Jump to content

דניאל

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

324 Świetna

About דניאל

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Dlatego bo łysiejący Azjata z odstającymi uszami, nie ma pojęcia o istnieniu blackpillowych teorii. On nie mierzy sobie szczęki tylko w sposób pozytywny podchodzi do życia. Trzeba przyznać, że w całkiem ładną wyrwał witaminkę.
 2. Czytam, przeglądam ten wątek i zastanawiam się ile już było takich tematów. O chadach-sradach, bad boyach, tylko 20% rucha, jak jesteś niski to nie masz szans u kobiet. Aż w pewnym momencie sam się na siebie wkurzyłem. Dlaczego tu siedzę i tracę swój cenny czas, przecież w tym momencie mógłbym robić coś bardziej pożytecznego. Patrzę przez okno, w miarę przyjemna pogoda, więc podejmuję decyzję, że biorę książkę i idę poczytać na zewnątrz. No i tak czytam ciekawie zapowiadającą się książkę ("O północy w Czarnobylu"). Wertuję kolejne strony i wtem moim oczom ukazuje się 2 rozdział:
 3. Mam nadzieję, że zachowałeś się jak prawdziwy facet i zapłaciłeś jej rachunek.
 4. To mówisz, że wyjazd do Tajlandii jest dla ciebie upokarzający...
 5. Czarni mają potencjał, żeby nas zdominować w skokach narciarskich.
 6. W artykule jest wspomniana książka "Gang Poland". Na lubimyczytac znalazłem jedną recenzję: Skandalizujący przewodnik po Polsce, napisany przez (ponoć) znanego PUA.Roosh oddaje sprawiedliwość przede wszystkim polskim dziewczynom, ale i krajowi, a także facetom. Książka stanowi przewodnik dla mężczyzn z zachodu, jak należy zmienić grę, by była skuteczna w Polsce. Do tego trochę raportów z pola i ogólnych przemyśleń.Przeczytałem ją z przyjemnością. Bezpośredni styl, uczciwe podejście i trochę humoru.Zaszokowało mnie natomiast to, że autor przyznaje się do wielu przygód bez zabezpieczenia. K
 7. Moja długość szczęki to trochę więcej niż 10 cm. Mam nadzieję, że nie wpędzilem cię w kompleksy.
 8. Wprowadzenie: Choroba koronawirusa 19 (COVID-19) szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie. Poszukiwanie skutecznych środków przeciwdziałania rozwojowi i skutkom pandemii obejmuje: identyfikację patogenu choroby, wprowadzenie metod ograniczania jego przenoszenia, budowanie odporności populacji oraz poszukiwanie lekarstwa, zarówno wśród nowych, jak i już znanych substancji o potencjalna aktywność antywirusowa, taka jak chlorowodorek amantadyny. Cele badania: Celem pracy jest obserwacyjna analiza jednoośrodkowa potwierdzonych przypadków COVID-19 leczonych amantadyną w warunkach ambulator
 9. Już nie mogę edytować, a usunęli film, więc wrzucam jeszcze raz. 2h 6min - bardzo ciekawe pytanie:
 10. Dzięki za polecenie kanału. Zostanę z nim na dłużej. Fragment poniżej jest mocny, no i ta odpowiedź pań na koniec, bardzo wymowna:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.