Jump to content

Personal Best

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,562
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  150.00 PLN 

Personal Best last won the day on July 12

Personal Best had the most liked content!

Community Reputation

1,945 Świetna

2 Followers

About Personal Best

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,494 profile views
 1. Proponuję obejrzeć ten materiał ze szczególnym uwzględnieniem 6:03 i odpowiedzi jaka pada na to pytanie dziennikarza. 150 zł za SEKS. Dlaczego studentka zostaje PROSTYTUTKĄ? – 7 metrów pod ziemią - YouTube
 2. Jest mi bardzo wszystko jedno że komuś się to rzuca w oczy. Mnie na przykład rzuca się w oczy codziennie to że dwie laski które pracowały w Żabce obok mnie zajmują się teraz dilerką a ich miejsce zajęło dwoje Ukraińców. Od tych panieni z PL aż biło tępotą i agresją gdy wchodziło sie do tego Żabsona. Teraz dilują na ulicy obok sklepu i wyglądają na zadowolone.
 3. Wielu uprawia tu, lament że "dyskryminacja", że "komunis". Jest jednak tak, tak jakby ktoś nie zauważył, że nie ma żadnej "dyskryminacji" a tym bardziej komunizmu - są czasowe obostrzenia które dotykają WSZYSTKICH. Zarówno tych zaszczepionych tchórzy jak i żelaznologicznych niezaszczepionych zdroworozsądkistów np. w zakładach pracy gdzie wykryto CoVid czy szkołach.
 4. W końcu ktos napisał to prosto jak się tylko da a co może trafi do częsci teoretyków i blackpillowców. Generalnie, potwierdzam, że my męzczyźni możemy mieć taki sam orgazm. Mam tak od kilku lat. No ale chodzę na terapię Lowenowską i robię jeszcze inne techniki. Do tego jestem bardzo wybredny jesli chodzi o partnerki (czytaj: jakość a nie ilość)
 5. Może pisz o nich "kobieta" a nie "dziewczyna" i wtedy nie będziesz "chłopcem", czy "facetem" tylko "mężczyzną" to też ważne - tak na dzień dobry.
 6. No ok ale rozmawiałeś z nią o tym? Pytałeś "dlaczego?". Moim zdaniem to są takie kawałki bierno agresywne. Najpierw mówi ci "domyśl się" ( i odmawia seksu) w kolejnym kroku robi ci wyrzuty sumienia że czegoś nie zrobiłeś, że jesteś za gruby, cały arsenał shamingu. Według mnie mogłeś cos zmalować i sam nie wiesz co a pańcia nie daje Ci żadnej informacji co się odjebało według niej. Brak dobrej komunikacji to obok braku zaufania to zawsze kamienie milowe do końca związku.
 7. Ten pierwszy filmik to jest coś co chciałbym odzobaczyć. Biedny chłopak.
 8. Ktoś zna kogoś kto wygrał chociaż hulajnoge w tej ich loterii?
 9. Byłem nieprzytomny. Oznacza to, że w ogóle nie rozumiałem co ludzie do mnie mowią ani czego chcą. Nie byłem sprawczy. Mówiłem coś może i ładnie ale nie miało to swoich konsekwencji w czynach i praktyce życia codziennego. Nie stawiałem granic i każdemu chciałem zrobić dobrze. Te błędy były dokładnie takie same w relacjach z mężczyznami jak i kobietami. Problem polega na tym , że jesli ktoś był w związku małżęńskim takie błędy rodzą zawsze katastrofalne skutki.
 10. Narkotyki twarde, narkotyki miękkie, narkotyki al dente. Petr Plosicek - Zabić To - YouTube
 11. Każdy z sildenafilem . Z tym, że ja w przeciągu 3 lat brałem 1-2 razy maksymalnie przy okazji nowych znajomości bo poźniej nie był mi potrzebny ale dosłownie każdy działa tak samo. Efekt uboczny - bóle głowy, po każdym.
 12. To fajnie, że masz takie podejście w kwestii majątku. Szanuję. Poważnie! BArdzo dobrze, że zdajesz też sobie sprawę ze złego doświadczenia z dzieciństwa i tego że jesteś obsrana przed bliskością. Miałem od cholery takich akcji z kobietami że najpierw chciały bliskości a później odwalały numery i prowokowały odrzucenie. To jest głównie przyczyna tego, że tak wiele osób jest teraz samemu a nie "czady-srady", "karuzele kutasów" i "ściany". Jeszcze jedna uwaga do tego co napisałaś powyżej. Po 40 roku życia ( a tak jak napisałaś celujesz w mężczyzn w tym wieku ) mezczyznom aż tak bardzo ni
 13. Masz to przepracowane? Nie boisz sie odrzucenia? Bo jeśli nie, to myslę, że bardzo szybko kogoś poznasz jeśli nie będziesz grała w grę na ucieszkę przed bliskością, strach przed odrzuceniem i takie tam. Dobre równolegle z szukaniem jest pójście na terapię i pogadanie o tym ze specjalistą bo może się okazać, że wszystko co napisałaś - "że miałas duże powodzenie ale nie miałaś czasu", "Że byłaś wybredna" to zwykły bull shit a w gruncie rzeczy chodziło o strach przed bliskością. Jak sobie to poukładasz to juz bez znaczenia są okoliczności przyrody w których poznasz męzczyznę, bo wtedy z pewn
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.