Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

doler

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  436
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

445 Świetna

O doler

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pracować nad własna samooceną i mieć wyjebane na to co mówi reszta.
 2. Coś wam powiem. To jest natura. Jak to mówią natury nie oszukasz. Ile by się książek, audycji nie wypuściło, i facetom do głowy przemawiało to i tak dojdzie do zdrady/kopulacji i ogólnego wykorzystywania przez kobiety. Takich ogarniętych facetów, jak tutaj na forum jest garstka, szacuję, że 1-2 %. Natura tak to wszystko zaprogramowała moim zdaniem, żeby zachować ciągłość gatunku i nic tutaj nie pomoże aby ten proces przerwać. Ile Marek, MGTOW i OcalSiebie mają subskrycji razem ? 10 tys ? To jest nic przy całej populacji 20 mln facetów. Najwięksi kozacy, milionerzy i myśliciele polegli w temacie z kobietami. Nie trzeba też dodawać do ilu akcji doszło po alkoholu....
 3. Też jestem zdania, że te kobiety z Azji to mit. Może są wychowane w innej kulturze i innym duchu, ale to dalej kobiety, więc zbytnio bym się tym tak nie ekscytował. Poza tym ich uroda jest mocno przeciętna. Wątpię, że w guście kogokolwiek tutaj. Największym problemem jest to to, że kobiety są bardzo łatwo podatne na manipulacje. Łapią wszystko z mass-mediow ,bez filtrowania. Nie wiedzą, że zachód to zgnilizna a za krainą marzeń, Hollywood kryją się sataniści i pedofile. Do tego dochodzi znak zmiany czasów, czyli postęp internetu, aplikacji i portali społecznościowych. Tam łapią atencję taką, o jakiej kobieta z lat 80-tych w ogóle by nie mogła pomyśleć. Problem też jest postawa dzisiejszych facetów, cipeuszy. Tulą się w kolana tych swoich dziewczynek. Dają im lajki za nic, piszą napaleni, nie mają żadnej samooceny. Nie powodują, że to kobieta ma się tez postarać.
 4. doler

  Kanał "Ocal siebie"

  Nie pozostanie nic innego, jak organizować podziemne przekazywanie wiedzy oraz pocztą pantoflową (wyraz przypadkowy mam nadzieję )
 5. doler

  Kanał "Ocal siebie"

  Dobrze, że krótsze są jego audycje bo na dłuższą metę trudniej wytrzymać styl profesorski. U Marka bardziej na luzie i humorem. Kurłaaaa, no chodź Brajanek.
 6. Wszyscy nie są źli, ale większość tak. Zmień otoczenie. Najgorsze są wielkie miasta ,gdzie masa przyjezdnych wiejskich szczurów, co pracują w korporacjach.
 7. doler

  Kolczyk w języku

  Dla mnie to znaczy jedno. Patologia.
 8. Zacznijmy od tego, że porównywanie Polski a Niemiec to jak tatry a himalaje w ujęciu gospodarczym. Niemcy to czwarta gospodarka świata. My jesteśmy gdzieś w średniej w skali świata, montownią dla zachodu i poza żywnością i meblami tak naprawdę NIC więcej nie eksportujemy. Różnica w wydajności nie polega na tym, że kasjerka tam ma 4x więcej bo 4x więcej pracuje. Tutaj chodzi o sumaryczną całej gospodarki, właśnie jej automatyzacja, kapitał ludzki w postaci inżynierów, managerów i co najważniejsze PRODUKT, który jest EKSPORTOWANY na CAŁY ŚWIAT. Są to często dobra LUKSUSOWE, gdzie marże są bardzo wysokie. Chyba nie trzeba pisać ile kosztują topowe modele Mercedesa albo BMW. Do tego po wojnie Niemcy mieli plan Marschala i nie mieli styczności z komunizmem, który był dla Polskiej gospodarki bardziej dotkliwy niż II WŚ. PRL utworzył oligarchię, gdzie garstka ludzi miała tyle co cała reszta. Opodatkowanie w obu krajach jest na podobnym poziomie, tutaj nie ma co gdybać. Przez niższe koszty w Polsce będzie więcej pracy niż w Niemczech. Ale co z tego, skoro wypłaty idą na bieżące wydatki. Aby wyjść z tego stanu rzeczy należałoby przywrócić suwerenność i tworzyć polskie marki, na co może być za późno. Żaden rząd do tego nie dopuszcza. Przypadek ? Nie, mają takie wytyczne z góry.
 9. Ciężko powiedzieć. Niby była ciemnota, brak internetu, ale telewizja ,gazety i poczta pantoflowa istniała. Na pewno trudniej było kogoś poznać przez brak komórki, neta itd. Wszystko było nieoczywiste. Dzisiaj można przeczytać opinię o pracodawcy, o knajpie, o danej osobie. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej za dużo informacji jest do przetwarzania i pewne rzeczy mogą być mylące. Na pewno kiedyś kobiety były bardziej kobiece, a mężczyźni męscy. Głównie przez brak zniewieścienia i nowoczesnych zawodów jak IT, marketing. Kiedyś znaczna większość tyrała fizycznie. Postęp technologiczny wymusił pewne zmiany na rynku pracy. Uważam, że trzeba robić swoje mimo czasów. Budować swój wizerunek, pozycje i nie zważać na otoczenie.
 10. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24432550,pierwszy-sondaz-z-partia-wiosna-roberta-biedronia-mocne-trzecie.html#s=BoxOpMT Mocne trzecie miejsce w sondażu. Hahha. Serio, po kilku dniach od startu ? Kto stoi za tym słupem ? Jak myślicie ? UE ?
 11. Ciekawe jak taki koleś negocjować miałby ważne kwestie państwa w gabinecie z samymi facetami... Zdecydowanie NIE
 12. @Xellos Co, uważasz, że MGTOW, to forum i ogólnie oświecenie to znaczy, że do końca życia człowiek ma być bez kobiety i dzieci ? Nie popadajmy w paranoje.
 13. Wyjdź z niej. To ostatni dzwonek. 45-50 to późno. Twój syn/córka będzie mieć 20 lat a Ty 70, trochę słabo. Zakręć się teraz, rozglądaj się intensywnie. Na tinderze spróbuj. Są różne drogi. Ja sobie nie wyobrażam nie mieć dzieci, nawet jakby nie było mi z nimi po drodze. Na starość wnuki też pewnie zajebista sprawa.
 14. @loh-pan Jak masz około 40ki to jeszcze możesz te dzieci mieć. Znajdź dobrą kandydatkę i do dzieła.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.