Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Personal Best

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  869
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

783 Świetna

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1242 profile views
 1. Chłopie jakie "walki w kisielu" o czym ty piszesz ? Nie znoszę ludzi które piszą o prawach mężczyzn hasła -wytrychy typu "incele podnoszą głowę" ale niczym takim żałosnym komentarzem nie jesteś lepszy od kobiet głoszących takie "śmiałe" hasełka i przytakujących im białych rycerzyków. I mają rację, że będą usuwać ze znajomych . Sam też blokuję kiedy słyszę teksty o incelach, mizoginach i męskich frustratach. Nie chce mi się wszystkim tłumaczyć wszystkiego - jeśli dla kogoś prawa obywatelskie to kwestia niespełnienia seksualnego (takie argumenty przywołują zarówno kobiety w odniesieniu do mężczyzn jak i mężczyźni w odniesieniu do kobiet) albo "zabawa w kisielu", może się zaraz okazać że obudzą się ale z ..ręką w nocniku. Pewnie nie pasuje to do twojego obrazu świata i poglądów gdzie lewica i ludzie o liberalnych poglądach to "goje" lub "użyteczni idioci". Pewnie też Cię to zmartwi ale tam wczoraj gdzie byłem ludzi spotykali się spontanicznie - poruszeni tym że po raz kolejny są dymani. Widziałem tam ludzi którzy chodzili na protesty przedsiębiorców. Także już naprawdę poprzestańmy z tym "lewactwem".
 2. No tak bo na spontanicznych demonstracjach powinny być procedury ISO a nie jakiś bajzel.
 3. Ja tak mam z angielskim zespołem Throbbing Gristle. Możliwe, że fani metalu mają tak z jakimis znakami na płytach swoich ulubionych grup. Z innej beczki bo połączyło mi wpisy -czekam aż Przechuje z PiS trafią tutaj do Świeżakowni, kiedy je ich ślubne pogonią. Tymczasem, wygląda na to, że żona Krula już go pocisnęła, że może w tym Sejmie to nastąpiło lekkie przeholowanie. Janusz Korwin-Mikke: "Zaczną się rodzić istoty nie będące ludźmi”" „Byliśmy zwolennikami likwidacji „argumentu eugenicznego”, gdyż był nad’używany i ok. 20% dzieci zabitych w łonach matek to były dzieci całkowicie zdrowe. Czasem to błąd lekarzy – częściej: nieuczciwi lekarze. Oczekiwaliśmy, że Trybunał Konstytucyjny orzeknie, iż sprzeczna z Konstytucją jest likwidacja płodu, jeśli może z niego wyrosnąć człowiek” „Po obecnym wyroku grozi odchylenie w drugą stroną: zaczną być rodzone istoty nie będące ludźmi. Przecież człowiek tylko kilkoma chromosomami różni się od np. myszy. I jeśli zygota powstanie z jednej prawidłowej gamety – i z drugiej, w której połowa chromosomów jest uszkodzona, to urodzić się może coś mało przypominające człowieka. Czy zdolne do życia? Podłączy się to coś do odpowiedniej maszynerii i dzięki temu da się to podtrzymać przy życiu…” „Ale to nie będzie życie człowieka” "„Dzisiejsze nocne Prezydium partii KORWiN uznało, że w sytuacji, w jakiej postawił nas TK, trzeba ustawowo zapewnić możliwość zaprzestania ustawicznego podtrzymywania życia (zarówno płodu, jak i urodzonej już) istoty, która człowiekiem nie jest"
 4. Ja mam tak że te które miały fatalną reputację wiele lat temu sa teraz najbardziej "pro life". Także w dłuższej perspektywie życia to się zmienia.
 5. ale protesty kobiet które teraz stoją na Parkowej nie są za tym aby NAKAZAĆ ABORCJĘ tylko aby dać kobietom prawo wyboru. Innymi słowy mówiąc te które chcą urodzić chore dzieci nie będą miały OBOWIĄZKU usuniecia ciąży. Czego nie rozumiesz, że nie każda kobieta chce być takim hard corem jak Kaja Godek?
 6. proponuje zobaczyć na press oko którzy robią teraz transmisję na fb jak te protestujące laski wyglądają. Jednak inaczej niż na filmach robionych przez pyta.pl czy jak pokazuje to Dottore Szarpanky Inna sprawa to co mówią...ale polecam właśnie tym którzy myślą, że feministki brzydkie. Tak w przerwie od tinderka i płaczu w podusię. Przestanie cie śmieszyć jak zacznie to ciebie dotyczyć. Twoich bliskich albo znajomych. Póki co miłej zabawy i dobrego samopoczucia w wierze, że jesteś samosterowalnym wolnościowcem a rzesze to niewolnicy.
 7. Szczepie się/jestem szczepiony od urodzenia (rocznik 1971) kiedyś takie szczepienia były OBOWIĄZKOWE, później nie wiem bo w dorosłym życiu nie byłem u państwowego lekarza- szczepiłem się prywatnie. To samo moje dziecko, moi rodzice. Poza okresem 1971-1989 kiedy faktycznie była ograniczana moja wolność nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków wynikających z faktu szczepień. Traktuje to jak coś normalnego. Znajduję zabawnym, że jest tu tylu przeciwników szczepień a jednocześnie fanów pracy zdalnej i szukania kobiet w Tajlandii. Tam szczepienia są też obowiązkowe.
 8. Jak zwykle bijesz w wysokie C. Gratuluje wnikliwości i pisze to bez żadnych złośliwości. Jednak to przeciwko czemu protestują niektóre z tych kobiet jak zdążyłem się zorientować, to między innymi prawo do badań prenatalnych oraz prawo do przerywania ciąży. DLA CIEBIE to coś jest drugorzędnego, dla nich nie. Tak samo jak dla wielu kobiet kwestie, że "załatwię coś sobie na Słowacji" albo "antyaborcyjny dream team" nie jest istotą istotą jest traktowanie zdrowia kobiety podmiotowo i poważnie a nie tak jakbyśmy mówili o zwierzętach futerkowych. Możemy sobie żartować z kobiet. Ja np. publicznie mówię że dla mnie kobieta to takie trochę dziecko ( bo zawsze szuka winy w innych) ale ja nie jestem osobą publiczną i z mojego gadania nie są konstruowane normy prawne. Z tego co mówi Czarnek czy Godek już prędzej.
 9. Nie, nie traci. Jeśli mi się podoba to nie ma żadnego "ale" (poza jednym, kiedy okazuje się, że ma męża).
 10. Mentzen byłby dobrym ministrem finasów i v-ce premierem. Tak jak kiedyś Stanisław Kluza w rządzie PiS.
 11. Oni się samo-zaorują. To jest za bardzo zróżnicowana grupa ludzi - Grzeniek Szczęśćborze i Winnicki tak pasują do Mentzena i Dziambora jak Jaruzel i Siwak Albin do Wilczka i Rakowskiego.
 12. Tak Bosak zbawca narodu tak jak kiedyś Krul.
 13. Widze kolejnego żelaznologika oburzonego, tym że feministki coś tam . Córki pewnie nie masz? Ale może masz siostrę, może Twój kumpel ma siostrę z którą się razem wychowaliście. Jesteś aż tak pozbawiony empatii i wyobraźni że wszędzie tylko młot na feminazizm? Mieszasz wszystkie porządki w jednym wpisie i wylewasz to publicznie. Chodzi o tę konkretnie sprawę nie o nazizm, leśnych dziadów w koszulkach "KONSTYTUCJA" ani czy mężczyzna ma płacić alimenty. Ja płacę. Jestem MGTOW. Trzymam się z dala od kobiet a gdy mogę chodzę na mikrodemonstracyjki środowisk które walczą o prawa mężczyzn, btw jesteś tam ? Ale wszystko to co robię i myślę oraz czego doświadczyłem w swoim blisko 50 letnim życiu nie uprawnia mnie do wbijania kobiet w ziemię ani nie cieszy tak jak Kaczafiego stukniętą Godek czy przechujów z Konfy. To jest od ćwierć wieku temat zastępczy. Nie napisałeś nic nowego.
 14. rozumiem też że nie masz w rodzinie żadnych innych kobiet. Jeśli tak jest to spoko, masz racje Ciebie to nie dotyczy. Pochyl się nad swoją grządką ale zapewniam cie zaraz do ciebie tez się dopierdolą. Znajda coś i na ciebie żeby z ciebie zrobić wroga np. dojebią w ciebie bykowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.