Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Molu

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Świetna

About Molu

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 06/20/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1351 profile views
 1. Molu

  Deir 2020

  Osobiście polecam Pana Sławomira Majdę z całego serca. Chociaż żeby spróbować.
 2. Lubie chrupki i piwko kraftowe, 2 max.
 3. Zielone polo jest prze kozackie. Też kolekcjonuję. Mam już około 30 flakonów ;p
 4. Witam Was! Zacne produkcje koledzy. Moich produkcji możecie posłuchać w sklepiku u Marka. W rozrywkową też się bawię: Mamy z kolegą Projekt Tech-housowy o nazwie Tremolo!, w którym występujemy na żywo prezentując swoje produkcje: Oraz rapowy, gdzie jestem producentem: Przyznam że chciałbym żyć z muzyki, ale na razie jestem security guard na lotnisku za granicą. ;P Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.
 5. Zapewnić godne i szczęśliwe życie zwierzęciu i na końcu jego dni przeznaczyć na mięso.
 6. 18 POWODÓW DLA KTORYCH WARTO BYĆ CYGANEM:1. Nie musisz chodzić do szkoły.2. Nie musisz chodzić do pracy.3. Ruchasz od 11 roku życia.4. Nielimitowany dostęp do parfumów.5. Umiesz wróżyć.6. Twój dom gdzie przyczepa twoja.7. Pijesz alkohol od 5 roku życia.8. Nikt Cię nie zaczepi na ulicy.9. Urząd Skarbowy się tobą nie interesuje.10. Grasz na akordeonie od dziecka.11. Wesele trwa 4 dni i odbywa się dwa razy w tygodniu.12. Nie musisz zakładać firmy żeby coś sprzedawać.13. Nikt nie rozumie co mówisz, ale jak zagadzasz to dostajesz 2 zł.14. Jesteś wszędzie i nigdzie bo USC nie wie że się urodziłeś 15. Nie potrzebujesz dowodu osobistego, znajdziesz jakiś.16. Nikt nie nazywa się tak samo jak ty.17. Mając 20 lat jesteś szanowanym członkiem starszyzny.18. Jesteś mistrzem gry w 3 karty.
 7. Taki dzisiaj numerek deepowy zagrałem. Koleżanka dogra wokale i będzie.
 8. Wasze propozycje są cudowne. Większość widziałem. Moja propozycja to: Akira 1988 Mamy do czynienia z czymś nieuchwytnym i unikalnym. (przynajmniej dla mnie, subiektywnie)
 9. A to moje ulubione na obecną chwilę.
 10. No porąbani (skrajnie nie spójni oraz fanatyczni) Bardzo dobry ten konflikt był. Obnażył wszystko czarno na białym. Zbawca ludzkości a życzy Ci wszystkiego najgorszego co tylko może być. ?! A w sumie to nic mu nie zrobiłeś. Jak to możliwe? (pytanie retoryczne) Jego klienci nawet by nie zajrzeli na Twoją audycję, gdyby nie zrobił na Ciebie riposty. Sam sobie strzelił w kolano > ego wygrało nad "trzeźwym umysłem". Można tutaj podpiąć transserfing, że siły równoważące go dojechały. Dzięki Tobie na pewno ktoś się ocknie. Choćby była to nawet jedna osoba to warto było. Ja tak to widzę.
 11. hahaah typiara w komentarzu napisała Ci " szyszynka ci wyschla " nawet zabawne.
 12. Dokładnie. Ta ezoteryka nie ma nic wspólnego z duszą a tym bardziej z duchem. To są czyste sztuczki na poziomie umysłu. Co do pań: to jest prosty konflikt interesów. Ta czarna na moje oko jest lepszą "business woman" bo lepiej wałuje ludzi. Trzymać się z daleka bo to zło wcielone i tylko oddala od tego co boskie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.