Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

typiarz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  615
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

396 Świetna

About typiarz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1147 profile views
 1. Ja tam nie chce wnikac w meandry sprawiedliwości, ale oni to jakos tam sumuja i wyznaczają łączna karę. No i najważniejsze. Jeden sędzia za przestępstwo da ci 10 lat, drugi za to samo może Ci wymierzyć 8. To jest normlanie jak totolotek.
 2. Tylko te tragedie w większości przypadków są na własne życzenie, co oczywiście nie usprawiedliwia niczego i kara powinna być surowa. Słupów skazali, pieniędzy nie ma, politycy i służby się dorobił i dalej się kręci to wszytsko. @Krugerrand, a tu akurat się nie zgodzę. Bo nie wiadomo jakie kto i za co miał, zarzutu, więc moim zdaniem na siłę próbujesz się doszukać tutaj, że kobieta jest lepiej traktowana. Widzisz. Chociażby jedna wzmianka, może świadczyć o różnicy wyroków. Marcin P. był założycielem całego tego przedsięwzięcia. A kwestia uniewinnienia? Nic śmiesznego. Chyba każdy papuga będzie próbował podać bardziej rzeczowe, lub mniej rzeczowe argumenty aby obronić swojego klienta. Także tutaj moim zdaniem standard.
 3. Nie da się po prostu. Przyjdzie taki czas, że podczas nocnej polucji organizm sam sobie spusci to co potrzebuje, także tego 😁 Moim zdaniem to też jest takie demonizowanie masturbacji. Porno owszem, ryje beret, człowiek szuka później co raz to mocniejszych wrażeń i obrazków. To jest jak najbardziej zle. Ale fapniecie raz na jakiś czas, to bez przesady. Nic złego się nie stanie. Byle nie za często, bo w nadmiarze to i woda szkodzi 😁 Już w ogóle śmiać mi się chce jak ktoś chce rezygnować z sexu, no ja pierdole. Dla mnie nie do pomyślenia 😬 Masakra jakaś.
 4. @bożek.egipski, ostatnie wybory właśnie pokazały jak się Polacy obudzili. Głosowanie na te same partie od lat. Niestety wystarczy dać social, aby sobie kupić głosy. Nie ma żadnej refleksji nad tym, że z pustego nawet Salomon nie naleje. No i właśnie zaczyna się robić pusto. Ja mam czasami wrażenie, że to wszytsko jebnie jak Grecja, czy Wenezuela. Tym bardziej, że już słuchać głosy o nadchodzącym kryzysie.
 5. @KrisseL, to, ze jesteś non stopa zwodzony, to wiesz. Jeśli nie, to przeczytaj sobie na spokojnie to co napisałeś. Pierwszy związek, przez to tak wpadłem po uszy na maksa. Trudno. Teraz najważniejsze, abyś powoli zaczął z tego wychodzić, bo to, cię wciągnie gorzej niż bagno. Pierwsze co radzę, to zrób test na ojcostwo. Masz na to 6 msc, po tym czasie już nic nie zrobisz,nawet jak dzieciak nie będzie twój to będziesz płacił alimenty. I to ty muszisz o to zadbać, a nie ona.
 6. No i dobrze, ze zaczynasz walkę o siebie. Przed Tobą pracy bardzo dużo, ale najważniejsze, ze juz zacząłeś. Odnośnie psychologa, to moim zdaniem niezbędna dla ciebie bed, is terapia, no sam to, ty bedziesz się z tym, borykal pół życia. Nie pasował ci jeden, idź do drugiego, nie pasuje drugi, do trzeciego, aż w końcu znajdziesz kogoś, kto Ci przypasuje.
 7. Można użyć sody, tylko ze tak że dwa, trzy razy w miesiącu maksymalnie. Co do samego wybielania, to najlepiej by było, po każdym posiłku umyć zeby. No i najważniejsze, wszytsko zależy od tego jaki się ma właśnie kolor naturalny, zębów. A z past to u mnie się sprawdził lacalut active, z tym, ze jakieś 8 miesięcy codziennego stosowania i faktycznie widać, że żeby są bielsze. Sam się zdziwiłem, bo ta pasta akurat nie jest z założenia wybielajacą.
 8. @Headliner, konfederacja to nie tylko Koriwn, cy Braun, i to jest w niej właśnie dobre, a co najważniejsze to podnoszą istotne dla Polski problemy. Brakuje w sejmie takiej prawicowe partii.
 9. A ja także konfederacja. Jedyna słuszna partia, która martwi się o losy Polski, a nie patrzy jak sprzedać nasz kraj. Resztę to należy, spuscic w kiblu, mieli szansę i gówno pokazali. PiS i te jego programy socjalne, że też ludzie są tak naiwni i wierzą, że z pustego im naleja. Ogólnie to cały, PiS powinno, się w kiblu spuscic, a zaraz za nim PO.
 10. Kurde, ja rozumiem dramat rozstania, bo to dramat dla wielu, przykra sprawa. Ale w mojej opinii jednak nie wypada płakać przy kamerze. Chcę co się ryczeć, to do domu, w poduszkę. Tak moim zdaniem chłopak stracił resztki godności.
 11. Daj sobie spokój z takimi rzeczami, bo za jakiś czas się okaże, że masz więcej kremów niż niejedna panna. Zaakceptuj to jak wyglądasz, bo skoro te zmarszczki cię gryzą już teraz, to co zrobisz za 10 lat? Niepotrzebnie się dolujesz.
 12. Czosnek, miód, cytryna, syrop z cebuli, witamina C. Jak dla mnie leki to ostateczności.
 13. Jak idziemy do sklepu na zakupy, to każdy bieze koszyk w rękę i robi swoje zakupy za które każdy płaci osobno. Wyjścia na miasto, na jakąś szame, czy jakieś rozrywki po połowie. No chyba, że przed pada słowo klucz "zapraszam", wtedy naturalnie płaci zapraszający.
 14. Z tymi ciuchami, to poejchales na maksa. Wcale nie trzeba płacić miliony za markowe ubrania. Zwykłe ciuchy z sieciowek wystarczą. Grunt, byle schludnie wyglądać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.