-
Posts
1,305 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10 -
Donations
0.00 PLN
Zły_Człowiek last won the day on March 24
Zły_Człowiek had the most liked content!
Profile Information
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Senat w Coruscant
-
Interests
Polityka międzygalaktyczna i Rada Jedi.
Recent Profile Visitors
Zły_Człowiek's Achievements
Starszy chorąży sztabowy (12/23)
2.8k
Reputation
-
I ponad 609 osób polajkowały te brednie xD Nie ma nadziei dla ludzkości - zwłaszcza dla męskiej części.
-
No ale to tylko dodatek do twoich genów. Idź przekonaj typowego przemcela albo innego gymcella że laski lecą na same sześciopaki i rozbudowane bary. Oj, i tu się srogo mylisz, jakbyś ogarnął to forum to nawet byś wiedział że nawet redpill podkreśla fakt że kobiety potrafią w kilku ułamkach sekundy określić czy ktoś ma dobre geny czy nie, i to nawet nie podlega dyskusji, bo na to są badania że noworodki jasno rozpoznają atrakcyjnych ludzi. Słuchaj tu gadasz od rzeczy, zastanów się, same specjalizują się w tuszowaniu swoich braków, (że aż powstała branża beauty oraz odzieży maskującej która generuje miliardy $ w ciągu roku), naprawdę sądzisz że laski nie potrafią rozpoznać słabych genów pod maską sylwetek V i innych takich sztuczek? Proszę ciebie.... To tak nie działa. Jakby tak działało, to by siłownia była lekiem na samotność mężczyzn, a tymczasem to tylko naiwność młodych. Zadam ci pytanie - czy laska z zrobioną dupą i ustami, po siłowniach itd. ale z twarzy kompletny kaszalot 150 cm wzrostu o budowie jabłka - czy czułbyś pożądanie do niej, brał byś taką do łóżka? xd I odpowiem ci na to pytanie za ciebie bo zakładam że jednak nie jesteś spermiarzem flepiarzem, psem na baby bez godności tylko facetem z honorem i jajami: Nie wziąłbyś jej, bo się szanujesz bo jako człowiek gardzisz mimowolnie słabymi genami, mimo że ta dziewczyna naprawdę się napracowała. To dlaczego głupio uważasz że kobiety które z natury oceniają wygląd mężczyzn znacznie, znacznie gorzej (są badania na to!) mają honorowo uznawać przegrywów tuningowych, zwłaszcza kiedy mają 1000 lepszych chętnych na skinienie palca? Bo niby honor? XD Twoim błędem jest to że panie zauważą DODATKI nad GENAMI, a to tak nie działa. Więc rozmawiając z tobą stwierdzam że masz minimum 6/10 i po prostu będąc "bogatym" nie zrozumiesz "biednego" bo po prostu w twojej opinii wystarczy się postarać, a to tak nie działa w doborze naturalnym... jak pisałem wcześniej z tym Fiatem maluchem - możesz dowalić mu karbonowy środek, silnik o mocy 1000 koni, ale to dalej maluch. A normalny klient szukający auta na codzień mając do wyboru malucha zwykłego, a malucha tuningowanego.... nie wybierze żadnego, pójdzie nawet na piechotę za "BMW" który może być zgnity (np. narkoman, pijak zaniedbany), ale to BMW, i co najgorsze to BMW może przyjechać z drugiego końca Polski pod jego garaż. Po prostu przeceniasz wartość samotuningu (jak baby). Trzymając tego porównania motoryzacji: sprawdź np. ile kosztuje stary ale pospolity samochód, a ile taki sam ale stuningowany - z reguły wartość części do ceny auta podbija jego koszt, ale nie można po prostu dopisać kosztu nowych części i montażu ich do auta np. masz auto X - wartość rynkowa 5000 zł, dokładasz (pospolite ale sportowe) części warte 8000 zł, i koszt robocizny smarów itd. 2000 zł - zgodnie z logiką to auto powinno kosztować 15 000 zł. No tak wolny rynek nie działa i max co dostaniesz może 10 000 zł. Masz stratę minimum ponad 5000 zł na dzień dobry. Co powoduje w tobie złość, bo niby bryka więcej warta, ile kosztowała pracy itd. Ale zbyt wielu chętnych nie ma. Twoje auto nie budzi zainteresowania, a przeciętny klient po prostu wybierze nowszy samochód nawet w gorszym stanie, bez tych części, ale nowszy za te same pieniądze. Niby istnieją klienci którzy może i dadzą ci 15 000 zł, ale powodzenia w szukaniu.... jak to Shrek mawiał "no to se jeszcze poczeka" Ostatecznie by się pozbyć auta, zgodzisz się na pierwszą lepszą ofertę czyli 7500 zł, czyli sprzedasz za połowę wartości - albo będziesz jeszcze dłuuuugo czekał. Możesz powiedzieć "to se poczekam"... Tylko dodajmy fakt że kupujących jest coraz mniej, bo są zalewani innymi ofertami, a dodatkowo czas dalej płynie i wartość auta będzie spadać (bo rdzewieje bo jest stare, nie spełnia norm, robi ci koszta) a fanów staroci też coraz mniej. Problem chciwego handlarza wjeżdża na pełnej... I to są zasady wolnego rynku, prawa popytu i podaży które działają na rynku matrymonialnym: Facet X jest oceniony przez rynek jako 4/10 SMV, idzie na tą siłownię, ubierze się itd. Po robocie, kosztach, ta osoba się ocenia jako 6/10 SMV bo się napracował, bo ma lepsze ciuchy, bo się tak czuje, ale rynek go weryfikuje.... i dalej go ceni jako 4 "z plusikiem" i będzie dostawał oferty max. kobiet 3/10 które kompletnie nic z sobą nie robiły - co nawet mamy taki swojego czasu słynny temat "dlaczego tylko grubaski mnie zaczepiają". No konkurencja też nie śpi i też atakuje kobiety. Przez co gość będzie miał wybór: albo brać taką 3/10 albo czekać.... i czekać do usranej śmierci. A czas gra na niekorzyść gościa, bo młodych, wolnych kobiet z roku na rok jest coraz mniej, a on się starzeje, zaczyna chorować, siwieje, łysieje itd. itp. I gadanie o gustach można od razu darować bo gusta są uniwersalne (są na to badania + różnią się nieznaczne szczegóły które niestety nie są to cechy brzydkich ludzi), tylko promil (lub po prostu zdesperowana część) społeczeństwa lubi brzydkich ludzi. Jasne zdarzają się cuda że alternatywka (po wyglądzie widzę srogie zaburzenia) będzie z jakimś grubasem (raz w mojej wsi taką parę widziałem xd) ale to dosłownie raz na 15 lat taką parę widuję pośród młodzieży xD Więc jak pisałem są "kupcy" drogiego "szrotu" ale to promil, promila pośród tych "kupujących" a szanse statystycznie są bardzo małe. No to widzisz. Nie zrozumcie mnie źle - warto chodzić na siłownię, samorowijać się itd. Naprawdę! Ale zrozumcie wreszcie że efekt tych działań jest bardzo ograniczony, i po prostu dla większości przeciętniaków genetycznych te rzeczy absolutnie nie spowodują cudów typu "20 letnie dziewczyny 7/10 na mnie się rzucają jak sam miałem 4/10". Siłownie i samorozwoje robi się GŁÓWNIE dla siebie a że większość ludzi ma gówniane geny 4/10 a nie 6/10 i wyżej to te wysiłki są tylko dla poprawy własnego zdrowia i samopoczucia (i najwyżej swojego bytu) ale absolutnie nie spowodują że nagle staniecie się nie wiem Tonym Starkiem z Marvela i nagle zostaniecie celebrytami albo nagle kobiety które wami gardziły poczują do was zwierzęce pożądanie. Efekty typu zwiększone zainteresowanie kobiet atrakcyjnych to mogą liczyć ludzie z 6/10 i wyżej bo to już punkt startowy od którego w ogóle kobiety zaczynają widzieć facetów. Co powoduje że na takie typy efektów po tych wszystkich tuningach mogą liczyć naprawdę niewielka część młodego męskiego społeczeństwa - przecież sami na siłowni widzicie jak ludzie atrakcyjni cope'ują ludzi brzydkich a bardziej napakowanych. Życie nie jest sprawiedliwe. Niestety. W realnym scenariuszu osoby 5/10 max co osiągną w ten sposób to plusik do SMV może +1 SMV ale to dalej nie powoduje że wami się zainteresują laski tylko raczej kaszloty i inne dziwne twory max. 3/10. Jesteśmy ludźmi, kochamy dobre geny a kobiety to normalnie dla dobrych genów są stanie zrobić wszystko - nawet wyłączyć logikę i rozum, olać w wigilię własną rodzinę z beciakiem co pokazały pranki "Klaudiusz". Co dalej nie zmienia faktu że atrakcyjni faceci nie muszą nic robić by mieć wianuszek fanek, po prostu jakość tych fanek będzie minimalnie mniejsza. Dalej będą to minimum 6/10 kobiety co dalej są atrakcyjne. U przegrywa tak nie działa, bo przed tuningiem nie ma żadnych fanek a po tuningach może zacznie dostawać uwagę zdesperowanych kobiet 3/10 co są kobietami bardzo nieatrakcyjnymi które nie są warte nawet ruszania palcem. Pomijając fakt że wartościowych młodych kobiet jest dramatycznie mało, i nawet jakby każdy przegryw stał się magicznie 6/10 i wyżej to i tak musiałby walczyć o resztki, bo od tuningów kobiet nie przybywa a raczej co rok ubywa co powoduje że nawet faceci 7/10 zaczynają brać się za 4/10 i niżej bo w zasadzie nie ma bab.
- 7,802 replies
-
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a2v3b4Y_460svav1.mp4
-
Tu miałem na myśli sąsiadów, rodzinę. Ale dalej dla lasek przegryw tuningowany to przegryw w przebraniu którym będą gardzić, to nie jest tak że jak ktoś odwali samorozwój to mu się zmienią geny. Po prostu dostaniesz łatkę pozera xd Poza tym zawsze znajdzie się grubsza ryba która ciebie przykryje... więc kobiety tym bardziej mają w nosie tuningowanych przegrywów. Dla nich liczy się to że OBECNIE nie masz genów. Ich to kompletnie nie obchodzi, że twój obecny stan jest owocem ciężkiej pracy - one na to przegrywowi powiedzą "meh" i dalej będzie miał przewagę zaniedbały chad. Wiele razy pisałem o negatywnym stosunku pań do rzeczy nabytych a jakie mają podejście do spraw do których nie mamy żadnego wpływu. Jakby to tak działało jak piszesz, to by tuningowane karły rypały najlepsze dziunie, a przegryw by nie istniał. No ale niestety tak nie jest i nie będzie. Taaaa i co one niby z tą presją robią? Nic realnie. A presja na macierzyństwo - co to za presja jak i tak nikt do tego nie zmusi? Pomijając to że to ich rola naturalna którą po prostu olały w imię jakiś wyimaginowanych presji które realnie i tak mają głęboko w tyłku - one tylko mają w głowie presję jak popisać się przed koleżankami których nienawidzą. Nawet jeśli oleją to presję to co się realnie stanie? Nic, bo faceci są na tyle zdesperowani, że nawet dosłownie nic nie robiącą kobietę chętnie przygarną. Presję to mają mężczyźni, nie dość że nie "usunięto" z nas obowiązku zapewnienia bytu, kasy, i innych wymagań społecznych, to jeszcze dowalono presje na jakieś samorozwoje i upiększanie ciała. Gdzie nasi dziadkowie zawracali sobie tyłek jakimś hobby poza chlaniem czy jakieś siłownie xD Jakieś z tyłka głębokie myśli? W dupie to mieli, bo baby bez nich miały przesrane, a dziś kapitan państwo pełni rolę opiekuna to mamy olewanie roli damskich od kobiet, jednocześnie nakręcanie nagonki na facetów. To państwo upadłe. Więc jak widzisz to kwestia po prostu przejęcia kraju przez obcokrajowców, poprzez nabycie praw wyborczych. Wyjazd z babą z którą nie ma żadnych intymnych związków, jest aktem skrajnej głupoty. Strata czasu i kasy w zamian za co? Żeby koleżanka mogła nabić koszt sponsora ego? Jak nie ma szans na sex to nie wiem po co taki wyjazd, chyba żeby się bardziej wkurzyć na babę która ciebie traktuje jak koleżankę z jajami xD
- 7,802 replies
-
No niestety, żadne państwo nie cofnie praw kobietom (chyba że stanie się krajem muzułmańskim), a zrobią wszystko (na wspak, ale jednak) by poprawić dzietność. Słaba dzietność = zagrożenie istnienie państwa, a jak następuje zagrożenie istnienia państwa, to podobnie jak na wojnie nikt nie będzie pytać się obywateli o zdanie, tylko nastąpi podział na 3 grupy: przymusowi beciaki, chady, i kobiety. Na wojnie tak samo nagle nie jesteś człowiekiem tylko zasobem. To jak pisałem wcześniej, to po prostu zostaniesz przymusowo zepchnięty do odpowiedniej szufladki. Przegryw stawiający na samorozwój jest niczym drzazga w oku społeczeństwa, i zawsze będzie hejtowany pod płaszczykiem "dziwnych okoliczności" czy innych serii "niefortunnych zdarzeń". Co mnie osobiście kilka razy spotkało. Problem w tym, że role się odwróciły, bo tak naprawdę od młodych kobiet kompletnie nic się nie wymaga, w przeciwieństwie do facetów. Ty nie masz tylko dostarczać zasobów i być męskim w charakterze, tylko masz spełniać dodatkowe wymogi albo ciebie spuszczą w kiblu. Moim zdaniem te hardmaxxingi to ogromny cope, efekt podobny co u tych bab z ustami karpia i należy pamiętać że czas na takie interwencje operacyjne to raczej lata nastoletnie a nie po 30+ xD Wygląd to i tak drugorzędna sprawa co ci z wyglądu chada jak po tych operacjach wylądujesz na wózku, albo będziesz musiał jeść przez słonkę? Coś w tym jest, ale nie do końca, taki przegryw (jak np ja) może ulepszyć ten styl czy pójść na siłownię, ale max. co dostanie w zamian to grubaski które są naprawdę zdesperowane ale jednocześnie na tyle bezczelne że i tak działa zasada +3 SMV od niej xD Jestem już po kilku msc siłowni, ciało wygląda dużo lepiej, postawa itd. ale co z tego jeśli max. to przyciągam wzrok grubasek i to takich szerokich jak szafa xD Dalej morda wszystko niszczy, i typowy przegryw musi się zgodzić z tym że wszystkie te starania to max. dla siebie bo kobiety mają tak ogromny wybór, że musiałby być naprawdę głupie by wybrać słabą genetykę zamiast tej lepszej. To właśnie klasyczny przykład tej klasyfikacji - baba pisze w komentarzu że jest wściekła bo on zrobił to to i ją zostawił. Nie, ona jest wściekła że on ją olał xD i jakby jej powiedział że wraca to by była najszczęśliwsza na ziemi. Inne też będą udawać oburzone, ale w głębi siebie będą oburzone, tym że one nie miały takiego farta jak ta koleżanka xD Podobny numer o przegrywa czy przeciętniaka nawet po tuningach by nie przeszedł, bo kobiety na to sobie nie pozwalają, tu jakoś naiwność, szybkie zakochania u bab nie działa, logika lvl absurd. Dziwne.. .xd To kolejny element o którym wspominam, baby mają serdecznie w dupie co ty mówisz, co deklarujesz one i tak na swoje przełożą, same sobie opowiedzą historię tak, by im pasowało, łącznie w życie w ułudzie, byle by z chadem być, a potem i tak wmówią chadowi że białe jest czarne, bo na chadzie im zależy. To geny generują emocje i wyłączają logikę u bab. Tu nagle nawet żenujący żart rozbawi panią, a hobby chada tj. chlanie, ćpanie albo nie wiem, nałogowe oglądanie pornoli okaże się bardzo ciekawym hobby xD W przeciwną stronę to działa u przeciętniaków - tu baba sama będzie za wszelką cenę szukać powodu by go kopnąć w zad i będzie utrudniać rozmowę na tyle by nic z tego nie wyszło. Tu baba nagle niedosłyszy że gość jest rozsądny że planuje ślub, itd. i tak go da do szuflady "niegodny beciak". Dlatego szczerze mówiąc nie widzę jasnej przyszłości dla tego społeczeństwa, bo ono podległo totalnemu zezwierzęceniu, normalnie to przypomina hodowlę lwów. Jeden samiec, jego wszystkie kobiety, a reszta nic nie ma do gadania xD przecież to szlag trafi na dłuższą metę xD
- 7,802 replies
-
- 2
-
-
I tak szczerze mówiąc, od dawna się tego spodziewałem, że prędzej czy później aparat państwowy przymusi "normalnych facetów" do tyrania na dzieciaki chadów. Żadne państwo nie popatrzy na to że to dla facetów jest to niesprawiedliwe, ale niestety, biorąc pod uwagę że demografia jest już katastrofalna, a kobiety silnie sfeminizowane a jednocześnie stanowią pewien cenny zasób państwa (to jeden z powodów dlaczego kobiet nie powinno się brać do wojska itd.) każdy rząd będzie mieć to serdecznie w dupie. Teoretycznie ma działać konstytucja, i co i gówno, nie działa w rzeczywistości. Z zresztą historia i nasz ukochany rząd zna sposób - wprowadzi "bykowe" i w dupie będzie mieć zdanie mężczyzn, którzy są po prostu odizolowani od kobiet które nimi gardzą. Gorszą opcją będzie taka że albo płacisz większość pensji w formie podatku, albo przyjmij pod swój dach babę z dzieckiem chada xD w ramach walki z upadającą demografią. I tak szczerze mówiąc od tego nie ma za bardzo ucieczki, prędzej czy później każdy kraj UE to wprowadzi w ramach całkowitego zgnojenia młodych białych mężczyzn, bo to jest na rękę garbatym nosom. Od kiedy w instytucjach państwowych (i nie tylko) panuje tzw. "pozytywna dyskryminacja" to można jawnie powiedzieć że biali heteroseksualni faceci są gorszym sortem obywatela, a "gorszym obywatelem" nikt się nie będzie przejmować... no może poza ich rodzinami xD To jest jawna zgoda na zezwięrzęcenie społeczeństwa (rozpoczęte od ery tindera) które ostatecznie zniszczy tą cywilizację. Więc prędzej czy później i tak będzie - bezdzietni faceci będą bardziej wykorzystywani i będą zmuszeni nawet wychowywać nieswoje dzieci z nieswoimi kobietami, bo to tak naprawdę zgodne z naturą ssaków: - beciaki i tak nie są szanowani a do ich roli są sprowadzani siłowo przez państwo jak i ogólnie społeczeństwo. To jest efekt właśnie mechanizmu "roli społecznej" o którym pisałem wcześniej. Jeśli nie spełniasz swojej roli społecznej (czyli będąc przeciętniakiem próbujesz samorozwojów, siłowni, robisz z siebie alfę itd.) to będziesz krytycznie spostrzegany (syndrom oszusta) i ludzie podświadomie będą mieć skłonność do hejtowania, mimo że zdroworosądkowo nie robisz nic złego, a wręcz przeciwnie, ale to jest odbierane jako aspołeczność co jest przecież śmieszne xD. Odpali się syndrom zazdrości przez co można mieć różne poważne problemy. To są ludzie drugiej kategorii wg. współczesnych kobiet i chadów, dlatego nikt nie ma specjalnej litości. Dlatego chory kotek może liczyć na znacznie większą empatię niż taki beciak. Po prostu zawsze beciaki będą stanowić jako chłopów do bicia, wbrew rozsądkowi. - chady i tak cokolwiek nie zrobią to i tak pójdzie im na sucho, bo kobiety będą ich bronić, a wszelkie problemy będą lekceważone, zakopane pod dywan. A dlatego tak się dzieje że chady są podobnie jak kobiety cennym zasobem i społeczeństwo ma tendecję do ich gloryfikowania, nawet jak to umysłowa ameba, skur....yn, albo inny kryminalista który np. zabił kilka ludzi - co jeszcze bardziej nakręca kobiety. Więc cokolwiek nie zrobią, to i tak będą głaskani po głowie, bo za ich błędy kobiety bardzo chętnie zapłacą, a raczej zapłacą beciaki bo kobiety ich do tego zmuszą. Chad więc może żyć jak bóg, a jak ma naprawdę dobre geny to bez problemu wyrucha 289 kobiet. A że kobiety wolą być samotnymi matkami ale z dzieckiem chada, niż mieć rodzinę z beciakiem, to prędzej czy później znajdzie frajera flepiarza do fundowania. Społecznie to przejdzie bezproblemu. W końcu flepiarz i tak nie ma praw tak naprawdę. - kobiety podobnie jak chady, a im ładniejsze to im więcej wolno, nikt realnie im nie fiknie bo są jak dzieci wpływowych ludzi, im wszystko uchodzi na sucho, a gdyby taki flepiarz popełnił podobną wtopę/zbrodnię to by był karany z całą dostępną surowością (co pokazała ostatnio głośna sprawa taksówkarza z grożącą mu kobietą). A im to wolno bo są traktowane jako cenny zasób, a ich traktowanie jak facetów albo nawet normalnie odbierają jako niewerbalną agresję/nienawiść. Masz wokół nich skakać albo ona stwierdzi że jesteś jej wrogiem i po prostu ciebie zacznie atakować bo w jej chorej głowie jesteś wrogiem. Dlatego z babami nie ma co nawet dłużej dyskutować bo i tak tylko patrzy na twoje geny, a nie co masz do powiedzenia. Kasę i resztę dostanie z rąk flepiarza a kapitan państwo go do tego zmusi. Tu potrzebny jest reset, zabranie appek i wyrównania praw kobietom i mężczyznom, a nie że niby facet ma jakąś przewagę xD a w rzeczywistości nie ma nic do gadania xD
- 7,802 replies
-
Władza Patrzy - Bazary/Ryneczki pod obserwacja GPS
Zły_Człowiek replied to JedeNzNich's topic in Jak wam się żyje w Polsce?
No co się dziwicie jak nasz kochany antypolski rząd przyjął kolejną pożyczkę wbrew woli narodu? Ktoś musi ją spłacić. I na pewno jej rząd nie będzie spłacał z własnych kieszeni. Więc dojenie dopiero się zaczyna... już mówią o podatku 15% od wynajmu xDDDD z 8,5% xD A tymczasowy podatek VAT 23%? Ile lat temu miał zostać zniesiony. No cóż, wszyscy podniosą ceny i tyle. Będzie drogo. Mamy być biedni! Klasa średnia ma przestać istnieć. Państwo zabierać hajs to pierwsi. Wydawać na głupoty, likwidować wszystko to oni pierwsi, ale dać miejsca pracy, walczyć o dobrostan polaków? To już nieeeeeeee. Bo jeszcze trzecia rzesza się zdenerwuje xD Coś w tym jest, od kiedy wprowadzili podatki na sprzedaż internetową, to dlaczego inni handlarze ciuchami mają mieć nieograniczone zyski bez opodatkowania? Ja sprzedając swoje graty z chałupy muszę się pilnować by nie przekroczyć 30 transakcji i nie przekroczyć kwoty, a oni sobie jeżdżą po całej polsce i bez paragonów sobie sprzedają na lewo i prawo. To chore, albo likwidujemy podatki dla wszystkich sprzedających, albo dajmy każdemu. -
No i jak ma być dobrze w tym kraju? Przyjął przeprosiny to co? Anulujemy jej przewinienia? Jakby ktoś podpalił dom, i potem po złapaniu ta osoba powiedziała "przepraszam" to też by jej zredukowali karę? xD Ech, cuckoldstan.... jakby odwrócić sytuację że to facet napadł na babę, albo nie miał kamerki, to by dostał z całą surowością prawa karę.... I jak baby mają szanować mężczyzn w tym kraju jak baby są w zasadzie nietykalne? Przecież prawnie patrząc to my jesteśmy jakimś gorszym podmiotem, to jak baby mają nas szanować? Baby nie potrafią szanować słabych mężczyzn, to jest ich element natury (dlatego Islam i kultury wręcz barbarzyńskie mają tak dobrą dzietność, a kobiety do niej przyciąga). A podobno mamy równość prawa xD podobno konstytucja XD taaaaa na papierze wszystko ładnie wygląda, tylko szkoda że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością...
-
Jak odpowiadać na teście osobowości w rekrutacji do korporacji?
Zły_Człowiek replied to Perun's topic in Zarabianie hajsu.
Tak luźno nawiązując do tematu: -
Czy wzrost 175 cm w dzisiejszych czasach to duża klapa?
Zły_Człowiek replied to Czarny91PL's topic in Pozostałe zaburzenia
No ale teraz niestety jest ten tinder i bez niego trudno wyrwać dziewczynę 20-30 lat. No ale dalej.... statystyka i demografia, mówisz jakby wolnych dziewczyn - normalnych - była cała masa, ale każdy doskonale wie że to nieprawda. Praktycznie każda warta uwagi i wysiłku jest zajęta od liceum. Na studiach większość dziewczyn jest zajęta od liceum i idź odbijaj xD a pozostałe to zaburzone księżniczki szukające chadów na studiach xD Pomijając to że w liceum - to każda do przegrywa "nie ma czasu bo się uczy do matury" a jakoś z chadem czas zawsze się znalazł xD Lecą w wała i tyle. Baby traktują tindera jak kasyno do losowania chadów, i to już zryło psychę. Sugerujesz że nie potrafię wyczuć momentu i jej humoru? Widać to z daleka, i wiem kiedy ma kolokwium bo raczej brałem się za te z mojego kierunku (w mojej bieda uczelni i tak innych ludzi się nie widziało bo uczelnia ma podział na 3 budynki każdy na każdym innym końcu miasta xD) Pomijając to, że mój znajomy chad wyrwał dziewczynę kiedy właśnie zaraz miała mieć egzamin xD więc dla chada zawsze się moment słabości się znajdzie. Wiem o tym, i dlatego najbardziej starałem się wyrwać na juwenaliach, ale nic z tego, bo one zwykle bywały w własnych bańkach i miały mnie w nosie. Raz się zdarzył cud że do mnie odezwała się dziewczyna.... ale nie nacieszyłem zbyt długo bo zaraz mnie olała dla.... ciekawe dla kogo...? hmmmm chada. :/ Chodziłem na WF co się łazi w grupie, chodziłem na zajęcia sportowe, chodziłem na juwenalia. Nic to nie dało. Wszyscy zawsze się śpieszyli do domu, a baby zaraz wsiadały do samochodu z chadem i szybciutko do domu xD Chyba tylko w większych miastach istnieje jakaś kultura spotykania się itd. bo u mnie nikt nigdy nie miał czasu. Raz się zdarzył cud, zorganizowałem wypad na grill na studiach to przyszły... 3 osoby, 2 baby - zamężna (lol) i zajęta i kolega. Potem w innych studiach gdzie więcej bab też zaproponowałem to.... Wszyscy w dupach to mieli. Ale jakby zaproponował chad takie wyjście..... o to wtedy <3! Chadów jak najbardziej, wiele razy widziałem na juwelaniach, zwłaszcza jak popiją, w dniu normalnym też się to zdaża, tylko mniej natrętnie. Sugerujesz że: - w mieście chodzą laski które są wolne i jednocześnie nie pier....nięte? Ładnie się odkleja.... - że chodzą szukać facetów, jak same mogą ich znaleźć na tinderze? - i niby zachowują się jak chłopy i prawie wprost werbalnie zaczepiają średniaków XD Chciałbym mieszkać tam gdzie ty xD Zrozum, że realna szansa na samo to, że chodzi taki okaz jest dość niewielka, bo jak pisałem wcześniej tinder i psy na baby po prostu nie pozwolą takiemu okazowi żyć w spokoju. Zawsze znajdzie się chad pies (jak mój kolega) który po prostu nie odpuszcza okazjom. Przez właśnie takie psy takie okazy realnie nie istnieją, no ale może w twoim raju takie są xD 1. Ładne i jednocześnie wolne - nie ma, jak uważasz że są to chyba jesteś fanem 16stek xD (bo starsze są wyrwane z marszu), to trzeba się zastanowić dlaczego jest sama - 99% księżniczka albo inna choroba psychiczna, nie ma takich cudów człowieku. 2. Powiedzmy że jednak cud - szansa na to że tuningowany przeciętniak wyrwie przebodźcowaną chadami z tindera taki okaz cud też jest nie wielka. Co oznacza że szansa na to że okaz istnieje + w ogóle da się poderwać przegrywowi = oj.... praktycznie granicząca z niemożliwością, prędzej szóstkę wygrasz w totka 3 razy pod rząd niż taka sytuacja - się zdarzy zwłaszcza w Polsce xD a dodatkowo dodam że te szanse co rok się zmniejszają bo raz - ta kobieta może zostać usiedlona przez chada, a dwa twoja konkurencja cały czas rośnie. One na widok przeciętniaków mają wiecznie dość, przy chadzie humorek szybciutko się zmienia. Zbyt wiele razy to widziałem na własne oczy ten mechanizm. 1. Sugerujesz że współczesne dziewczyny 20-30 lat siedzą na parkach zamiast ogarniać swoje rzeczy w domu 2. i jeszcze siedzi sama w celu szukania chłopa xD 3. i jeszcze sugerujesz że ciuch zmienia podejście baby do człowieka xd Czasem? Może 1:1000000000 prób. To Polska. Panie chad, nie musiałeś tego pisać, bo po twoich odpowiedziach wywnioskowałem że na pewno nie jesteś przeciętniakiem. Masz lepsze geny, podkręciłeś je, to masz CAŁKOWICIE INNE doświadczenia z babami, że one dają ci się poderwać, dają ci znaki etc. Ale zrozum, u ludzi przeciętnych zwłaszcza 175 cm to nie działa i nie ma prawa działać, to tak jakbyś miał 100 000 zł i miał do wyboru zadbanego fiata 126p 1990r czy troszkę zaniedbałego Mercedesa Benz w tej samej cenie, (nie wiem, GLA, albo inne GLC 2026), i ty próbujesz mi wmówić, że baba by wybrała fiata xd Każdy chce jak najlepiej dla siebie, słabe opcje nikogo nie interesują i to trzeba jasno powiedzieć, interesują je tylko desperaci którzy są pozbawieni wyboru i biorą co lecą. Ale nikt nie chce desperatów, bo o ile w przypadku facetów to raczej znak czasów (główny powód no demografia) to w przypadku kobiet powody nie są lekkie (muszą być ciężkie na tyle żeby nawet te psy na baby za nie się nie brały xD). Prawo popytu i podaży się kłania, a rynek matrymonialny to monopol kobiet. Cope, połączony z naiwnością. Przęciętna 20-40 latka non stop jest zapraszana na różne imprezy, wyjazdy i wypady - i jeśli z nich nie korzysta to oznacza to że tak samo jest niedostępna do związku, bo ma zaburzenia psychiczne. Nawet powiedzmy że nie jest zapraszana to i tak z reguły ma tryb praca - dom, bo w końcu też trzeba w domu posprzątać, odpocząć po pracy itd. Na imprezy chodzą głównie lambadziary robiące na pół etatu, mające bardzo łatwe studia albo bezrobotne. One też się nie nadają na cokolwiek poza ONS. Chyba że chcesz mieć gold diggerkę. W tych czasach to kobiety olewają facetów - ale zwykle mają już opcję zapasową, więc praktycznie te normalne i tak nigdy się nie pojawią w obiegu. Wyjątek to wdowy, ale ona też będzie 2-3 lata miała żałobę, i często ma jeszcze dzieci, to super pomysł xD Możemy sobie gadać że na tinderze są sami dziwacy, ale fakty są takie że dzisiaj głównie tam powstają związki (poza liceum oczywiście) i trzeba być ignorantem żeby liczyć na to że wolne kobiety tam nie siedzą xD Nagroda jest zbyt duża by ją po prostu zignorować (chad chociażby na ONS) więc tobie powie że nie używa bo dziwaki, ale i tak będzie tam siedzieć. Kto raz skosztował z łatwego sexu w tinderze to już normalnego związku też nie stworzy (mój inny kolega, niby ma babę ale nie zadowolony bo słaba w łóżku i szuka innej xD debil). Zdziwiłbyś się, wystarczy że kobieta RAZ będzie materacem u chada to już wymogów nie obniży, chad widow.... I jak gość jest naprawdę przystojny to bezproblemu może obracać kilka panien... mój kolega na moich oczach zabrał 3 na raz do pokoju xD Więc skoro baby zgadzają się na takie czworokąty, to myślisz że specjalnie im przeszkadza bycie 5 czy 8 tego samego gościa? One doskonale wiedzą że nie są pierwszymi ani jedynymi u danego gościa.... przecież one gardzą prawiczkami, a ty mi wmawiasz że ruchaczy to one nie chcą. Właśnie chcą, na ONSy, tak, ale chcą, dopiero na LTR niby już nie chcą, ale to przez to że chad już ich nie chce xD A ja ci tłumaczę, że baby mają ubzdurowany poziom atrakcyjności, i realnie biorą faceta minimum +3 do SMV - przy czym je interesuje dopiero opcja 6/10 w zwyż. Inne opcje są opcjami zdesperowanymi (nawet nie opcja B a raczej Z), i ci faceci nie będą mieć łatwego życia z taką babą. Więc w perspektywie bab nie ma to żadnego znaczenia czy się wytuningujesz czy nie, albo spełniasz minimum 6/10 by mieć te 3/10 do 4/10 albo się tuningujesz by mieć chociaż te 6/10. Nie ma co kłamać że tuningowany 6/10 wyrwie 8/10 bo to zaprzeczenie rzeczywistości i doboru naturalnego. No a dlaczego zostali odrzuceni? Bo geny. To jest z nimi nie tak. Zbyt wiele razy widziałem hukających chadów a baby i tak się kleiły. Raz byłem świadkiem na taką sytuacje - na weselu chad kuzyn sobie siedział ze mną, spodobał się dziewczynie, ale ona jemu nie, przyszła się przymilać, to on "hukał" i to jej nie przeszkadzało. Tak za nim latała że wziął ją do kibla i dał jej z litości pociągnąć druta bo mu żyć nie dała. To skrajny przykład oczywiście ale widziałem jak go do kibla ciągła. Ale przykłady pośrednie też by się znalazły, jak baba się uprze, to sama doprowadzi do sexu, a przeciętniak to może sobie najwyżej pomarzyć. Babie jak zależy to zawsze wyczaruje sytuację by chłop skorzystał. Ale właśnie w tym kruczek - babie musi zależeć, a dziwnym trafem zależy im tylko na chadach. Jak mówiłem te energie itd. to gówno powód, to wymówka by tylko skreślić faceta który się jej nie podoba. Skoro przystojni kryminaliści, mordercy się podbają kobietom to i spodoba się zlękniony chad. Zawsze sobie zracjonalizuje. Jak pisałem wcześniej, one są gotowe własne rodziny zamordować dla chadów xD No właśnie tuning to norma, a nie żadna zaleta. To można napisać tak: - masz komplet zębów to 0 do pkt. nie masz to -1 pkt SMV - dbasz o higienę? to 0 pkt, ale nie dbasz to -1 pkt SMV itd itp. więc siłownia - jesteś w miarę wysportowany? to 0 pkt. Jesteś tłusty to od 0 do -2 pkt SMV (w zależności od mordy) To jest właśnie norma, nie dbanie o tą normę, to spowoduje że będziesz mieć UJEMNE SMV, a dbanie utrzymasz DODATNIE SMV, ale samo z siebie to nie zwiększa diametralnie szans u każdego. U przeciętniaka to malutki plusik do SMV (u mnie więc różnica praktycznie zerowa), a u oskarka to +1, 2 do SMV. Co pokazuje mi np. siłownia. Napakowany gymcell może sobie pomarzyć o wzroku dziewczyn patrzących na oskarka z wifonem o mniejszych mięsniach. Napakowany gymcell będzie budził podziw u kolegów, ale kobiety dalej będą mieć go w dupie, najwyżej będą się odsuwały od niego szerzej niż bez mięśni xD Fiat 126p to dalej Fiat 126p. A baby chcą minimum BMW. A jak to BMW jest jeszcze M Performance, to jeszcze lepiej. Chadów to zawsze szukają, ale nie przeciętniaków. Taki mechanizm jak na vinted i olx - poszukiwanie okazji, panie sprzedaj za pół darmo xD - chociaż w FB raczej faceci pisali do bab xD Dzisiaj to raczej tylko skrajni spermiarze tak robią, bo normalni faceci jakoś godność swoją mają i wiedzą że baby i tak same szukają i zaczepiają chadów, i jeszcze inni piszą więc i tak szanse na sukces są dość małe. Nigdy na FB czy innych do mnie nie napisała dziewczyna szukająca związku xD Ba nawet po latach. Ale do kuzyna czy chada? Oczywiście że regularnie różne baby piszą. A zdjęcie mam OK. xD Wiem doskonale że brzmię jak nawiedzony sekciarz, też sądziłem że chad to tylko mem, że kobiety lecą też na inne rzeczy tj. wartości, kasę, pracowitość, ale kilka lat studiów i kilka kierunków, lata obserwacji moich, kolegów bardzo boleśnie uświadomiły mi że to nie mem, a brutalna rzeczywistość. Też miałem wielkie zdziwienie xD Kiedyś może nie było tego aż tak widać bo były normy itd. ale dziś te normy nie istnieją, a baby żyją bez Boga, pozwalają sobie na wiele bo wiedzą że są bezkarne, hulaj duszo piekła nie ma, a odpowiedzialność i tak pójdzie w społeczeństwo albo rodzice albo rycerzyki uratują.- 148 replies
-
Czy wzrost 175 cm w dzisiejszych czasach to duża klapa?
Zły_Człowiek replied to Czarny91PL's topic in Pozostałe zaburzenia
No to mieszkasz w Wawie lub innym Krakowie to może być troszkę inaczej, ale mówię to o całej reszcie kraju. Nie wiem, na studiach wiele razy zagadywałem i baby miały mnie serdecznie w nosie, nosy w telefonach, tinder i szukanie chada / pisanie z chadem czasem rozmowa z koleżankami. Nie wiem czy mam takiego pecha czy moje województwo jest przeklęte No nie wiem, w tej Wawie czy Krakowie może masz inaczej, u mnie oglądałem bez słuchawek, popijając kawę i jakoś nie widuję skrzatów ruchaczy. Naprawdę, obserwuję dość uważnie i jakoś nie widzę kobiet zaczepiających facetów 175 cm, a raczej gardzące nimi które jednocześnie wiszą na chadach albo same z koleżankami. 1. Faceci w realu dostali dość koszy w życiu by się przekonać że kultura small talkingu nie działa w polsce, 2. Podobnie, na wycieczce zapoznawczej na studiach też nie widziałem by dziewczyny w ogóle odzywały się do chłopów, 3. Współczesne pokolenie 20-30 lat to już pokolenie zamkniętej bańki i po prostu nie wpuszczają ludzi poniżej ich chorych standardów - to efekt appek i covida. Starsze pokolenia nie są aż tak tym skażone, więc w twoim przypadku wygląda to inaczej. 4. Faceci spermią, ale kobiety do chadów też spermią znacznie gorzej niż faceci, 5. Sugerujesz że kobietom zależy na kontakcie z przeciętnymi facetami - nawet jeśli z nimi rozmawiają to ci i tak najwyżej skończą jako koleżanka z jajami. Też na studiach próbowałem nawiązać relacje z dziewczynami, to tylko te "lekko bite" chciały ze mną zadawać. Normalne były zajęte i je nie interesują nowe znajomości z przęciętnymi facetami kiedy one mają do dyspozycji chada. 6. Zahukani, bardzo nieśmiali - to nie jest efekt tego że nigdy nie próbowali, to efekt właśnie próbowania i baby niech ponoszą teraz tego konsekwencje... a nie zrobią tego bo jak pisałem wcześniej, kobietom nie zależy na przeciętnych facetach - jako narzędzie ok, ale jako partner czy nawet kolega, to już nie. 7. Zahukanie to bym i tak przepisał bardziej współczesnym kobietom, bo to one mają problem się odezwać inaczej niż fuknięciem, a co dopiero na odpisywaniu cokolwiek poza "ok", "aha", "no". "wypier....laj". Odzywanie w świecie rzeczywistym też nie wiele lepiej. Słowotok dzieje się na widok chada. No i będzie coraz mniej ludzi, bo władze tego kraju ma głęboko w dupie ludzi młodych a dba tylko o emerytów. Po co budować nowe miejsca pracy? Lepiej dowalić kolejny park/ozdoby dla dziadków. A potem zdziwienie gdzie są młodzi? Bo ich tu nie ma! Nie ma pracy! Rozmawiałem też z kilkoma młodszymi i też kręcili oczami. No ale sam widzisz, jest coś takiego jak "rola społeczna" i jeśli od niej odstajesz będąc "przegrywem genetycznym" to ludzie nigdy nie będą traktować normalnie. Odpala się "syndrom oszusta" i efekt rogów. To jest właśnie nasza klątwa, ocenianie po wyglądzie, możesz robić cokolwiek ale będąc brzydkim i niskim zawsze będziesz oceniany negatywnie. Dlatego właśnie piszę że samorozwój pod kobiety u osób poniżej 6/10 to ogromne samooszukiwanie się, bo ludzie zawsze znajdą powód by ciebie krytykować, chociażby ze względów na swoje ego, a kobiety są przy tym jeszcze bardziej bezwzględne. Co oznacza że owoce tej pracy ograniczają się tylko do samozadowolenia i podbicie własnego zdrowia, bo efekty społeczne będą znikome, a nawet negatywne, bo dostaniesz metkę pozera i po prostu ciebie znienawidzą (chociażby z zasdrosci że tobie sie chce a im nie). Mówiąc wprost nikt nie lubi ludzi przeciętnych gdy odnoszą sukcesy bo się wybijają poza szablon. Widać to nawet w filmach opartych na faktach autentycznych - aktorzy zawsze są znacznie ładniejsi od pierwzorów (a tak przynajmniej było do niedawna). Ludzie odczuwają po prostu wielki dyskomfort i są zdezorientowani, gdy małpa zbyt dobrze udaje człowieka. Girls wanna have fun with chads. Bo tylko chady odpalają TE emocje, tylko chady ODBLOKOWUJĄ w kobietach kobiecość i spontaniczność. Przy przegrywie, przeciętniaku kobiety czują się zagrożone i się blokują, to są mechanizmy podświadome. A mechanizm został podkręcony bo jeszcze ktoś wrzuci zdjęcia na instagramach i koleżanki będą ją wyśmiewać.... a baby swój wizerunek na instagramach traktują bardzo poważnie - dochodzi do tego że swojego chłopa często nie chcą pokazywać na swoim profilu bo nie pasuje do jej modelowego wizerunku - no i stąd też popularność filtrów upiększających.... To dzisiaj za mało, bo podobnie jak wcześniej, będąc brzydkim dostaniesz efekt małpy przebierającej za człowieka. Próbowałem tego, i jakoś kobiety nie były specjalnie zainteresowane utrzymywaniem ze mną kontaktu. Może na studiach coś się pogadało, ale niewiele bo jak pisałem, one żyją w swoich bańkach, a po studiach kontakt się urwał. Bo po co, skoro zaraz po studiach śluby Energie chakry itd. To bzdura, możesz być mordercą, gnojem, a mając dobre geny baba wszystko sama sobie usprawiedliwi. Na odwrót działa u przeciętniaków - baba tylko szuka wymówki by ciebie spuścić na drzewo. Efekt wolnego rynku i pobłażania kobietom. Ale dalej nie rozumiesz, nawet dalej jak to wszystko zrobi, zwiększy szanse z -100 do 0. Bo od tego kobiet nagle nie przybędzie, nie rozmnożą się cudownie. Czas leci, i po 25 roku życia jest koniec, bo zostają same zaburzone i inne tinderówki, a one też nie są zainteresowane takim tuningowanym przegrywem. Fiat maluch po dodaniu nowego silnika, nowych zderzaków, dalej jest Fiatem maluchem, a typowa baba będzie wolała siąść do zardzewiałej BMW niż do takiego odpicowanego malucha. Zwłaszcza kiedy ma do wyboru Mercedesy z salonu i nie jest ograniczona do 1 salonu tylko do całej sieci salonów z całego województwa. Nawet na tych całych spotkaniach ile tam będzie kobiet? 3 na 40 chłopa? I tak one żadnego z nich nie wybiorą, bo one jadą po atencję a nie by kogoś wybrać (podobny mechanizm jak w technikum przychodzi 3 dziewczyny na 40 chłopa a i tak każda miała chłopa poza tego technikum xD) No a co innego robię? Przeanalizowałem sytuację i mówię wprost - posiadając słabe geny nic nie pomoże, bo statystyka i natura kobiet są nieubłagalne, pożądanie nienegocjowalne, a sytuacja się pogarsza bo kobiet brakuje, a nie przybywa. Próbowałem wielu opcji, naprawdę, koledzy tak samo, schudłem ubierałem się inaczej, nic to nie dało. Z fiata 126p nie zrobisz BMW, mimo że teoretycznie mogę mieć lepsze osiągi. Baby interesuje buda a nie co jest w środku. Żadna to równowaga, bo te kompleksy w żaden sposób nie działają na naszą korzyść, różnica jest taka że one prędzej wezmą nasienie chada z banku niż dadzą się dotknąć przeciętniakowi. No a jakie to ma znaczenie dla przeciętniaka? Odrzucenie to odrzucenie, skutek ten sam. Najwyżej przez te kompleksy nie zagadają do chada i będą sobie żyły z kotkiem w domu. Ale mi różnica, naprawdę... Gówno prawda. Może by nie zagadali na żywo, bo by skończyli w komisariacie albo srogim wpied...lem od biało rycerzy. A ona też by się do nich nie odezwała, bo raz odezwanie się do przeciętniaka to już akt samoponiżenia (taka logika bab) a dwa ona ma serdecznie w dupie co oni mają jej do powiedzenia, bo - niespodzianka - jej niezależy na ich atencji, co wiele razy na tym forum ludzie pokazywali. Atencja od przegrywów to żadna atencja dla kobiet, dlatego działa paradox bab "nikt do mnie nie zagaduje, nikt się mną nie interesuje" podczas gdy codziennie ją zaczepia masa facetów. Bo wszystko poniżej chada to dla nich narzędzie albo cień. Nic więcej. Wymówkę zawsze sobie znajdą. I dalej będą narzekały że "nikt do nich nie zagaduje" XD Bo wszystko co =/= chad to NIKT. Jak ktoś ma umiarkowane sukcesy, to możesz nie "brać do siebie" - ale jakbyś był faktycznie przeciętniakiem, to byś jednak brał, bo sukcesów i tak nigdy byś nie odniósł. Pomijając to, odrzucenie nie wynika z charakteru (musiałbyś być skrajnym autystykiem lub inna ciężka depresja) tylko z genów. Ile razy widziałem pary mądra baba - z chadem idiotą który wg niej, nie powinien nawet obok przebywać. Baby pod chadów potrafią wszystko zmienić, nawet sprzedać własną rodzinę (słynna akcja latania baby do chada w dniu wigilii xD) zmienić wiarę (nagle Jezus jest be, mimo że chodziła do kościoła xD). Baby nie mają żadnych hamulców by dorwać lepsze geny. Nawet własne dzieci z gorszym facetem traktuje inaczej niż dzieci z chadem... to o czym mówimy. xD Bo baba różne rzeczy gada, a jak dojdzie co do czego to podświadomość i tak przejmie kontrolę i zrobi co ma zrobić. Małe cycki jej przeszkadzają... ale nie wystarczająco by obniżyć nieco swoje wymogi, lepiej "płakać" na ramieniu chada i jego kosztem leczyć kompleksy. Jakoś niskim, brzydkim babom nie przeszkadza zaczepiać chadów. Ale jednocześnie niemożliwe jest dla nich obniżyć wymogi i zagadać do przeciętniaka... to dla nich za dużo xD- 148 replies
-
- 1
-
-
Jak odpowiadać na teście osobowości w rekrutacji do korporacji?
Zły_Człowiek replied to Perun's topic in Zarabianie hajsu.
Też planuję powoli skasować profil bo jest dla mnie bezużyteczny, czekam aż złapię robote by już nie zmieniać CV i kasuję to w pi-zdu! -
Czy wzrost 175 cm w dzisiejszych czasach to duża klapa?
Zły_Człowiek replied to Czarny91PL's topic in Pozostałe zaburzenia
U mężczyzn jak najbardziej, u kobiet niekoniecznie Jak pisałem psy na baby wezmą każdą. Czyli albo kasą i pogodzenie się byciem beciakiem, albo trzeba mieć naprawdę dobrą twarz (zakładając że gość nie ma 160 cm tylko 170). Tak rynek nie działa, dzisiaj kobiety mają nieograniczone możliwości, i to że kiedyś MOŻE sama twarz wystarczała to w obecnych czasach nie ma specjalnie znaczenia. Liczy się teraz obecna sytuacja a ta jest następująca: masz mieć 2 cechy minimum: twarz i wzrost 175 cm (chociaż twierdzę że prędzej 180 cm ale niech wam będzie) albo zostaniesz beciakiem pokutującym kasą babie za to że ona z tobą (i będzie traktować ciebie jak gówno, będzie ją boleć głowa itd.) jest albo samotność - dlatego ludziom przeciętnym polecam whitepill i skupienie się na swoim komforcie. Ludzie, a zwłaszcza kobiety są naprawdę bezlitosne dla słabych genów, a dzisiejsze czasy znacznie podkręcają spiralę nienawiści do przeciętnych mężczyzn. Ogólnie kobiety nienawidzą mężczyzn - dały sobie sprać głowy przez garbate nosy, są tylko w ich oczach narzędziami - lubią tylko chadów (bo natura i jako element wizerunkowy) - a reszta to tylko narzędzia do wykorzystania/olania. Teraz lekki offtop: Ludzie teraz naprawdę przestali się kryć, że geny to wszystko - ostatnio na spotkaniach rodzinnych, albo na rozmowach z sąsiadami (ludzie od 40- 70 lat) - przy gadce szmatce - co tam słychać - mówię że czas leci, a ja chodzę na siłownię, samorozwijam się itd. - to praktycznie 8/10 osób zrobiło oczy i minę "i co ci to k-rwa da?! Marnujesz hajs, czas, tobie to nic nie pomoże, daj sobie spokój, wracaj do swojej genetycznej roli pajacu", ba nawet kilka osób mi to powiedziało w twarz (no w podobnym sensie) xD No nie powiem, dało mi to do myślenia - chociaż póki mam czas, nie zrezygnuję z siłowni xD Ale pokazuje efektowność tego samorozwoju - dopóki nie masz mordy i wzrostu to lepiej nawet się nie chwal bo zamiast pozytywnego feedbacku to jeszcze dostaniesz odpierd-l XD Trzeba się pogodzić, że dzisiaj posiadając przeciętne geny 1-5/10 SMV to praktycznie jakbyś miał zdeformowaną mordę, mimo że jej nie masz. Ludziom od tych instagramów, idealnych AI ludzi i marketingu naprawdę odwaliło na dekiel, naoglądali się idealnych wizerunków z photoshopa i AI slopów i teraz praktycznie wszystko co nie ma dziury i jest poniżej 6/10 to śmieć który powinien "zamknąć mordę", "zapierd.... w ciężkiej fizycznej robocie (by pięknym ludziom nie zabrać przyjemnych prac biurowych) i jeszcze by nie marnowali środków, powinni przelewać 80% hajsu dla chadów i kobiet którzy będą się bawić xD Babom też odwala - naoglądają się tego wpadają w kompleksy - ale nie wezmą normalnego chłopa - tylko napompują usta, dupsko itd. pokolorują usta, nawalą tatuaży i będą odwalać rage baity by chady na nich zwracały uwagę xD A tymczasem normalność zanika xD- 148 replies
-
Jak odpowiadać na teście osobowości w rekrutacji do korporacji?
Zły_Człowiek replied to Perun's topic in Zarabianie hajsu.
LinkedIn to w ogóle inny poziom spierd....lenia, to czytste zmonetyzowana potrzeba otrzymania dobrej pracy. korpo tam tylko udaje że jest przyjazny ludziom, portal powstał jako facebook dla szukających pracę, a to jedna wielka reklama. Tam wszyscy zgrywają jacy oni nie są wspaniali, jak oni wspaniale spędzają dnie w korpo xD Chwalmy partię xD Propaganda lvl max. A LinkedIn to tylko żebrze hajs na premium byś zobaczył że tylko boty do ciebie piszą. Tak jak tinder jest dla kobiet, to tak Linkedin jest dla pracodawców. xD A my, faceci mamy pajacować i płacić w zamian za NADZIEJĘ, a przecież ani tinder ani linkedin nie zagwarantuje że dostaniesz to za co zapłaciłeś xD To już ten urząd pracy jest bardziej przydatny. Posiadam konto od ponad 8 lat, profil odwalony, certyfikaty itd. itp. i tylko RAZ do mnie napisał rekruter, i TAK NIC Z TEGO NIE WYSZŁO XD Bo pracodawca się rozmyślił. XD -
Jak odpowiadać na teście osobowości w rekrutacji do korporacji?
Zły_Człowiek replied to Perun's topic in Zarabianie hajsu.
A ja powiem inaczej - to są shit testy, i korpo szuka wymówek by ciebie nie zatrudnić (większość ofert pracy w korpo to fejki) rekrutrerzy zawracają dupę bo działy rekrutacji i HRy muszą robić pozory że są potrzebni xD, a doskonale wiedzą że firma nikogo nie zatrudni, oczywiście oni umyją rączki, bo to nie oni odpowiadają za decyzję pracodawcy, ale kasę i prowizje brać to oni pierwsi. Te testy służą tylko do zawracania dupy, pokazać ci że niby bardzo starannie dobierają pracowników, a to gówno prawda, oni nawet tego specjalnie nie czytają, bo co ich obchodzi XYZ jak i TAK go nie zatrudnią? Pozory rozwoju, jawne oszukiwanie ludzi, i nikt nic im nie zrobi. Ile ludzi się najeździło by korpo mogło udawać pośród konkurencji że niby kogoś szukają xD I co ciekawe, jak masz znajomości (tzw. rekrutacja wewnętrzna przez polecenie) to tam nagle da się zrobić rekrutacje bez poje***nych testów i podchodów. Da się? Da! Jakoś znajomi królika nie muszą ich robić, a ty masz odpowiadać jakim zwierzęciem będziesz i co możesz zrobić z garścią liści i patykiem xD Już w internecie jawnie mówią 20% bezrobocia w Polsce, to donaldoboty będą gadać propagandę o 6% xD Kij tam że te 6% jest dosłownie z tyłka, a większość ofert pracy to fejki które stoją w portalach LATAMI. xD A korpo nienawidzę, bo sami jadą na różne targi pracy w uczelniach a ofert pracy sami nie mają xD tylko marketing, kasę z uczelni wziąść i zdjęcie na fejsbuczka xD Ci wszyscy oszuści - tak oszuści naciągacze na dane osobowe i marnowacze czasu powinni odpowiadać karnie - zwłaszcza że bezrobotni szukający pracy - nie mają kasy na paliwo i drukowanie CV. Podsumując - jak to nie jest stanowisko związane z leczeniem psychiatrycznym ani służby porządkowe, to wiedz że tylko stracisz czas. Oni i tak będą mieć w dupie twoje wyniki, bo i tak ciebie nie wezmą.