Jump to content

Gwyn

Samice
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

27 Świetna

1 Follower

About Gwyn

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Gdzie diabeł mówi dobranoc.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @deomi Spieprzaj gdzie pieprz rośnie. Jak najszybciej. Tacy ludzie, czy mężczyźni czy kobiety, sa toksyczni. Manipulują emocjami, poczuciem winy. Do momentu, kiedy sami nie uznają, że maja problemy, a rzadko uznaja - osobowość narcystyczna - będą widzieć je w innych. Tzw. Projekcja.
 2. @Selqet A potem płacz, bo bobas dorośnie i po mordzie nakładzie, albo zdepresjonowany.
 3. Ja tego zupełnie nie pojmuję. Łapania. I gdzie w tym wszystkiem miejsce dla dziecka...
 4. @Hippie Z Gerwanta to najmocniej ukochałam. Motyw ze Skelige też cudny. Z Serc z kamienia wyliczanka Pana Lusterko jest hmm klimatyczna ?
 5. @Hippie Babuszkę w Naturze można dostać. Szmpony i odżywki do włosów myślę, że w każdej. Z rosyjskich kosmetyków polecam również czarne mydło. Do włosów też. W kwestii łupieżu, po Babuszce poszedł w diabły. I niech tam zostanie.
 6. Lubię naturalne kosmetyki. Z czystym sumieniem mogę polecić szampony i odżywki Babuszki Agaffi. Maski na twarz też ma genialnie. Mam tendencje do przesuszonych włosów - rozjaśnianie - i metodą prób i błedów Babuszka wyszła na prowadzenie. Tuż za nią Green Farmacy ze swoimi kosmetykami sie plasuje.
 7. A położenie gładzi i pomalowanie własnoręcznie mieszkania też sie liczy? ? Bo z całym szacunkiem i podziwem dla twórczyń wszystkich tych cacuszek, mnie zwyczajnie brak ku temu cierpliwości.
 8. @Hippie Bardzo lubie Lindsay. Jest uzdolniona i muzycznie i tanecznie. Tu w uwielbianych przeze mnie steampunkowych klimatach. I na koniec special for you ?
 9. Jedno poprawili, drugie zrypali. Systemy walk z Bethesdy czesto mnie irytowały. Najbardziej chyba w Falloutach.
 10. Morrowind w TES fabularnie był najlepszy.
 11. @Tomko ❤ @Lalka Sheldon never give up.
 12. @Tomko Jak oni je sami malują, dopieszczaja, albo ostanie diengi na zakup przeznaczą, to prędzej własną babę - gdyby na wyrwanie czas mieli - orkom na gangbang by oddali ?
 13. @Tomko ?? Kurde, probsów mi brakło. Taka piękna profanacja, a ja nie mogę polajkować.
 14. Myślę, że dla większości obecnych bywalców Games Worksop mogłabym być za stara ? Też grywalam w Kryształy. Jedyny polski system chyba. Od Młotka zaczynałam przygodę z papierówkami i mam do niego ogromny sentyment. Później jako, że fanka Lovecrafta jestem, na długo upodobałam sobie Zew Cthulhu. Niezwykle shizoidalna byla. Gacie czasem pełne? W lesie też grywałam. Takie psedo larpy sobie mała grupka robiliśmy. Jednego razu w sezonie grzybowym, poprzebierani, dzieciaki niechcacy wystraszyliśmy. Wyleciały z zagajnika drąc sie w nieboglosy: "maaamoooo świry". W Krakowie natom
 15. Nie znam ? Nadrobię. Od Cyber punka wolałam Shadowruna, bo rasy z fantasy do fantastyki zaprzęgli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.