Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rkons

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About rkons

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, osobiście polecam posłuchać audycji podczas treningu cardio na siłowni 😉 Dzisiaj przesluchalem audycję i w "miedzyczasie" przebiegiem 7km.. 😉
 2. @AdamGdynia szacunek dla BRACI przede wszystkim! Teksty w stylu "to nara" są dozwolone na netkobietach i kafeterii, nie tutaj, jesteśmy oświeconą grupą facetów, którzy szanują siebie nawzajem!
 3. Rozumiem Twoją zasadę w kontekście relacji, jednakże jak sam wspomniałeś Twoje rozstania były zazwyczaj spokojne i bez emocji - wierzę Ci na słowo 😊 Ja wyznaję inną zasadę - zasadę szacunku do samego siebie - jeśli kobieta leci sobie w człona w związku, to jest to znak, że: 1. Nie ma do mnie szacunku 2. Uważa mnie za słabego samca 3. Robi tak, bo wie, że konsekwencji nie będzie 4. Nie ma moralnych hamulców aby zachowywać się tak w stosunku do faceta - to nawet niekoniecznie muszę być ja, równie dobrze to mógłbyś być Ty.. Takie kobiety powinny mieć popalone mosty, nie można być pobłażliwym wobec takich zachowań i postaw, kobieta powinna dostać odpowiedź emocjonalną, że nie godzisz się na takie traktowanie i konsekwencją powinno być całkowite zerwanie kontaktu - moim zdaniem.
 4. To jest bardzo dobre pytanie - rozumiem, że większość z nas chciałaby zostać ojcami, podejrzewam, że widok swojego odbicia w oczach własnego dziecka jest absolutnie niesamowity JEDNAKŻE czy decyzja dotycząca posiadania dzieci to decyzja głupia czy rozsądna? Patrząc na świat przez okulary, które nie są utkane z emocji to nie wiem czy chciałbym aby moje dzieci żyły w obecnych czasach. Nie wiem jak miałbym wychować córkę, jakie wartości miałbym jej przekazać, że ma znaleźć mądrego faceta i się go słuchać? W zasadzie tylko takie podejście - też nie wiem czy słuszne - przychodzi mi do głowy.. Przyszło nam żyć w zajebiscie nieciekawych czasach, czasach skrajnie amoralnych i bezwzględnych - czy zatem decyzja o świadomym nie decydowaniu się na potomstwo to decyzja słuszna? Bracia w poprzednich postach dosyć trafnie nakreślili co trzeba robić - bogacić się i rozwijać swoje talenty 😊
 5. Tutaj zgadzam się z @Gr4nt, myślę, że problem się rozwiąże kiedy to my - faceci - pójdziemy po rozum do głowy i zaczniemy wymagać zamiast ulegać, nie ma co liczyć na kobiety, ponieważ im taki układ pasuje, trzymanie obecnej sytuacji na rynku matrymonialnym jest na rękę kobietom i to w ich interesie jest utrzymać obecny porządek rzeczy.. Oczywiście mam na myśli obecną sytuację w której to kobiety są zalewane wygodą i atencją pod sam korek bez żadnego wkładu własnego..
 6. Moim zdaniem kluczową sprawą jest zaniechanie myślenia siusiakiem i zadanie sobie jednego zasadniczego pytania na początku każdej relacji - CO JA FAKTYCZNIE Z TEGO MAM? Kobiety nie kochają nas za to kim jesteśmy - to przecież oczywiste, one zakochują się w naszym statusie itp. W momencie, kiedy zdamy sobie sprawę, że MUSIMY od kobiet wymagać więcej niż tylko dupki i szeroko pojętego jestestwa przy jednoczesnej solidarności całej męskiej populacji to wtedy jest szansa żeby przywrócić równowagę. Niestety, ilość białych rycerzy dających się upodlić aby za wszelką cenę zamoczyć jest tak duża, że być może faktycznie to nie ma sensu, wszyscy biali rycerze musieli by trafić na forum i się ogarnąć..
 7. Bracia, krótka piłka. Skoro rola i pozycja faceta w dzisiejszym społeczeństwie i przy dzisiejszej "koniunkturze" sprowadza nas do bycia pachołkiem i niewolnikiem kobiety - co Waszym zdaniem musi się wydarzyć aby przywrócić naturalny biologiczny porządek świata ? Wahadło jest w takim stopniu wychylone w stronę kobiet, że już niedługo ten cały Matrix pier***nie z taką siłą, że zatrzęsą się nawet kraje muzułmańskie.. 😉 Postępująca zapaść męskości i kobiecości powoduje, że kobiety nie chcą się szczerze rozmnażać, my z kolei widząc ten cały syf nie chcemy się wiązać - kobiety i mężczyźni rozmijają się w swoich strategiach totalnie - jak to odwrócić?
 8. Do białej gorączki doprowadzają mnie kobiety, które nie są lojalne, wiadomo, że niestety są tak uwarunkowane ewolucyjnie, jednakże LOJALNOŚĆ to dla mnie największa wartość jaką kobieta nosi w sobie.. Drugi typ kobiety to taka, która nie potrafi być sama i wchodzi z jednego związku w drugi, mam problem z szacunkiem do takich kobiet, na liczniku 5969492 byłych gości i weź tu z taką coś zaplanuj na poważnie..
 9. Tylko dlaczego one dochodzą do takich wniosków kiedy już wszystko jest pozamiatane?
 10. Kiedyś jedna kobieta z którą byłem na randce sama przyznała, że w dzisiejszych czasach to kobiety są gorsze od facetów. Instalują Tindery jak jeszcze są w związkach, raz nawet zrobiłem screenshot na pamiątkę jak trafiłem na profil wtedy zajętej znajomej, już wtedy wiedziałem, że coś musi być u niej nie halo w związku.. Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy jakiś czas później przypadkowo trafiłem na nią ze swoim ówczesnym chłopakiem, gościa zrobiło mi się autentycznie szkoda, dziś już nie są razem. Wniosek - to, że małżeństwo w dzisiejszych czasach jest skrojone pod kobiety to dopiero wierzchołek góry lodowej, jak dla mnie to już same związki nie mają racji bytu..
 11. Witam Bracia, piszęz z telefonu dlatego też z góry przepraszam za ewentualne literówki i inne niedoróbki.. W moim poprzednim związku kiedy jeszcze byliśmy razem powiedziałem ówczesnej dziewczynie, że nie utrzymuję kontaktu z byłymi kobietami, mój przekaz był jasny i klarowny. W maju poprzedniego roku zakończyłem związek, przyczyn było wiele, kiedyś opisywałem swoją historię na forum. Była poszła w tango, za namową siostry założyła sobie instagram, niedługo późnej ten, który był tylko kolegą nagle stał się nową gałęzią, jednym słowem klasyka gatunku. W marcu tego roku otrzymałem SMS od byłej o treści "wiem, że kiedyś rozmawialiśmy na ten temat i nie praktykujesz takich rzeczy ale gdybyś miał chęć wyskoczyć na piwko/winko i pogadać to daj znać" - odpisałem, że to nie ma sensu i nie zależy mi na relacji koleżeńskiej - była chciała zachować twarz odpowiadając, że rozumie i jak najbardziej szanuje decyzję po czym życzyła wszystkiego najlepszego. Od tamtej pory cisza z jej strony. Z lektury forum wiem, że zrobiłem dobrze, jednakże chciałbym się zapytać Was jakie były Wasze reakcje. Pozdrawiam 😊
 12. Krótko - robiłeś za bankomat. Jesteś młody, na Twoim miejscu brałbym się ostro za podryw żeby sobie pukać koleżanki za friko 😉
 13. Obawiam się, że możesz mieć rację.. trudno jest mi wyobrazić sobie sytuację, gdzie wchodzę z kobietą w zwiazek.. o małżeństwie nawet nie wspominam.. A może Marek mógłby zrobić o tym materiał "co w kwestii związków gdy już się wyjdzie z matrixa" hmm?
 14. Niestety nie mogłem wyedytować posta po jego napisaniu, niemniej jednak pragnę coś dodać od siebie celem jeszcze większego wyklarowania sytuacji - moja eks powiedziała mi, że spotkała się z tym gościem po "naszym" formalnym powrocie do siebie. Kolorów tej akcji dodaje fakt, że tego dnia spotkałem się z koleżanką na drinka i poszliśmy do lokalu w którym siedziała moja eks i wspomniany typ - to był czysty przypadek, że wybraliśmy ten sam lokal.. ☺️ Usiedliśmy centralnie przy wejsciu - chciałem spotkać się z nią spojrzeniem kiedy będzie wychodzić aby zobaczyć jej reakcję na moją osobę. Niestety, w momencie jak wychodzili ona wzrok w telefon, jakby przeczuwała co się może wydarzyć, mówię Wam, jaja jak berety 😄
 15. Szczczerze mówiąc, obecnie czuję awersję do wszelkich związków, najwyraźniej jeszcze nie do końca wyszedłem z szoku wywołanego wyjściem z matrixa.. ☺️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.