Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

typiarz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  583
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

372 Świetna

About typiarz

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1087 profile views
 1. No jakas tam teoria jest związana z tym calym resetem cywilizacji co ileś tam lat. Aczkolwiek mi tak średnio się chce wierzyć w takie pierdoly. Nawet gdyby, to i tak nie dozyje 😁 Trochę o resecie jest u etertv I w archiwalnej audycji teoria chaosu w radiu paranormalium.
 2. Gratulacje, ale wolny nie będziesz nigdy. Nikotyna to postępy uj i zawsze trzeba mieć się na baczności. Wytrwałości i powodzenia życzę!
 3. Jeść ciemny, na początku nie smakuje, ale po jakimś czasie czlowiek się przyzwyczaja i jest spoko. U mnie po jakimś czasu było tak, że później białe pieczywo mi nie smakowało. Co innego białe bułki świeże. Tego to mógłbym tonami jeść 😁
 4. Jaki kraj to przede wszytskim. No i czy, stawka która podajesz to netto czy brutto? Ja na magazynie w nl miałem 10.18e brutto.
 5. @Taboo, ano wpadłem do bagienka. @Zły_Człowiek, dlatego powstał ten temat, żeby się ogarnąć w końcu, bo ileż mozna ?
 6. @Taboo, czemu nie opisałem czerwonych lampek, bo nie ma za bardzo czego. Cała konsola świeci nanczerwo, że widać ja z kosmosu lepiej niż mur chiński. Czy taka piękna? Jeśli o mnie chodzi to tak. Mimo wszytsko będę się starał dać jakoś radę z tym wszytskim. Jak się ma skończyć to się skończy i nic na nie poradzę, ale próbować mogę zawsze.
 7. @Still, całkiem możliwe. Dlatego, tez postanowilem napisać na forum i zacząć się ogarniać, za nim jeszcze nie jest za późno. @mac, iksde, iksde, iksde, iksde.
 8. Na to jest, tylko jedna rada. Starać się nie denerwować. Wiem, wiem, łatwo powiedzieć..
 9. Daleko mi do uzalania się nad sobą. Tylko pisze szczerze jak jest i co czuje na dany moment, aby każdy z zainteresowanych miał pogląd jak się rzeczywiście sprawy mają. No i właśnie o to mi chodzi, żeby powoli zacząć wprowadzać te zmiany. Małymi krokami, do przodu.
 10. @Krugerrand, szkoda mi skończyć ta relacje. Rola bankomatu mi nie grozi, bo dziewczyna nie ma oporu przez zapłaceniem za mnie i za siebie. Często było tak, że musiałem wręcz nalegac abym ja zapłacił. Coś mi jednak z forum zostało, bo któregoś dnia wymyśliłem, że skoro nie ma oporów przed placeniem, to uczciwie będzie raz ja, raz ona, albo, 50/50. No i na tym zostało. Raz za żarcie place ja, raz ona i z tym akurat nie ma problemu. Nie jest tak, że nie trzymałem ramy od początku. Trzymałem, może nie sztywną, ale tak w 80% trzymałem ramę. Później człowiek tak opuścił garde, a wiadomo czym opuszczona Garda się kończy? Dostaniem po modzie. No i właśnie o to mi chodzi, żeby mimo wszytsko te schematy przełamać, wyjść z matrixa mimo wszytsko i tyle. Chcę dać radę, chociażby dla siebie, żeby udowodnić sobie przede wszytskim, że jestem w stanie to zrobić, bo ja już nie chce normlanie kurwa nie chce, rzygać mi się już chce tym jak postępuje, jakim blaznem jestem I jakim debilem. I tak, ja o tym doskonale wiem, ale kurde nie umiem się zebrać w garść i za uj nie umiem się wziąć poskładać do kupy!
 11. Tylko kurde. Ja jestem jakiś wiedzo odporny. Forum czytam, Marka słucham, "No more nice guy" zaliczone, a tu dalej siedzę sobie i poleruje zbroję. Teoretycznie wiem co robię źle, a w praktyce robię to co robiłem. No i mam mały problem, bo za cholere nie umiem się wyzbyć starych schematów.
 12. No i bracie trafiłeś w same sedno tym, stwierdzeniem! Pisać tego nie chciałem bo się normlanie wstydzilem,ale skoro padło to, stwierdzenie, to przyznaje się! 😶
 13. Muszę się bracia przyznać do czegoś. Nowy związek, znaczy jestem z panna 7 msc, a ja bialorycerze jak pojebany. Przykładów nie podam, bo i po co, skoro dobrze o tym wiem. Nie umiem inaczej, nie umiem kurde przestawić w głowie tego pstryczka na inny tryb, no kurwa nie umiem. Staram się walczę, nie umiem i tyle. Wszytsko przez to, że panna jeśli o mnie chodzi śliczna i jeśli się mam przyznać jeszcze takiej ślicznej laski nie miałem. Kajam się przed wam i proszę o ustawienie do pionu, bo kurwa ja widzę, że źle robię, ja widzę co się przez to dzieje w związku, ale kurwa... Jakbym mógł, to bym się sam w łeb poerdolnal, ale tak porządnie.
 14. Walka o kraj,ale tylko i wyłącznie partyzantka. Nie ma opcji, aby wcielić się do normalnego wojska i walczyć za debilnych polityków. To jednak mój kraj, jakby by nie był jest piękny, tylko ludzie rządzący robią z niego gówno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.