Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pytonga

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1793
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2358 Świetna

2 Followers

About Pytonga

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nietety tylko Wojna Swiatowa i wytłuczenie połowy lub 2/3 ludzkości moze dac nikłe szanse naszej planecie. Jako gatunek jesteśmy bezmózgimi tapirami niszczymy wszystko w imię kasy. Lasy, śmieci, plastic, samochody - morodowanie zwierzaków - przeludnienie.
 2. Pokazujesz slabość - zajmij się sobą swoim SMV, zasobami a baba sama będzie się pilnowała. Tak x3
 3. UK - Sprawdzasz, gdzie jest najbliższą sex clinic - robisz self referral I robisz badania.
 4. Młode pokolenie - karmione informacjami, że trzeba zrobić karierę a dziecko by to utrudniło. Może nawet w tym momencie gada szczerze, ale to takie blabla. Nie wiadomo co by zrobiła, gdyby wpadła... Mnie już takie gadki nie wzruszają - teraz właśnie tylko celuję w 20 latki i kilka już coś takiego powiedziało stanowczo. Takie czasy to i tak gadają. No czy to prawda tego nei wie nikt. TY masz fujarę i to ty masz nad nią panować i kontrolować gdzie i jak wsadzasz - ona sobie może gadać.
 5. Ty tak na poważnie? Niewiasta wystawia się, marnujesz czas zakładasz temat a następnie szanuje się nie pojadę - jak baba. Dajesz jej po gaciach w gumie - to co ona gada nie interesuje Cię. Ludzie zrozumcie, że taka młoda to zapewne nie ma pojęcia o antykoncepcji - młode pokolenie używa aplikacji na telefon i wyłącza mózg. Może nie jest najbystrzejsza i gada żeby pogadać. Zabierz ją gdzieś i daj szansę niech chociaż zrobi loda z połykiem..
 6. Był sprawcą wielu ciąż jako mąż i nie mąż...
 7. Nijak - wiem brzmi nieciekawie, ale to co niewiasty mówią - jeszcze na pierwszym spotkaniu - to tak jak byśmy oglądali reklamy na Polsacie podczas filmu Rambo... Niewiasta powie wszystko aby zareklamować się na maksa - ważne to co robi - a to jak wiemy to już zupełnie inna bajka... Oczywiście po połknięciu czerwonej tablety - wygląda to ciekawie i często potrafimy odczytać sygnały alarmowe.. Niestety wszystko wał strzela jak już stoimy na golasa z Pytongą gotową do penetracji - wtedy myślimy małą główką i historie wciągamy jak odkurzacz... Brawo za zachowanie i walenie prosto z mostu... rozumiem, że nie dałeś po gaciach a szkoda...
 8. Ok to taka świeżyna.. Laska pewnym głosem mówi po, którymś tam bzykaniu - Ja jak się z kimś spotykam na sex czy jestem w związku to tylko i wyłącznie z jednym facetem nie mogła bym być z kimś a następny dzień z kimś innym.. Wzruszające, ale zapomniało się bidulce, że w pewien weekend ja pchałem ją w piątek a w weekend przyjechał jej były/obecny i zapinał analnie o czym w następny weekend powiedziała mi po kilku drinach i ostrym rąbaniu, Nie wiem czy to był shit test, ale wrażenia na mnie to nie zrobiło zupełnie i pojechałem ją jeszcze raz...
 9. Witam uprzedzam na wstępie będę złośliwy, ale proszę nie brać tego osobiście. Po prostu nie podoba mi się jak z takiego postu zaczyna się dyskusja jak to w Polsce jest be i w ogóle do dupy a na zachodzie to hoho i jeszcze lepiej.. Zaczynamy Znaczy co byłeś dwa razy na zachodzie, ale mimo oporów wnioski wysuwasz Tia a świstak siedzi i zawija w sreberka... Mam odmienne wrażenia z racji, że do Polski jeżdżę raz dwa razy w roku na wakacje - normalnie to ja zagaduje do ludzi i szczerze kły bez względu na to czy mają szparę czy fujarę między nogami oraz czy są powyżej wieku rębnego. efekt ludzie po chwili otwierają się i gadają o pierdołach... ba czasami jest to nawet męczące bo zaczynają gadać o problemach. Często korzystam z komunikacji miejskiej obserwując i tak aby pogadać. W ten oto sposób odkryłem dużą liczbę Ukraińców w PL taka ciekawostka. Panie na zachodzie to laski same z siebie loda robią i jeszcze nie odkryły co to telefony.. No proszę... tak jest wszędzie. wszystko zależy od nas facetów. Nie masz statusu, gadania oraz odpowiedniego mindsetu to reakcja zawsze będzie taka sama - czy to w UK, Francji, Belgii oczywiście inaczej w Azji i Afryce no ale tam to widzą Ciebie jako chodzący bankomat. Podsumowując: Podróże kształcą Popatrzmy w lustro i zacznijmy zmieniać Świat i kraj od samych siebie. Pomagać w to ma forum i wiedza w nim zawarta. Co prawda coraz więcej tematów pojawia się w stylu jojczenia, co zrobić aby znaleźć Yeti albo zamoczyć kija i kobiety są be. Pozdrawiam i sorki się rozpisałem po ch. dniu w pracy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.