Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Łapinski

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1078
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Łapinski last won the day on May 7 2018

Łapinski had the most liked content!

Community Reputation

861 Świetna

About Łapinski

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No własnie pytanie co to za dom? Jeśli jest dobra lokalizacja, możliwość sprzedania to szedłbym w tą stronę czyli spłacenie rodzeństwa i handelek.
 2. Jak mam zły dzień to: - Robię dobrego drina - Odpalam gierkę - Popijam dobrego drina i fraguję noobów z niższych leveli zabawa przednia
 3. Moja obecna szpara jest kierownikiem w jednym z większych miast. Cóż beton siedzi na górze. Zmiany dokonują się powoli. Niestety dali ciała z paczkami. Oddali kurierom spory kawał tego tortu.
 4. Weź kredyt spłać rodzeństwo i rób z majątkiem co chcesz. Innego wyjścia nie ma. Tak na moje lamerskie oko.
 5. Masakra jakaś. Nic jeszcze w życiu nie osiągnęłaś a dyskutujesz z doświadczonymi samcami o życiu, związkach, dzieciach w różnych tematach. Wstyd.
 6. A Tobie by nie leciał w kosmos gdyby każdy facet na ulicy chciałby być Twoim chłopakiem? No bez jaj
 7. Pierwszy błąd. Dziewczynę poznawaj na żywo nigdy inaczej. Dziewczyna sama nie wie co czuje? W takim razie nie jest zainteresowana. Zainteresowana kobieta wie co czuje! Przeszedłeś z poziomu emocjonalnego na poziom rozmowy. ONA NIE BYŁA ZAINTERESOWANA! Żadna nowość Tak to już jest z kobietami. Brakuje Ci jej cipy i cycków no i buziaczka. Takie życie. Myślę, że z czasem przejdziesz z tym do porządku dziennego. Na przyszłość. Jeśli widzisz lub czujesz, że dziewczyna się waha albo coś kręci ale mówi, że chce z Tobą być to znaczy, że NIE JEST ZAINTERESOWANA. Wtedy bzykanko i bez angażowania się zbytniego.
 8. Mnie tym bardziej. Nie chodzi mi konkretnie o Ciebie. Ale jeśli jakiś rodzic jest alkoholikiem i ma dzieci to szczerze współczuję dzieciakom takiego dzieciństwa. Ktoś kto tego nie doświadczył na własnej skórze nic nie wie i wypowiadać się nie powinien. Każdy rodzic będąc alkoholikiem powinien być izolowany od swojej rodziny. A dlaczego? Są miliony opracowań na ten temat. Dlatego @arachill nie ruszaj tego gówna alkoholika potocznie nazywanym człowiekiem=teściem bo będziesz miał same problemy. Alkoholik ma zamiast mózgu coś na kształt żółtawej masy wymoczonej w alkoholu.
 9. Spytaj się swoich bliskich za kogo Cię mają.
 10. Niestety ale rozczaruję Ciebie. Te rzeczy które wymieniłeś nie pojawią się u Ciebie od tak z dnia na dzień bo tak sobie zdecydowałeś. Skądś musi się wziąć ta siła, pewność siebie i szacunek do samego siebie. Musisz coś osiągnąć w życiu. Jedni jadą w Tatry zdobyć Rysy. Inni samotnie jadą rowerem z południa Polski nad morze. Inni idą do wojsk specjalnych. Jeszcze inni chodzą na sztuki walk. Po co to wszystko? Świadomość zrobienia rzeczy nieprzeciętnych powoduje, że jesteś pewniejszy siebie bo mało kto zrobiłby coś takiego. Pewności siebie nie da się nauczyć. Ona będzie wynikać z tego, że dużo osiągnąłeś. To jest tak, że w pewnym momencie nikomu nic nie będziesz musiał udowadniać. Pewni ludzie w kręgu będą Cię znać i szanować. I żadne tam fotki na fejsie, tatuaże na pół ciała ani brody nie zrobią z Ciebie real hero. Duszy nie oszukasz ani nie okłamiesz. A samo wmawianie sobie że jesteś zajebisty nic nie daje. Gwarantuje Ci to. Jak będziesz na urlopie w tym roku zrób coś czego nie zrobiłbyś nigdy wcześniej. Spakój plecak i jedź stopem na południe Europy. Takie rzeczy są później warte opowiadania z kobietami. A jak nic nie umiesz ani nie osiągnąłeś to o czym gadać? O życiu innych? Kiedyś jak chłopak chciał żeby inni faceci w wiosce szanowali go i traktowali jak faceta musiał im udowodnić, że jest tego warty. A dzisiaj? Wszyscy są równi? Nie można nikogo dyskryminować? Trzeba szanować słabych.........cóż oficjalnie może i tak robię ale w środku jest innaczej. Jeśli w swoim środowisku jesteś uważany przez kumpli jako miękka faja to pewnie kobiety też tak Ciebie widzą.
 11. Przesadzasz. Ja tam żadnych strat energii nie odczuwałem i nie odczuwam. A coś trzeba bzykać. Chociaż raz w miesiącu żeby później jak już poznasz jakąś fajną panią nie być zestresowanym na tyle, że fiut opadnie.
 12. Ten człowiek ma wyprany mózg. On jest że tak powiem prawie niepełnosprawny na umyśle. Nic z tym nie zrobisz. Jedyne co to unikaj z nim kontaktów. Tacy ludzie długo nie pożyją. Więc jeśli teść jest w wieku ok 60 lat to długo nie pociągnie. To co napiszę może być trudne do zaakceptowania dla ludzi którzy nie mieli problemów z alkoholikiem. Ten człowiek już nie jest człowiekiem a tylko namiastką człowieka. Wygląda jak człowiek ale to gówno w ludzkiej skórze. Szkoda Twojego zdrowia na to gówno. Mimo, że jest człowiekiem to jego życie jest koszmarem.
 13. Pewnie każdy z nas. Dziewczyny tego nie napiszą (bo to księżniczki prawie aniołki w białym fartuszku), że się zmasturbuje napięcie spadnie i już ma w dupie kolesia.
 14. Nie można zasypywać palącego się grafitu pod elektrownią czarnobylską bo ta przepali glebę i dostanie się do wód gruntowych. Nie ma cudownych sposobów. @Jan III Wspaniały musi to zrozumieć, że powroty są bez sensu. Żadne tam siłownie, duperele i inne bzdury nie pomogą a jedynie zamiotą problem pod dywan. Trzeba to sobie uświadomić i zrozumieć DLACZEGO POWROTY DO EKS TO ZŁY POMYSŁ. Jeśli nie zaczniesz żyć tym, że to bez sensu to o kant dupy cała reszta.
 15. Dzisiaj przeglądałem lokalną prasę. I jest tam sporo anonsów div. Chcecie skończyć z nofapem? Dwa razy w tygodniu pojechać do divy. No trzeba miesięcznie wydać jakieś 1000 zł. Sam tak zacznę robić jak nie wyjdzie mi z obecną damą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.