Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bullitt

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  522
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

655 Świetna

About Bullitt

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1020 profile views
 1. W tej chwili 21 lat. Pod koniec roku będzie miała 22. Ja 34, niebawem 35. To też info dla tych, którzy twierdzą, że takich starych nie chcą. Po prostu was nie chcą, koledzy
 2. Właśnie Twój tekst też jest infantylny. Od razu widać, że to ściema. Każdy choć trochę kumaty człowiek (tym bardziej cwane dupy) to wiedzą. Takie porady można sobie w dupę wsadzić. Kolego, autorze wątku. Największa sztuka to NIC nie robić i NIC nie pisać gdy panna mówi do ciebie takim tekstem. IGNORANCJA. ZERO REAKCJI. Kapujesz? To boli nasze panie najbardziej. To, że ona czeka na twoje lamenty i na 95% tak będzie, ona to wie. Tymczasem co dostanie? Gościa, który ma na to wyjebane. Być może wcześniej już ruchał inne, ale się nie chwali, nie robi z siebie pajaca i nie wali tekstów jak ten od @DarkMorpheus. Pamiętaj - chłód emocjonalny to największa kara. Nie żadne teksty rodem z gimnazjum. Podsumowując: panna dla ciebie już nie istnieje. Nie ma jej w twojej głowie. Nic nie robisz. Nie odpowiadasz na żadne jej wiadomości. ŻADNE. Sam też oczywiście nie piszesz. Choćbyś umierał. Kończymy wątek. Następny please. Tu życzę powodzenia.
 3. Zdradzają bo: 1) ludzie są poligamiczni 2) nuda w związku 3) większość facetów to totalne pizdy i są słabi w łóżku 4) bo mogą
 4. @HodowcaKrokodyli Poczytałem blog Milroha. Bardzo dobry! Dzięki za rekomendacje na forum .
 5. Właśnie o tym piszą na forum. Do stabilnego związku jest poszukiwany "beta", dający spokój i bezpieczeństwo. Co nie oznacza, że ludzie nie tęsknią za czymś innym. Zresztą mężczyźni mają to samo, to nie tylko specyfika kobiet. Jeśli ktoś twierdzi, że zawsze wygra alfa to pieprzy bzdury. Zależy w jakiej kategorii. Romansu, szybkiego seksu, podrywu, krótszej znajomości - na pewno. Dłuższa - różnie. Niekoniecznie alfa.
 6. Tak jak bracia piszą. Umawiasz się telefonicznie. I po co cokolwiek potwierdzać? Tego nie rozumiem zupełnie. Skoro się umawiamy we wtorek o 19 to się umawiamy . W 95% przypadków (pomijam nagłe akcje i wydarzenia losowe) gdy dzwonisz i panna nie odbierze, bo nie może i potem cisza = jesteś na wylocie/ma cię w nosie/jesteś jednym z kilku adoratorów = nie jesteś ważny dla niej. Tym, którym na mnie zależało to albo odbierały, albo pisały sms że dzwoniłem, one nie mogły odebrać i proszą o ponowny telefon, albo nawet same oddzwaniały. To zależy od jej odwagi i doświadczenia. Nieśmiała/konserwatywna napisze sms.
 7. Wczoraj pukałem 21-latkę. Ładną dziewczynę. Ja 34. I co Ty na to? Dzisiaj powtórka. Poziom facetów w jej wieku i podobnym jest tak tragiczny, że te bardziej kumate celują w starszych.
 8. Co ja na to? Dwa aspekty sprawy. Po pierwsze takie filmy to straszne gówno, więc lepiej, żeby w ogóle nie powstawały i nie siały złego gustu wśród ludzi. Po drugie Hollywood to teraz wielka spierdolina. To kolejny przykład.
 9. Stary, jest moda. 10 lat temu ubierały się masowo inaczej, a 40 lat temu też inaczej, ale w 90% tak samo. A czy mężczyźni to nie chodzące klony? Widzisz gdzieś te okazy na ulicach? Bo ja nie. Teraz i tak kobiety ubierają się znacznie lepiej niż w latach 2000-2010. O wiele bardziej seksownie.
 10. Zgadza się. Albo ewakuacja, albo pewien kompromis. Mój kolega zrobił listę życzeń za to, że zgodził na dziecko krótko po ślubie. Jego żonka miała ciśnienie, wymyślił coś i tak ustalili. Dla mnie to bez sensu, bo dziecko jest na całe życie, ale i takie są metody.... Myślę, że wielu facetów nie chce dzieci, ale idą na ustępstwa albo boją się głośno powiedzieć nie, bo abonament na cipkę się skończy. Do tego "Piotruś Pan", "wieczne dziecko", "załóż spodnie" i inne kwiatki. Znacie.
 11. Chłopie, gdyby to było tak, że on powie "NIE" i każda panna odejdzie....Naiwny jesteś. Wiele razy zdarza się tak, że facet nie chce, kobieta o tym wie, bo sama WTEDY też nie chce. nic jej to nie przeszkadza. Natomiast ona pewnego dnia zaczyna chcieć i pojawia się problem, bo i Ty powinieneś zacząć chcieć. Kumasz? Co, mam na pierwszej randce oświadczać pod przysięgą, że nie chce dzieci? Inaczej zmarnuję jej czas? A kto odda mi mój czas zmarnowany na tę panienkę? Bądźmy poważni. Chętnie wejdę w poważny i długi związek, ale na dzisiaj (34 l.) nie chcę dzieci. Może zmienię zdanie, nie wiem, może nie.
 12. Strzeliłbym dzieciaka w momencie jeśli będę miał coś wielkiego do przekazania po mnie. Np. prawa autorskie, duży spadek etc. Inaczej nie mam żadnej potrzeby.
 13. Proszę bardzo Bracia. Zapoznajcie się z artykułem. Kolejny przejaw dyskryminacji mężczyzn. To już obłęd. Dobry test reakcji ludzi. http://www.fpiec.pl/futopia/kobiety-w-berlinie-zaplaca-za-bilet-metra-mniej-niz-mezczyzni?fbclid=IwAR2NX_mhRYEhbJi3BvdMPZPokV6G_IIaq4VeOsaG5A71X7v7WBVnj99woWg
 14. No pewnie. Zobaczyłem fajną pannę na zdjęcie z imprezy sprzed tygodnia. Napisałem, że świetnie się prezentuje w tych butach i ogólnie dobrze na niej lezą ciuchy. Podziękowała, zaczęła się rozmowa. Szybko odpisywała. Sporo rzeczy "pode mnie". Nie było zlewającego sposobu odpowiadania. Po kilku wiadomościach zaprosiłem na kawę. Napisała, że proponuje inny dzień (dzień wcześniej), bo w niedzielę niestety nie może. Jutro inna, która mi dzisiaj już wysłała kilak zdjęć z zajęć, z mieszkania etc. Dodam, że laski jeszcze na oczy nie widziałem, a chyba się z lekka wkręciła, Nie wiem jak będzie na randkach, czy dotrą, czy nie odwalą czegoś w ostatniej chwili. Spokojnie. Jedno jest pewne. Obie od samego początku były wstępnie na tak (wygląd i kim jestem). Kilka wiadomości i zapraszam. Na co mam czekać? Te, które nie są zainteresowane po prostu nie odpisują, urywają rozmowę, nie odpisują nic na zaproszenie. Wtedy na serio nie chce mi się bajerować kogoś i robić z siebie pajaca, żeby może wyprosić spotkanie. Nie to nie. Kto jest chętny, od razu to widać. Wystarczy nie zepsuć wrażenia i macie pierwsze spotkanie.
 15. Czyli stosujesz dobrą strategię jak kiedyś Małysz. - "Jakie są plany Pana plany na ten sezon?" - "Chcę oddać dzisiaj dwa dobre skoki" Idę się jutro spotkać z ciekawą Panią. Bez myślenia jak ją rozbieram na kolejnej randce, bo nie wiem czy takowa będzie. Z różnych powodów. Plan na jutro jest taki: miło spędzić czas, bawić się, cieszyć chwilą. Bez planów na następnych 50 lat wspólnego pożycia. Z kolei jeśli zagaduję dopiero i panna jest na nie. Nie traktuję tego jako wielkiego odrzucenia, ale po prostu moja propozycja nie jest styczna z jej potrzebami. Wielka mi sprawa. Nie to nie. Nie traktuję tego jako porażki, klęski czy czegokolwiek negatywnego. Ma to tak samo duże znaczenie jak fakt, że dzisiaj w sklepie nie ma mojego ulubionego smaku lodów. Czy to porażka? Nie. Kupię inne, bo mam ochotę na lody .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.