Jump to content

Personal Best

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1089
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  150.00 PLN 

Community Reputation

1029 Świetna

2 Followers

About Personal Best

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1430 profile views
 1. Stary lubię Cie ale chyba teraz piszesz o rzeczach o których nie masz za bardzo pojęcia. Ludzie sobie dorabiają u innych i będą teraz za to płacić "pełny" ZUS. Co ma do tego "januszeria"? Ja i wielu moich kolegów miało opcję pracy na swoim nie dlatego że januszeria tylko dlatego, że ludzie zwyczajnie nie chcą być przywiązani do jednej roboty, chcą i mogą robić coś innego a tu wkracza państwo które traktuje ich jak oszustów a w najlepszym wypadku jak dzieci.
 2. Za to pewnie kilkanaście tysięcy nowych etatów w ZUSIE kontrolujących czy um o dzieło wpisane do rejestru i ozusowane a za chwilę czy zlecenia. PiS będzie tak podsypywał patusom, że jeszcze 30 lat będzie rządził. Myślicie, że dożyjemy czasów nowego Wilczka lub choćby tak odważnych posłów jak śp. Rafał Wójcikowski, który będzie miał jaja jak poseł Wójcikowski aby powiedzieć "sprawdzam"? Przypomne tylko choć pewnie wszyscy znacie ale zwróccie uwagę na fragment 7:18 i reakcje zjebów.
 3. To samo co on w stosunku do niej - ZATROSZCZYĆ SIE O NIEGO. Zrobić dobra kolację, wysłuchać, przytulic, porozmawiać, nie dopierdalać się przy każdej nadarzającej się okazji o byle pierdololo i nie skakać mu po głowie. Dbać o niego i być dla niego dobrą, najbliższą osobą.
 4. Ile zapłaciłeś VATu za 4 kwartał ( rzad wielkości ) 0 1000 3000 5000+ Ile zapłaciłeś dochodowego za 4 kwartał ( rząd wielkości) 0 1000 3000 5000+
 5. A święta instytucja małżeństwa? Self -made -man to również postawa bliska anarchistom, anarcho-kapitalistom, libertarianom.
 6. Ciężka sprawa bo ja bylem przez większa część mojego życia. Teraz w zasadzie zostało mi tylko w odniesieniu do muzyki, literatury i kina. No i wg mnie sama idea MGTOW jest lewicowa. Natomiast cofa mnie kiedy widzę czy czytam ludzi jak goście z Nowego Obywatela i na siłe dopierdalanie "libkom" . Zawsze sobie zadaje pytanie - kto za to płaci i kto by zapłacił jeśli ich pomysły weszłyby w życie. Z drugiej strony śmieszą mnie nieprawdopodobnie te rozmodlone skinheadowskie głębokie spojrzenia. Nie zapomnę do końca życia spod kościoła na Krakowskim Przedmieściu Roberta Bąkiewicza i jego tryglody
 7. Trochę sobie nie wyobrażam żeby ktoś kto jest na Forum od jakiegoś już czasu nie stosował tych zasad w praktyce. Oczywiście post powinien być podpięty wysoko bo wartościowy, a po wpisie w wykopie o audycji MK zaglądają tu pewnie coraz to nowe, młode małpiszony. Z "męskiej" literatury polecam: Andrzej Bobkowski: "Szkice Piórkiem" Sergiusz Piasecki: "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy"/ "Zapiski Oficera Armii Czerwonej" Antoni Ferdynand Ossendowski: "Lenin", "Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów" Joseph Conrad: "Jądro ciemności" Olgierd Borchardt: "Znaczy kapitan" Józef Macki
 8. Ma rozmach skubaniec ! No ale do Zimbabwe jeszcze długa droga, chociaż kto wie, bo jego doradca niejaki dr Cezary Mech to niezły odlotowiec i chyba podróżnik. Dziennikarka w wywiadzie w Polsacie pyta go o pomoc dla polskich przedsiębiorców a ten o Chinach, ona ciśnie coś o tarczach antykryzysowych a ten o Australii.
 9. Sensowne i życzliwe komentarze. Wspaniała wiadomość także w kontekście tego, że na Forum zachodzą zmiany. GO MGTOW!
 10. One niczym nie są "zachwycone". Podaje się im tę propagandę w stylu pop, K-pop czy jak zwał tak zwał i tam są same emocje. Jakieś story o potłuczonych skrzywdzonych osobach niebinarnych, coś o psach, kotach i hodowli zwierząt futerkowych, BLM i inne modne tematy Prawica nie umie w emocje i przegrywa u młodych kobiet, nazywanych pogardliwie przez starszych o dekadę lub więcej, samotnych mężczyzn "Julkami" i to jest bardziej żenujące, niż ich niezbyt mądre "poglądy" z których prędzej czy później wyrosną.
 11. To niedorzeczne co pisze autor wątku. Największą wartością nie jest sex przekładany na kasę, tylko CZAS, konsumowany w związku. Tym samym albo jesteś z kimś i jest fajnie, to znaczy macie podobne poglądy, wspólne zainteresowania (często też rozumiane jako wspólne doświadczenia) a nie że ty swoje pasje a ona seriale. Bo takie hobby nawet najbardziej "sexy", po ślubie zawsze okazuje się dla pani "kosztownym hobby" i "dziecinadą". To dlatego warto mieć zbliżone zainteresowania, bo wtedy ten czas wygląda zupełnie inaczej. Jest po prostu w porządku. A ty sam nie czujesz się jak ktoś kto grzęźni
 12. Naucz się czegoś sensownego i znajdź sobie pracę.Nie jest lekko no ale ..... Policja ma najgorszą reputację od czasów komuny. Sprawy takie jak ta Igora Stachowiaka czy prześladowania przedsiębiorców teraz, to obciach który będzie zaraz lub już jest porównywalny do roboty w polityce.
 13. Kanał gościa który mówi o polskim komunizmie i zakłada Polską Partię Robotniczą (celowo nie linkuję) jest tak żenujący jak Marcin Rola i jego "mhh", "uhm", "aha", kiedy rozmawia z Karoniem. Rozum kukułki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.