Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wstrzasajaco_przystojny

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

42 Świetna

O wstrzasajaco_przystojny

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

478 wyświetleń profilu
 1. Dziewczyna sama idzie na imprezę

  @koszykarz Masz 100% pewności, że koleś z mesengera napisał prawdę? Może to jakiś "życzliwy", który się dowiedział o kryzysie i ostrzy sobie zęby na Twoją Panią? Nawet jeśli napisał, to pytanie jakie są jego motywy - męska solidarność czy chęć rozwalenia związku?
 2. Ciasto

  @Byłybiałyrycerz Trafiłeś w sedno - też tak to widzę - ciasto to tylko symbol. Z umów należy się wywiązywać. Ciasto zrobione, bez zakalca, całkiem dobre. Dziękuję kolegom za wsparcie (tym którzy nie robili sobie jaj :P). Temat do zamknięcia
 3. Tutaj niepotrzebnie pokazałeś karty. Mogłeś obserwować sytuację, więcej byś się dowiedział. Nie ma się co chwalić swoim sprytem - opłaca się jeśli przeciwnik myśli, że grasz w jego grę
 4. Podnoszenie własnego testosteronu

  @Bart Simpson https://examine.com/stacks/increasing-testosterone/ - wynika z tego że temat jest bardziej złożony, niż piszesz.
 5. Dziewczyna sama idzie na imprezę

  @Byłybiałyrycerz Chwała Twojej mamie - oby żyła wiecznie. Tylko niech zgadnę - Twój ojciec to nie żaden jełop i nie daje sobie wchodzić na głowę, w sensie wie o co chodzi?
 6. Podnoszenie własnego testosteronu

  @Bart Simpson "jedynym rozwiązaniem żeby testosteron wrócił do prawidłowej normy jest strzykawka" - masz na to dowody?
 7. Dziewczyna sama idzie na imprezę

  @Stingi Może po prostu znalazła sobie innego na miejscu i przestałeś być potrzebny, albo przestałeś rokować na rolę którą sobie dla Ciebie wymyśliła.
 8. Ciasto

  Mały update. Umówiliśmy się tydzień temu, że wpadnie dzisiaj i zrobi to nieszczęsne ciasto. Od tego czasu 0 kontaktu, bo miałem dość przez ostatnie awantury. Ochłonąłem i z ciekawością czekałem na rozwój zdarzeń. Dziś zgodnie z moimi podejrzeniami pojawił się problem: choroba w rodzinie - może będzie musiała zostać w domu, żeby się opiekować. To może być prawda, chociaż nie mam sposobu żeby to zweryfikować. Podczas rozmowy opisuje sytuacje i czeka na reakcję. Tutaj miałem mały dylemat, bo jeśli rzeczywiście ktoś bliski wymaga opieki, to przecież nie mogę besztać dziewczyny. Z drugiej strony - może mnie po prostu testuje. Powiedziałem, że umawialiśmy się i na nią czekam, ale jest dorosłym człowiekiem i sama zna wszystkie zmienne tej sytuacji. Stanęło na tym, że porozmawia z rodziną i oddzwoni. Po godzinie dzwoni i mówi że może być 2h później, niż się umówiliśmy. Dałem okejke i czekam aż się zjawi.
 9. Jaki następny krok?

  Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego co mówi. Patrz na to co robi, a raczej czego nie robi. Jeśli kobieta jest zainteresowana, to będzie to sygnalizować. Ona Tobą nie jest. Inicjując komunikację pogrążasz się, bo udowadniasz, że nie wiesz o co chodzi. Następny krok to wstrzymanie kontaktu.
 10. Wiedza z forum po raz kolejny ratuje mi zdrowie.

  Odrzucenie wprost może wywołać u niej chęć zemsty ("jak on śmiał odrzucić MNIE?!"). Najlepiej, żeby sama zrezygnowała - możesz np. zacząć zachowywać się jak typowy miś-beta, wtedy albo sobie odpuści albo będzie chciała zrobić z Ciebie orbitera. Jak odpuści to wygrałeś i masz spokój, jeśli pójdzie w orbitera to można to rozkminiać dalej
 11. Osobie uzależnionej nie da się pomóc, jeśli sama tego nie chce. Być może musi sięgnąć dna, żeby się od niego odbić. Jest opcja wymiany zamków - może to ją otrzeźwi.
 12. Kontrola wytrysku

  U mnie to zależy od poziomu koncentracji. Im większa, tym mam lepszy dostęp do mięśni, tzn. jestem w stanie je precyzyjnie zaciskać i rozluźniać. Przy orgaźmie wystarczy mocno zacisnąć mięśnie perineum (między odbytem a moszną) i nie pozwolić na ich rozluźnienie (będą pulsować, żeby doszło do wytrysku). Jeśli mózg nie zarejestruje pulsowania, to uzna że wytrysku nie było i umożliwi przeżywanie kolejnych orgazmów. Jest prosty test na poziom kontroli: wystarczy spróbować zacisnąć mięśnie perineum bez zaciskania mięśni wokół odbytu - kwestia wprawy / praktyki. W taoiźmie są też praktyki polegające na dociskaniu palcami "million dollar point" (google), ale tego nie testowałem.
 13. Medytacja a hałas

  Muzyka ma harmonię, która może generować obiekty (myśli, emocje, obrazy). Nieprzyjemne obiekty generowane przez dźwięki Twojej siostry zamienisz na przyjemne - jest to w pewnym sensie ten sam "problem". Proponuję: - biały szum (https://mynoise.net/NoiseMachines/whiteNoiseGenerator.php) - wytnie inne dźwięki, ale umysł go szybko zacznie ignorować bo nie będzie w stanie znaleźć w nim "sensu", - słuchawki tłumiące dźwięki (takie jakich używa się na budowach), - pomedytować nad faktem, że to dźwięki siostry mają kontrolę nad Twoim stanem emocjonalnym, a nie Ty...
 14. Słynny youtuber Rafatus na temat Himalaisty Mackiewicza! Hiper dymy! Mocne! +18

  Rafatus to artysta czerpiący inspiracje z nurtu postmodernistycznego, a jego stream to współczesny wariant techniki "strumienia świadomości". Ogólnie jest to sprzeciw wobec koncepcji racjonalnego charakteru kultury i jej liniowego rozwoju. A z "górnika" prychłem
 15. Czego teraz słuchacie?

×