Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pytonga

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1881
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2510 Świetna

2 Followers

About Pytonga

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To tak w telegraficznym skrócie: Po rozwodzie kasy mam w CH... nie idzie przerobić. A tak to ex myszka zawsze była w stanie wszystko na czym położyła łapę zainwestować. Hehehe
 2. Ok to takie po Świąteczne. Niewiasta wyjechała do swojego kraju na okres świąteczny gdzie zapewne obżerała się na maksa mimo wszystko teksty leciały "Niesamowite mimo, że tyle jem ciągle chudnę" - "Coraz bardziej się sobie podobam" Autoreklama była poparta fotkami z góry Po przyjeździe okazało się, że chudła w drugą stronę i ledwo zmieściła się w jakieś spodnie, które kupiła przed wyjazdem na święta. Oczywiście padł tekst nie mogę tego zaakceptować i na siłę wcisk.. Wnioski jak baba mówi, że cudownie chudnie mimo żarcia na maks to jest to pierdolenie.
 3. Zgodnie z ludowymi prawdami: kto wybrzydza ten nie rucha oraz rucha wszystko co na drzewo nie ucieka - prawdziwy facet starał by się wykorzystać zaistniałą sytuację i stworzyć trójkąta.
 4. Tak naprawdę to nic nie zrobiłeś poza dostarczeniem atencji dla niewiast. Marnujesz swój czas zabawiając je. Pozytyw jest taki, że pisanie i nawiązywanie kontaktu masz opanowane to pierwszy krok - czas zacząć działać w rzeczywistości... a wtedy się okaże, że niewiasty tak naprawdę wyglądają inaczej niż na fotkach no i gadają inaczej... Do dzieła. Powodzenia.
 5. Czy dobrze rozumiem - nie spotkałeś się z żadną i tylko sobie piszesz - Myślę, że najwyższa pora powrócić z krainy fantazji do rzeczywistości. Jak tak będziesz się czaił to nic z tego nie wyjdzie. Spotkaj się i dopiero zacznij się martwić na tym etapie już za bardzo się podjarałeś. Wyluzuj zwieracze i zacznij się spotykać. Jak na razie nie spotkałeś się - podjarałeś się i już pytasz o rady.. Litości.
 6. Niewiasta nie miała z kim iść na sylwestra a znajome mają facetów/chłopaków. Samemu głupie a tutaj szast prach czary mary jest i chłopak malowany - cudowny związek po drugiej randce. Sex taki sobie bo i się nie stara a może i nie ma doświadczenia. Ruchaj ile wlezie i tak jak chcesz - w zabezpieczeniu na maksa. Bajka może zakończyć się po okresie świątecznym. Sytuacja jest win win dla Ciebie - korzystaj.
 7. Trzymaj się Tornado mocno i poręczy - no i oby do przodu. Dbaj o siebie Bracie. @Imbryk zaorał temat.. @staryzonaty Z całym szacunkiem - przeczytałeś książki, wziąłeś się za siebie i od miesiąca widzisz efekty - gratulacje i oby tak dalej. I to jest właściwa koncepcja - sukces gwarantowany. Kobietę dymasz ale zakładasz już rozwód przy okazji mimo wiedzy książkowej dalej robisz wszystko i jeszcze sponsorujesz wszystko... a wracając do tematu nic nie spłacasz - zaczynasz generować wydatki przy okazji odkładasz kasę tak aby nie było śladu - co by nikt nigdy nie mógł dojść jak i gdzie ona wyparowała. Zapewne dostaniesz wysokie alimenty na dzieciaka - na niewiastę raczej nie - bardzo ciężko to wyrwać. Zobowiązania mogą być taką marchewką przy ewentualnych negocjacjach - typu ja je przejmę, albo ja je spłacę.
 8. Nie nie tylko - młodszą nie skażoną do końca wszędobylską gównowiedzą - można czegoś nauczyć i jako tako wychować (przynajmniej spróbować) Niewiastę starszą w pewnym wieku, gówno już nauczymy - będzie przytakiwała gadała aby zadowolić faceta a we łbie program już wgrany i i tak będzie robiła po swojemu. Sex to dodatkowy atut i nie okłamujmy się zajebiście ważny. Telenowele będę oglądał na emeryturze.
 9. 9 stron robi wrażenie - odpowiadając na pytanie autora: Jesteś dla niej za stary - @Dakota z całym szacunkiem, ale takie teksty zlewamy ciepłym moczem. Obecnie spotykam się z niewiastą 15 lat młodszą są może i minusy, ale nie pozwólmy aby te minusy przysłoniły nam plusy, Z doświadczenia z rówieśniczkami, starszymi i młodszymi - to tylko młodsze. Jak trzymasz ramę, masz zainteresowania, dbasz o siebie i masz w dupie opinie pseudo znajomych oraz zawistnych niewiast to nie ma się czym martwić. A wybór pomiędzy popychanie cellulitu a jędrnej młodej dupki no proszę Nigga please...
 10. Ok dopiszę z opóźnieniem - chociaż i tak już jest po ptokach. Wszystkie tutaj rozważania są prowadzone bazując na tym co niewiasta powiedziała - co samo w sobie jest bez sensu. Miałem dwa przypadki, gdy niewiasty gadały podobnie na początku (nie potrafiłabym być i kochać tylko jedną osobę i takie tam blabla) Teksty zlewałem i co się okazywało - obydwa okazy po czasie i wkręceniu zaczęły być niesamowicie zaborcze i zazdrosne. I bez problemu same przestawiły się (będąc na haju) na tego jedynego wybrańca - tak więc to co gadają a to co robią to zupełnie inne rzeczy. No cóż załatwione opij i dalej w życie powodzenia i pamiętaj będzie dobrze. No a tutaj zawsze jak coś może być jeszcze dymane - emocji dostarczyłeś co niemiara...
 11. Rozumiem - najważniejsze abyś ty czuł się ok ze swoim życiem. Napisz jak zareaguje na zerwanie tego nieoficjalnego związku (w jej głowie to może być już oficjalny) Czy będą jazdy czy spoko. Powodzenia.
 12. Ok pozwolę sobie zauważyć, że w moim doświadczeniu to jest bardzo popularne obecnie feminizm - media wszędzie ładują im we łby to gówno i one gadają te wyświechtane frazesy. Ogólnie to jest blabla -zlać i spuścić w kiblu. Ważne to co robi a nie to co gada. Dlaczego nie możesz? Czy nie chcesz, ponieważ obawiasz się, że ty za bardzo się zaangażujesz? Jeżeli dobrze się stuka to ciągnij to dalej jak najdłużej - bez składania żadnych deklaracji. No cóż nawiązując do mojej pierwszej wypowiedzi - w kilku przypadkach po dłuższym poznaniu i analizie odkryłem, że newiasty tylko powtarzały wyuczone/usłyszane pierdolomento po dłuższym czasie, gdy poczuły się pewniej to się zawsze kończyło i powrót do normalnego oprogramowania. Dodatkowo ile razy się nie nasłuchałem : super, że także jesteś przeciwnikiem małżeństwa i to, że nie chcesz dzieci - zawsze po jakimś czasie było tak samo. Byłbyś super tatą mężem i blabla.. Jako test pociągnij znajomość dalej i zobaczymy
 13. Depresja oraz inne choroby/ zaburzenia umysłowe niestety są chorobą cywilizacyjną i stają się coraz większym problemem. Lekarze radośnie faszerują ludzi antydepresantami wysyłają na różne szkolenia wyciszenia relaxu i innych rzeczy. Najgorsze jest to, że jak masz młodą osobę w pracy, która wyjedzie z papierkiem od lekarza depresja lękowa czy coś tam takiego to musisz obchodzić się z tą osobą jak z jajkiem. Nie mówię tutaj o poważnych objawach depresji, ale często osoby bez żadnych zainteresowań siedzące przed TV albo kompem non stop zaczynają łapać dołu ponieważ po prostu nie wiedzą jak odnaleźć się wśród prawdziwych ludzi, żyją w takiej wirtualnej rzeczywistości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.