Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mutu

Użytkownik
 • Zawartość

  116
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mutu

 1. No fap

  Ja ci napiszę coś o tym panu. Coś co może wydać się śmieszne nawet... Temu facetowi TAK ŹLE Z OCZU PATRZY (a mnie w takich kwestiach intuicja nigdy nie myli) że nie kupiłbym od niego na targu ziemniaków. A co dopiero uwierzył mu w to, że okiełznał jakies energie. Napisałem ci już - wierzysz w to, twoja sprawa. Ja uważam, że skoro natura tak to urządziła, i przez setki czy miliony może lat tak to działało, to walka z tym jest błędem. Skoro natura tak urządziła mężczyznę, że po stosunku średnio po 30 min ( o ile pamiętam ze szkoły) może już znowu kopulować i wytrysnąć spermą, to znaczy, że wydatki spermy to nie STRATA, a naturalny proces. Trzeba tylko uzupełniać składniki w organizmie. Tyle. Na temat WIARY można dyskutować w nieskończoność. Ty sobei praktykuj jak lubisz swoje wstrzymywanie. Ja się zajmę mówieniem chłopakom, że coś takiego jest szkodliwe. Nara.
 2. No fap

  To zależy od osobniczej konstrukcji psychicznej, podatności na stres, zaburzenia itp. Lepiej poczytaj o tym na stronach o zdrowiu seksualnym, bo ja nie jestem lekarzem, i nie chcę tutaj mówić jak lekarz. Mogę tylko cytować. Wpisuj w gugla frazy typu " problemy zdrowotne mężczyzny spowodowane brakiem seksu" i wyskoczy ci masa wyników.
 3. No fap

  Ty nawet nie kumasz tego co czytasz. Czujesz się urażony bo ktoś śmiał podważyć twoje "prawdy" i szukasz teraz przecinków i kropek w zdaniach jak baba. Napisałem ci - powodzenia ci życzę. Rób co tam robisz i tyle. Ja piszę to co piszę do chłopaków którzy tutaj są, i czasem wierzą w tego rodzaju szkodliwe bzdury. Widzę po innych twoich postach w innych watkach, że jesteś takim teoretykiem który ma swoje, błędne w odniesieniu do spraw relacji z kobietami poglądy, a w dodatku nie masz kontaktów bliższych z kobietami i dorabiasz do tego ideologię.
 4. No fap

  @Matiz konsekwencje zdrowotne braku seksu znajdziesz na dziesiątkach stron w necie. Wystarczy wpisać taką frazę w guglu. Wkleję ci jednak z pierwszej z brzegu. "Przy dłuższej abstynencji wśród mężczyzn dochodzi do problemów z utrzymaniem wzwodu. Nieregularne, rzadkie kontakty sprzyjają przedwczesnemu wytryskowi. Badania pokazały, że u mężczyzn poziom zaspokojenia potrzeb seksualnych jest odwrotnie proporcjonalny do występowania infekcji wirusowych i bakteryjnych, chorób serca, otyłości, lepiej też funkcjonują zmysły smaku i powonienia. Kobiety regularnie uprawiające seks rzadziej cierpią na depresje." "Im dłużej trwa przerwa w kontaktach seksualnych, tym większy spadek podniecenia w reakcji na partnera. Badania pokazują, że zmiany te powstają na poziomie reakcji biochemicznych mózgu i w sytuacji pragnienia powrotu do zachowań seksualnych, ośrodki odpowiadające za pobudzenie, nie reagują prawidłowo. " "Jeśli deficytom aktywności seksualnej w parze towarzyszy brak masturbacji, może u mężczyzn dojść do tzw. zaników z nieczynności. Efektem są zaburzenia seksualne uniemożliwiające współżycie. Przyczyną jest spadek poziomu hormonów aktywizujących w reakcji seksualnej, niekorzystne zmiany krążeniowe w genitaliach, co jest niebezpieczne zwłaszcza po 40 r.ż., wcześniej organizm działa samoregulacyjnie poprzez polucje, co zmniejsza ryzyko." " - lęki - nerwice - zaburzenia snu - problemy z cerą, skórą i wiele innych". Wiadomo jest, że "narzędzie" nieużywane rdzewieje. Nie raz przerabiany był na forach problem kolesi którzy nie ruchali, a kiedy im się zdarzyła cipka, nie stanął im. Co doprowadzało do paniki i lęków. Jeśli chodzi o stronę psychologiczną odnoszącą się do interakcji samiec/samica. Działa to tak jak wyżej napisał kolega @Garrett Powodzenie u kobiet mają ci faceci, którzy mają powodzenie. Ci którzy go nie mają, nie mają go dlatego że go nie mają. Czyli im więcej masz z kobietami kontaktów i seksu, tym więcej napędza to do Twojego życia kobiet i sexu. Mechanizm ten działa tak dlatego, że kobiety instynktownie wyczuwają ( przy czym to instynkt na poziomie podświadomego rozpoznawania zapachów, zachowań i wyglądu) mężczyznę który ma kontakty z kobietami, ma sex itp. Pewnie nie raz zauważyłeś takie zjawisko, że jak byłeś sam to żadna kobieta się Tobą nie interesowała. Jak miałeś laskę to nagle zjawiało się więcej lasek które chciały z Tobą miec kontakt. To jest właśnie to. Kobiety wyczuwają u faceta to, że są/jest samica/samice w jego życiu/łóżku co przekłada się na ATTRACT, czyli jego atrakcyjność w oczach samic rośnie DLATEGO ŻE DZIAŁA TUTAJ PROSTY MARKETING - JEŚLI INNE GO CHCĄ TO ZNACZY ZE TO DOBRY TOWAR. Czytaj DOBRE GENY.
 5. No fap

  Przy czym o tym co jest prawdą w kwestii spuchniętych jaj, nie decydujesz Ty, ze swoim brakiem podstawowoej wiedzy z dziedzin zdrowia, i poznawania kobiet. Koniec przepychanek. Żyj, praktykuj. Powodzenia.
 6. No fap

  Forum to wskazówki, zgoda. Ale... Jak się za coś ktoś bierze, to powinien zaczerpnąć wiedzę z różnych źródeł, żeby nie spieprzyć sobie życia. Mnie nie musisz słuchać, bo nie jestem dla Ciebie autorytetem znanym z nazwiska, nie napisałem książek itp. Jednak mam swoje doświadczenie, skuteczną pomoc ludziom w wychodzeniu z rozstań, relacjach z kobietami itp. I nauczyłem się jednej kluczowej rzeczy przez te wiele lat spotkań z różnymi ludźmi i czerpaniu wiedzy z różnych źródeł - jak chcesz się dowiedzieć prawdy o hodowli pszczół, zapytaj doświadczonego pszczelarza, nie kolesia który widział pszczoły na swoim balkonie. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś o budowie statków, zapytaj inżyniera pracującego w stoczni, nie kolesia który puszcza łódeczki w wannie. Jak chcesz wiedzieć coś o saunowaniu, zapytaj Fina, a nie kolesie który był raz na saunie basenowej. A jak chcesz wiedzieć coś o poznawaniu kobiet, pytaj ludzi którzy znają wiele kobiet, poznają je dalej, wiedzą jak to robić bo to praktykują wiele lat. Nie jakiegoś typka który całe życie nie widział cipki na żywo, i praktykuje wstrzymywanie spermy bo wymyślił nową teorię podrywu, nie wiedząc o czym w ogóle mówi. Sprawdź sobie w necie na obojętnie jakiej stronie jakie są konsekwencje zdrowotne braku sexu u mężczyzny. Sprawdź sobie na forach PUA jak nieruchanie wpływa na poznawanie kobiet, i jak tacy kolesie są postrzegani naprawdę przez kobiety. Tyle.
 7. No fap

  Cóż ci mogę odpowiedzieć. Takim jak Ty "specjalistom", tylko jedno - powodzenia.
 8. No fap

  No właśnie, od teorii trzeba przejść do praktyki. Przy czym jeśli jest to Twój początek, a na dodatek jakoś tak czułeś, że ci nie szło z laskami, to zacznij od przełamania lęku przed nimi. Wiem, że to lęk, bo problemy z babami sa zawsze podszyte lękiem przed nimi spowodowanym programowaniem społeczny stawiającym je na piedestale. Zacznij od pisania w necie z kolezankami. Zaczepiaj je i pisz zwyczajnie z nimi. To ci pozwoli wyczuć jak, o czym itd z nimi gadać. Jeśli jesteś śmielszy to wdawaj się z nimi w pogaduszki w realu. Rozmawiaj nawet ze starymi kobietami. One raz, że Cie tak nei zawstydzą "urodą" a dwa, że one są dużo mądrzejsze od młodych i wiele ciekawych rzeczy mozna sie od nich dowiedzieć. Najważniejsza jest praktyka. Nie napinaj się, próbując od razu przybierac pozy podrywacza. Zachowuj się zwyczajnie, naturalnie. Po czasie się pozbędziesz złych nawyków i lęku. Wtedy przejsdziesz do fazy nastepnej.
 9. Ok, jeśli sesja u fotografa to u KOBIETY, w dodatku atrakcyjnej. Jednak ja jestem przeciwny sesjom, bo one zawsze śmierdzą ustawką. Naturalne foty np z wakacji są lepsze. Wiedza stosowana i sprawdzona przez lata
 10. O typowej katoliczce

  To jest bardzo ważne w tej sprawie. Ona go olała już kiedyś. Jak już się umości wygodnie w jego życiu od strony prawnej to znowu go oleje. To pewne.
 11. No fap

  Masz rację. Oni nie kumają w ogóle jak działa kobieca (męska zresztą też) psychika.
 12. Tylko to nie jest temat pt "jak się wypindrzyć do zdjęć w magazynach, czy jako spiker wiadomości" a " zdjęcia na portal internetowy" - chłopaka który pewnie chce się spotkać później w realu z kobietą. To są dwie różne sprawy. Durczoka tapetują z kilku względów o których pewnie wiesz jako zawodowiec, jak siebie tutaj opisujesz. On - przeciętny facet jak pójdzie wytapetowany na randkę to co najwyżej spowoduje śmiech politowania.
 13. No fap

  Messer 1 - Spytaj się dobrego boksera, czy będzie trzepał przed walką. Spytaj się jakiegoś trenera czy zaleci swojemu podopiecznemu zwalenie sobie przed zawodami. Spytaj się osoby introwertycznej, która po wielu latach okłamywania siebie, że "ci co wychodzą się bawić są zjebani i głupi", odkrywa nofap i zaczyna krok po kroku robić to samo. Spytaj się ich, czy nofap ma sens. .................. Bo na randkę idziesz się napierdalać przez 12 rund nabuzowany adrenaliną, a nie wyluzowany prowadzić rozmowy z kobietą. 2 -Popęd seksualny to jest energia, która się przekształca poprzez rożne techniki. Tłumią to osoby, które dopiero zaczynają przygodę, bo jako początkujący nie rozumieją czym jest w ogóle energia i jak ten cały nofap działa. Swoją drogą, energia przekształca się w działaniu. ................... Taa, mam znajomą co jest taka brzydka, że nikt nie chce jej pukać, a ona mówi zawsze, że "idę to rozchodzić". To tez transformacja energii, co nie? Tylko, że ona mówi szczerze po dlaczego to robi - bo nie ma z kim się pukać. 3-Prawda i kłamstwo, bo znowu, osoby które nie wiedzą z czym to się je, tak tylko mogą mówić. Prawda: dla osoby, która nie mają pojęcia nic o energii. Fałsz: dla praktyka. To co opisujesz jako napięte jaja, to po prostu energia seksualna, która nie została przetransformowana. .................. Sądzę, że Ty tez nie masz za wiele wiedzy na ten temat. Nie tacy się tym zajmują, i najczęściej dochodzą do punktu "wiem,że nic nie wiem". Praca i rozmowa o energiach ludzkich to zawsze jest rozmowa o teorii rzeczy niemierzalnych. 4 -Słyszałeś o zjawisku feromonów? Słyszałeś o zjawisku poprawiania cery, głosu, pewności siebie i tak dalej, i tak dalej? Podstawa działania natury jest taka, żeby przekazać geny dalej. Wstrzymując się od wytrysku, ciało przechodzi w stan poszukiwania samicy do spółkowania - dlatego poprawia się głównie wizerunek, żeby samica na to poszła, że jesteś zdrowy byczek do rozpłodu. Jaka desperacja, skąd niby masz te bzdury? Desperatem jest osobnik walący w zaciszu domowym patrząc w monitor, jak inny samiec puka samicę, którą on chce. Prawie wszyscy faceci w wieku 15-50 (i podobno 50+) których mijasz na ulicy trzepią, bo tak trzeba, jest napięcie to trzeba rozładować. Wszyscy, którzy tak robią już z automatu desperatami nie są, i samice na nich wskakują? No proszę Cię. Wiem, że trochę tu naciągam, ale wyjaśniam Twój proces umysłowy, który jest błędny. .............. Cera o ile zauważyłem poprawia się właśnie po stosunkach, czyli rozładowaniu napięcia seksualnego. Wstrzymując się od wytrysku tylko robisz sobie napięte jaja. To, że nie ruchasz nie determinuje tego, że wyglądasz zdrowo. Przeciwnie, medycyna opisuje całe tomy opisanych lęków, nerwic i natręctw spowodowanych brakiem sexu. Nieruchanie właśnie wywołuje napięcia i nerwowość, co samice wyczuwają. I przekształcają to w swojej głowie jako desperację samca. Nie rucha, nie ma brania. HUJOWE GENY CZYLI. 5 - To co opisujesz, to mowa ciała. Dodaj do tego programowanie, że kobieta to jest nieskalany anioł, katolicyzm, romantyzm w książkach i muzyce, zjebane wzorce rodzicielskie to masz piękną mieszankę..usprawiedliwiająca walenie?! Z drugiej strony: dodaj do tego wiedzę o kobietach, w miarę ułożoną podświadomość, pieniądze, chociaż jaki taki wygląd - dostrzegasz różnice? .................... Nie chodzi o samo walenie, a o rozładowywanie. Ja ci piszę o waleniu bo o ruchanie Cię nie posądzam, po tym co czytam. 6 -A jak nigdy nie prowadziłem samochodu, to mam się za to nie zabierać bo się rozchlapie na pierwszym lepszym drzewie, bo nigdy się tego nie nauczę? Praktykuje parę lat ucząc się na własną rękę i są efekty .............. Praktykuj, Inni w tym czasie ruchają. 7- Ludzi organizm jest zbudowany tak, że może wytrzymywać ekstremalne obciążenia. Niektóre organizmy dopiero padają po 50tym roku życia, po ekstremalnie niezdrowym stylu życia. To jest tabu, ale często aktorzy porno mają problemy z erekcją, wielu bierze niebieskie pigułki, muszą suplementować i jeść naprawdę dobrą szamę. Nie dodaję, że są często rozwaleni psychicznie, ale to temat na inną dyskusję. Który walidrut regularnie dostarcza wszystkich tych minerałów? - dodam, że ziemia jest wyjałowiona, a pożywienie zazwyczaj gotowane, czyli takie gdzie pod wpływem temperatury niszczy się gros minerałów i witamin. To się zmienia, ale sporo osób uznaje suplementy za sterydy - mało kto zna się serio dobrze na suplementacji i wie co i jak suplementować. Sporo osób wali po prostu tabletki, które mają im podnieść energię .............. Mają problemy z erekcją nie dlatego, że się spuszczają często a dlatego, że jakbyś ruchał codziennie 3 inne kobiety to by cię widok kobiety przestał podniecać. Wytryski nie maja tutaj nic do rzeczy. Jeżeli Cię uraziłem to przepraszam - nie to zamierzałem. Po prostu siedzę w temacie już długo, i nie cierpię czytać i słuchać takich bzdur. Swoją drogą, zauważ że piszesz to nie po to żeby wyrazić fakty - bo to z faktami ma mało wspólnego, ale żeby usprawiedliwić samego siebie. Jest to jeden z mechanizmów obronnych umysłu, gdzie ludzie poprzez własne opinie - zaznaczam opinie, a nie fakty - wybielają i usprawiedliwiają samych siebie. ............. Wice wersa. Dorabiasz ideologię do braku cipek w swoim życiu. Bez urazy. ............................................................................................................................................................................................................... Jebak Leśny 1 - Rozładować ale na kobiecie, tuczenie niemca po kasku jest żenująca namiastką stosunku i desperacją która do niczego nie prowadzi poza zryciem bani.Lubisz polerować torpedę to niechaj na zdrowie Ci będzie, ale nie wciągaj w swoje bagienko innych tylko dlatego, że szukasz racjonalizacji swojego problemu. Raz na jakiś czas oczywiście można to zrobić, ale raczej mało jest takich którzy potrafią zachować zdrowy umiar przy nieczęstym obcowaniu z kobietą.Cały ten no fap tyczy się ludzi którzy już w to weszli do niezdrowego poziomu, a co jest już niemal chorobą cywilizacyjną przy powszechnym i nieograniczonym dostępie do porno. ......................... No oczywiście, że na kobiecie. Walenie jest tylko namiastką. Zamiast więc fapować szukaj cipek, to jest naturalniejsze. 2 - Tak, i zamiast tego napalenia które kontrolowane jest wodą na młyn bajerowania, idzie taki wytryskany samiec beta w którego oczach samica zamiast ognia widzi pizdeusza bez polotu... To jak zaraz po sexie i orgazmie.Babę po tym mogę już z łóżka wyjebać bo mnie tylko spanie interesuje.Poza tym ludzie którzy nie trzepią regularnie, nie mają mózgownicy nasterowanej non stop na rżnięcie bo to powoduje głównie ta sztuczna i nadmierna stymulacja. ....................... "Napalenie wodą na młyn bajerowania". Toś wymyślił nową formułę podrywu Psychiki kobiet też nie znasz jak widać. Pizdeusz to nie jest według kobiet wyluzowany facet któremu w ich oczach nie zależy za bardzo na kobietach, a napalony desperat, który myśli że tego że nie rucha nikt nie zauważył. Żyjesz we własnych błędnych przeświadczeniach. Nie znasz mechanizmów i brniesz w jeszcze gorsze gówno. Niedługo tutaj będziesz zakładał wątek "Jak pozbyć się nerwicy". Pozdro.
 14. Jak chcesz zgłębić tajniki umysłu Twojej baby to idź na inny wątek. Tutaj jest temat "co w Polsce trzeba zmienić..." a nie " jestem sfrustrowany bo baba mi nie daje".
 15. @Ruda kłamiesz kotku i dobrze o tym wiesz. Zawracasz tylko dupę. Jak chcesz coś zrobić to zadzwoń do byłego, powiedz mu ze masz faceta o czym przecież wie, i niech spier. Facetowi powiedz, że dzwoniłaś i powiedziałaś byłemu niech spier...I tyle. A Ty kręcisz jak typowa cwana gapa "ja nie wiedziałam, ja nie chciałam, on mnie zaskoczył". Mój brat jak miał 6 lat i przychodził ujebany do domu to zawsze "chłopak jakiś go popchnął do kałuży" nigdy on sam. Skończ dupę zawracać, bo tylko szukasz atencji.
 16. Wiem. Jednak jak się rusza tak poważny, wielostopniowy temat to nie da się go opisać w trzech zdaniach. Pisanie "poucinać łapy za złodziejstwo!" i tym podobne to tylko krzykactwo. Prawdziwa walka to wiedza. Myślę, że jeśli ktoś naprawdę martwi się sytuacja Polski i w Polsce to zgłębia temat i jest w stanie poświęcić 5 minut na przeczytanie czegoś. Ci którzy nie potrafią przebrnąć przez więcej niż trzy linijki, nie są i tak ważni w sprawie. Oni finalnie są zawsze tylko mięsem armatnim.
 17. @Panzerrrr Jest kilka podstawowych kwestii dotyczących foto na portal randkowy czy inny na którym chcesz kogoś poznać, zainteresować sobą. Te "gry światła i cieni" to sobie tam może analizować fotograf. Ty masz wiedzieć, że: 1 - Na zdjęciu masz być zadbany (dobrze ostrzyżony, jeśli to foto całej sylwetki to ubrany w coś gustownego, czystego itp). 2 - Masz mieć pewny wyraz twarzy, najlepiej z uśmiechem. 3 - Najlepsze są zdjęcia mające kontekst sportowy lub inny pokazujący Ciebie jako człowieka zdrowego i zajmującego się czymś. 4 - Ty jesteś w centrum fotki i dobrze widoczny - to oznacza pewnego siebie faceta. Wszystkie typu "widać mnie pół za murkiem, foto na tle fury (chyba ze szukasz blachary), pokazane same oczy itd itp są do d. 5- ogólnie foto ma przekazywać pozytywne emocje. Najlepsze co można zrobić to wybrać jak najwięcej fot jakie masz i pokazać laskom ale takim które mają dobry gust (kumpele, siora itd) baby mają do tego super wyczucie, a i można się zdziwić nieraz jak pokazujesz im foty a one uznają że najseksowniej wyglądasz na tej która Tobie się nie podoba. PS manipulacje fotami w programach graficznych są do dupy, bo jeśli zakładasz konto w celu przeniesienia znajomości na real, to....sam wiesz co będzie. Mojego kumpla laska oblała piwem w knajpie za retuszowane foty.
 18. No fap

  @SpecimenSIx Jakbyś się podobał kobietom w takim stanie jak im się pokazujesz obecnie, to byś nie zajmował się "transformowaniem energii sexualnej" tylko byś ruchał. Jak widać Twoja teoria jest błędna. Takie w koło Macieju.
 19. No fap

  Czytam, czytam... Nie krytykuję, ale nigdy nie rozumiałem "idei" "noFAP" (różnie nazywanej, czasem nawet górnolotnie "zatrzymywanie energii duszy"). Wiadomo, że człowiek jest zbudowany optymalnie do celów jakie zadała mu natura/Bóg jak to woli. Popęd sexualny więc jest po to aby go rozładować, a nie tłumić w jakieś dziwne sposoby. Poza tym od dawna jest znany mechanizm " napięte jaja, powodują jeszcze większe napięcie jaj". Działa to tak, że facet nabuzowany jak buchaj, bo nie spuszczający (w ten czy inny sposób) z krzyża, jest sfrustrowany i ciągle napalony. Co o ile samemu zainteresowanemu może się wydawać niewidoczne, to samice bezbłędnie WYCZUWAJĄ takiego, kiedy go zobaczą. Tak tak panowie, to widać, i to bardzo. Jak to działa dalej? Tak, że napalenie jest odczytywane przez samice jako DESPERACJA. Desperacja zaś im "śmierdzi". Co w konsekwencji powoduje dalszy ciąg chodzenia z napiętym workiem. To nie moje wymysły, to wiedza oczywista, wystarczy poszukać na forach. Jednym ze sposobów na luźny, bez spiny i "wilczych oczu" pożerających każdy cycek na horyzoncie, podryw/poznawanie nazywa się "zwal sobie konia przed wyjściem". O ile brzmi śmiesznie to jest skuteczne, z prostej przyczyny - obniża napięcie i wyzwala z głodu sexualnego który jest odczytywany jak wiemy jako desperacja. Więc jeśli nie jest się joginem czy innym praktykiem przepływów energii "czi, psi, frii, mi itd" praktyka ta (zaznaczam, według mnie) jest bezsensowna. Co do zatrzymywanie owych bezcennych pierwiastków i mikroelementów w organizmie - jeśli natura tak urządziła, że się ich pozbywamy, to należy je zwyczajnie uzupełnić. Słyszał ktoś kiedyś, żeby aktorzy porno, strzelający przecież kilka razy dziennie umierali z wyczerpania spowodowanego utratą w/w składników? Nikt nie słyszał i nie stwierdził.
 20. Rozbrajanie shittestów

  Używanie różnych fraz słów, zachowań zawsze musi się odbywać w odpowiednim czasie, kontekście sytuacyjnym itd. KALIBOROWANIE. Czyli umiejętność operowania swoim zachowaniem w zależności od potrzeby sytuacyjnej. Doświadczony facet, mający opanowane kalibrowanie, które w początkowej fazie wymaga wyuczenia (mowa o tych którzy nie mają tej umiejętności "w genach"), kiedy się ją posiądzie, staje się automatyczne, potrafi po drodze do sypialni kobiety odpowiedzieć jej na jakiś gównotest " mam małego, nie staje mi, jestem słaby w łóżku, a poza tym musisz uważać bo ja strzelam gdzie popadnie" czy " jesteś kurwą" w taki sposób, że jest to na miejscu i nie bezie odczytane jako chamskie, obraźliwe itp. Najważniejszy jest kontekst sytuacyjny. Samych suchych słówek nie ma co rozgryzać i rozkładać na części pierwsze. Warto znać mechanizm gównotestów i na początku wyuczyć się nawet na pamięć takich sztamp. Trochę doświadczenia, i będzie wchodziło samo.
 21. W obecnej sytuacji geopolitycznej Polski pytanie "co trzeba w Polsce zmienić aby żyło się lepiej" jest błędne. Pytanie w taki sposób sformułowane jest wynikłe z programowania umysłów ludzi, którzy teatr pt " politycy polscy rządzą" traktują poważnie. Zastanówmy się nad tym biorąc bardziej klarowny przykład pod lupę - islamizacja Europy (realizowana przez polityczne elity WYKONAWCZE). Widzimy potężną machinę polityczną, która za wszelką cenę ściąga do Europy obcy, i najważniejsze wrogi kulturowo element - islam. Za wszelką cenę, bo widzimy i prośby, i groźby, i wymuszenia, i kary dla przeciwnych temu procederowi. Ludzie widząc co się dzieje na zachodzie - gwałty, przemoc, zamachy itd rwą włosy z głowy, i krzyczą "czy ta idiotka Merkel nie widzi co robi?!!" oraz "wszyscy politycy to idioci!!! Przecież trzeba być idiotą, żeby nie widzieć do czego to doprowadza!". Otóż, oni i widzą, i wiedzą do czego to doprowadza. Merkel i inni to nie żadni idioci. Dlaczego więc to robią? Bo taki mają rozkaz. Dlatego są na tych stołkach, bo je dostali po to aby wypełniać rozkazy. W zamian za przywileje, brać na siebie nienawiść i złość ludzi. Geneza tego wymaga dłuższego wywodu, który musiałby sięgnąć do historii, głównie tej nieoficjalnej, pomijanej w podręcznikach. W kontekście władz Unii Europejskiej światło na to "kto rządzi" rzuca pytanie " kto wybiera tzw KOMISJĘ EUROPEJSKĄ odpowiedzialną za politykę unijną, bo stojącą ponad parlamentem europejskim, A, NIEWYBIERALNĄ (!). Skoro niewybieralna, to w jaki sposób się konstytuuje, wybiera samozwańczo? Identyczna sytuacja panuje w Wielkiej Brytanii. Niby są tam wybory do izby gmin (sejm), która debatuje, spiera się, i uchwala uchwały, jednak każdą decyzję izby gmin może odwołać izba wyższa - izba Parów ( w większości szlachta angielska - bogata warstwa posiadająca majątki ziemskie nadane im z łaski Korony Brytyjskiej). Tak, tak, o ile wszystkim się wmawia, że rodzina królewska to tylko taka dekoracja utrzymywana ze względu na sentymenty Anglików, to prawda jest całkiem inna - rodzina królewska de facto zarządza za przy pomocy rodzin bankierskich większością świata. Polecam poczytać PRAWO MORSKIE, które to prawo jest prawem nadrzędnym nad wszelkimi prawami krajowymi. Ustanowione przez Imperium Brytyjskie, mówiące, że (wyliczenia liczbowe czasem się różne, gdyż skala jest tak ogromna, że w zasadzie nie da się tego dokładnie policzyć) Korona Brytyjska jest faktycznym właścicielem około 75% ziemi. Dla zainteresowanych film pokazujący ten mechanizm. Po co o tym piszę? Po to żeby uzmysłowić, że skoro Polska miewa co jakiś czas ministrów z BRYTYJSKIMI PASZPORTAMI ( Sikorski, Rostowski ), polityków na najwyższych szczeblach umoczonych w pracę na rzecz obcych, ba, z udowodnionymi rejestracjami jako tajni współpracownicy obcych (Tusk, Kwaśniewski itd), to jakie wnioski ta wiedza determinuje? Ano takie, że POLSKA OBECNIE JEST KRAJEM KOLONIALNYM. Bo średnio rozgarnięci nawet ludzie, znający ciut historię, a co ważniejsze rozumiejący ją i potrafiący wyciągać wnioski, wiedzą, że skoro sytuacja wygląda jak wyżej, to politycy rządzący Polską są tylko marionetkami, wykonawcami rozkazów. Na przestrzeni wieków zawsze to wyglądało tak, że na tereny podbite, skolonizowane wysyłano gubernatora z kraju najeźdźcy, albo wybieranego przez najeźdźcę spośród tubylców. Identyczna sytuacja ma miejsce obecnie na terytorium okupowanym, jakim jest Polska. Skoro wiemy jaka jest geneza polityczna, zajmijmy się gospodarką. Czym charakteryzuje się kolonia? Jest ZAWSZE KROWĄ DOJNĄ. Gospodarka kraju skolonizowanego jest permanentnie utrzymywana w stanie żyje/ zdycha. Na tyle "żyje" aby można ją było doić z surowców, podatków i innych dóbr. Na tyle "zdycha" aby NIE STANOWIŁA KONKURENCJI DLA GOSPODAREK KRAJÓW KTÓRE NAS SKOLONIZOWAŁY. Czy nie taka właśnie dokładnie dokładnie sytuacja panuje obecnie w Polsce? Dokładnie taka - wszystkie branże zagrażające gospodarkom zachodnim są bądź to zlikwidowane, bądź tak osłabione, że nie zagrażają tamtym gospodarkom. Polska jest w zasadzie krajem magazynem, w którym ulokowały tylko swoje linie produkcyjne koncerny zachodnie. Stan taki utrzymuje się i kontroluje za pomocą systemu podatkowego, który zawsze jest bardzo restrykcyjny, oraz utrzymywania stanu permanentnego bałaganu prawnego i legislacyjnego. To również znamy bardzo dobrze. Czy nie widzimy ciągłego głośnego absorbowania ludzi sprawami typu "aborcja", a przepychanie po cichu ustaw szkodliwych dla kraju? Czy nie powtarza się permanentnie identyczny schemat, obojętnie jaka partia rządzi - produkowanie tysięcy ustaw często wzajemnie się znoszących? Czy prace nad jedną ustawą, która pozornie jest korzystna, a za chwilę uchwalanie na szybko ustawy, która jest kompletnie szkodliwa, przy ogólnym zaskoczeniu opinii publicznej? Czy nie rwą sobie wtedy włosów z głowy nawet zatwardzili wyborcy i zwolennicy partii rządzącej pytając sami siebie " jak to...czy oni nie widzą co robią???". Widzą. Tylko rządzą nie po to aby w Polsce było dobrze. Są na stołkach bo ktoś ich tam wsadził. Jeśli ktoś myśli że taki Kaczyński potrafiłby sam z siebie usadowić się tak twardo na miejscu absolutnego lidera, i tak twardo rządzić w swojej partii i trząść ponad połową Polski, to jest zwyczajnie naiwny. A skoro wiemy to co wiemy - że pytanie pt "co trzeba zmienić w Polsce aby było lepiej" jest błędne, to należy zadać pytanie prawidłowe. A prawidłowe pytanie brzmi tak: " KIEDY POSIADACZE POLSKI ZDECYDUJĄ ŻE TUTAJ BĘDZIE DOBRZE". Bo dobrze w Polsce w obecnym stanie geopolitycznym może być tylko wtedy, kiedy kolonizatorzy tak zdecydują. Albo kiedy Polska wyzwoli się od kolonizatorów.
 22. Zasada jest taka: żadnych flirtów, a tym bardziej romansów w pracy. To się zawsze, źle kończy. Tam gdzie pracuje spora ilość ludzi, tam zawsze są intrygi, obmawianie i zazdrość. Tam gdzie przewaga facetów, a kilka bab, zawsze jest włażenie im w dupę, jacyś zakochani potajemnie, zakochani oficjalnie itp. Kiedy widzą, że jeden z nich zdobywa ciut więcej uwagi samicy zaczynają się jazdy. Kiedy jest przewaga kobiet, a jakiś rodzynek flirtuje z jedną czy nawet kilkoma w innych odpala się potężna zazdrość. I nawet te które wydają ci się miłe, nie zainteresowane, za stare czy zamężne będą Cię podkopywały za plecami. Z czasem sytuacja w miejscu pracy stanie się tak nieznośna, że zaczniesz się zastanawiać co takiego stało, niby nic się nie zmieniło a atmosfera jakaś taka gęsta. Jakoś tak wszystkie baby patrzą z nutą nienawiści. Często też kończy się to takimi machinacjami, że wyrzucą takiego flirciarza z pracy. Zrób doświadczenie. Wejdź na fejsie na jakąś babską grupę, i zacznij jedną z tam obecnych traktować cieplej. Zobaczysz, że od razu zawiąże tam grupa wzajemnie się wspierająca, a zwalczająca ją i Ciebie. Po czasie wyrzucą Cię z grupy. Tak to działa.
 23. O typowej katoliczce

  Kiedyś była młodsza i głupsza, teraz jest starsza, ma już ciśnienie na śluby, dzieci i dom, a Ty jesteś tzw dobrą partią. Matka i koleżanki jej to wiele razy i dobitnie objaśniły. Ubzdurała sobie więc, że Cię złapie i będzie miała życie ustawione. Stara zasada "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" zawsze aktualna. Kiedyś Cię męczyła kościołem, później zamęczy czymś innym. Rdzeń charakteru się nie zmienia. Zmieniają się tylko metody. Lepiej idź gdzieś się zabaw bez zobowiązań, żeby krzyż był luźny Bo jak Cię złapie na ciśnieniu, to będzie wiedziała jak Cię usidlić.
 24. 20 latek vs 40 latka

  To zależy. Jak fajnie się puka, jest o czym pogadać, napić się wina czy co tam lubisz to na całą noc. Czasem laska jest wkurwiająca w jakiś sposób, to wiesz...pukanie i wychodziłem. Jak ona jedzie do Ciebie 70 km to raczej chce zostać na noc. Jak będzie grzeczna to Ty tez zostań. To zobaczysz w trakcie. Zweryfikowałeś jej foty z badoo?
 25. 20 latek vs 40 latka

  @Cień Baba 40 lat z badoo...czego może chcieć od 20 latka. Chce się rżnąć. Motywy tego jednak mogą być różne. Ja kiedyś wyrwałem barmankę z lokalu...miąłem wtedy 26 lat, ona 40. Puknąłem ją raz w hotelu, raz w samochodzie. Po czym się dowiedziałem, że potrzebuje 2000zł na skrobankę bo zaszła. Kiedy jej powiedziałem, że za dwa dni wylatuję do Stanów i nie mam czasu na jechanie do niej z kasą, kontakt się szybciutko urwał. Uważaj więc, bo może szuka jelenia.
×