Jump to content

Berkanan

Samice
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

92 Świetna

About Berkanan

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1354 profile views
 1. @SzatanKrieger Szatanku, Ian od lat jest szczęśliwie żonaty z inna aktorką, więc jak najbardziej wszystko mu wyszło na dobre : )))
 2. @woman_in_red Przeczytaj ten artykuł: https://naspokojnewody.blogspot.com/2019/07/narcyz-skryty-specyficzny-typ-narcyza.html Osoba, którą opisalaś, jak najbardziej jest toksyczna.
 3. @Hippie Dziękuję za sporą dawkę wiedzy :)) Chciałam się odnieść do tej reguły, że najlepszym połączeniem jest realacja oparta na pewnym dualizmie, mam na myśli I+E. Sama jestem typem introwertycznym (ISFJ) i nie odczuwam pociągu do mężczyzn ekstrawertycznych. Najwyżej na chwilę, do dłuższej relacji interesuje mnie tylko i wyłącznie introwertyk. Ciekawi mnie ta teoria, jaka jest jej geneza. Od 6 lat jestem w związku z INTJ-em i nie chciałabym go zamieniać na kogoś z literką E z przodu, na pewno nie ; )
 4. Mimo wszystko, nadal 40 lat to bardzo, bardzo słaby wiek na zakładanie rodziny i płodzenie dzieci- dla obu płci, nie tylko dla kobiety. Ja nie rozumiem ludzi, którzy chcą dzieci mieć, a przesuwają ten czas na okres, kiedy naprawdę się nie chce zajmować niemowlęciem, wstawać w nocy, chodzić na wywiadówki, grać w piłkę, itd. Dochodzi do tego ogromna różnica mentalna, pokoleniowa, starzy rodzice to żadna korzyść dla dziecka, a dla samych rodziców to też obciążenie w okresie życia, kiedy naturalnie nie jest się przystosowanym do trudów wczesnych etapów rodzicielstwa. Poza tym, tak jak wspomniała @
 5. Dokładnie tak jest. Kiedy się urodziłam ojciec miał 42 lata, matka 40. Wszystkich, którzy mają zamiar mieć bombelka w tym wieku stawiałabym pod publicznym pręgierzem i obrzucała zgniłymi jajami, aby reszta gawiedzi mogła popatrzeć.
 6. @maggienovak Historia nie jest zmyślona, ani ja nie zmyślam, ani moja kuzynka nie ma skłonności do konfabulacji ani ubarwiania. Chłopak zobaczył atrakcyjną panią i dostał małpiego rozumu- nihil novi sub sole. Szkoda, że jest przy tym totalnie ślepy na jakikolwiek zdrowy rozsądek. Ja osobiście wychodzę z założenia, że chcącemu nie dzieje się krzywda, przykro mi tylko widzieć, że moja kuzynka się zamartwia. @Ragnar1777 Chłopak ma młodszego brata, ten młodszy sam się z domu wyprowadził wcześnie, specjalnie wybrał studia w innym mieście, aby wyfrunąć. Starszy nie czuł takiej po
 7. @Esmeron Dzięki za tego posta! O opcji ciąży pomyślałam sama od razu, bardzo dziwne wydało mi się to ekstremalnie szybkie parcie na ślub. O swoich przypuszczeniach rzecz jasna powiedziałam kuzynce. Odnośnie byłego tej dziewczyny to wiemy na razie tyle, ile sama powiedziała- czyli że jest dobrym ojcem dla jej dziecka, bierze udział w wychowaniu i partycypuje w kosztach utrzymania dziecka. Czyli facet nie zniknął za horyzontem (o ile to prawda, co ona mówi). Za pomysły dziękuję, są bardzo rozsądne : )
 8. @EricCantona Otóż to. On nie ma doświadczenia, nagle poznał ładną panią i go strzeliło. @Hippie Forum zostało mu przedstawione, Kobietopedia także, o kobiecej psychice pogada z nim także ojciec. Chłopak kieruje się głównie i chyba jedynie wyglądem tej kandydatki, takie ma kryteria. Pewnie, że można źle wybrać na samym początku, kiedy haj hormonalny przejmuje kontrolę i niech się dzieje, co chce. Mimo że Twój ojciec kiepsko wybrał, to wynikło z tego coś super, czyli Ty : )
 9. @SzatanKrieger O intercyzie powiedziałam na samym wstępie. Bardzo dobry post napisałeś, przekażę to, co tam jest zawarte. Dziękuję : )
 10. Nie, nie sądzę. Rodzina jest dość mocno katolicka. On nie miał doświadczenia specjalnego z kobietami i widać jak bardzo ładna dziewczyna go zauroczyła. Po prostu haj działa.
 11. Nie jestem, na stałe w Warszawie, a dużo czasu spędzam na Podkarpaciu : ) To samo powiedziałam jego matce, wiadomo. Fun fact- młody powiedział mamie, że oni to w czystości w tym związku trwają do ślubu ; )) Matka mu odpowiedziała, że ta czystość to chyba tylko dla niego ; )
 12. @mirek_handlarz_ludzmi Fajny pomysł z tym wyjściem na piwo/wódkę : ) Dzięki : ) Syn nadal mieszka z rodzicami, studia skończył, pracę ma, ale opuścić rodzinnego gniazda nie chciał. Na siłę go wcale nikt nie zatrzymywał, chłopak sam jednak nie podjął żadnej inicjatywy wyjścia z domu. Płaci 1/4 czynszu i to tyle, jeśli chodzi o dorosłe obowiązki. Ja też jestem zdania, że to on ma decyzję podjąć. Być może musi się nauczyć na własnych błędach. Można ostrzegać, ale ostatecznie to jego życie. Kuzynka miała tylko nadzieję, iż dałoby się jakoś go zainspirować do przemyślenia tego. Terminu ślubu
 13. Jako że z forum obeznana jestem, zaleciłam Kuzynce, aby jej mąż podpowiedział synowi o intercyzie, jako mała próbę dla pani. Ale syn raczej z czymś takim do ukochanej nie wyskoczył ;)))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.