i KNF

  @The Motha Ja już dawno się przekonałem, że to wszystko to jest gruby plan grabieży Polski, być może większy niż za czasów PO. Plan był następujący: TVP i Kurski jako tuba propagandowa. Cała otoczka patriotyzmu jako zasłona dymna. Pod pretekstem nacjonalizmu przejmować wszystko co się da dla swoich interesów. Ograniczyć do minimum płatności gotówką, tak aby banki i państwo miało maksymalną kontrolę. Realizować żydowskie i amerykańskie interesy kosztem własnych. Dobrze, że Czarnecki poszedł z tym do mediów (jaki by nie był, bo to też złodziej). Mam nadzieję ,że PiS pójdzie na śmietnik historii. Pytanie co po nich ? Nikt nie chce powrotu PO ,ani PSL i SLD do władzy... będą robić to samo.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.