Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Łaskobójca

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O Łaskobójca

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ten, kto gwiazdę w locie schwyta, Sprawi dziecko mandragorze, Wie, skąd diabeł wziął kopyta, Albo czemu gasną zorze, Umie słuchać Syren śpiewu, Strzec się zawistników gniewu — Ten jedyny Zna krainy, Gdzie nie znajdzie fałsz gościny. Jeśli jest to w twojej mocy Niewidzialne widzieć dziwy, Pędź tysiące dni i nocy, Aż ośnieży cię włos siwy; Jedź, a powiesz po powrocie, Że widziałeś cudów krocie, Ale przecie Nigdzie w świecie Nie dowierza się kobiecie. Jeśli znajdziesz wierną panią, Daj mi znać, bo rzecz to rzadka; Lecz ja się nie skuszę na nią, Choćby była to sąsiadka. Wierna była, gdyś z nią gadał, Jeszcze kiedyś list układał, Lecz da radę, Nim przyjadę, Trzeci raz popełnić zdradę. Wiersz angielskiego poety Johna Donne w przekładzie Stanisława Barańczaka
 2. Czołem Bracia! Zgłębiłem wczoraj dokładnie temat feministek i pasów cnoty dla mężczyzn. Niestety artykuł opisujący skazanie czeskich (a nie szwedzkich jak pierwotnie myślałem) feministek dziwnym trafem zniknął z otchłani internetu... Niemniej jednak, dalsze wertowanie zasobów sieci ujawniło kolejne absurdy (dzięki uprzejmości dobrego kolegi): https://board.freedomainradio.com/topic/41100-czech-feminists-parenting-boys-with-chastity-belt/ Polecam lekturę, choć włos jerzy się na głowie. Generalnie Panie bardzo się dziwią, że dorastający chłopcy zachowują się... jak dorastający chłopcy. Jak oni tak mogą! To chore i skandaliczne! A tyle czasu walczyły, żeby aby ochronić ich umysły przed "seksizmem". Takie coś jak wyprawiają te Panie powinno podpadać pod molestowanie seksualne i być może pod pedofilie. A kiedyś żywiłem głęboką nadzieję, że feminizm samoistnie wymrze z powodów naturalnych...
 3. Niedawno usłyszałem, że jakiaś czas temu grupa feministek (że Szwecji chyba?) została skazana za używanie pasów cnoty jako metody wychowawczej swych dorastających pociech... Później postaram się naleźć do tego jakiś link w necie.
 4. Dziewczyny moich kumpli są na badoo :(

  W takim przypadku niewiele można zrobić. Koleś jest za bardzo omotany. Pytanie jednak, jak jest w przypadku kolegów? Może gdyby odpowiednio zasiać ziarno niepewności (nie bezpośrednio oskarżać, ale powiedzieć, że widział bardzo podobną dziewczynę?) to koledzy na własną rękę przeprowadziliby śledztwo?
 5. Dziewczyny moich kumpli są na badoo :(

  Nie myśleć tylko poinformować kolegów. Dobrze by było się zabezpieczyć i mieć dowody na poparcie swoich słów.
 6. Avast wciska swoje produkty za pieniądze i utrudnia ich usunięcie

  Osobiście nie polecam Avasta. Kiedyś podczas rutynowego skanu potraktował ważna dla mnie programy do pracy jako wirusy i je wykasował... Przyczyną takiego stanu rzeczy było prawdopodobnie to, że zainstalowane programy były zbyt stare i nie było ich w bazie Avasta... Od tego czasu używam Eseta.
 7. Czołem Bracia!

  Czołem Bracia! Na stronę trafiłem poprzez youtubowe audycje Radia Samiec i przez jakiś czas poczytywałem forum zanim zdecydowałem się nań zapisać. Niechaj droga do SPRAWIEDLIWOŚCI wiedzie Nas wszystkich.
×