Jump to content

Personal Best

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  350.00 PLN 

Personal Best last won the day on April 17

Personal Best had the most liked content!

Community Reputation

3,224 Świetna

5 Followers

About Personal Best

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,384 profile views
 1. A tu taki wątek autorstwa dr Maksima Mironowa o socjologicznych i ekonomicznych efektach ogłoszonej w Rosji mobilizacji dodany wczoraj na jedną z grup fb: "Wkleje tłumaczenia dla lepszego czytania. Wątek: https://twitter.com/mironov_fm/status/1573717825075699713... "Krótkie wnioski: W ciągu najbliższych 6 miesięcy zostanie podjęta próba zmobilizowania od 700 tys. do 1 mln osób. Grupę docelową, spośród której w pierwszej kolejności odbędzie się nabór szacujemy na 2-3 miliony ludzi. W sumie prawdopodobieństwo bycia powołanym wśród członków tej grupy przekracza 25%. Oczekiwane straty w c
 2. Czasami myślę, że warunkiem koniecznym aby zacząć tu pisać nawet na powitanie, powinno być udzielanie się w iluś tam komentarzach we wcześniejszych postach. Przecież to co jest powyżej wynika tylko z tego, że nie przeczytało się ani jednego wpisu w tym dziale. Pisanie okej ale czytanie też.
 3. Coś Ci powiem. W perspektywie związku małżeńskiego i dzieci, fakt że mężczyzna ma dobry wygląd, jest przystojny, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Pani zadba żeby go utuczyć i zgnoić jesli przy tym wszystkim nie ma zdecydowanego charakteru.
 4. Pisałem kiedyś o kolesiu z mojej byłem pracy który jest z babką po 80 tce ale słyszałem tez opowieść pani lat 50, która mówiła mi że jej ciotka lat 63 umowia się z młodszymi o 30 lat kolesiami, którzy fundują jej rózne atrakcje, płacą za nią i ogólnie kobiecina ma atencji po uszy. Widziałem jej zdjęcie - no nie jest w typie tej Heidi jakiejś tam. Ta 50 tka (panna zresztą, dla której kżdy był za słaby) powiedziała mi, no to jeszcze dużo przede mną. Kolesie 30 letni w sile wieku którzy fundują weekendy 63 letnim paniom i inwestują w nie oprócz pieniędzy także swój czas?! Chyba już nic mnie nie
 5. Man, dominacja i przemoc jako warunek sine qua non dobrej relacji ? To nie jest o bliskości. Nie czytaj za bardzo książek jeśli idziesz do łóżka. Ucz się kobiet tak jak one uczą się nas. Pierdol książki na tę okoliczność w łóżku powinno się być sobą i w życiu też. Uwolnij to bo bedziesz zimnym draniem i odejdziesz w samotności. Nie mówię że nie powinno się znać zasad gry ale są pewne miejsca gdy tego nie trzeba robić i to jest serce i łóżko. Kobieta i tak Cie "przeczyta" jeśli będziesz miękiszonem poza łóżkiem a sprawdzi to wiele, wiele razy. Been there, seen that a emocji w łóżku można d
 6. Ale mówisz o relacji czy o jednorazowym bzykaniu?
 7. Ej a co się dzieje z tym słynnym imperialistą generałem Bezimiennym czy jak mu tam, tym cwanym przechuj3m, który sprzedał zlewaczałemu Zachodowi marksizm kulturowy. Siedzi w piwnicy z Girkinem i płacze w podusię czy umarł z przepicia?
 8. To bez znaczenia jak ona wygląda, pewnie jeszcze w miarę , w miarę . Chodzi o to że jest to (po raz kolejny) promowanie kurestwa i wkręcanie starym babom, że jest to coś normalnego.
 9. Ważne jest aby wyrażać swoje emocje takie jak smutek, złość i inne. Dobrze wyrażona złość pokazuje jak jesteś silny i przy okazji pozwoli Ci trochę spuścić powietrza. Bycie zimnym i nieczułym to trochę niezrozumiała opcja według mnie. Czemu by to miało służyć? (1) A Komu to potrzebne? A dlaczego? - YouTube
 10. Masz bardzo dużo racji w tym co piszesz ale czy tu nie chodzi o brak ambicji i jakieś takie totalne zidiocenie młodych? Powiem Ci kiedyś kiedy się spotkamy. Mam dzięki temu kasę na zajebiste hobby które jest moim lajfstajlem (rozumianym jako wybór życiowy) , moją oazą, moim spokojem i spełnieniem marzeń z dzieciństwa.
 11. Bardzo im życzę, żeby nie wychodzili z domu. Studiowali najlepiej on-line taktykę szoku lub inne pierdololo, gdyż planuję pracować dłużej niż przewiduje ustawa i nie chciałbym któregoś dnia usłyszeć że jestem "za drogi". Niech się bawią. Ich życie. Jebać młodych i ZUS Bayraktarami!
 12. Jasne, że 20 stki są fajniejsze w sensie seksualnym ale to jest droga w odchłań, przy dużej róznicy wieku albo nawet nie dużej ale kiedy w grę wchodzi mezalians. Poza tym ja tu raczej widzę więcej wesołych singli lub rozwiedzionych którzy aż tak bardzo nie zgłaszają chęci posiadania dzieci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.