Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pytonga

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1162
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1218 Świetna

1 obserwujący

O Pytonga

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Idealna kandydatka na żonę i matkę Twoich dzieci Jak dojdzie co do czego to ogoli do czysta- wiedzę ma w małym paluszku. No, ale z drugiej strony -takie ciche myszki na stanowisku- gdzie muszą dbać o opinię potrafią byc niewyżyte w manewrach pytongowych i działają do zatarcia... powodzenia
 2. Pytonga

  "Zerwanie"

  Napisz, że chcesz czegoś wiecej I po gaciach dajesz...
 3. Ale jak to??? Przecież liczy sie wnętrze? Rasista hehe Makumby są fajne. Powinniśmy imigrantow zapraszac...a następnie na organy do przeszczepu dla potrzebujących.
 4. Pytonga

  Masażyk leczniczy (Filmik)

  Na koniec widać, że nie udało mu się jej rozluźnić do końca - dziewucha jest spięta. Powinien jeszcze zastosować metodę wpychologi stosowanej bez wazeliny.
 5. Pytonga

  "Zerwanie"

  Nie, nie I niex3. Nigdy tego nie rób. Nie składaj deklaracji i nie kłam, ale korzystaj ile się da - jak niewiasta zacznie gadać o związku -wtedy mozesz podjąć decyzję o Exit I operacja NEXT. Powiesz na pierwszym spotkaniu i dupa za dużo (lub nic) nie poruchasz, ponieważ ona zrozumie, że nie ma sensu sie starać - no chyba ze masz SMV 10. Masz?
 6. Nie wiem co ty palisz, ale to musi być zajebiste daj namiary?
 7. Co myślę - czy ty aby nie masz jakiejś grupy inwalidzkiej? Lekki niedorozwój umysłowy? Ty czekasz aż ona złapie Cię za fajfusa? Ona ma zrobić pierwszy krok? Piszesz jaki to nie jesteś ochach a z opisu wygląda mamałyga. Sprawdź czy jaja są na miejscu i uderzaj- bo tak to zostaniesz psiapsiółką na wesele pojedziesz powozisz jej dupę i będziesz wysłuchiwał opowieści z krypty.
 8. @Bonzo Post zamieściłem jako uzupełnienie do Twojego. Niedostatek - najprawdopodobniej przerobię już w najbliższym czasie jak to działa- ex juz zapowiedziała walkę.
 9. Z innej beczki. zgodnie z art. 60 § 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego małżonek rozwiedziony, który nie został uznany za wyłącznie winnego rozkładowi małżeństwa i który znajduje się w niedostatku, może żądać od drugiego małżonka rozwiedzionego dostarczania środków utrzymania w zakresie odpowiadającym usprawiedliwionym potrzebom uprawnionego oraz możliwościom zarobkowym i majątkowym zobowiązanego.
 10. Pytonga

  Piekło rozwodu.

  Ja nie wierze co czytam. Matke stawiasz do pionu. Ex ma zakaz wizyt. Trzymasz kciuki za nowego gacha EX . Jak zniknie to EX skupi sie na Tobie znowu.
 11. Jak zawsze czujna i zwarta - czytająca forum 28h na dobę - prawdziwa strażniczka forum Samcy. Pojawił się temat Bracia...Po co to wszystko? Wywołał wewnętrzne poczucie braku atencji tak więc szast prast i temat został stworzony.. a jeszcze niedawno w sobotę było: Mam poczucie że oszalałam. Nie czuje rzeczywistości. Mam wrażenie że umarłam. Brakuje mi zakotwiczenia Nie mogę się skupić na niczym, mam wrazenie że to atak jakiejs psychozy. Naprawdę mam silne odczucie odrealnienia. Zastanawiam się nad karetką. Brawo ty.,
 12. Twój problem polega na tym, że naładowałeś się jakąś wiedzą i wszystko co złe widzisz w niewiastach jednocześnie wszystko co robisz tak naprawdę podświadomie robisz pod te niewiasty a nie dla siebie. To wywołuje i raczej zwiększa poczucie niezadowolenia. Matki natury nie oszukamy - z babą źle ale bez baby także źle. Ważne aby ta baba była dodatkiem do nas - takim czymś co wychodzi przy okazji - uzupełnia nas. Znowu wszystko fajnie w teorii, ponieważ jak pachnąca cipencja pojawi się na orbicie to nawet najwięksi mędrcy wariują.
 13. Znaczy się w skrócie: Precz z kobietami... Niech żyje rękodzieło... naprzód...
 14. Pytonga

  Szkolna miłość

  @Ivar Bracie trzeba przyznać, że nic tak nie cieszy i nie poprawia humoru jak nieszczęście innych. Możemy czytać miliardy książek medytować po 22 godziny na dobę... a i tak jak zobaczymy niewiastę, która kiedyś nie zwracała na nas uwagi a teraz z lekkiego motylka zmieniła się na przekór bajkom Disneya w wielkiego spasionego walenia - krzyczącego całą sobą - Uwolnić Orkę.!! Mam nadzieję, że nie zachowałeś się jak ostatni cham i skomplementowałeś obecny wygląd? Dobrze też by było dodać z szyderczym uśmiechem ale dobrze wyglądasz wcale się nie zmieniłaś. I po tym zwycięstwie raźno ruszyć w drogę do domu ze śpiewem na ustach... Życie jest piękne.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.