Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

scypio72

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Donations

  20,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralna

O scypio72

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

275 wyświetleń profilu
 1. O typowej katoliczce

  co do bezpłodności może spróbować praktycznie czy to nie blef. Wtedy bez problemu będzie chciała się bzykać bez zabepieczeń. Przecież to ponoć wola boska co do dzieci.
 2. O typowej katoliczce

  Zegar tyka. Zrób shit test. Intercyza. Czy się zgodzi na to .Nie zgodzi się na bank. Daj sobie spokój.
 3. To mój przyjaciel znamy się od urodzenia. Urodziliśmy się tego samego dnia miesiąca i roku. Razem chodziliśmy do szkoły. Masz przyjaciela. Dużo mi pomógł.
 4. Tylko kolega się przejmuje. Szkoda mu tych lat.
 5. Ale nie ma wiele do zaoferowania. Uroda przeminęła z wiatrem. Mąż pracuje nie pije. Dba o rodzinę. To nie typ modelki.
 6. A teraz mam pytanie żona 2 kolegi nie wróciła na noc po raz pierwszy od kiedy są z sobą. Dodam że wcześniej nie zgadzałem się czasami jak traktował żonę. Był samcem alfa. Jako para kiedyś go okłamała że jest u mamy a poszła z paczką na imprę. Spakował walizki. Wróciła. Przeprosiła. Mają teraz 2 dzieci 14 i 9 lat. Teraz małżonka poszła do pracy. Teraz pracuje od roku. Teraz coraz częściej spóznia się z powrotem. A wczoraj nie wróciła na noc. To nie kolega a przyjaciel ma zrobić ? Nie wiem co mam mu doradzić ?
 7. Coś takiego jak honor to dla kobiety pojęcie abstrakcyjne.
 8. Happy endu nie ma. Gość nie jest na tyle głupi.
 9. " W Pomarańczy " w Katosach. Żartowałem.
 10. Dla wielu może to zabrzmi jak opowieść science fiction. Mam kolegę który tak jak ja jest po rozwodach. Zapytałem się kolegi kolegi co u niego słychać ? Razem chodziliśmy do szkoły. Rozwody łączą ludzi. Jest wspólny temat. I usłyszałem że jego 1 małżonka chce wrócić do niego po 25 latach. Mają syna. Niestety na skutek i działań małżonki oraz jak przyznaje sam kolega zaniedbał kontakt z synem. Niestety jego kontakt praktycznie ograniczał się do płacenia alimentów. Dobrych jak na możliwości tej pani. Kolega był górnikiem. Jest już na 1 rok na emeryturze. Jest względnie młody ok 50 tki . Abstrahując czy powinni górnicy iść na wcześniejszą emeryturę czy nie była małżonka obecnie próbowała podjąć kontakt z ex. Kanałami dyplomatycznymi że tak to ujmę dała do zrozumienia że chętnie by się z ex mężem zeszła i że to był błąd. Okazało się przy okazji że 2 mąż pani dał dyla i są po rozwodzie. Została z jednym dorosłym dzieckiem i drugim dorastającym. Pamiętam jeszcze jak się z hukiem rozwodził. Odwiedziliśmy go 20 lat temu i pamiętam tą scenę. My w jednym pokoju z kolegą a żona z lujem w drugim leżą pod kocem. Czysty surrealizm. Jeszcze wtedy żona mogła zapraszać kogo chciała do 22 godziny. To taki mały przykład " logiki kobiecej ".
 11. Cześć

  Ahoj.
 12. Świadomość i poczucie winy

  1. Czego oczekujesz od życia. Ja wprowadziłem takie kategorie ludzi. 1a)Jeden może i mu się chce. 1b)Jeden może ale mu się nie chce. 1c)Jeden by chciał ale nie może. 1d)Jeden by nie chciał i nie może. Niestety mamy tendencję do spoczywania na laurach. Chyba że akceptujesz siebie takim jakim jesteś. Ale nie oczekuj że inni będą cię akceptować jakim jesteś. 2. Co do związku pewnie pani uznała że nie spełniasz jej aspiracji . Musisz wiedzieć czego oczekiwała . Jeżeli był to 300 metrowy dom z basenem i super bryka i pełne konto to może lepiej że się rozstaliście ?
 13. Za mało danych. Ile lat ma laska ? Nie bzykałeś się bez zabezpieczeń. Nigdy nie bzykaj się bez zabezpieczeń. Od 25 jak kogoś nie złapały szukają zamiennika. Ersatz. Zegar tyka. Odbij piłeczkę zapytaj a czego ona chce. Po porodzie nie może cię podać jako ojca. Jest sprawa. W sądzie. O ojcostwo. To że ona tak sobie wymyśliła nie znaczy że cię wpiszą w akcie urodzenia dziecka. To i tak się kończy badaniami DNA. Niech żyje nauka.
 14. Kto to jest ??? o czym o mówi ? Co to jest ??? Tak napiszę ??? Szok !!!
×