Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HodowcaKrokodyli

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  456
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

796 Świetna

4 Followers

About HodowcaKrokodyli

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6985 profile views
 1. Na żywo bywa dużo śmieszniej i dziwniej. Na Youtube to są mimo wszystko treści, które oni sami selekcjonują i umieszczają.
 2. @tytuschrypus Twoje zachowanie jest fałszywe i bezczelne, ale niczego innego się po tobie nie spodziewałem. Napisałem otwarcie o twoim pozerstwie i wymądrzaniu się bez posiadania pojęcia, więc czynisz mi bzdurne zarzuty, na zasadzie odbijania piłeczki. Przecież nie po to pozujesz, mędrkujesz na forum, żeby się teraz do tego przyznać. Nie mam zamiaru wchodzić w dłuższe dyskusje, bo dla mnie sprawa jest 100% jasna, a tobie nie chodzi o prawdę, tylko o rozmydlenie sprawy i wybronienie swojego wizerunku. Tak naprawdę piszę to bardziej jako ostrzeżenie dla innych użytkowników. Szczególnie tych, którzy jeszcze się nie zorientowali, że jesteś pozerem i forumowym mądralą-teoretykiem. Widziałem jak w tonie wyższości i wymądrzania się pisał kompletne bzdury na temat seksu. BTW Kłócił się z piszącą sensownie, bardziej kompetentnie od niego @ViolentDesires, a dawał "Like" innemu kłócącemu się z nią użytkownikowi, który jest totalnym seksualnym ignorantem i być może prawiczkiem. Atakował mądrzejsza od siebie osobę, a chwalił ewidentnego idiotę. Coś tu chyba nie gra? Dlaczego doszukujesz się powodu innego niż wskazany przeze mnie? Nigdy nie widziałeś moich postów, w których potępiam różne patologie, szczególnie te w PUA, ale nie tylko?
 3. Dokładnie. Gdy ktoś ma pojęcie, to widzi takie rzeczy. @tytuschrypus Ja kiedyś uważałem Ciebie za kogoś sensownego, ale gdy zobaczyłem Twoje posty odnośnie seksu, to zmieniłem zdanie. Nie masz o pewnych sprawach pojęcia, ale się wymądrzasz. Ja też uważam, że pozujesz na forum na kogoś kim nie jesteś.
 4. Nie, to jest inna sytuacja. Jest inaczej, gdy znasz osoby danego typu przez dłuższy okres czasu, rozmawiasz z nimi, macie wzajemną empatię, etc. Przykładowo ja jestem 6-7, ale znam i perspektywę kolegi 8/10, i kolegi 4/10. Wiem jak wygląda ich życie, emocje, etc. Znam też perspektywę mojej dziewczyny, mojej mamy i tak dalej.
 5. @ViolentDesires i @self-aware, moim zdaniem oboje macie rację, tylko na innych polach. 1. @ViolentDesires ma rację, że większość facetów jest zaniedbana. Ja miałem momenty, gdy kupiłem sobie coś naprawdę dobrego i byłem zszokowany tym, jak bardzo polepszyły się reakcje kobiet. Ilość zainteresowanych spojrzeń wzrosła co najmniej 10 razy. Tak, co najmniej 10 razy, nie przesadzam. 2. @self-aware ma rację co do tego, że to wymaga pieniędzy, które nie każdy ma.
 6. Co do postu @Chadeusz : Moim zdaniem stylizacje 1 i 2 są lepsze od reszty. Mogą się podobać, ale są też lalusiowate. Ja bym się tak nie ubrał, ale to może się podobać. Ostatnia kreacja, która Twoim zdaniem jest dobra ("real man style"), to moim zdaniem ostra porażka. Ja mam świetne reakcje, spojrzenia od kobiet, gdy jestem ubrany elegancko, ale nie lalusiowato. W świetnie dobrane, wyselekcjonowane rzeczy, bez odrobinki kiczu czy złego smaku. W sposób, który akcentuje raczej wysoki status niż seksualność.
 7. Ja po prostu widzę, że wymądrzasz się na temat, o którym niewiele wiesz. HAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHAH No to masz "niezłą" zdolność oceny tego. 🤣 Rozmowa nie ma sensu. Gdybyś znał dobrze PUA, to wiedziałbyś, co jest z nim nie tak i jakie problemy są w nim standardem.
 8. Nikt mi nie płaci za uświadamianie kolejnej ofiary PUA. Weź się zainteresuj tym, jakie powodzenie u kobiet mają poszczególni "eksperci" ze środowiska PUA. Nie według opowiadanych przez siebie bajeczek, a według obserwacji innych osób.
 9. Ja nie mówię o NLP i tego typu rzeczach, tylko o syfie pokroju np. RSD. Sprawiasz wrażenie kogoś, kto jeszcze nie wie, że to jest syf. Strach pomyśleć, których "wielu PUA na zagranicznych stronach i paru na naszym podwórku" Ty uważasz za dobrych. Bo wśród polskich PUA, dobry jest tak naprawdę tylko Fest, reszta jest co najwyżej średnia. Tak, standardem, a Ty nie wiesz o czym mówisz.
 10. @Nonconformist, PUA to bardzo toksyczne środowisko, większość "ekspertów" wcale nie zna się dobrze na kobietach i uwodzeniu. Tam chodzi głównie nie o uwodzenie, a o zarabianie na naiwnych facetach. Proponuję Ci na początek tę lekturę: http://www.aaronsleazy.com/files/Aaron.Sleazy.Debunking.The.Seduction.Community.pdf
 11. PUA to chore środowisko, w którym głównym motywem nie jest żadne uwodzenie kobiet, tyle strzyżenie naiwniaków przez cwaniaków. Duża część ich "wiedzy" jest błędna i szkodliwa. "Zdarzają się"? W PUA toksyczność jest standardem.
 12. Jasne. Mają w sobie mniej kompleksów i frustracji, są bardziej na luzie. Niejedna średnia, a już zwłaszcza brzydka dziewczyna, to emocjonalny Czarnobyl.
 13. Moim zdaniem: 1. Kim by nie była @ViolentDesires, nazywanie jej prostytutką jest prymitywne i żenujące. Powinny tu panować inne standardy zachowania. 2. Ona może mówić prawdę. W dzisiejszych czasach internet ma każdy, w tym bardzo atrakcyjne kobiety. Osobom nieobeznanym może się wydawać, że takie kobiety to nieosiągalny monolit, istniejący gdzieś w oddali, ale tak nie jest. One też są ludźmi, żyją wśród nas i bywają różne. Mogą pracować jako fotomodelki, czego nie należy mylić z modelkami wybiegowymi. W handlu produktami z wyższej półki. W branży kosmetycznej, odzieżowej, klubowej. Jako tancerki erotyczne, czego nie należy mylić z prostytutkami. Też jako luksusowe prostytutki, ale to tylko jedna z wielu możliwości i nie należy rzucać takich oskarżeń bez podstaw. Część po prostu żyje za kasę swoich facetów czy mężów. One też siedzą w internecie i oglądają sobie różne rzeczy. Nie tylko stereotypowy Instagram czy fora kobiece. Też strony o sporcie, podróżach, fotografii, muzyce, etc. Nawet pomijając to, że teraz jest czas koronawirusa i ludzie więcej siedzą w internecie, to bardzo atrakcyjne kobiety często mają więcej czasu od tych normalnych. Normalna laska z reguły siedzi wiele godzin w pracy, np. w biurze, a potem wraca do domu zmęczona. Bardzo atrakcyjna laska dużo częściej nie pracuje na etacie lub nie pracuje w ogóle, przez co ma więcej czasu na zajmowanie się głupotami. 3. Moim zdaniem @ViolentDesires pisze z sensem i wydaje się być kompetentna. To nie znaczy, że mówi prawdę, ale przynajmniej się orientuje. Nie mogę powiedzieć tego samego o niektórych jej przeciwnikach, którzy robią na mnie wrażenie forumowych teoretyków, ludzi bez pojęcia o pewnych sprawach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.