Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1128
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1125 Świetna

1 Follower

About Leniwiec

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może nie zawsze i wszędzie, ale da się, o ile ktoś jest świadomy tego. Niektórzy potrafią np. kłamać prosto w oczy, chociaż zazwyczaj w takiej sytuacji kłamca ucieka wzrokiem.
 2. Byłem w identycznej sytuacji. Pani się nie przyznała, ale miała beta providera, który zapewniał stabilizację, wczasy, opłaty itp. Złapała jelenia. Ze mną tak dobrze by nie miała i doskonale o tym wiedziała. |Więc po co to robiła, skoro miała wszystko co chciała ? Bo jej się nudziło, facet zbyt dobry, wszystko zapewniał, nudny, brak emocji... Więc takie romanse są zazwyczaj dla emocji, uatrakcyjnienia sobie życia...Po czym powrót do bezpiecznej przystani.
 3. Kurła zrozumcie w końcu, że to jest loteria, albo się uda, albo nie. Jeśli boisz się ryzyka, to w to nie wchodzisz i tyle. Przestańcie wierzyć w te bajkowe związki do grobowej deski. Jeśli Cię zdradzi, to kopiesz ją w tyłek i szukasz innej. Proste. Na tym to polega, w życiu nie ma nic pewnego.
 4. Nie trzeba w Indiach szukać. Nawet babcia opowiadała o aranżowanych małżeństwach. Były to czasy, kiedy kobieta "była nikim" bez męża i sama i tak nie dałaby sobie rady. Więc ważne było aby zdobyła odpowiedniego kandydata. Nie można było więc liczyć na porywające uczucia, ważniejsza była stabilizacja. Myślę, że z czasem może (ale nie musi) pojawić się jakieś uczucie.
 5. Też jestem bałaganiarzem, mimo najszczerszych chęci.... A moja kobieta lubi porządek i o niego dba. Więc mówię jej, lubisz porządek, to sprzątaj 😂
 6. NA początku związku, aż do urodzenia bombelków, oczekiwania i cele partnerów są podobne. Potem jednak interesy się rozjeżdżają, bo każdy oczekuje czego innego, nieciężko wtedy o wkurw i frustrację. Takie sytuacje skutkują zanikiem szacunku, a potem już równia pochyła....
 7. 😁 Taaaa, a jakżeby inaczej. Ja bym odpuścił, z własnego doświadczenia. Mimo iż jest to kuszące jak cholera.
 8. Moje ulubione, z tych które wstawiłeś.
 9. Sama mogłaby odpowiedzieć na to pytanie, ale nie ma jak 😉 A może o niczym nie myśli ? A czy zwierzęta o czymś myślą , a może tylko kierują się instynktem ?
 10. Zarabiam, żeby żyć, a nie żyję, żeby zarabiać. Jeśli coś mi się podoba, to kupuje, w granicach rozsądku. Zawsze mam coś na czarną godzinę. Ogólnie pieniądze nie mają dla mnie dużej wartości. Męczą mnie ludzie, którzy na każdym kroku liczą każdy grosz, wiecznie przeliczają...a najczęściej są tacy którzy mają dość hajsu. Myślę, że żeby być szczęśliwym, trzeba też nauczyć się wydawać, a nie tylko oszczędzać. Oszczędzanie ma sens, jeśli ktoś ma konkretny cel: dom, rodzina, samochód.
 11. Tylko, że w klasie powiedzmy średniej, nie ma kobiet zarabiających powiedzmy 4k. Ja przynajmniej takich nie znam. Więc kogo ma ten facet wybrać, właścicielkę firmy, która zarabia 10-15 tyś ? Chyba, że rzemieślnik ma sobie wziąć panią adwokat 😅
 12. Miałem nie pisać, ale .... Chyba różnica 2k przy zarobkach 10k można chyba pominąć. Natomiast jeśli statystyczna Polka zarabia minimum krajowe czyli ~2kzł a jej mąż 5kzł to chyba jest różnica ? Natomiast takie kobiety krzyczą : " W małżeństwie pieniądze są wspólne " No jakbym ja zarabiał 2k a moja żona 5k, albo 10k to też chciałbym wspólnych pieniędzy" 😁 Nie wspominając o tym, że kobieta zarabiająca najniższą stawkę, kasę ma praktycznie całą dla siebie, a potem przy rozwodzie wielki podział majątku-po połowie.
 13. A ja mówię, że nie ma czegoś takiego. Nie, nie tylko. Jednak lepiej zakochać się w facecie ustawionym, lub rokującym, niż w gołodupcu.... Jak już spaść, to z dobrego konia. Ja wiem, że to są drobne dla Ciebie. Ludzie żyją za duuużo mniej i też dadzą radę. Wiem, nie masz takich biednych znajomych, więc tacy nie istnieją. Kurła po co ja właściwie Ci odpisuję.
 14. Jeśli będzie chciał, to i tak to zrobi. Fakt, może trochę trudniej, ale jednak jest możliwość. Taaa, jasne. Już widzę samotną matkę w mieszkaniu, którego utrzymanie kosztuje tyle co jej pensja.....Zejdź na ziemię. Ma 2km do pracy, to ile wydaje na paliwo ? telefon? 30zł? Więc jej wypłata jej wystarcza-dla niej. Aha, jeszcze trzeba doliczyć alko i maryśkę, no fajki 😁 To chyba u każdego. Od czego jest miś z dużymi zarobkami ? Potem można opowiadać przed znajomymi: kupiliśmy to, kupiliśmy tamto, pojechaliśmy na wczasy, kupiliśmy samochód 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.