Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

typiarz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  638
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

413 Świetna

About typiarz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1332 profile views
 1. Też złapałem na zdradzie. No i mi powiedziała, nie byłam sobą , coś tam, coś tam i powiedziała jeszcze, że tylko mnie tak mocno kochala I tylko mnie tak mocno kocha. Powiedziałem ja ciebie też. Po czym spakowałem ja do worków na śmieci, wystawiłem za drzwi i więcej już jej nie widziałem 😁
 2. @KamilosZduneros, nie kwestia nagrania, tylko on tak wygląda teraz. Pół Krzycha normlanie. Jemu to nikt nie pomoże. Mexyk o ile mu wierzyć, mówił o tym, że on ma wywalone na swoje zdrowie.
 3. A nic się nie zmieniło. Doszło do człowieka, że życie wcale nie jest kolorowe i bardzo często potrafi dać siarczystego liścia. No i tyle. Brak jakichkolwiek większych osiągnięć. Jak człowiek wraca pamięcią wstecz, to jednak błędów na robił trochę, bo to wszytsko mogło całkiem inaczej wyglądać. Jedno co w życiu na pewno się liczy, to cel. Bez calu to zycie nie ma sensu. Może być kasa, może być wszytsko a i tak pustka jakaś.
 4. Próbuj kozłek lekarski, melisa na noc możesz próbować melatonine. Tylko nie kupuj w torebkach, a te do parzenia.
 5. Zależy czy masz jakiś fach w ręku. Jak masz to możesz próbować za granicą. Jak nie masz to też możesz próbować za granicą, jednak przygotuj się na zapierdalnie po magazynach na dziwnych zmianach i z masą nagdodzin.
 6. Genetyka panie. Nic na to nie poradzisz 😁 Ja co prawda zarost mam gesty, ale za to włosów na klacie brak praktycznie 😁 A mam kilka lat więcej 😉
 7. @wojtekczes, wszytsko to samo,bo wszytsko cytryzyna. Tabex, recigar, desoxan. Na mnie nie działa w ogóle. Śmiem twierdzić, że to bardziej działa na zasadzie placebo. Chcoiaz po cyryzynie any takie jakieś wyrazniejsze.
 8. Jak u mnie swojego czasu były dziewczyny na treningu, to, jedyne na co mogły liczyć, to ciosy z ograniczoną siła 😁 Aczkolwiek i tak były to zalecenia trenera, żeby trochę uważać jak sparujemy z dziewczynami.
 9. Uniknąć czego? Patrz na komentarze, a jak nie to nie. I tak masz ochronę kupującego, w razie bubla czy, uszkodzonego towaru to oddadzą kasę, albo wyślą nowy. Tak. Obsługuje przelewy24. Tak są już europejskie magazyny, dzięki czemu unikniesz podatków. Nie ma żadnych replik. To są podroby zwykle. Ceny oryginalnych rzeczy w Chinach (buty, ciuchy, zegarki) są praktycznie takie same jak, w Polsce, albo bardzo podobne. Więc jak znajdziesz coś oryginalnego za grosze to podejba.
 10. Oglądam czasami streamy Binia. Facet zdecydowanie żyje w swoim świecie. Taki pozytywny świr mi się wydaje. @Dworzanin.Herzoga, tak jest z tymi freak fightami. To jest po prostu show i nic więcej. W sumie KSW też można powiedzieć, że na walkach freakow się wypromowalo. Przed walką Pudziana o ksw słyszeli tylko ci którzy się tym sportem interesowali, a później wielki boom. No, ale tak jak pisałeś. Jest popyt, jest podaż.
 11. Bo to pewnie taki sam błąd popełniony lata temu jak z tytoniem. Miała być nieszkodliwa używa, a wyszło jak zawsze.
 12. Bardziej działa na zasadzie placebo. Nie ma niestety żadnego złotego środka, który od tak zwalczy nałóg.
 13. Tutaj to tylko jak najwięcej rozmów jest w stanie pomóc. Od siebie dodam, że ja też miewam podobne zawiasy jak ty. Jednego dnia mówi mi się dobrze, a drugiego to ja nie mam pojęcia jak coś powiedzieć. Rozmawiałem o tym stanie rzeczy, z kilkoma osobami i chyba każdy stwierdził, że ma podobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.