Jump to content

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,675
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,833 Świetna

1 Follower

About Leniwiec

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra. A teraz powiedz o kosztach życia tam. Skromna reklamówka z zakupami to 500zł. Koszty mieszkania nie wspomnę. Chyba, że chcesz się tylko dorobić i możesz jakiś czas mieszkać w 14osób w jednym pokoju.
 2. W dodatku energochłonna. Poświęcić prąd, żeby wytworzyć wodór, do wytworzenia prądu 🙄 Wygląda na to, że jeszcze żadna stacja wodoru, nie została uruchomiona w Polsce, wirus pokrzyżował plany, ale to kwestia czasu.
 3. Silniki elektryczne, ale napędzane prądem wytwarzanym z wodoru. W tym kierunku to idzie. W Niemczech ponad 80 stacji wodorowych. U nas na razie 15, ale mają powstać nowe. Faktem jest, że produkcja wodoru, też nie jest prosta.
 4. Na moje oko, brakowało Ci : -pewności siebie, -siły przebicia, -dobrej gadki/flirtowania, -charakteru/ciekawej osobowości, -byłeś zdesperowany, co kobiety od razu wyczuwają.
 5. Najchętniej to z bali gdzieś na skraju lasu. Na drugim miejscu parterowy, nie trzeba dymać po schodach i ładnie wygląda.
 6. Problemem może być dysproporcja w zarobkach i poziomie życia, a co za tym idzie zawiść. Z tego wyłania się frustracja i złe samopoczucie, że ktoś ma lepiej. W krajach bogatszych ludzie żyją na podobnym poziomie. Jest to też kwestia mentalności.
 7. Dla mnie zawsze dziwne było obchodzenie świąt przez ludzi niereligijnych. Nie oszukujmy się, taki jest główny kontekst świąt i ludzi szczerze utożsamiających się z chrześcijaństwem. Ale cała reszta ? Robią to tylko dla tradycji, podtrzymania festiwalu obżarstwa, pijaństwa i głupich gadek przy stole. Natomiast bracie @dyletant, podzielam Twoje zdanie, jednak nie zachowuj się jak ktoś, kto poznał prawdę absolutną. Żyj i daj żyć innym. Nikt Cię do świętowania nie zmusza (chyba). Kto chce niech świętuje, kto nie, może ten czas spędzić inaczej. Ja np byłem dzisiaj w górach, jutro też idę.
 8. Mądrego to dobrze posłuchać :
 9. Może niech każdy na randkę zabiera wyniki badań, rentgena. Po co tracić czas.
 10. Myślę, że jeśli kobieta sama pracowała od młodych lat na własne zachcianki, to będzie znała wartość i siłę nabywczą pieniądza. Natomiast jeśli jest wychowana w rodzinie, gdzie stary za wszystko płaci, to pewnie będzie miała takie podejście do przyszłego faceta.
 11. Nie tyle samo, mniej E tam. U nas jest przyjazna atmosfera, bo już się z niektórymi wiele lat znamy. Ale fakt, wszystkich się lubić nie da. No to mam dwa w jednym 😁 Nie. Laski z biura uznały, że jest dziwny.
 12. Stary, ale bredzisz. Tak się składa, że pracuje od lat na cnc. I u nas pracuje taki jeden cwaniaczek, który to ciągle się wywyższa i jaki to on obcykany jest, bo już pracował na cnc. Pracuje już kilka lat. Nie ma tygodnia, żeby nie zjebał roboty, ale jemu ciągle się wydaje, jakim to zajebistym fachowcem jest. Nie dawno były podwyżki i jak powiedział: "Chce zarabiać tyle co my, bo on nie ma sobie nic do zarzucenia" 😆 No kurła skąd się takie pajace biorą ? Wszyscy się z niego napierdalają, a on dalej wierzy w swoją zajebistość 🤣 Pewnie laskom imponuje jego pewność siebie-dla nas t
 13. Mój kolega z pracy ma córkę ~20 lat. Mówi jej, że ma działkę, to pomoże jej postawić mały domek, żeby sobie mieszkała. Ona na to, że nie, bo ona chce duży dom. A on jej mówi, że oprócz większych kosztów utrzymania, to dużo sprzątania. Ona na to, że będzie miała sprzątaczkę 😆 No nie wiem, bo póki co, zaczęła karierę w biedronce 😎
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.