Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

typiarz

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  265
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

155 Świetna

O typiarz

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 1. Węglowodany proste i złożone. Resztę sobie w googlach wyszukasz. Tak, nadmiar kaloryczny będzie się odkładal w tłuszcz i tu nie ma różnych, czy jesz zdrowe żarcie czy nie. Taka rotacja to bym sobie głowy nie zwracał, na zawody się nie szykujesz, z resztą ile cię podleje? Tyle, że nie zauważysz 😁 Jest różnica. Dobry duży posiłek daje energii po prostu. Masz dużo więcej siły ma treningu. Z resztą to sobie możesz sam sprawdzić. Oczywiście nie jeść go bezpośrednio przed treningiem, bo to grozi wymiotami.
 2. Fajny film odnośnie robienia tarpa mieli chłopaki z kanału ekwipunek dzwigany codziennie.
 3. Dobry pomysł. Jeszcze czyste masło i będzie spoko. Możesz z kfd kupić lub innej firmy, a tak z merketu to Sante z tego co pamiętam najmniej ma syfu w porównaniu do innych. Jak węgli nie umiesz dopchac to zainteresuj się gainerem. Z resztą na wegle jest sporo sposobów.
 4. Problem z telefonem Samsung GT-S7710

  Xda lub needrom.
 5. Problem z telefonem Samsung GT-S7710

  Custom wygrałeś, ale on nadal może bazować na starym androidzie z przez co właśnie wywala ten komunikat. Musiałbyś poszukać customa opartego ma najwyższej wersji androida.
 6. Auto vs. inne środki transportu

  Samochód, to przede wszystkim niezależność. Sądzisz 4 litery i się przemieszczasz. Opłaty cię zniechęcają, rozumiem. To jest jednak cena którą trzeba ponieść za owa niezależność. Jeśli nie masz zniżek żadnych, to kup czym prędzej jakiś skuter czy motorower, żeby zaczęli je naliczac, bo opłaty za pierwszy zarejestrowany samochód na siebie potrafią zabolec. Możesz je jeszcze obniżyć, jeśli znajdziesz współwłaściciela I on posiada zniżki. Może nim być np. brat, tata, mama.
 7. Tam gdzie zaczynają się pieniądze, tam kończy honor i jakiekolwiek zasady, a już na pewno u typów wspomnianych w tym temacie. @Radzyminiak, takie internetowe szony. Robią nie ciekawe rzeczy. Skąd taka ich popularnośc? Sam nie wiem i nie umiem tego pojąć.
 8. Też znam jeden przypadek, w którym koleś poerdolca dostał na punkcie diy. Kupił jej nawet samochód. A to był żonaty facet 😁 Chciał rozwód brać, żenić się z nią. Masakra. Co do tych przyjmujących w domu, to też nie rzadko panie z burdel, które mają nad sobą alfa, tylko profil działalności się nieco zmienił.
 9. @AR2DI2, tylko, że prysznic nie pomoże w razie złapania jakiegoś syfa, jeśli pukaja się bez gumolitu 😊
 10. Czyli do burdlu trzeba jechać z Karcherem 😁 Swoją drogą, fajnie opisana historia, krótko i zwięźle, na prawdę się dobrze czytało. I tak jak można było się spodziewać, że higiena to mit. A już w ogóle można o niej zapomnieć u tirówek przy drogach.
 11. Kwantowe heheszkowanie - Polska scena EZO

  Eter to jasna strona mocy. On przy Sandzai czy jak to się pisze często się pojawia. Także już wiesz skąd ten niepokój 😊 Niestety nie ma tak fajnie, że ktoś mówi o kanałach ezo, ale nie sympatyzuje z nikim.
 12. @DOHC, kwestia tego, że ludzie na codzień jarajacy chcą legalizacji a celach medycznych, żeby móc legalnie palić. Jestem za legalem medycznym, nie za legalem w celach rozrywkowych.
 13. Wakacyjna praca

  Najlepiej to szukać sprawdzonych biur pracy. Poszukaj na Facebooku grup odnośnie pracy w Niemczech, znajdziesz tam oponie o biurach pracy, to na pewno zminimalizuje szansę na oszustwo.
 14. Donguralesko, to jest dinozaur wśród raperów. Takze też nie można mu jechać, że wziął się nie wiadomo skąd.
 15. Tak, już to widzę widzę jak prawnie należy do niego pseudonimem gural 😁 Swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie, że chcieli Gurala wykolegowac z yt I rzucili się na niego wszyscy po kolei? Śmierdzi mi ta cała afera,.
×