Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

doler

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  486
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

521 Świetna

About doler

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. doler

  Joker :>

  Uwaga spojler. Poruszone jest też ogromne kłamstwo kobiet. Matka Jokera, która cały życie ukrywała, że był adoptowany. Jak skończyła, to wiemy w filmie :> Koniec spojlera. Moja ocena 8/10. Na pewno zapada w pamięć, biorąc pod uwagę ten chłam co się nam serwuje od 10 lat w kinach. Joker w tej wersji to pozytywna postać waszym zdaniem ?
 2. Wszystkie kłamią. Nie ma znaczenia atrakcyjność i status.
 3. Struktura zatrudnienia dzisiaj wygląda tak, że Polak zapierdziela za granicą, w budżetówce, korpo lub u prywaciarza. Najprostsze i najcięższe zawody przejmują imigranci z Ukrainy, Indii itp. a madki siedzą w domach. 1500 zł ZUS m-c od 2020 , to będzie 18.000 tys rocznie. Kwota wolna od podatku 8.000 pln. Przegonić ich wszystkich wpisdu.
 4. Niby PiS taki skuteczny, że uszczelnia budżet, taka ściągalność VAT. Super pięknie, ale jak przychodzi do konkretów, to stawka VAT nadal w miejscu, ZUS rośnie a całą tą ściągnięta kasę rozdają wyborcom na 500+, 13ki itd. 60 mld rocznie. Co się zmieniło ? NIC. Ludzie dalej emigrują, brakuje własnych marek na światowym poziomie, powstaje coraz więcej montowni. Jak ja słyszę, że tak biedny kraj jak Polska ma kupić kosmicznie drogie zabawki jak F-35 (ok. 400 mln złotych jeden samolot) to mnie chuj strzela. Czy Polska jest socjalnym państwem ? Na pewno bardziej niż za PO, ale czy to dobrze wróży gospodarce, jej rozwojowi i pokoleń ? NIE Czy jest nadzieja, żeby to zmienić ? Nie ma i długo nie będzie jak się patrzy na wyborców i ich tępotę
 5. Tacy porządni goście z kasą jak ty najczęściej przyciągają takie laski z pogranicza borderline. Po co ty ją wogóle pouczałeś na temat wychowywania własnego dziecka ? Raz, że to nie twoje a dwa, że po co miałbyś to robić, skoro wiązanie się z nią na dłużej (dziecko) to droga donikąd. Takiej lasce nie przemówisz. Słabo, że sponsorowałeś wszystko ,przez co ją rozpieszczałeś. Dużo podstawowych błędów popełniłeś.
 6. Tak jak napisał rycerz. Ludzie tutaj mają komunę i socjalizm we krwi. Pozostałość po ZSRR. Żydzi trochę zmienili ten stan, ponieważ są przedsiębiorczy i mieli lub dalej mają całkiem sporo biznesów. Polacy to niestety motłoch, który się sprzeda za drobne. Prawda o naszym narodzie boli, ale wystarczy spojrzeć na ostatnie wybory. Konfederacja nawet progu wyborczego nie uzyskała... Ten wynik Korwina przez 25 lat też świadczy o debiliźmie ludzi tutaj mieszkających. To nie problem jest w tych nowych partiach co chcą zmieniać Polskę na lepsze, tylko w wyborcach.
 7. Jestem po filmie "First Man". Kto wytłumaczy jak to możliwe, żeby była łączność między Houston a Apollo 11 na takim dystansie ? Rozumiem, że nawet gdyby było to możliwe ,to opóźnienie nie pozwalałoby na skuteczne przeprowadzenie misji...
 8. A kobieta może urodzić np. 10 dzieci przez 10 lat. Wiadomo, że to jest dla niej zbyt duże obciążenie i rzadko która się na takie coś decyduje. W kwestii poligami to my przodujemy, tylko system nas ogranicza. Alimenty itd.
 9. To jest tak, że nie jesteśmy zaprogramowanie do tego, żeby być szczęśliwi na dłuższy czas z jedną osobą, ponieważ to nie sprzyja większej liczby narodzin.
 10. To jest jakaś masakra. Ludzie pokroju Trybsona i Popka brylują w mediach. Tego nie było jeszcze 10 lat temu. Następuje jakieś jedno wielkie spierdolenie umysłowe w mass-mediach. Celowo zaplanowane, żeby ogłupić masy. Co do prawa i sądów to zawsze oni stali po stronie bogatych i systemu. Prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, mysz się prześlizgnie a bydło stoi. Trzeba odcinać się od patologii.
 11. Ja pierd#le. Jak można się wczuwać w laskę, której na oczy się nie widziało ani nie zamieniło chociaż kilka zdań na żywo ? Byłbyś w stanie w ciągu kilku sekund ocenić jej atrakcyjność. Jest duża szansa, że znalazłbyś element, który ci nie podpasuje i już o połowę mniej rozczarowań. A skąd wiesz czy ona nie ma dzieciaka, aids lub nie ukrywa innej rewelacji ? To skreśla taką laskę na starcie. Już sam wiek świadczy o jej słabej atrakcyjności. Musisz mieć stary wielkie kompleksy, że się w to tak angażujesz. Jeżeli ktoś z was nie ma opcji się spotkać w miarę szybko to polecam rozmowę przez telefon. Dużo z niej można wywnioskować
 12. Grunt to nie robić nic na siłę. Idziesz swoją drogą, a jak ktoś po drodze rzuca kłody, to zrywasz znajomość. Zazdrośników jest więcej niż nam się wydaje. Często są to nawet najbliższe osoby jak dziewczyna, żona, brat, matka itd.
 13. System wmawia, że masz gonić za sukcesem, gdzie większość ludzi się do tego nie nadaje. Jak dla mnie dobra konsumpcyjne dzisiaj nie różnią się od tego co było 10 lat temu. Mam tutaj na myśli nieruchomości, auta, telefony, komputery itd. To już wszystko było, ale Ci na górze chcą, żebyś cały czas konsumował. Jak nie nazwać ludzi baranami, skoro np. muszą mieć nowy smartfon za 5 tys, który jest powiedzmy 10-20% lepszy niż ten sprzed kilku lat ? Ostatnio jestem zwolennikiem slowlife, polecam każdemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.