Jump to content

Bullitt

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  859
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1597 Świetna

5 Followers

About Bullitt

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2763 profile views
 1. No a na co chcesz czekać? Pogadaj NA LUZIE o sesji, jak się ma, jak się czuje, co u niej i na końcu zaproponuj spotkanie, ale nie jak pizda, ale jak koleś który ma już ustawione spotkanie, teraz tylko pozostało dograć datę i godzinę. To musi być słychać w Twoim głosie, nie chodzi o jakieś "specjalne" teksty, które ją zaczarują Ucz się luzu, zacznij pracować nad psychiką, z tego wszystko się bierze. Amen.
 2. Rozumiem, że teraz Twoim głównym zajęciem jest śledzenie jakiejś obcej laski na social media? Olej to czy jest czy nie. Jakie to ma kurwa znaczenie? Pisaliście pierdoły, nic znaczącego. Jeśli nie możesz wytrzymać, poczekałbym z tydzień i spróbował po raz drugi. Laski czasami tak robią, gdy jest taka nieznacząca wiadomość, że dawno już przeczytała, ale udaje że niby nie. Nie ma to znaczenia dla Ciebie, to tylko gierki. Nie wdawaj się w to. Twoim celem najbliższym jest 2 spotkanie, trochę dalszym wyruchanie tej laski i to się liczy a nie czy widziała, czytała etc. W międzyczasie nie pisz ni
 3. Ile minęło czasu od napisania tej wiadomości? I czego dotyczyła wiadomość? Wcześniej zawsze szybko odpisywała? Zwłaszcza przed spotkaniem.
 4. @Danny, chłopie, posłuchaj. Za dużo naczytałeś się bzdur o shit testach, za mało zaś myślisz logicznie i samodzielnie. Powiedz mi bracie, jaki sens miałoby takie zachowanie ze strony tej dziewczyny, gdy jej zależało na Tobie i tej znajomości? Widzisz w tym sens? Nie? O, ruszyłeś w końcu głową zamiast pytać o rzeczy oczywiste. Za chwilę rozpoczyna się sesja, jak co roku o tej porze, więc panna ma prawo mieć mniej czasu, ale i tak znajdzie go dla faceta, na którego leci. Co powinieneś poczynić w takim razie? 1) przestać myśleć o shit testach, zacznij myśleć logicznie 2) już raz
 5. A na czym opiera się ta skuteczność? Może mi wyjaśnisz? Bo z tego co ja wiem skuteczność opiera się zwykle na tym, że ktoś wie co robić i potrafi to robić.
 6. Wirus jest, tego nikt nie podważa. Nie ma natomiast żadnej pandemii. To oczywiste dla każdego samodzielnie myślącego człowieka. Czy służba zdrowia w Polsce jeszcze istnieje czy leczy już tylko COVID?
 7. Chodzi o to, że nie masz pojęcia o uwodzeniu i rzuciłeś się na nią jak napaleniec. Gdzie budowanie bliskości emocjonalnej? Nigdzie. I dlatego ma teraz kaca moralnego. Oczywiście może być też sprawa, że ma kogoś lub coś podobnego i nie wiemy o tym. Zacznij więcej obserwować kobietę i wyczuwać na co jest już gotowa. Nie słuchaj anty wiedzy polegającej na radach typu: szybko ją dotykaj. To brednie.
 8. @niemlodyjoda Oczywiście, że tzw. "pasje" i charakter nie mają większego znaczenia. Znaczenie ma Twój wygląd, Twoja energia, Twoja osobowość, Twój status. Pasje mają znaczenie dla ułamka procent kobiet, dla tych, które same mają prawdziwe zainteresowania a nie moda, zakupy i oglądanie seriali. Dla tych fajnych lasek to akurat często ma znaczenie, ale i tak bywa, że mniejsze niż dla nas. Z racji tego co robię (szeroko pojęta sztuka, kultura) część lasek wariuje na tym punkcie, ale dla innych jest to wsio ryba. Zależy na kogo trafisz i kogo szukasz.
 9. Mam tak samo, ale bez dzieci, wiec to żaden argument 😉
 10. Ale po co Wy się przejmujecie tymi wymaganiami? To nie ma żadnego znaczenia. Jeśli użytkownicy forum stanowiliby 100% mężczyzn w wieku poborowym w Polsce i wszyscy mielibyśmy wymagania a la: wzrost około 170-175 cm, idealne wymiary, jędrny biust, wysokie IQ i uroda minimum 8/10 (załóżmy, że istnieje obiektywna skala ocen), to czy dla nas wszystkich wystarczy kobiet? NIE. Więc co się stanie dalej? Część z nas albo zostanie sama, albo zejdzie niżej z wymaganiami i tyle. A że będzie wzdychać do 8/10 i 9/10, też mi nowina. Lasek 8/10 i 9/10 jest niewiele procentowo, ale podejrzewam, ż
 11. @RENGERS W środowisk intelektualistek jest tyle sam szmat co w środowisku kasjerek z Biedronki. Tyle, że te pierwsze potrafią się lepiej maskować jeśli chcą i polują na inny target facetów. Wystarczy zobaczyć je nawalone i już wiemy jaka jest ich prawdziwa natura @SennaRot To prawda. My szybciej przywiązujemy się emocjonalnie. Dwie randki i przeciętny facet już zaczyna szkicować plany w swojej głowie. Co będziemy robić, a jak i gdzie....kobiety są "sprytniejsze" i lepiej obserwują oraz kalkulują. Jeśli nasz autor wątku @powerade wyleczy się ww. szybkiego wchodzenia w
 12. Zauważam tu dwa sprzeczne ze sobą trendy na forum: 1) kobiety tylko polują, żeby złapać kogoś w miarę sensownego jako bankomat 2) kobiety nie chcą się wiązać, wolą być same, znaleźć kogoś do związku to cud (dla mężczyzny) To jak jest, Panowie?
 13. Obserwacja z dzisiaj. Na fb mignęło mi zdjęcie dziewczyny, którą znałem dawno temu, raz czy dwa nawet byliśmy na randce. Bardzo stare czasy. Pochodzi z tej samej okolicy co ja, liceum to samo, tyle że ona jest młodsza o rok. Teraz ma 34 lata. Dobrze się trzyma, jest wciąż atrakcyjna, natomiast jej mąż? Słabo.....więcej łysiny niż włosów na głowie, może jest trochę od niej starszy, więc ma około 36-38 lat. Umiarkowana uroda. Pani uczy w szkole, mężuś ma firmę i dzięki niemu dobrze sobie żyją w średniej wielkości miasteczku. W życiu nie uwierzę, że laska "poleciała" na jego urodę 10-15 lat temu.
 14. Już George Bernard Show mówił, że "Prawdziwa kobieta woli być dziesiąta kobietą prawdziwego mężczyzny niż jedyną fajtłapy". Teraz to żadne odkrycie, natomiast wtedy "system" nad tym panował, dzisiaj rozpoczyna się wolna amerykanka. Jeśli, stosując zasadę Pareto, 80% kobiet chciałaby 20% mężczyzn, to z kim w takim razie będzie się spotykać i zakładać rodziny pozostała grupa kobiet? Kobiety gorzej znoszą życie bez nas, niż my bez nich. Poza tym, spacerując ulicami W-wy widzę mnóstwo par, często gdzie koleś jest przeciętny z wyglądu, za to kobieta atrakcyjna. I co, jakoś ogarnął taką
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.