Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Byłybiałyrycerz

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  566
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

410 Świetna

O Byłybiałyrycerz

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kalisz

Ostatnio na profilu byli

632 wyświetleń profilu
 1. @angel4580 Jakbym czytał o sobie, tylko nie rozumiem dlaczego jesteś z kimś w związku znając swoją naturę i krzywdzisz umyślnie tą osobę, dla mnie to kurestwem zalatuje. Sam jestem taki jak Ty jednak wiedząc o tym nie pakuje się w związki tylko spotykam się na czysty sex z kobietami które o tym wiedzą i to akceptują że nie są jedyne. A jak trafia się księżniczka która chce być jedyną kochanką to jej mówię że jest wyjątkowa i nikogo innego nie mam a i tak na liście są inne.
 2. Tak z pewnością Panie 38+ chcą miłości od szczyla 27lat xD.
 3. @Masza W Niemczech jestem :/, ale na następne pichcenie wpraszam się :), rogaliki czy pączki Pierwsza robiła mi ale drożdżówek to jeszcze żadna xD. @zwirowski no patrz, a mi weekendow brakuje by spotkać się z tymi chętnym mężatkami, tylko 1/5 i na wszystkie trafiam ? O kurde to chyba w totka muszę grać.
 4. @Masza 🤗 moja ulubiona, nie zaprosisz xD.
 5. Bawią mnie komentarze by nie robić dziecku krzywdy, kiedy moi przechodzili kryzys to jedyne o czym marzyłem to by wkoncu się rozstali i by każde poszło cw swoją stronę.
 6. @Masza Jak zwykle delikatnie / dyplomatycznie, Ty całą agresję to chyba przy lepieniu pierogów wyładowujesz co :).
 7. @Mrowka Popieram w całej rozciągłości Twoje myślenie, jeśli kobieta autorka była dobrą żoną to jeszcze bym jej pomógł go ujeb***.
 8. @Rnext aaa to miałem okazję poznać, nie wiedziałem że ma skilla zmieniania osobowości.
 9. To nie moje, nie wprowadzaj ludzi w błąd, cytuj dobrze. @Rnext o co loto z tą Sarą ?
 10. @Lalka Czytam bardzo dobrze i to Oni mają problem z analizą, wyskakuje mi z miłością kobiety gdy zdradza jak mężatki spotykają się z 20lat młodszym tylko dla sexu by się rozróżnić a będzie mi tu durnie argumentował że jak kobita zdradza to inaczej niż facet.
 11. @Just Zacznij wrzucać konkretny cytat bo zaraz bana dostaniesz.
 12. Brak słów, im dłużej tu jestem tym bardziej stwierdzam że jesteście bardziej skurw**** niż wasze panny. Nawet nie chce mi się w polemikę wchodzić bo co niektórym tutaj lekcje Marka zwarcie zrobiło i nie styka jak powinno. Druga sprawa to Marek zawsze podkreśla że nie walczymy o jedną stronę, naszą męską tylko walczymy o przywrócenie logiki w życiu a Wy kreujeciecw mózgu politykę " Ja mężczyzna mogę wszystko a Ty kobieto milcz i rób co mówię. " dziecinada.
 13. @rarek2 Panna zrobiła Ci shittest który oblała, karą dla niej jest to co teraz jej dzieję się w głowie. Miej trochę męskiego honoru, godności i nie dymaj jej na odejście, karę już dostała a kopanie leżącego nie leży w interesie charakternego faceta. Inna sytuacja gdyby zrobiła Ci piekło to wtedy można się zemścić w ten sposób jednak w Twojej sytuacji uważam że taka zemsta jest pizdowata.
 14. Kiedy facet zdradza to " To był tylko sex, musiał bo praca bo dzieci bo teściowa bo pogoda nie ta, bo babcia klozetowa go zdenerwowała " a jak wasza baba was zdradza ze mną to wystarczy wejść w wątek o mezatkach ile jadu jest wylewane. Czysta hipokryzja w najpiekniejszym wydaniu, brak słów. Każdy obrońca mężatek z mojego tematu powinien tu przyjść i zobaczyć tą hipokryzję.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.