Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pytonga

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1708
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2233 Świetna

2 Followers

About Pytonga

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z pamiętnika kamikaze: Dzień pierwszy: lot próbny.
 2. Pytonga

  Różnice libido

  Ta I onanista...
 3. Dlatego zawsze zmuszam niewiasty do połykania.. MARNOTRAWSTWU stanowcze NIE. Lody tylko z połykiem.
 4. Pytonga

  Chandra?

  @Still Dorby temat Boisz się samotności? Brak kobiety do przytulenia, takiej bratniej duszy... bycie samemu odczuwasz niepokój? Dodatkowo ex opierdoliła Ci mieszkanie I na cctv widziałes ją z nowym bolcem - radośnie biegających, zakochanych... Podświadomie zabolało zajebiście... jak to ex myszka coś takiego zrobiła I jest szczęśliwa...może jednak coś ze mna jest nie tak?...może matrix nie jest taki zły.. No cóż sam nie mam na to wszystko odpowiedzi... niby mam coś pseudo FWB/LTR studentka Yeti niewyżyta seksualnie, ale widzę te schematy jestem ratownikiem I nie wąże żadnych długoterminowych planow z nią, obserwuje I ciesze się chwilą I szukam odpowiedzi... jaki jest sens życia
 5. Furą Niemca - dopiero co skradzioną albo inna wersja dopiero co kupioną (za kase od żony) od Niemca, który płakał jak sprzedawał...
 6. Mr Nice Guy - koniecznie czytamy No More Mr Nice Guy oraz Stosunkowo Dobry I pracujemy nad sobą.
 7. @Still Głupie pytanie czy możesz publikować takiego screena na forum? Na policję zgłosiłeś kradzież? Teraz tak zastanawiasz się czy możesz założyć sprawę dla kolesia i czy naprawdę chcesz? Jest szansa, że jak założysz i on będzie miał problemy ich miłość nie przetrwa próby czasu... to może wywołać więcej kłopotów dla Ciebie. Ex bez bolca przy którym musi jednak się starać i coś robić oznacza niewiastę z większą ilością czasu - to gorzej dla Ciebie. Zgłoszenie sprawy na policję powinno chociaż dać jej do myślenia, będzie musiała złożyć zeznania jakiś tam stres - oczywiście zdajesz sobie sprawę, że zabranych rzeczy już raczej nie zobaczysz... potraktuj to jako lekcję...drogi kurs. Nowy bolec robi to co myszka chce - w końcu ratuje Świat przed strasznym Stillem w nagrodę dostąpi zaszczytu penetracji...a może nie dostąpi jako, że ciągle za mało się stara..
 8. - Masz coś przeciwko dzieciom? - Tak, prezerwatywy Co zakłada Cygan na Sylwestra? - Zakłada, że nie ma Cię w domu.
 9. Niewiasta nie ma zajęcia i cały czas kombinuje jak Ci dowalić. Reakcja musi być bolesna tak aby to odczuła i aby następnym razem dwa razy się zastanowiła zanim coś zrobi. Najlepiej aby musiała prawnika wynająć i aby dostała finansowo. Nic tak nie boli jak kasa. No niestety kolejny raz widzę, że facet czuje się za pewnie i traci wszystko lubi bardzo dużo. Still zastanów się czym może jeszcze Cię trafić i działaj. Zabezpiecz się. Powodzenia. I na policji bez litości wszystko ze szczegółami..
 10. Co to jest: pali 20 na 20, jest ciężkie, ogromne i dzieli jabłko na trzy części? - Rosyjska maszyna do dzielenia jabłek na cztery części." :))
 11. Tylko Hitler oraz sprytni aczkolwiek bardzo tajemniczy naziści...
 12. Pytonga

  Różnice libido

  Twoja decyzja popracuj troche plus alko romantyczny nastrój przed a następnie jazda ty zdecydowany robisz to co chcesz ale cały czas komunikujesz ale super jest zajebiście I oh ah. haha ja mam na odwrót - spotykam się z laska 0 pojęecia o gotowaniu... ale w sexie demon jak mnie zajeździ to potrafi masturbowac się o moją nogę, totalny odlot. to może byc blokada I czerwona flaga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.