Jump to content

דניאל

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

657 Świetna

About דניאל

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg. badań z 2022 roku średni wzrost mężczyzn w Polsce to 180.69 (cyfry po kropce przypadkowe? Nie sądzę.). Plasuje to nas na 15 miejscu na świecie. Z tych wyników można wysunąć jeden wniosek, że najwyżsi mężczyźni na świecie to biali Europejczycy. W czołówce wszystkie kraje z Europy, gdzie nie ma zbyt dużo imigrantów. Wyjątkiem Holandia, ale odkąd pamiętam to oni od zawsze wygrywają w takich rankingach. Polki lubią nas porównywać z innymi nacjami, no to się porównajmy Tak więc, średni wzrost dla João z Portugali to 174cm. Będąc na wakacjach w Lizbon
 2. Panowie ten temat to jeden wielki trolling z naszej strony. Przecież w środku czujemy, że nasze dziewczyny są najpiękniejsze, najukochańsze i są poza jakąkolwiek konkurencją.
 3. Jeszcze nie wrócił. Oficjalne konto Trumpa nie ma 2 tys. tylko ma ponad 32 mln obserwujących
 4. "nagłe pojawienie się tak wielkiej rzeszy Ukrainek może wywołać poważne problemy społeczne, w tym silne napięcia między Polkami a uchodźczyniami"
 5. Obserwuję tę grupę od jakiegoś czasu. Czasami pojawiają się tam ciekawe osoby. "Hej chciałbym poznać dziewczynę do poważnego związku. Nie szukam przygód, tylko czegoś trwałego, bo mam już dość krótkotrwałych relacji. Mam 41 lat, stałą, dobrą pracę w branży filmowej. Jestem kochający, czuły i wrażliwy. Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy, ale wnętrze kobiety."
 6. Jeśli ktoś uważa, że seks lalki wyeliminują problem zdrad, to się grubo myli.
 7. Pamiętam, że kiedyś trafiłem na statystyki rozwodów w związkach międzyrasowych w USA. Najmniej trwałymi małżeństwami były te pomiędzy czarnym i białą kobietą, z kolei najbardziej trwałymi małżeństwami były te pomiędzy czarną kobietą i białym facetem. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem, chodź się domyślam.
 8. Zresztą nie będę się rozpisywał. Sami oceńcie: Jak "zakręcała" hydrant to tylko brakowało muzyki z Benny Hilla.
 9. Seks z Polką to poprostu seks. Seks z Ukrainką to metafizyka, spotkanie z najwyższym..
 10. Od polskich cuckoldów gorsi są tylko Hindusi. Ciekawe czy ma to jakiś związek z imigracją ze wschodu?
 11. No i mamy propozycję nowego programu socjalnego Ukrainiec+ 40zł dziennie to 1200zł na miesiąc. Na swoje 50m2 bierzesz 8 uchodźców, karmisz ich kartoflami i co miesiąc dycha na konto wpływa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.