Jump to content

Personal Best

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,953
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  150.00 PLN 

Personal Best last won the day on April 17

Personal Best had the most liked content!

Community Reputation

2,787 Świetna

5 Followers

About Personal Best

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,742 profile views
 1. Wygląda NORMALNE. Proponuję wyłaczyć na tydzień Internet i rozejrzeć się po ulicach.
 2. Niestety nie ale dziękuję za wskazanie tego autora.
 3. Alexander Lowen - Droga do pełni życia. Podręcznik ćwiczeń.
 4. Moje panie z Ukrainy już zostały wyprowadzone. To co tu miałem z nimi w mieszkaniu które mam po rodzicach to jest red pill na pełnej. Powiem krótko - nigdy więcej. Jeśli ktoś myśli że są to "fajniejsze osoby niż p0lki" pewnie ma rację. Są atrakcyjniejsze, uśmiechnięte (bo jak tu nie być kiedy nasze Donny są naburmuszone jak lokomotywa z wiersza Tuwima) , etc. No ale proces ich roszczeniowości, zagadywania, przymilania się w końcu adaptacji do naszych realiów jest po prostu kosmicznie szybki. Nie współczuje białorycerstwu i spermiarzom bo nimi gardzę ale będzie wesolutko. Szkoda, że ze
 5. W dodatku podbudowani (i słusznie) dumą ze dojebali Moskalowi i nikt im nie podskoczy. No niestety. Blady strach padnie też na tych lowelasów którzy rwali im tu laski kiedy oni byli na froncie. No ale może to niestosowny żart w obliczu tej tragedii. Przypominam jeszcze raz - nawet kiedy w 94 roku przyjechali tu Czeczeni nie było takiego przykładu. Dawno zapomnieliśmy o tym, że Warszawa to naprawdę spokojne miasto.
 6. ależ ja wiem doskonale o co chodzi. Dlatego sam od czasu do czasu pozostaję w relacjach.
 7. Zwracam honor i przepraszam autora.
 8. Zastanawiam się w jakim celu ludzie zakłądają tu takie troll tematy i co muszą mieć w głowach?
 9. Zależy w jakim jesteś wieku . Jak masz 40 lub 50 na karku i umiesz wszystko, nie chcesz nic od nikogo, masz ogarnietą kuwetę to niestety ale niewiele ale paradoksalnie i wiele zarazem - bo wtedy nie myśli się już takimi kategoriami "co ktoś może mi dać" tylko człowiek cieszy się życiem i kobieta jest tego życia miłym dodatkiem.
 10. Z ciekawości - co robiłeś z YT ?
 11. Biorę ekipę zawsze. Coś tam zrobię sam przecierki, malowania ale tak to wychodze z założenia że się ujebię i nic nie będzie tak jak mi pasuje a zamiast zarabiać będe się wkurwiał. Także chyba brać- w końcu jesli robisz dla siebie to będiesz później na to się patrzył.
 12. Nie "jak" tylko "kiedy" bo to, że przyjdą jest kwestią czasu.
 13. Jezu chłopie . Czytaj Forum jakoś z luzem. Co to jest dekodowanie ludzi a'la ksiądz Natanek?
 14. Red alert to powinien być kiedy ktoś się źle do ludzi odnosi (np. wywyższa się, obgaduje lub ma innych za nic ) albo , kiedy ma wartości które sa skrajnie inne od Twoich oczekiwań a nie kolczyk w nosie ! Na litośc boga, kolczyk to kolczyk.
 15. Mądrze. I piszę to jako Forumowy (i życiowy) weteran, Zresztą cały post okej. Tylko tutaj zaznaczyłem co naprawdę może mieć znaczenie i czym jest lub nie Forum. To trochę jazda bez trzymanki - moim zdaniem przynajmniej bez minimum jednej ksiązki Marka i ogarnięcia w temacie innych ksiązek i innych kanałów (np. Self Mastery, Musisz Wiedzieć) samo skierowanie do Forum może być jak pozostawienie kogoś na bezludnej wyspie - może być okej ale nie dla kazdego i nie na każym etapie życia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.