Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pytonga

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1593
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2019 Świetna

2 Followers

About Pytonga

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam weekend z niewiastą i jestem starszy niż jej rodzice ... dziwne uczycie
 2. Możesz czas poświecić na rozwoj - nauke- kurs albo nowe hobby - coś co zawsze chciałeś robić a pomoże Ci w przyszłości w karierze.
 3. Wybacz nie wiedziałem, że szukasz tej jedynej z Himalajów - Jednorożca pierdzącego fiołkami... Zapomniałem, że takie sexu i zdecydowania nie lubią - wolą pisanie do usranej śmierci i wzdychanie do księżyca trzymając się za ręce Przeczytaj Kobietopedię - najlepiej wydasz kasę na tego ebooka zamiast na bilety i jazdę do niej. Załapiesz trochę teorii. Odpowiedziałem Ci co zrobić a ty się zaburzyłeś jak bym chciał zgwałcić Twój ideał - a tak w ogóle to jest duża szansa, że po tym jak się zachowałeś to Twoje Yeti pompuje ktoś inny bardziej zdecydowany, dlatego chłodnik zapodała. Dlaczego tak myślę, ponieważ ona takich adoratorów przez neta ma iluś tam - ty rokowałeś dobrze dostałeś szansę no ale niestety nic nie wyszło. Dała Ci wyraźny sygnał a ty co zrobiłeś? Zapewne wziąłeś ja w pamięciówce pod kołdrą albo w kiblu. Napiszę jeszcze raz Tak potrenuj sobie na niej - z alko może Ci się coś uda - zaproponuj spotkanie sam je zorganizuj, wyjazd, hotel impreza cokolwiek - pokaż, że tam w gaciach są jakieś jaja. Zaskocz ją i to ty masz prowadzić a nie pytać się: czy chciałabyś zrobić to a może tamto, iść tam albo tam... Jesteś taka piękna... Komplementów nie dajesz do momentu zaliczenia bazy (albo bardzo mało). No ale ja piszę bezsensu i tylko o ruchanie mi chodzi....
 4. Zaruchaleś ją? Czy jesteś z tych co pisaniem I gadaniem chcą doprowadzic laskę do orgazmu? Masakra!!!! AAAAA Zaruchać? znaczy wsadzić penisa w mityczną vaginę. 3 x tak ? Ma wiedzieć o tym, napomknij od czasu do czasu I stanie sie cud.
 5. Już na samym wstępie przyznała sie do świadomego złamania regulaminu tylko po to aby ratować I uświadomić biednych mężczyzn swoja bajkowa historia... Totalna manipulacja a WY Bracia odpisujecie! Starała się, ale nie dało rady... standardowa manipulacja niewiasty Nigga please!
 6. Napisz coś więcej o spotkaniu - jak przebiegało i co robiłeś. Z tego co napisałeś jednoznacznie wygląda, że pokazałeś wzorowe oblicze Białorycerza-pizdeusza i tak też zostałeś zakwalifikowany...ale nie wiadomo co się działo w trakcie spotkania, więc może laska zmrożona była czymś innym i dlatego tak zareagowała.
 7. Wyjechałem z Polski 15 lat temu. Powiem tak, jeżeli wszedzie wchodzisz wkurwiony z wyrazem twarzy zajebie Was wszystkich -to czego sie spodziewasz? Wystarczy się usmiechnąć jako pierwszy, zagadać - Jak mija dzien? Ale mamy ładną pogodę? I staje się cud - tak w Polsce - ludzie zaczynają rozmawiać - usmiechac się. Zacznij od siebie - najłatwiej to zacząć narzekać oraz pluc na kraj.. Ok, nie zamierzam wracac do kraju, ale nie jest tak jak piszesz. Są inne problemy. O to.
 8. Ty sobie pisałeś a ruchał ją już inny. Proste, ale przykre. życie. Ogarnij się. Przeczytaj Kobietopedia.
 9. @Still Brat planuje wyjazd do Tajlandii - to jest jego cel/misja. Jest podekscytowany tak więc zamiast torpedować dajcie na luz. Zapewne na miejscu dorwiesz o wiele lepsze, no ale na rozgrzewkę I zapoznanie kultury nada się I ta laska. Zapewne szuka providera Daty masz juz ustalone kiedy?
 10. Ok ja tutaj piszę o calym weekendzie, gdzie jest wielokrotne dymanie brak snu (nie jednorazowy numerek - to strata czasu)
 11. To mi zalatuje fantazją. Ok jestem starszy, ale po ostrych manewrach z 20 latką potrzebuje kilka dni na regeneracje. I to jest mega ważna informacja. Moje ostatnie opener to totalny idiotyzm w stylu: Masturbacja pogarsza wzrok. Prawda czy fałsz? Laski odpisuja oburzone.... ale nie blokują mnie, są zaintrygowane - nastepna wiadomośc już jest normalna z dowcipem.. I leci makaron na uszy.
 12. Dlaczego masz kompleksy? Dlaczego porównujesz sie do innych? Zamiast zamieniać kolejność zmien tak abyś nie szukał bab, ale aby one same się pojawiały przy okazji... Stosunkowo Dobry przeczytany?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.