Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

typiarz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  570
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

368 Świetna

About typiarz

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1019 profile views
 1. Walka o kraj,ale tylko i wyłącznie partyzantka. Nie ma opcji, aby wcielić się do normalnego wojska i walczyć za debilnych polityków. To jednak mój kraj, jakby by nie był jest piękny, tylko ludzie rządzący robią z niego gówno.
 2. Jak dla mnie za bardzo niewygodne. Chyba za satry, już jestem na takie figle 😁
 3. Poza miasto i na drogi lokalne to chyba łańcuchy i kolce 😁
 4. Jak inny dział, to śmiało startuj, nabywa doświadczenia, co co szkodzi spróbować. Jak macie częsty kontakt, to sobie odpuść, bo w razie czego będzie kwas nie mały. Nie wkrecaj też sobie za dużo, tylko działaj. Do stracenia masz nic, a do zyskania dużo wiecej😉
 5. Spokojnie. W styczniu otworzą się Niemcy na nich, to duża część opuści pewnie nasz piękny kraj 😉
 6. Tak. U mnie wystarczyło, a brodę miałem długa, nawet bardzo 🙂
 7. Zwykle mydło wystarczy. Nie ma sensu ładować kasy w takie bzdety. Lepiej zaopatrzyć się w jakiś olejek i szczotkę, jeśli masz długą brodę.
 8. Będzie wpatrzona,ale jak długo? Do otrzymania paszportu, czy do poznania nowego, bogatsze Pana? 😁
 9. Facebook, głównie w celach kontaktowych. Jedni foto, nie wrzucam tam postępów w moim życiu. YouTube, jak wszyscy. Muzyka, filmy i głupie filmiki. Instagram, rzadko, ale mam. Pinterest dużo tam wszytskiego. Ciekawa baza pomysłów. Badoo, tinder, konta są, ale nie używane dawno, nie pamiętam haseł 😊
 10. Właśnie, zapomniałem o otwarciu rynku pracy dla Ukraińców. Podejrzewam, że dopiero stawki poleca w dół. Sensowna opcja jest też zrobione prawka na CE i zatrudnić się u Niemca.
 11. Jak znasz bardzo dobrze niemiecki to chyba jasne, że do Niemiec? Jak nie masz żadnego dobrego fachu w ręce, to nawet nie masz co marzyć o 2,5k euro na miesiąc. Jak wyjechać? Skoro nie masz punktu zaczepienia, nie masz prawa jazdy, to zostaje ci agencja na początek, która Ci odciagnie za mieszkanie i dowóz do pracy. Takie realne pieniądze za granicą? 1300-1500e po opłaceniu mieszkania, transportu, ubezpieczenia. Jeszcze z tej kwoty musisz odjąć jakieś 200-300e na miesiąc na jedzenie.
 12. Czy tylko ja tutaj widzę takie typowe patusiarstwo? Karyna mówi Misiu, a ten czy tamten się na mnie tak brzydko spojrzał I powiedział, że mam fajną dupe. A miś już leci z pięściami 😁
 13. Trzeba to robić małymi krokami. To jest jak z jazda na rowerze, na początku ledwo co jedziesz, po jakimś czasie nie zastanawiasz się nad niczym, tylko jedziesz. To jest cały sekret. Powolne, ale ciągle zmiany. Wszytskie wspomagacze są chwilową ulga i pomocą. Prędzej, czy później wjebiesz się w to i tyle będziesz z tego miał. Później zaczną się miksy tego z tym, tamtego z tamtym.
 14. Czerwone rozstępy, jeszcze cos zrobisz. Białe nic nie zrobisz. Będziesz miał pamiątkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.