Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  862
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

789 Świetna

About Leniwiec

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Katoliczki nie bierz. Jak sama nazwa wskazuje, będzie Cię katować.
 2. Moim zdaniem one chłoną emocje które wytwarzasz podczas opowiadania o swojej pasji, a nie samą pasję. Co do gadki, to moim zdaniem liczy się tzw umiejętność gadania o niczym.... Mam gościa w robocie, co może gadać bez przerwy... To co chce przekazać, mógłby streścić w 5 zdaniach. Jednak on opowiada całą otoczkę i z tematu robi się 5 minut, jest ekstrawertykiem i wychodzi mu to naturalnie. Co nie zmienia faktu, że nas introwertyków męczą tacy ludzie, bo my lubimy konkrety. Dlatego też często introwertycy mają problem z rozmową z kobietami, gdyż jeśli chce się rozmawiać na konkretny temat, to te tematy szybko się kończą, jak w przypadku @Wielki Mistrz Zakonu
 3. Akurat ja w każdym sklepie kupuje co innego. Tylko sprawdzone produkty, których nie ma u konkurencji. Nie da się kupić wszystkiego w jednym sklepie, no chyba, że ktoś nie ma wymagań co do produktów.
 4. No tak, cokolwiek by napisać to wyskoczy idealna @Androgeniczna ze swoim idealnym światem. Za chwilę nawet z lodówki wyskoczysz, idź trolować gdzie indziej.
 5. Bo tak jest. Jak stary facet chce młodą d... to musi być kasiasty i tyle. Coś za coś. Mój szef ma 58 lat i kobietę 20 lat młodszą. Pewnie zauroczyła się w jego wnętrzu.... Zejdźcie na ziemię.
 6. Słyszałeś co to oksymoron ? 😁 Co do tematu, to jest to handel wymienny, Każda strona ma coś do zaoferowania, więc nie wymyślajcie koła na nowo. A pytanie po raz tysięczny "a co Ty masz do zaoferowania" staje się już nudne.
 7. Oczami wyobraźni widzę, jak @Bruxa po skrzynce różnego rodzaju piwa..." o kurła, już nie pamiętam, po którym nie mam kataru..." Byle nie uczulenie na alkohol, nie może być nic gorszego.
 8. Ja oczywiście też się piszę ! @Still wrzucaj na listę.
 9. Za dwa pokolenia nikt nie będzie wiedział, że istnieliśmy, więc who cares ?
 10. Zawsze mnie ciekawiło, jaka jest definicja tej prawdziwej miłości ?
 11. Zaskoczyła mnie ta historia. Nie wiedziałem, że banany można też jeść.
 12. Nie od dziś wiadomo, że polacy znają się na wszystkim 😁 Do nas do pracy niedawno przyjął się facet z całkowicie innej branży, który od początku próbował uczyć nas fachu 😂 Trzeba było sprowadzić go do parteru. Niby się uspokoił, ale dalej nikt go nie traktuje poważnie. Ostatnio w czasie rozmowy rzucił tekst " wy chyba nie wiecie jakie ja szkoły skończyłem" 😂 Nie potrzebnie Cię to denerwuje, olej typa i tyle. Ty wiesz swoje i to wystarczy, robisz po swojemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.