Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pytonga

Użytkownik
 • Zawartość

  220
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pytonga

 1. Czy jesteś w stanie zmusić się do ćwiczeń fizycznych? Organizm i Twój umysł zrobi wszystko abyś tego nie robił - ale w moim przypadku bardzo mi pomogło. Zapisałem się na siłownie i powiem tak strach i obawy na początku były ogromne - co ludzie pomyślą, będą na mnie patrzeć z jakimi mikrymi ciężarami będę walczył i tym podobne. Im bardziej się bałem tym bardziej cisnąłem i szedłem i powiem tak półtorej godziny na siłowni i mój umysł pracuje zupełnie inaczej - trzeźwo. Jeżeli nie siłownia to może być basen pływasz do oporu albo bieganie, nie sprinty ale jogging słuchawki na uszy i jedziesz nie interesujesz się ludźmi skupiasz się na sobie krok po kroku i wyciszasz się.
 2. Ciężka sprawa - proszę o radę

  No cóż zaczęło się i będzie coraz ostrzej. Od teraz jadąc po dzieciaka ona będzie miała świadków, którzy potwierdzą niestworzone historie. Pani nabiera siły wsparcie rodziny już na całego. Będą robić problemy a jak coś będą oskarżać, że nie interesujesz się dzieckiem. Smsami pytaj, że chcesz zabrać dzieciaka tak jak się umawialiście wcześniej, czy jej odmowa oznacza zerwanie ustaleń - myślałeś, że jest słowna w sprawie dziecka przynajmniej (tekst aby trochę podnieść jej temperaturę). Niestety dzieciak został wciągnięty już w grę na maxa.
 3. A nosek nie rósł jak opowiadała historie niestworzone? Jesteś dobrą partią/ gałęzią - rokujesz no ale parcie na związek jest baaardzo dużo już teraz szybko. Masz z nią zamieszkać po lekkiej odmowie impreza z badboyami cało weekendowa. Zapewne czytali trylogie i oglądali programy przyrodnicze w ramach samorozwoju i edukacji albo pomagali dzieciom w lokalnym przytułku. Nie nie jest to normalne coś z samiczką jest nie halo. Pierwszy rozwód z jej inicjatywy. Testuj, używaj dbaj o BHP pracy (gumowy kapturek zawsze i wszędzie) i nie wiąż długoterminowych planów i tak zostaniesz spławiony jak pojawi się nowa lepiej rokująca gałąź.
 4. Podświadomość biedaka

  Czy Twoi kumple mają tyle fantazji aby coś takiego zrobić? Dlaczego interesuje Cię co Twoi kumple by zrobili? Ważne jest jak ty się z tym czujesz i czy to Ci się podoba. To Twoje życie i ty jesteś jego Panem, żyjesz tak jak ty chcesz zgodnie z zasobami i wiedzą, którą posiadasz. Nie kradniesz nie zabijasz więc rób to co zaplanowałeś bo brzmi zajebiście i zlewaj na wszystko inne. Powodzenia.
 5. Na dno idzie się tylko raz

  DDA czy miałeś jakąś psychoterapię? Podobno można dostać coś na NFZ. Byłem z dwiema kobietami DDA - jedna świadoma tego po dwuletniej terapii, układająca sobie życie - ciesząca się każdym dniem i małymi rzeczami jednak z nawrotami deprechy jednak na spokojnie radziła sobie z nawrotami. Druga moja ex DDA było jednym z wielu rzeczy jakie miała (można powiedzieć, że wziąłem full wypas cały pakiet) miała około 4-5 psychoterapii w tym dwie prywatnie i dupa, nie była gotowa i nie chciała nic z tym zrobić i potrafiła tak omamić psychoterapeutę, że sami prawie bili brawo i skakali z radości. W Twoim przypadku widzę, że chcesz i jesteś gotowy na zmiany i rozwój. Przeczytaj na spokojnie Przebudzenie Anthony De Mello. Pytanie co rozumiesz przez cieszenie się? Dla niektórych jest to skakanie wrzaski i ogólnie patrzcie na mnie jak się cieszę. Inni ot głęboko w środku odczuwają satysfakcję i radość jakąś tam. Ważne jest to co ty czujesz, nie pozwalaj sobie wmawiać rzeczy, ty i tylko ty jesteś w stanie oceniać sam siebie - i oceniając siebie nie pozwól aby ocena/zdanie innych wpływało na Twoją ocenę.
 6. Możliwe, że sam sobie nie poradzisz z tym poszukaj psychoterapii kilka wizyt albo coś grupowego - 12 kroków grupa wsparcia Al Anon dla rodzin alkoholików albo jeszcze lepiej dla co-dependant. Dlaczego nie zablokowałeś jej numeru? Ona zrobi wszystko aby uderzyć w Ciebie. Jej kontrolować nie możesz tego co robi ale możesz kontrolować i zmieniać siebie. Pamiętaj, że ona doskonale Ciebie rozpracowała - zna Twoje czułe punkty i wie jak wzbudzić poczucie winy - wszystko aby dostać reakcję. W jej głowie odrzuciłeś ją i to jest Twoja wina - ona nie jest w stanie analizować swojego zachowania przed odejściem. @Wilson zrozum jeżeli ona teraz ma na Ciebie już taki wpływ to co by było po kilkuletnim związku? Samobójstwo lub Twoja choroba psychiczna. Wiem, że jest ciężko ale walczysz teraz o siebie. Jej tak naprawdę Twoje dobro nie interesuje, ponieważ ona nie rozumie tego jest umysł zatrzymał się na etapie małej dziewczynki. To nie jest jej wina oczywiście ale to nie jest powód aby ranić i niszczyć innych ludzi.
 7. Jak to jest z tym seksem

  No tak niestety, ponieważ rozwala całą to otoczkę, którą ludzie są karmieni przez lata - ciężko to zrozumieć i zawsze na początku są opory. Co do tematu @Gr4nt tuż przed efektowną klapą z moją ex w ostatnim etapie - użerania się i walki było to na maksa mechaniczne. Mogłem robić to nie wiadomo ile patrząc w ścianę albo okno, robiąc plany na cały tydzień i myślami będąc zupełnie gdzie indziej. Po czymś takim człowiek czuł się strasznie, nie dość, że zawsze po jakimś czasie musiał zmusić się i wystrzelić to dodatkowo psychicznie wypruty? Pytając sam siebie o co tutaj [email protected]# chodzi i czy tak to ma wyglądać już zawsze.
 8. Ok to dorzucę niezbyt etyczny myk ale sprawdzony - pracowałem jako wolontariusz w Projekcie z młodymi osobami w UK. Jeżeli w jakiś dzień nie będziesz miał żarcia albo będziesz czuł się nieciekawie - wzywasz pogotowie - NHS smutnym, sapiącym głosem mówisz o problemach z oddychaniem, bólem w klatce piersiowej, zawrotach głowy, mroczkach przed oczami oraz bólem głowy (możesz pozwolić ponieść się fantazji tutaj) podajesz gdzie jesteś i że nie dasz rady dojść nigdzie. Czekasz na karetkę, która zabiera Cię do szpitala dają Ci wyro oraz żarcie (jak dobrze wymierzysz godziny) wszystko za free - następnie odwożą CIe tam gdzie chcesz. Brzmi strasznie ale młode osoby z tego projektu często tak robiły w sytuacjach gdy wylądowały na imprezie gdzieś daleko od projektu i bez kasy głodne. Traktowały to jak, noclegownie, żarłodajnie oraz taxi. Ekstremalne ale sprawdzone w UK. Pamiętaj, że jak będziesz bezdomny i zaczniesz działać z organizacjami dla bezdomnych to możesz zacząć dowiadywać się co i jak zrobić aby dostać pokój albo mieszkanie socjalne...
 9. Witajcie!

  Witaj.
 10. Cześć!

  Witaj.
 11. Jak to jest z tym seksem

  Smutne, ale prawdziwe.
 12. Cześć

  Witaj.
 13. @marcok85 TY nie masz myśleć, że może Ci się kiedyś noga podwinie. Masz robić tak abyś ty był szczęśliwy rozwijaj się wyznaczaj granice i nie pozwalaj ich przekraczać. Uwierz, że wielu Braci miało podobnie u mnie także na początku nie było testów byłem ideałem prawie noszonym na rękach, było cudownie ba nawet moje pierdy były śmieszne i pachnące (żart)... ale po 12 latach bajka się skończyła. Po iluś testach i jazdach z nimi związanymi ja wyłożyłem lachę nie trzymałem ramy i poszło z górki. Teraz to wiem ale gdybym tą wiedzę miał kiedyś to.... nieważne ślub masz we Wrześniu powodzenia szczerze.
 14. Na dno idzie się tylko raz

  Zdaniem ex bym się nie przejmował - to standardowy chwyt w stylu nie potrafisz cieszyć się życiem, przerabiałem. Skup się na sobie i rozwijaj się tylko rób to dla siebie a nie żeby pokazać ex jaki to zajebisty jestem. Ważne jest aby to zrozumieć - ja czasami się łapię, że całe te treningi rozwój czytanie to jednak nie dla siebie a dla bab (potencjalnych) znaczy białorycerstwo ciągle siedzi w głębi - wtedy muszę przystopować i przeanalizować aby skupić się na sobie. Powodzenia. Jesteś sam , młody nie masz dzieci ale masz doświadczenie życiowe i chyba masz wizję siebie samego co chcesz robić i w jakim kierunku iść to bardzo ważne. Wypisz to sobie i realizuj. Powodzenia
 15. Nie mogą Cię wyśmiać to ich praca. Popatrz na necie na Food Banki (takie coś mamy w Szkocji nie wiem jak na południu) zawsze żarcie za darmo dostajesz - będąc na miejscu obczaj kiedy przeceniają żarcie w sklepach- takie proste rzeczy pozwolą zaoszczędzić kasę na początku. No i to zapewne już wiesz z wcześniejszego pobytu - bądź czujny jak stado lisów i nie ufaj nikomu (szczególnie rodakom) do momentu aż poznasz ich bardzo dobrze albo zaufaj intuicji -przechowanie, rzeczy, kompa, pieniędzy. Przykre ale prawdziwe.
 16. @Ważniak Wybierasz się do dużego miasta, nie wiem czy zamierza być blisko centrum czy na obrzeżach - takie pomysły wynajęcie garażu albo czegoś w self storage nie wiem jakie koszta - ale może na początek mógłbyś w czymś takim się zabunkrować. Na necie przed wyjazdem obczaj noclegownie oraz różne charity dla bezdomnych i uderzaj do nich (może nawet meilowo przed wyjazdem - ale nie mów, że dopiero przyjeżdżasz ae że jesteś na miejscu) Możliwe, że będą mogli Ci coś pomóc załatwić homeless shelter.
 17. Jak wyobrażasz sobie szukanie pracy i jaka praca Cię interesuje? Jak wyobrażasz sobie gotowanie jedzenia, ciepłe posiłki na siłowni? Niestety może się okazać, że po którejś nocy obudzisz się pobity bez laptopa i rzeczy.
 18. Duża szansa, że eks odebrałaby to o ciągle o mnie myśli jako, że daje mi atencję. W większości przypadków jakikolwiek kontakt eks sobie tłumaczy ciągle o mnie myśli (i nie ważne czy napiszesz miłego dnia, czy stara ruro zmarnowałaś mi ileś tam lat)- nieważne czy informacja jest neutralna czy negatywna dla niej liczy się fakt Atencja.
 19. Witam

  Witaj. Ciekawa sygnaturka Ave, Cæsar ! Morituri te salutant !
 20. Cześć Wszystkim!

  Witaj.
 21. Witam wszystkich

  Cze.
 22. Dzień Dobry

  Dzik jest dziki... Witaj.
 23. Witam Was!

  Witaj i powodzenia.
×