Jump to content

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,939
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,307 Świetna

1 Follower

About Leniwiec

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg mnie, taki bierny opór ma większy sens niż uliczne protesty. Ja tam nigdzie, gdzie będzie wymagany paszport chodzić nie musze. Jak na razie do spożywczaka można, pozostaje jeszcze wzorem Litwy, targowisko.
 2. Ja w radio słyszałem, że aktualnie jest delta plus ? To już brzmi, jak nazwa jakiegoś wypasionego sprzętu 😆
 3. Wydaje mi się, że działa tu jakiś mechanizm psychologiczny. Podobnie jak ludzie otyli, którzy po schudnięciu nie lubią/poniżają grubasów. Są wtedy po drugiej stronie barykady, tej "lepszej"
 4. Pożyjemy zobaczymy. Trzeba trochę czasu aż u niektórych rozwiną się choroby, np. autoimmunologiczna.
 5. Byznes musi się kręcić, więc ważność paszportu będzie odnawiania co pół roku, wraz z przyjęciem kolejnej dawki.
 6. Z tym stwierdzeniem bym polemizował. Wirusy ciągle mutują i średnio co 10 lat pojawiają się szczepy które ze świata zwierzęcego są w stanie zaadoptować się do świata ludzi. Choćby tzw świńska grypa, ptasia grypa itd. Biorąc jednak fakt, że cała operacja została dość szczegółowo zaplanowana, nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś nie pomógł temu wirusowi przenieść się na ludzi w odpowiednim momencie. Wg zaleceń, które wstawił @Rnext wygląda na to, że próbują jakoś leczyć tę chorobę, pytanie jak to wygląda w praktyce. Pełna zgoda. Ten wirus jest głównie medialny. Wspomniał
 7. Te testy dają w 98% błędny wynik. Nie ma szybkich testów typowo na tego wirusa, a te co go wykryją, mogą go przypadkiem wykryć, ale to nie on musi być przyczyną infekcji.
 8. Ok ja przechorowałem 2 razy. Gorączka, ogólne osłabienie utrata smaku i węchu. Po 4 dniach wyzdrowiałem. 80% osób nie ma żadnych objawów, przede wszystkim dzieci. Covid nie jest bardziej śmiertelny niż zwykła grypa i to jest konkluzja tego 4 godzinnego wywodu.
 9. Zacznij hodować świnie, też nieźle jebią 😆 Powiesz, że nowe hobby znalazłeś.
 10. Właśnie skończyłem oglądać, bardzo wartościowy przekaz. Polecam.
 11. Po szczepieniu, będzie blisko na cmentarz 😆
 12. Ale pandemia ! https://tarnogorski.info/slawomir-glaz-w-tym-tygodniu-mielismy-dwoch-pacjentow-z-koronawirusem/
 13. A może: -zbiera Pan punkty ? -a co jest w nagrodę, jeśli będę miał komplet ? -trzeba mi syna naprostować ( a co kuwra krzywy jest czy co ?)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.