Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

firebird

Użytkownik
 • Ilość treści

  62
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Świetna

O firebird

 • Ranga
  Kot
 • Urodziny 17.09.1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  lublin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. firebird

  Badania DNA

  Powinny być obowiązkowo wykonywane przy urodzeniu dziecka, dofinansowane przez państwo.
 2. Przecież wyraźnie autor artykułu mówi że jest to jedna z głównych przyczyn a nie jedyna.Równie dobrze można powiedzieć że alkohol nie jest przyczyną powodowania wypadków przez pijanych kierowców-przecież nie każdy pijany kierowca powoduje wypadek.
 3. Radzę przeczytać artykuł dokładnie.No ale jak się autorytatywnie stwierdza że Boga nie ma to wszystko jasne.
 4. Bardzo dobry tekst na "Uwodzenie pl."Bardzo na czasie. http://www.uwodzenie.org/sie-popsulo-kobietach-2018-trendy-anty-meskie-vs-silne-samotne-kobiety-cz-1/
 5. firebird

  Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Też tak sądziłem .....jak miałem 10 lat.
 6. I to jest podstawowy problem-wg mnie nie da się określić takich kryteriów.Przecież ludzie pracujący na tym samym stanowisku mogą mieć różne kwalifikacje, doświadczenie, staż pracy, dodatkowe umiejętności itp.A co z negocjacjami warunków zatrudnienia?Czy mogę sobie wynegocjować wyższą stawkę miesięczną niż kobieta?Co z sytuacją, jeżeli na tym samym stanowisku pracuje dwóch mężczyzn o różnych stawkach-czy ich pensje też zostaną zrównane-a jeżeli nie ,to co się stanie jeżeli w międzyczasie zostanie zatrudniona kobieta.Czy wszyscy będą mieli renegocjację umów? Ciekaw jestem jak zostanie to rozwiązane np. w mediach gdzie porównane będą zarobki gwiazdy telewizji np.prezentera i początkującej prezenterki-czy jej stawka godzinowa będzie taka sama?
 7. Niestety ten sposób myślenia doprowadził do powstania nazizmu czy komunizmu.Na początku tez wszyscy ignorowali feminizm, później mówili "dajmy spokój, pokrzyczą i im przejdzie, później dobra ,dajmy im prawo głosu to się uspokoją a później....."Historia pokazała że ignorowanie takich zachowań to uciekanie od odpowiedzialności.
 8. Nergal i jego obrońcy też powinni wziąć na siebie krzyż "wolności słowa" i przyjąć ataki na swoja osobę.
 9. Kulenie ogona pod siebie i udawanie że nic się nie dzieje to nie jest rozwiązanie.Poza tym jestem pewien że ktoś by go poparł.Poza tym skoro niektóre dzieci mogłyby poczuć się niekomfortowo co jest obecnie niemalże obowiązkiem to mogą w ten dzień nie przyjść do przedszkola.Poza tym przecież każde dziecko ma ojca, chyba że nie żyje.Niech mamusia zaprosi tatusia i już.
 10. To po co się wypowiadasz skoro nie masz żadnych uczuć,zwłaszcza ludzkich. Co ty możesz wiedzieć o wierze i katolikach skoro sam przyznajesz że gówno wiesz w tym temacie? Jak bym ci powiedział że jestes głupim sku...rwysynem i gdybyś próbował sie bronć to wtedy powiem-coś z toba nie tak-to twój problem.Pasuje ci taka logika? Niestety twoja wypowiedź wpisuje się w ten lewacki terror który próbuje zamknąć usta ludziom szantażując ich typowymi sformułowaniami: jesteś katolikiem,gdzie twoje miłosierdzie, masz kruche poczucie wiary itp. Właśnie przez takich ludzi jak Nergal istnieje nienawiść na świecie.Sami ją wywołują , obrażają wszystkich a później skomlają jak potulne pieski o miłosierdzie.
 11. Czyli zacznie się systemowe docenianie kobiet.Patrz: odsuwanie mężczyzn na bok.Światu potrzebne są organizacje broniace praw mężczyzn, które mogłyby się przeciwstawić takim zapędom.Moim zdaniem sukces wszytkich inicjatyw feministycznych opiera się jedynie na tym że nikt się temu nie przeciwstawia.Przecież organizacje broniace praw mężczyzn łatwo mogłyby zablokować wiele inicjatyw np.prawo "pozytywnej dyskryminacji", przedsięwziecia skierowane tylko do kobiet itp.Ale do tego potrzebna jest sformalizowana,działajaca w "realu" organizacja.
 12. Czy jest w Polsce organizacja pożytku publicznego która pomaga mężczyznom?Może stowazyszenia broniące praw ojców itp.Warto byłoby przeznaczyc 1 procent.
 13. Jeżeli nie powstanie formalna, oficjalna organizacja mężczyzn w Polsce na wzór organizacji kobiecych to będziemy sie przyglądali tej patologii jeszcze długie lata.Z forami internetowymi nikt się nie będzie liczył.
 14. Od razu przypomina mi się tekst z "Wniebowziętych" -"Kochany, pamiętaj że wojsko wiąże ludzi na całe życie, poznasz Stefana"
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.