Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leniwiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  375
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

219 Świetna

About Leniwiec

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co to za czasy, że każdego zaraz zaszufladkują, a jak nie to ma jakieś "odchyły" Kurła, a to jest jakiś uniwersalny wzorzec osobowości, do której trzeba równać ? Litości...Bo zaraz zgubimy własną tożsamość.
 2. Potwierdzam tę opinię, bo jeśli kogoś to kręci, to na pewno bardziej się podnieci....z resztą jest ciaśniej, więc i doznania inne. To raczej dzieje się w głowie, świadomość, że jest się w innym miejscu...ta inność. Mnie ogólnie to kręci, ale jak laska nie chce, to trudno. Najgorsze w tym są chyba różne "niespodzianki" które mogą że tak powiem wyniknąć 😆 Jednak jakby to @Bonzo powiedział : Tłok powinien pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej.
 3. Bracia, weźmy pod uwagę niewygodny fakt, o którym mówił także Marek. Tylko słaby samiec zostaje zdradzony.... Facet z silnym charakterem i dostępem do gotówki, rzadko bywa zdradzony, jeśli w ogóle. Mam takiego kolegę, silny psychicznie, prowadzi własną firmę, nie jakieś kokosy, ale jednak. Z żoną mu się zbytnio nie układa, są razem chyba z 15 lat,dwójka dzieci. Mimo to, ona ani myśli o odejściu.
 4. Jest, wszystko się wokół tego kręci. Ja sam lubię czasami poimprezować, ale bez przesady : Czy każda impreza rodzinna, wypad na ryby, na grzyby, w góry, musi zawsze być oblewany ogromną ilością alkoholu ? Nic dziwnego, że Polacy za granicą, mają opinie pijaków. Co do samobójstwa, to nie tak dawno młody chłopak około 20 lat się powiesił....z powodu laski.... Pomijając idiotyzm samego czynu, przyczyna jeszcze gorsza... W głowie mi się to nie mieści.
 5. To raczej namiętność, haj hormonalny, niż coś więcej...Raz byłem w takim układzie niby super ładnie i pięknie, ale więcej bym się w takie bagno nie dał wciągnąć. Mało tego, twierdze, że jest to nie uczciwe w stosunku do samego siebie, to zdrada własnych wartości. Jest wystarczająco dużo wolnych kobiet, po co brać się za zajęte ?
 6. Po pierwsze dlatego, że jak to kobieta, nie potrafi przyznać się do winy. Po drugie, jak wiadomo, kobietom zależy na nieskazitelnej opinii otoczenia, więc będzie iść w zaparte, że "ona taka nie jest" bo przecież normalnie to ona nie zdradza, taaa.
 7. To od tamtego wyjścia z hotelu jeszcze Ci nie opadł ? W takim razie chcemy, żebyś doszedł, nie męcz się.
 8. Też słyszałem ten argument i to nie raz. W pewnym sensie to prawda. Tylko, że z czasem sama sobie z tym nie poradzi. Co do głównego pytania, to jeśli raz zdradziła, to jest duże prawdopodobieństwo, że się to powtórzy, ale niekoniecznie. Dużo zależy tez od okoliczności i okazji.
 9. To zależy które, nie wszystkie lubią ekstrawertyków, fakt faktem, Ci drudzy przede wszystkim działają, a nie zastanawiają się, co by było gdyby... Podrywanie będąc introwertykiem, to męczarnia, ale z czasem da się zrobić.
 10. To nie czasy, że musimy się bezwzględnie rozmnażać, jak króliki. Jestem zwolennikiem indywidualnego traktowania każdego człowieka, może trochę przez moją aspołeczność. Jest wolność i każdy ma prawo podjąć, tą jakże ważną decyzję, którą należy uszanować. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to ma problem.
 11. Wiersz fajny, ale jeśli chodzi o motto, to proponuję: Jaja ze stali. 😎
 12. She is waiting to kiss my hand But she will wait for my command My chains and collar brought her to her knees She now is free to please Woman, be my slave That's your reason to live Woman, be my slave The greatest gift I can give Woman, be my slave Before her surrender she had no life Now she's a slave, not a wife Her only sorrow is for women who live with lies She's taken off her disguise Woman, be my slave That's your reason to live Woman, be my slave The greatest gift I can give Woman, be my slave Your body belongs to me Woman, come here Remove your garments Kneel before me Please me Woman, be my slave That's your reason to live Woman, be my slave The greatest gift I can give Woman, be my slave
 13. Myślę, że mogła Cię testować, jak zareagujesz na to zdanie, może chciała wybadać teren... Sprawdzić, czy coś do niej czujesz, oczekiwała może, że zaproponujesz coś więcej... Albo po alko włączyła się jej wizja słodkiego pierdzenia razem...jak wytrzeźwieje, to jej przejdzie 🤪
 14. Przez to zdarzenie poczuła się nieatrakcyjna. A jak wiemy one wszędzie szukają potwierdzenia własnej atrakcyjności.
 15. Na pieśca najfajniej i najbardziej kręci, chyba dlatego, że większość ssaków tak kopuluje. Lubię też jeźdźca i łyżeczki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.