Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

typiarz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  629
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

408 Świetna

About typiarz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1185 profile views
 1. Oglądam czasami streamy Binia. Facet zdecydowanie żyje w swoim świecie. Taki pozytywny świr mi się wydaje. @Dworzanin.Herzoga, tak jest z tymi freak fightami. To jest po prostu show i nic więcej. W sumie KSW też można powiedzieć, że na walkach freakow się wypromowalo. Przed walką Pudziana o ksw słyszeli tylko ci którzy się tym sportem interesowali, a później wielki boom. No, ale tak jak pisałeś. Jest popyt, jest podaż.
 2. Bo to pewnie taki sam błąd popełniony lata temu jak z tytoniem. Miała być nieszkodliwa używa, a wyszło jak zawsze.
 3. Wyatrczu zagłębić się w temat I poczytać opinie ludzi o tym specyfiku, że działanie ma znikome.
 4. Bardziej działa na zasadzie placebo. Nie ma niestety żadnego złotego środka, który od tak zwalczy nałóg.
 5. Tutaj to tylko jak najwięcej rozmów jest w stanie pomóc. Od siebie dodam, że ja też miewam podobne zawiasy jak ty. Jednego dnia mówi mi się dobrze, a drugiego to ja nie mam pojęcia jak coś powiedzieć. Rozmawiałem o tym stanie rzeczy, z kilkoma osobami i chyba każdy stwierdził, że ma podobnie.
 6. Nie płacić za nic, bo nie wiadomo czy twoje dziecko. Jeśli chce od Ciebie tylko kasy, to bym bardziej nie plac. Poczekaj aż się urodzi, pozniej testy i dopiero będziesz się martwił dalej. To dziecko może być tak samo twoje jak i każdego innego. Człowieku po 4 miesiącach się baba odzywa, że z Tobą w ciąży, a ty to lykasz jak pelikan? Przestań!
 7. Kanał był ciekawy przy pierwszych produkcjach. Oglądałem. Później stwierdziłem, że koleś jest nawiedzony I przestałem.
 8. Sarmy to sobie całkiem odpuść. Dlaczego? To jakieś do końca bliżej nie zbadane coś, co pojawiło się stosunkowo nie dawno. Sto razy lepiej już brać dobre stredydy, bo wiesz czego się spodziewać, wiesz jak oragnizm zareaguje, i wiesz co robic w razie gdyby coś było nie tak. O jaką prawdę ci chodzi i co chcesz wiedzieć?
 9. Szeroka taśma bezbarwna, oplarka, nożyk ostry, denaturat. Odtluszczasz naklejkę, przyelpiasz taśmę bezbarwna. Bierzesz opalarke grzejesz trochę z drugiej strony szyby, zaczynasz odkleja taśmę i w momencie gdy dojdziesz do naklejki używasz nozyka. Tym sposobem nozykeim wytniesz klej, a naklejka zostanie Ci na taśmie. Jak nie masz narzędzi, to spróbuj wd40. Popsikaj, zostaw na jakiś czas, i klej powinien być miękki jak glut.
 10. Oj tam szczegóły. Za starych czasów nikt nie myślał o badaniach przed cyklem, czy po cyklu, biło się co było i wszyscy żyją 😁. Jeśli chcesz, to sobie bij treścia, badani sobie zrób i trzymaj rękę na pulsie. Jeśli chcesz bić teścia tylko że względu na to, aby się przypodobać kobietom, to sobie odpuść, bo nie jesteś zby mądry.
 11. A Jan sądzę, że powinieneś iść na całość. I tak i tak nie masz w tym momencie stracenia. Najwyżej się już nie odezwie wcale i tyle. Odnośnie tego, że jesteś prawiczkiem, to się tym nie przejmuj za bardzo. Jeśli przyjdzie co do czego to doskonałe będziesz wiedział co robić i nie będzie tak źle!
 12. Ja tam nie chce wnikac w meandry sprawiedliwości, ale oni to jakos tam sumuja i wyznaczają łączna karę. No i najważniejsze. Jeden sędzia za przestępstwo da ci 10 lat, drugi za to samo może Ci wymierzyć 8. To jest normlanie jak totolotek.
 13. Tylko te tragedie w większości przypadków są na własne życzenie, co oczywiście nie usprawiedliwia niczego i kara powinna być surowa. Słupów skazali, pieniędzy nie ma, politycy i służby się dorobił i dalej się kręci to wszytsko. @Krugerrand, a tu akurat się nie zgodzę. Bo nie wiadomo jakie kto i za co miał, zarzutu, więc moim zdaniem na siłę próbujesz się doszukać tutaj, że kobieta jest lepiej traktowana. Widzisz. Chociażby jedna wzmianka, może świadczyć o różnicy wyroków. Marcin P. był założycielem całego tego przedsięwzięcia. A kwestia uniewinnienia? Nic śmiesznego. Chyba każdy papuga będzie próbował podać bardziej rzeczowe, lub mniej rzeczowe argumenty aby obronić swojego klienta. Także tutaj moim zdaniem standard.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.