Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1023
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1013 Świetna

1 Follower

About Leniwiec

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lubię swoją pracę, już ładnych parę lat w jednej firmie. Natomiast nadgodziny traktuję typowo jako zarobek dodatkowych $ Trzeba próbować robić to co się lubi, inaczej praca, to męczarnia.
 2. Niekoniecznie,czasami wystarczy otoczyć się odpowiednimi ludźmi. Bo się na nich dorobił, płacąc im zazwyczaj najniższą stawkę ? Jak ma to miejsce w wieeelu fabrykach.
 3. 😅 No fakt, ale czasami mamy dobre radio wkomponowane w deskę, to szkoda wymieniać. No i sterowanie z kierownicy działa, a po wymianie radia nie jest to takie oczywiste. Co do transmiterów, to trzeba uważać, bo niektóre, to zwykłe badziewie.
 4. @Quo Vadis? a masz może zmieniarkę CD lub wyjście z radia na zmieniarkę ? Wtedy można podpiąć takie cudo i będziesz mógł odtwarzać pliki mp3 i sterować nimi z radia : https://allegro.pl/oferta/emulator-cyfrowa-zmieniarka-mp3-usb-mazda-yatour-6732366613?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YjRkNTA2YmItNzMyZC00ZTkyLWI5MzgtYjA3ZTY0MWJlOWM1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=8a11a188-8362-41f1-8fb1-20593a3f4ec2 Pasuje do różnych modeli samochodów.
 5. To jest dość niebezpieczne stwierdzenie. Faceta podniecają głównie bodźce wzrokowe, wiec kiedy będzie miała x lat zapewne przestanie Cię pociągać i co wtedy ? Wymiana na młodszy model ? No chyba, że od razu brać młodszy model ? Jednak będąc młodym, zasobów nie zaoferujesz, bo i skąd. Związki z rozsądku są od dawien dawna, nawet teraz można wiele takich spotkać. Mam znajomą w pracy która ohajtała się beta providerem, "bo on taki dobry" on jej nie pociąga, ale zarabia 6k i to wystarcza, aby trwać z nim w związku-małżeńskim. Wygoda i wyrachowanie. Każdy rozsądny człowiek wie, że z czasem uczucia do drugiej osoby słabną i w pewnym momencie chyba każdy związek wygląda, jakby był z rozsądku, lub z przyzwyczajenia. Ludzie szukają mitycznej drugiej połówki, a w ostatecznym rozrachunku, to tylko barterowa wymiana dóbr.
 6. Chciałem być u siebie... Mówić po polsku, jeść zajebiste polskie jedzenie, napić się smacznego polskiego piwa. Pieniądze to nie wszystko, aczkolwiek, ten kto tam pozostał będzie mógł kiedyś żyć godnie na emeryturze w Polsce, za pieniądze tam zgromadzone.
 7. Tylko jeśli facet nieświadomy. Bo może facetowi zależeć, a wyjdzie jak w temacie i uja z testu. Bo facet lubi jasne przekazy, a nie jakieś gierki. Można pierdolca od tych niejasności dostać.
 8. A jakże. Dajcie człowieka to się paragraf na niego znajdzie. Nawet jakby facet na ch*ju tańczył dla kobiety, to ona i tak coś wymyśli. No kuwra, kto się chce męczyć z tymi babami, to jest chore i tyle.
 9. To i tak jeszcze dużo. Suzuki Vitara, silnik 0,9 Turbo 😅
 10. No ale nikt nie każe robić wesela na 200 osób. Zbierasz najbliższą rodzinę i kogo tam chcesz i to wystarczy. Też się zdarza, jeśli ma niefajne nazwisko.
 11. Ale co się Panowie dziwicie ? Małżeństwo jest po to, żeby zabezpieczyć interesy kobiety, a zwłaszcza dziecka. Żeby czasem facet nie uciekł bez konsekwencji z tego układu. Inaczej nie naciskałyby tak na ten ślub.
 12. Leniwiec

  Hiszpan

  Ale taka decha z dziurą, to już chyba ok ? 😁
 13. Dlatego cieszmy się jeszcze dużymi pojemnościami, zanim dowala nam taki podatek, że mało kogo będzie stać na utrzymanie tych kolosów, zmuszając nas jednocześnie do zakupu tych tandetnych kosiarek.
 14. Myślę, że każdy dąży głównie do tego, aby zawsze mieć dobre samopoczucie, jest to jakiś ukryty cel. Niestety życie jest zbyt nieprzewidywalne, aby zawsze tak było. Co do celu życia, to może być tak, że ziemska wędrówka jest tylko jednym z etapów egzystencji. Tego niestety nikt nie wie, ale być może każdy się dowie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.