Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bullitt

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  345
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

416 Świetna

O Bullitt

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

696 wyświetleń profilu
 1. A starsze to nie? U znajomej na 5 roku studiów (babski kierunek) główny temat po wakacjach to śluby, który się już odbyły i te, które będą zaraz. To są dziewczyny 23-24 lata, kolego. Zanim wyszły za mąż, musiały przynajmniej 2 lata "chodzić" z kolesiem, więc poznały ich najpóźniej mając 22-23 lata. Studentki. Bardzo często pobierają się ludzie w tym samym wieku lub z minimalną różnicą wieku, co akurat jest błędem, moim zdaniem (z punktu widzenia faceta na pewno).
 2. Ktoś tu napisał, że kobiety są różne. Być może, jednak do tej pory jakoś żadnej 18-latce czy studentce nie przeszkadzało to, że mam 34 lata. Niedawno byłem na koncercie z 19-latką, która na pierwszym spotkaniu delikatnie wybadała mój wiek i zero problemów. Podobnie znajoma maturzystka - zero problemów. Więc nie gadajcie, że 5 lat różnicy to max. Chyba, że sami macie 23 lata, to rozumiem. Mając 30+ spokojnie można brać studentkę.
 3. Stary problem. Jesteś w związku, panna chce się spotkać z kolegą, mówi o tym i co dalej? Nie powiesz nic: zgrywasz twardziela, nie rusza Cię to, ale jednocześnie nie reagujesz na takie akcje Powiesz że ci się to nie podoba: stawiasz granicę, informujesz ją, ale jednocześnie ty sam nie pójdziesz z koleżanką w analogicznej sytuacji? Zabraniasz: jesteś bardzo stanowczy, ale równocześnie pokazujesz, że trochę cię to boli. I tak źle, i tak niedobrze. Mój wniosek jest taki: Twoja panna i tak jest dość uczciwa, mówi o tym. Miałem wiele razy takie sytuacji, że panny spotykały się ze mną mając amanta, nie jeden raz pogadać, ale kilka...Zawsze miały alibi, a to musimy pogadać o współpracy, a to omówić zdjęcia, a to coś innego. To był zawsze PRETEKST, żeby nie było tak, że ona oprowadza się z obcym typem po mieście. Jedna nawet po 1 spotkaniu zawodowym, gdy ewidentnie byłem w jej typie, po opowieściach o amancie na sam koniec rzekła: "Mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy. Jestem wolna we wtorki i czwartki". Laska do pukania jak diabli, widziałem że niedawno wyszła za swojego misia (są z jednego miasta, od kilku lat mieszkają w W-wie).
 4. Bullitt

  Nauka perspektywicznego języka obcego

  Dla mnie hiszpański.
 5. Nie ma znaczenia. Ważne, żeby miała bujne i piękne włosy. Osobiście preferuję lekko faliste. Burza włosów.
 6. Byliśmy sami w kinie. To był chyba pokaz w Nowy Rok. Akurat tak siedzieliśmy, że kinooperator nas nie widział. Moja ex robiła mi loda. Nie powiem, było dobrze . Szkoda, że nie zdążyłem zrealizować z nią innej fantazji (nawet bardziej jej) o szybkim seksie podczas imprezy w domu/klubie, gdy jest odwalona jak 150. Temperament to ona miała, oj tak...
 7. Nic złego. Coś złego jest w tym, że ktoś ma takie podejście jak opisane kobiety. Bardzo ignoranckie. Poza tym zależy co rozumiesz przez muzykę lat 80, Kolego. Jeśli tylko jakieś tandetne disco to w porządku, być może plagiaty. Nie zapominaj, że lata 80 to piękna dekada jeśli chodzi o szeroko pojętą muzykę "alternatywną". Druga połowa tej dekady i pierwsza lat 90 - złota era muzyki gitarowej (zakwalifikowanej ogólnie, bez podziału na gatunki). Oczywiście 99% tych dup nie ma o tym pojęcia, ale kto traktuje ich opinię na serio .
 8. Akurat lubię zupełnie inną muzykę, ale sporo z lat 80 i 90. O co biega? O to, że niewiele kobiet interesuje się czymś głębiej. Faceci często sprawdzają kto komponował, jaki to model gitary, gdzie nagrywali, kto był producentem sesji. Dla kobiet nie ma to znaczenia. Traktują to raczej powierzchownie. Ot, muzyka do posłuchania i tyle. Znam kobiety, które się czymś na serio interesują, ale to zdecydowana mniejszość. Nie wiem ile procent, bo obracam się w specyficznym środowisku (znajomi z wyboru, nie jakaś praca, szkoła etc.). Kolega ma dziewczynę, dla której kino z lat 60 czy 80 to prehistoria. "Po co to oglądać?" Cokolwiek starszego niż 5-10 lat to już "po co?" Albo pogodzisz się z tym, albo poszukaj takich, które mają zainteresowania.
 9. @JacekWaw Jak długo trwają przeciętnie ostatnie związki? Najgorsze jest to, że prędzej czy później baba zechce zamieszkać razem i przejść na wyższy poziom znajomości, czytaj: zamieszkać razem, zaręczyć się, wziąć ślub, dzieci etc. To trochę trwa, ale jednak...Na początku wszystko jest fajnie i pięknie, każdy mieszka solo, to bardziej randkowanie niż stabilny związek i jak to u Ciebie wygląda?
 10. Bullitt

  Boks w domu bez trenera.

  A może ktoś z Was chce trenować w małej grupie/parze z trenerem? Chociaż kilka godzin na początek.
 11. Ciekawe czy jeszcze większym bólem dupy byłoby gdyby eks nie był w związku, ale zaczął odnosić sukcesy zawodowe/zarabiać lepszą kasę/podróżować i być w miejscach, o których ona może tylko pomarzyć + uśmiech na twarzy od ucha do ucha, pełna radość.
 12. Wynika to przede wszystkim z tego, że Polacy są biedniejsi. I tyle. Gdybym był ustawionym gościem sukcesu i mieszkał na Zachodzie, miałbyś też branie.
 13. Jak już Bracia pisali maksymalnie dwie propozycje. Więcej nie ma mowy. Też miałem takie sytuacje wiele razy. Kiedyś się głowiłem, dlaczego, co zrobiłem źle w podrywie (czasy białorycerstwo total). Teraz mam to gdzieś, umawiam kolejne jeśli ktoś jest na oku i mam ochotę/czas. Tak samo gdy ktoś mówi: "Bullitt, spotkajmy się za 2 tygodnie, wtedy kończę pisać pracę magisterską, teraz jestem zawalona". Już mi to śmierdzi od razu, bo trudno zrozumieć, że ktoś nie ma godziny lub dwóch na kawę, ale ok...Piszę wtedy, że jasne, rozumiem, niech się odezwie gdy skończy i będzie miała czas. Część się odzywa, część nie. Ja nie piszę pierwszy po czymś takim z propozycją, chyba że się odezwie i zagada. Odpuść ją sobie. Moim zdaniem jest niepoważna i szuka atencji. Gdyby na serio chciała, już dawno byście się spotkali.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.