Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pablo

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Pablo

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. W pierwszej kolejności dziękuję za to że mimo wszystko jeszcze wstaje rano z łóżka że robię dobry trening trzymam te zasraną dietę mam jeszcze jakieś cholerne uczucia i codziennie mimo wszystko staram się myśleć "sam" co mogę zrobić aby wybić się z gówna w którym pływam . Cholerna psycha oby jeszcze nie siadła ! . Dziękuję też za karmę "bezlitosna suka" Oczywiście dziękuję też za te forum bo wiedza z niego pomaga mi w dniu codziennym .
 2. Klatka , triceps Kocham to jak możesz wylać z potem troski , żale i przekuć złość w piękna energię
 3. Polecam nabyć wiedzę na temat samego kursu . Potem Listę + i - czy zysków i strat z pomysłu o zakupie drona , kursu , i trzepania z tego kasy czy jest ten cały biznes opłacalny w zależności co chcesz robić .
 4. Wielu "brokerów" proponuje naukę inwestowania na ich stronach w krypto waluty czy inne pierdy które są dość mocno opłacalne . Te parę stówek jeżeli się nie uda nie będę żałować a wielu się wychwala ile to szmalcu nie zarabia więc chciałbym spróbować i to sprawdzić mam łeb na karku a może i mi się spodoba i będzie to sposób na życie ? A i trzeba znaleźć jeszcze wiarygodnych brokerów
 5. Witam czy istnieje sposób aby zarobić w necie kilka stów na czysto bez wkładu własnego aby potem przeznaczyć te kilka stowek w jakiegoś brokera czy inne źródło aby dorabiać sobie do życia ?
 6. Jest to jak najbardziej miejsce dla mnie , jest mi niezmiernie miło że będę mógł czerpać stąd wiedzę , inspiracje a może i dołożę swoje trzy grosze . Witam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.