Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HodowcaKrokodyli

Użytkownik
 • Zawartość

  102
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

104 Świetna

O HodowcaKrokodyli

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

641 wyświetleń profilu
 1. HodowcaKrokodyli

  Jerzy Kalibabka czyli sweet sweet tulipan.

  Ja kiedyś widziałem to nagranie i miałem inne wrażenia. Moim zdaniem: 1. Kalibabka ma problemy z tłumaczeniem tego co robi. Ma tak wielu naturali, szczególnie tych bez wyższego wykształcenia. 2. Widownia nie jest zbyt rozgarnięta, słabo go rozumie i zadaje głupie pytania. 3. Było mi smutno widzieć Kalibabkę i Marcina Sz. na jednym nagraniu, bo to osoby zupełnie innego kalibru. Tak. Ja mam duże doświadczenie w uwodzeniu i w PUA, według tego co widziałem, to Kalibabka jest na 100% bardzo dobry.
 2. A co jeżeli ktoś fizycznie bardzo podoba się kobietom, a ma słabą psychikę, jest nieśmiały, mało asertywny, etc? (Z góry mówię, że znam takie przypadki w realnym życiu, wbrew różnym "mądrym inaczej" teoriom) Termin "samiec alfa" ("alpha male") pierwotnie oznacza samca dominującego w grupie - to słabo pasuje do kogoś, kto jest fizycznie bardzo atrakcyjny, ale nie jest dominujący. Moim zdaniem mieszanie razem wyglądu i zachowania/pozycji w grupie jest bezsensowne i szkodliwe.
 3. HodowcaKrokodyli

  Napad u mojego sąsiada

  Na 100% jest tak, że Ukraińcy są medialnie "pod ochroną" polskich elit, w tym także tych PISowskich. Np. społeczeństwu nie mówi się o tym, że mniejszość ukraińska robi sobie uroczystości na których gloryfikuje się OUN/UPA (np. w Przemyślu), o czym doskonale wiedzą polskie władze. W tym kontekście szanse na to, że Polacy są uczciwie informowani o przestępczości będącej dziełem ukraińskich imigrantów jest praktycznie równa zeru.
 4. HodowcaKrokodyli

  Krew mnie zalewa

  Wielobiegunowość interesów narodowych to na pewno - jeżeli będziemy mieli w Polsce kilka milionów ukraińskich obywateli, do czego dążą nasi politycy, to będzie to kilka milionów wyborców głosujących na polityków przedkładających interesy ukraińskie i ogólnie interesy mniejszości nad interesy Polaków. Taka "imigracyjno-wyborcza spirala śmierci" działa na Zachodzie: 1. Politycy-zdrajcy sprowadzają obcą populację. 2. Obca populacja głosuje na polityków-zdrajców, a nie na polityków reprezentujących interesy rdzennej ludności. 3. Politycy-zdrajcy dostają więcej głosów/wpływów i sprowadzają jeszcze więcej obcej ludności, przez co cykl się powtarza. Skutkiem tego jest to, że stopniowo demokratyczne zwycięstwo polityków reprezentujących rdzenną populację staje się coraz trudniejsze i do wyboru zostaje albo wojna domowa, albo pogodzenie się z utratą kontroli nad własnym krajem. BTW Obcych obywateli wcale nie musi być większość - bo przecież jest też rodzimy syf lewacki/liberalny. Obcych trzeba tylko kilka milionów, aby dać lewactwu wyraźną przewagę. Inna sprawa, że Ukraińcy to nie tylko inny naród, ale też nieco inna cywilizacja - bardziej wschodnia, mniej europejska od naszej. Wbrew propagandzie pro-ukraińskiej w mediach, wbrew temu, co się wielu ludziom wydaje, Ukraińcy kulturowo przypominają Rosjan - w pewnych sprawach są do Polaków podobni, ale w pewnych dużo się od nas różnią. Sprowadzenie do Polski kilku milionów Ukraińców to niestety zastrzyk kultury, mentalności z innego kręgu cywilizacyjnego - jest to dużo mniej drastyczne niż w przypadku muzułmanów, ale i tak ma to miejsce. Ja do tego dodam, że wbrew imagowi polskiej partii prawicowej, patriotycznej, etc, w środowiskach powiązanych z PIS jest wiele osób pochodzenia żydowskiego, są tam silne nastroje pro-izraelskie i pro-żydowskie. BTW To nijak nie oznacza, że popieram (tfu tfu) "totalną opozycję". Ale niestety, PIS nie jest tym, na co się kreuje.
 5. HodowcaKrokodyli

  To forum to mój własny świat

  Ja w życiu wielokrotnie widziałem, że ludzie często nie chcą znać prawdy, nienawidzą słyszeć prawdę, która podważa ich przekonania i wyobrażenie o świecie. Ta nienawiść oczywiście przenosi się też na tą osobę, która im tę niewygodną prawdę mówi. Widziałem to wiele razy i wiem, że nie ma co się za bardzo starać "oświecać" ludzi, bo wielu z nich to debile, którzy będą do końca szli w zaparte, nawet wbrew oczywistym dowodom, a do nas będą mieli pretensje i niechęć. A to inna sprawa. Ja trochę dziwię się ludziom, dla których treści przekazywane na tym forum są rewolucyjne, bo ja wiele z nich usłyszałem dawno temu od kolegów i rodziny. W tym od...mojej mamy. Ja w wieku około 21 lat wiedziałem już, że kobiety lecą na kasę, że manipulują, że przy rozwodzie często kobieta ograbia faceta, etc. A przecież żyłem w tym samym społeczeństwie co inni.
 6. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Ja się z tym ogólnie zgadzam, ale w PUA jest specyficzna sytuacja. W PUA często uwodzenia nauczają ludzie, którzy sami nie są w tym dobrzy. I ta wiedza "u źródła", nawet tego pierwotnego, zachodniego, nie jest zbyt wysokiej jakości.
 7. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Bliżej 40 niż 30. A w PUA wszedłem w 2000 roku. Obcując bardziej z zachodnim niż z polskim PUA.
 8. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Ok, tylko taki "chwyt reklamowy" to oszustwo wprowadzające ludzi w błąd. Problem w tym, że Ty mnie chyba traktujesz w jakiś sposób z góry i nie przyjmujesz do wiadomości tego, że ja mam w tym temacie bardzo duże doświadczenie. Jasne, że kobietom zdarza się mówić różne rzeczy. Ale też zdarza się, że do kobiety podchodzi jakiś creepy, dziwny, odpychający koleś i kobieta chce, aby sobie poszedł. Co widać po minie, spojrzeniu, mowie ciała. I takie właśnie reakcje wywoływała pewna "wielka sława" z PUA.
 9. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  No tak, ale przecież Amerykanie też widzą np. modelki Victoria's Secret i chyba widzą, gdzie jest góra skali. Nie, to nie było to - kobiety po prostu traktowały go jako creepa. Nie jako "irytującego, aroganckiego Alpha" czy coś, tylko jako dziwaka, spierdoleńca. Mam wrażenie, że próbujesz dopasować to co mówię tak, aby pasowało do Twoich wyobrażeń o "klasykach PUA". Ja mam bliżej 40 niż 30 lat, zaczynałem od Rossa Jeffriesa, Mysteriego. Ten kogo widziałem na żywo to faktycznie była trochę późniejsza fala, ale i tak gość był już znany w I połowie lat 2000-nych.
 10. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Rozumiem to, że oni nie są tak dobrzy, na jakich pozują. Dwa przykłady, goście obaj bardzo znani, pierwszy wręcz legenda: 1. Facet rucha laski 7-8 i nazywa je "SHB" (Super Hot Babe). Oczywiście samo ruchanie 7-8 jest czymś dobrym, ale nazywanie nietopowych lasek topowymi to forma oszustwa. 2. Facet jest na żywo irytujący, creepy, laski w widoczny sposób postrzegają traktują go jako zjeba na moich oczach. (mówię o czymś, co widziałem na żywo)
 11. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Ale ja właśnie od nich zaczynałem. Mi właśnie o to chodzi, że amerykańskie pierwowzory są "lewe". Ja właśnie o tym opowiadam, że myślałem tak jak Ty - że amerykańskie pierwowzory są dobre, a słabość polskiego PUA to skutek braku kontaktu z oryginałem. I chodzi mi dokładnie o to, że to myślenie jest błędne - niezależnie od tego, ilu ludziom wydaje się inaczej.
 12. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Mnie też PUA obudziło. Pokazało, że podchodzenie to nie wstyd, że z laskami nie ma się co cackać. Dzięki PUA przestałem być grzecznym chłopcem, etc. Ogólny przekaz PUA jest dobry, ale za tym niestety idzie dużo bredzenia od rzeczy. Klasycznym kitem jest wmawianie, że "wygląd nie ma znaczenia", tak aby wycyckać kasę od brzydkich facetów, którzy uwierzą w bajki i zapłacą za szkolenie. Chociaż mi zaszkodziły inne rzeczy, te "techniczne". Sprawa wygląda tak: 1. Wielu trenerów PUA opowiada bajeczki o ruchaniu super atrakcyjnych kobiet, podczas gdy tak naprawdę sypia ze średnimi, albo i brzydkimi paniami. 2. Do powyższego dorabiają "wiedzę techniczną", która jakoby stoi za tym ruchaniem super atrakcyjnych kobiet. Nieważne, czy to jest skomplikowany model z punktami, czy też gadanie typu "musisz znaleźć swoje prawdziwe ja" - zawsze jest to jakiś przekaz typu "ja mam wiedzę, jak mieć powodzenie u atrakcyjnych kobiet i mogę Ci ją przekazać, ale oczywiście nie za darmo, bo wiedza kosztuje". 3. Potem ludzie uczący się PUA próbują wprowadzać w życie "wiedzę techniczną" z punktu 2, mając nadzieję, że doprowadzi ich to do ruchania atrakcyjnych kobiet, tak jak obiecują trenerzy. Ale tym czego nie wiedzą jest to, że to jest fałszywa wizja, bo sam trener sypia ze średnimi, albo i brzydkimi paniami. Ja właśnie przez to ucierpiałem, że próbowałem zrealizować takie fałszywe wizje. I myślałem, że wina jest po mojej stronie, że "źle to wykonuję" - dopiero po kilku latach dowiedziałem się, że to nie działa lub działa słabo samym trenerom. Ale ja właśnie zaczynałem od największych sław ze świetną reputacją. Np. od jednego pana, który jest legendą PUA, a który jak się okazało kobiety 7-8 nazywał "SHB". BTW Obecnie bardzo popularna jest firma XXX, która jest bardzo znana na całym świecie, uważana jest przez wielu za super pewną, podczas gdy ja wiem na 100%, że to są oszuści. Wiem, bo widziałem słabość w działaniu części z nich w realnym życiu.
 13. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Pisząc "Witam w klubie poszkodowanych przez PUA.", miałem na myśli sam fakt poszkodowania, a nie to, że było to poszkodowanie tego samego rodzaju. W moim przypadku to poszkodowanie polegało na czymś innym, niż w przypadku Panthera - u mnie polegało to na tym, że: 1. Bezpodstawnie i błędnie uwierzyłem w kompetencje pewnych osób. 2. Wierzyłem, że ich wiedza, koncepty, techniki, są super - a jeżeli mi nie działają, to wynika to z tego, że nie umiem ich dobrze stosować. 3. Próbowałem wprowadzać te rzeczy w życie, nauczyć się ich, przez co zachowywałem się dziwnie. A przez to paliłem laski, które spokojnie mógłbym wyruchać, gdybym normalnie z nimi porozmawiał. 4. Męczyłem się tak kilka lat, z bardzo niewielkimi sukcesami, zanim się zorientowałem, że osoby które ich nauczają są dużo słabsze niż myślałem, wcale nie lepsze ode mnie i innych zwyczajnych PUA, nie uchodzących za guru uwodzenia. 5. Gdy odrzuciłem nauki oszustów, a zacząłem stosować zdrowy rozsądek i naśladować naturali, to zaczęło mi dużo lepiej wychodzić. 6. Moją stratą była duża ilość zmarnowanego czasu i energii, niepotrzebnie spalonych lasek, ale także niepotrzebny wysiłek emocjonalny, frustracja wywołana próbami zrealizowania fałszywych wizji. BTW Ja i tak miałem szczęście, bo miałem dobre kontakty w zachodnim PUA, dzięki którym przekonałem się bez żadnych wątpliwości, że pewni zachodni trenerzy są oszustami. Wielu ludzi z PUA tego szczęścia nie ma i nawet jeżeli mają jakieś wątpliwości, co pozostaje to na poziomie wątpliwości, bez jednoznacznej konkluzji. Wielu PUA słysząc bezpośrednie słowa ostrzeżenia nie dowierza im, bo po jednej stronie są słowa jakiegoś nieznanego gościa, a po drugiej dobrze dopracowany (bo jest z tego kasa), "charyzmatyczny" marketing danego oszusta. I tak interes się kręci - oszuści, którzy są już nieoficjalnie "rozpracowani" od kilkunastu lat, nadal funkcjonują na rynku i szkodzą kolejnym falom niezorientowanych facetów. Do tego dodam, że: Pewien bardzo znany, legendarny wręcz oszust miał ładne kobiety, ale notorycznie nazywał kobiety 7/10, maks 8/10 "SHB" (Super Hot Babe) i wciskał ludziom kit, że specjalizuje się w najbardziej atrakcyjnych kobietach. Popularna firma XXX to oszuści - poznałem wielu z nich na żywo, w tym część widziałem w akcji. Ktoś może uważać, że mądrze mówią na Youtube. Ktoś może wierzyć, że wcale nie podstawiają lasek na nagraniach. Ale sorry k****, ja widziałem niektórych z nich w akcji i byli zwyczajnie słabi.
 14. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Wielu PUA z Polski i zagranicy robi takie patenty - z koleżankami, wynajętymi prostytutkami lub modelkami/aktorkami. Doskonale wiedzą o tym lokalni PUA z danego miejsca, ale nie piszą tego publicznie, bo by się to mogło skończyć pozwem. Witam w klubie poszkodowanych przez PUA. Nie, nie jesteś debilem. Natomiast niestety faktycznie robisz na mnie wrażenie kogoś mega zakompleksionego. Moim zdaniem to błędna droga, bo właściwą jest poradzenie sobie z tymi emocjami, czego nie zrobisz jeżeli będziesz przed nimi uciekał. Moim zdaniem Twój problem nie sprowadza się do samooceny, bo wynikałoby np. z powyższego, że masz też wbite potężne poczucie winy, poczucie wyimaginowanego "obowiązku" względem innych. W tym co piszesz (nie tylko w powyższym fragmencie) ogólnie widać coś takiego, że Ty jakby czujesz, że jesteś coś winien innym ludziom. Może powinieneś spróbować podziałać na tym odcinku?
 15. HodowcaKrokodyli

  Wytłumaczcie proszę - jak oni to robią?

  Masz z nim nadal kontakt i mógłbyś go dalej powypytywać? Porada ode mnie, czyli porada od praktyka molestowania seksualnego naturali: Jeżeli nie odpowiada precyzyjnie na pytania ogólne "Jak to robisz?", to zadawaj pytania o konkretne rzeczy. Niekoniecznie o czynności, tylko o jego opinie na różne tematy związane z kobietami. Czyli np. mówisz "Bo wiesz, wielu facetów uważa, że kobiety to coś tam coś tam. A mi się wydaje, że one są takie i takie. A co Ty na ten temat sądzisz?". Niestety często tak właśnie jest. Mam na myśli to, że osoba pytająca o poradę często nie jest w stanie z porady skorzystać. Htich w sensie trenera uwodzenia to fatalny pomysł. Ja siedziałem dużo w PUA, poznałem wielu trenerów i to nie tylko z Polski. Większość tych ludzi to zwyczajni naciągacze, oszuści.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.