Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  690
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

579 Świetna

About Leniwiec

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 😂 Serio ? Nie wierzę. No właśnie,kłamstwo, nieszczerość i manipulacja, to są te fundamenty idealnego związku ? Próba wybielenia się przed sobą i przed partnerem ? Gdzie ten idealny świat o którym piszecie ?
 2. Gdyby w tej bajce było tak, jak nam tu Panie piszą, to nie byłoby związków, w których faceci usłyszeli : "Jesteś dla mnie za dobry" -odchodzę Tego nigdy nie mogłem zrozumieć, jak można być dla kogoś za dobry....? Z czasem zrozumiałem o co tu chodzi, nie będę się tutaj nad tym rozwodził. Więc zdrowy rozsądek mówi, że powinno być tak jak panie piszą. I wszystko byłoby ładnie i pięknie w tym wyimaginowanym świecie, gdyby nie nasz główny bohater : gadzi mózg.
 3. Aplikacja Shazam załatwia sprawę w takich sytuacjach.
 4. Stereotyp jest taki, że dotyczy to tylko ludzi otyłych, żyjących na bakier ze sportem, pochłaniających niezdrowe jedzenie. Jednak z moich, (nie tylko) obserwacji wynika, że spotyka to ludzi prowadzący wręcz odwrotny tryb życia, więc moim zdaniem nie ma reguły. Tak jak to w życiu bywa. Pstryk i świeczka gaśnie.... W sumie fajna śmierć, bez męki.... Chociaż chciałoby się żyć jak najdłużej...
 5. Jeśli się znajdzie odpowiedni kandydat, to i wcześniej... Nie ma się co rzucać, kobiety chcą złowić tego najfajniejszego faceta przed 30. Mają swoje 5 minut i tyle, biologia też im sprzyja akurat w tym okresie. Moim zdaniem kobieta młodsza tak do około 10 lat, jest ok. Więcej to już chyba przesada, chociaż wiadomo, dla faceta to bonus, więc jeśli kobiecie to nie przeszkadza, to czemu nie...
 6. W moim mieście pracuje wiele ukrainek, głównie w gastronomii, także jako pokojówki w hotelu, zarabiają po 11-13zł na rękę. Faktycznie fchuj kasy, polacy się zabijają o taką pracę, zwłaszcza, że praca trudna i najczęściej w weekendy i wieczorami. Mając przepracowane 200h 2200 zł na rękę, można się ustawić na całe życie! W budowlance zarabiają więcej, ale też nie za darmo, tylko dobrzy fachowcy są dobrze opłacani.
 7. Trudny temat, najgorszy chyba jest fakt, że taki człowiek nie potrafi samodzielnie egzystować, a chętnych do opieki nie jest zbyt wielu...Obrońcy życia protestują, ale czy byliby chętni poświęcić życie na opiekę nad takimi osobami ?
 8. Dla Ciebie to oczywiste, jednak panie myślą przyszłościowo. Wiedzą, że z czasem odpalą odpowiednie programy manipulacyjne i miś da się urobić... i tak jest najczęściej! Ty się nie dałeś, twardo stoisz przy swoim i tu jest "problem", ale w sumie to jej problem... Z czasem wszyscy się uspokoją, najlepiej gdybyś ten okres gdzieś przeczekał, jakiś urlop, czy coś...
 9. Nie ma czegoś takiego, jak bezinteresowność, ten wyraz nie powinien istnieć...
 10. Większość pracodawców płaci możliwie najmniej pracownikom...na dodatek mają podejście, jeśli nie ty, to przyjdzie ktoś inny...Nawet jeśli ktoś się stara, to nie nie zostaje doceniony. Najlepiej, żeby ogarniał jak naj więcej za jak najmniej, co jest po części zrozumiałe. Z drugiej strony patrząc, niech jeden z drugim założą firmę i zapłacą pracownikom po 5kzł na rękę... Jest wiele zawodów, które ktoś wykonywać musi, a niestety te "najgorsze" są zazwyczaj najmniej płatne. Nie każdy będzie siedział za biurkiem, ktoś musi prace fizyczne wykonywać. Szanuje pracę każdego człowieka, niektórzy jednak patrzą z góry na każdego , kto wykonuje pracę np śmieciarza. Nie twierdzę też, że takie prace wykonuje ktoś gorszy... Napisze tylko, że w Norwegii, młodzi twierdzą, że: " praca fizyczna świadczy o niskim statusie społecznym..." U nas już też tak się dzieje, mało kto chce i potrafi pracować fizycznie. Wszystko teraz takie na pokaz.... Co do głównego tematu, to "obiektywnie " wydaje mi się , że wkład w społeczeństwo jest mniej więcej równy. Może i w pewnych zawodach dominujemy, ale jest też wiele zawodów zdominowanych przez kobiety, teraz wszystko idzie w kierunku zrównania cech obu płci. Takie czasy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.