Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Sitriel

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  313
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

174 Świetna

O Sitriel

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1187 wyświetleń profilu
 1. Papierosy

  Nie palę, ale miałam taki epizod w wieku dojrzewania że paliłam papierosy, szybko mi przeszło. Palaczy toleruję, aczkolwiek staram się im uprzykrzyć palenie swoim ironicznym humorkiem Mój znajomy powiedział kiedyś tak: w szkole ganiali za palenie, w domu ganiają i jeszcze w pracy gania! Jednak zawsze dodaje, że dobrze bo dzięki temu zawsze mniej spalił.
 2. @Amnesia Haze ja tam nie mam problemu z uśmiechem, bardzo często go widzę na twarzy, a nawet jestem współwinna jego powstania Zauważyłam jednak, że ludzi są oziębli i raczej pierwsi się nie uśmiechają i nie wykonują żadnych gestów, a że ja mam taki odruch bezwarunkowy to ludzie się oswajają. Chodziłam na wywiadówki i konsultacje do syna i starsza kobieta która uczyła go rysunku technicznego odchodząc na emeryturę powiedziała mu tak, a Ty masz stopień wyżej za ten piękny uśmiech Twojej mamy bo rysować to Ty nie umiesz. Zresztą dużo takich drobnych profitów w życiu mnie spotkało za ten mój uśmiech. Dla pani to mamy/lub zrobimy to Nie lubię ponuraków, poczucie humoru uwielbiam, szkoda tylko że ludzie mają coraz mniejszy dystans do żartów i samego siebie.
 3. Dziewictwo

  @Sara i to jest właśnie przymiarka- co czeka Cię w życiu ze względu na Twoją przeszłość. Ile ludzi tyle opinii, komentarzy i ocen Twojej wartości przez pryzmat przeszłości. Spotkasz wiele różnych osobowości i sama zdecydujesz które będziesz cenić i jaką osobowością sama chcesz zostać. Tylko wybierz mądrze
 4. Dziewictwo

  @Rnext chyba nikt tu nie mówi, że nie ma znaczenia, tylko że już ona nie ma na nią wpływu. Musi się z nią pogodzić i nauczyć żyć. Wszystko co przeżyliśmy sprawia kim jesteśmy, oby ta lekcja życia wystarczyła aby wiedzieć co w życiu ważne. Powiedzieć jak najbardziej tu masz rację, ale z pozycji doświadczonej, silnej i stabilnej kobiety, a przed wszystkimi mądrzejszej, a nie z punktu ofiary szukającej akceptacji i rozgrzeszenia. Najpierw sama musi się rozgrzeszyć w lustrze i odciąć od przeszłości, co nie znaczy zapomnieć i zataić, ale też się nie przechwalać.
 5. A jakim trzeba być człowiekiem aby tak mówić o drugim człowieku? Na miano epitetu jaki użyłaś to trzeba sobie zasłużyć i na pewno nie ,, maślanymi oczami". Ludzie nie są idealni, kierują się emocjami a pod wpływem alkoholu mają zaburzony podgląd na rzeczywistość przy jednoczesnym większym wyzwolenie myśli i odczuć. Pewnie mu zwyczajnie się podobasz i być może samotność plus alko spotęgowało wrażenie i zaczął zazdrościć koledze uczucia i też tak chciał idealizując Ciebie. Czy doszło by do czegoś, nie wiadomo, może jednak hamulce miał sprawne... Do tanga trzeba dwojga. Trzeba teraz zachować klasę i nie bruździć nie potrzebnie i nie robić zadymy. Koledze dać jasny sygnał, że nic z Tego, a męża nie nakręcać i wszystko normalnym rytmem wróci do życia.
 6. Dziewictwo

  @SaraZwięźle odpisałaś swoją przeszłość i wszelkie przeżycia z nią związane (czego następstwem były Twoje poczynania w wieku dojrzewania). Masz logiczny wgląd w przeszłość, zadajesz sobie sprawę jakie ona może mieć konsekwencje w tworzeniu przyszłości, więc rokujesz na wyjście na prostą i nie wracanie do poprzednich schematów. Z przeszłością trzeba się pogodzić ( być może z pomocą terapeuty ) i odciąć grubą krechą. ,,Spowiednika" to Ty nie szukaj. Ty nie powinnaś szukać osoby dla której się wyspowiadasz a ona Ciebie zaakceptuje i rozgrzeszy, tylko najpierw to Ty sama musisz umieć spojrzeć w lustro i zobaczyć wartościową osobę. Przeszłość nie zmieniasz, możesz zmienić przyszłości! Bardziej mnie martwi Twoja niestabilność i lekkość podejścia do życia. Kwestia studiów oraz egzystencji na czyjś koszt i jeszcze nie szanownie tego, bo ktoś na te Twoje studia musi pracować Przejmujesz się ,,pierdołami,, przepraszam za sformułowania, czyli dziewictwem, jakby to było najważniejsze na świecie. Musisz zmienić konstelacje i konfiguracje priorytetów i wartości.
 7. @Mamanda najlepiej odrazu na policję, mają Twoją kartę i wgląd na sytuację, sami zawiadomią wszystkie organy. Poproś o pomoc, że nie wiesz co już masz robić. Dyrekcja szkoły będzie się nieźle tłumaczyć. Kuratorium to jedna klika, ruszeni przez policję będą nagle swojej dupki bronić, czyli udzielą Ci wszelakiej pomocy. Tylko koniecznie przyjmij stanowisko chwili słabości i złego doboru słów. Załamać się ma prawo każdy.
 8. @Mamanda jeżeli urodziłaś będąc osobą nieletnią, więc zapewne prawnym opiekunem jest Twoja mama, więc ten nauczyciel to może Ciebie cmokać w D... Zgłoś to do centrum pomocy rodzinie, czy do innej placówki, a nawet na policję. Miałaś chwilę słabości i niewłaściwie dobrałaś słowa, które Ci zasugerował nauczyciel. Musisz być pierwsza!!! Wśród ludzi panuje taka dziwna mentalność i zasada, domniemania winy, kto pierwszy się zgłosi o pomoc ten jest niewinny, a osoba wzywana musi się tłumaczyć. W tym przypadku słusznie, bo akurat jest winny. Nie ma na co czekać, jeśli szkoła zgłosi pierwsza, będziesz miała przerąbane i dużo tłumaczenia i ciągłego udawadniania, że jesteś stabilna, a tak oni Ci będę musieli zapewnić należytą opiekę.
 9. „Jestem szczęśliwym singlem”

  Ja również jestem ciekawa opinii i wniosków wyciągniętych z wyżej wymienionej publikacji. Z racji, że od kilku dobrych lat jestem singielką czyli osobą samotną co nie znaczy samodzielną i wcale nie jestem z tego faktu szczęśliwa. Rzadko która kobieta ma budżet i zasięg możliwość pani Pawlikowskiej więc samo porównywanie się, jest co najmniej śmieszne. Być singielką która na zawołanie ma wachlarz specjalistów których jest się w stanie opłacić w skutek zabronionego majątku nie koniecznie będąc singielką Przypominam że pani Pawlikowska była żona Wojciecha Cejrowskiego, który jej zapewne szlaki przetarł Kobiety bardzo często otaczają ojcowie, dziadkowie, wujkowie, szwagrowie i bracia, pomijając adoratorów, którzy na zawołanie są w stanie świadczyć drobne lub większe usługi w postaci praktycznej lub zwykłej rady celem pokierowania. W mojej rodzinie nie ma ,,chłopów" ojciec nie żyje, a był jedynakiem, matka ma same siostry, dziadków brak, mąż nie żyje, a ja też mam same siostry. Jedynymi facetami są szwagry i wujkowie, których muszę ,, całować po rękach" aby mi raz w czas w czymś pomogli i zapewne moje siostry również. Nie ma co się oszukiwać, nikt nikomu nic za darmo nie zrobi, chyba że z racji więzi rodzinnej odpowiedzialności lub emocjonalnej. Ze strony męża jest w rodzinie ciotka, którą wszyscy nazywamy ,,ciocia K,, jest to stara panna, niezależna finansowo mieszkająca w bloku. W razie jakich kolwiek potrzeb tzn.pralka wylała, meble kupiłam trzeba powiesić, zacięły się drzwi, oberwał się karnisz itd... a takich potrzeb w ciągu swojego 50letniego życia miało mnóstwo, wzywała swoich braci i siostrzeńców ( w tym mojego męża ) i zawsze powtarzała: MOI KOCHANI CO JA BIEDNA BYM BEZ WAS ZROBIŁA! Kochany mój braciszku lub siostrzeńcu. Nie sądzę aby w dzisiejszym świecie wszystkie kobiety były tak obcykane i obyte a do tego tak niezależne finansowo aby je zwyczajnie było stać na wszystko! Tzn. markowe perfumy, bieliznę, ubrania, buty, mieć co jeść, mieć coś w domu czyli wszelkiego typu sprzęty meble akcesoria i jeszcze do tego mieć na usługi VIP specjalistów, których mogą ściągnąć w sekundzie w razie awarii.
 10. Cześć

  Witamy
 11. Wszystkie te śmieszne demonstracje są celowo inscenizowane, odwracają uwagę od faktycznych problemów kraju, a do tego dają ludziom równie śmieszne poczucie że ich głos i protest coś znaczy. My krzyczymy i nas słuchają, liczą się z nami A jakie tematy najlepiej poróżniają społeczeństwo?? Obyczajowe!
 12. Chłopak nie ściana & autoekspresja autora

  No widać różnicę jak Ci się ręką wyrobiła. Te wyglądają jak rysowane, a ta dzisiejsza panna to jak z drukarki i spod ręki grafika komputerowego.
 13. Chłopak nie ściana & autoekspresja autora

  To pokaż
 14. Chłopak nie ściana & autoekspresja autora

  Ja nie, ale oko mam dość bystre Swego czasu, czyli w technikum w mojej klasie było kilku chłopaków co szkicowali, oczywiście amatorsko i jak na wiek wskazywało bardziej komiksowe obrazki. Powinnam gdzieś jakiś mieć, jak znajdę stare zeszyty to wrzucę, bo z reguły na końcu takowe się znajdowały. Z racji że był to profil techniczny więc znam tylko rysunek techniczny, o technikach też coś tam wiem, ale zwyczajnie talentu brak
×