Jump to content

דניאל

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

928 Świetna

About דניאל

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 61cm, 4,5kg, ale nie jestem rekordzistą w rodzinie. Kuzyn ważył 5kg, współczuje ciotce naturalnego porodu.
 2. "Wiara to jest najtwardszy kutas w grze." - Paris Platynov
 3. Wyświetlił mi się na youtube film kolejnego PUAsa z zagranicy. 3 godziny działania, nagrane kilkanaście podejść, a jego rezultaty: - jedna Ukrainka poszła z nim na kawę, - drugą Ukrainka dodała go na Insta, - jedna Polka dała mu numer, ale ewidentnie stuknięta, bo opowiadała jak jej robili piercing na sutkach, - druga Polka dała mu numer, ale jest bi i jest w związku z inną dziewczyną. Jak na gościa z zagranicy, który jest trenerem podrywu to dosyć mierne wyniki. Widocznie Warszawa ma tak dużo obcokrajowców, że zagadanie po angielsku nie
 4. W takim razie Hiszpania stała się bardzo atrakcyjną kierunkiem do emigracji. Deklarujesz się, że jesteś kobietą i tydzień czasu leżysz z wyjebaną waginą na Costa Brava.
 5. To efekt braku posiadania własnego klanu. To jest wpisane w matrycy dna. Dalej słuchaj, że singiel po 40tce to super sprawa. A najgorsze co może spotkać to alimenty na jakąś karyne. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. @nesq dokładnie napisał czego chce: Jego problem polega na tym, że nie ma jeszcze przygotowanego planu jak to zrobić.
 6. Porównajmy sylwetkę Roberta i sylwetką innego polskiego piłkarza
 7. Wygląda ja typowa Polka z UK i zachowuje się jak Polka. Serce rośnie!
 8. To popytaj się ich co sądzą o Rosjankach, Ukrainkach, Czeszkach, Brytyjkach czy Szwedkach? Turystki z całej Europy jeżdżą tam na wakacje, żeby poimprezować i się dobrze zabawić. Nie masz na to żadnego wpływu, więc po co się tym przejmować. Nie mogę zrozumieć czego Wy zazdrościcie Murzynom i Arabom. Wszystkie dane z aplikacji randkowych czy osobiste doświadczenia braci mówią nam jedno- Biały Mężczyzna jest najbardziej atrakcyjną rasą na świecie. Dlatego sam fakt, że urodziłeś się biały sprawia, że masz dużą przewagę na lokalsami w takich miejscach jak Azja, Afryka czy
 9. Narzekacie na nasze dziewczyny, a problem leży w tym, że wam luzu i kocich ruchów brakuje. Na filmie zobaczcie co się dzieje po lewej stronie w 0:37. Jeszcze raz nasz bohater występuje w 2:41. Wy się przejmujecie wzrostem, szczęką, zakolami a tu trzeba brać Polki jakby nie były nasze.
 10. W tej historii najbardziej szkoda Rafała. Źle się poczuła. Co to jest za wymówka?
 11. Oglądajcie zanim zniknie z FB. https://www.facebook.com/100034974260623/videos/1197063804266864/ "Trzech to nawet nie dam rady, przecież jestem tylko człowiekiem" - cytaty wielkich ludzi.
 12. Białorusinki są szczuplejsze. W lokalnym barze pracowała Białorusinka i kiedyś z kumplem powiedzieliśmy jej, żeby porównała urodę Polek i Białorusinek. Pierwszą, rzeczą na jaką zwróciła uwagę było to, że na Białorusi nie ma tylu grubych dziewczyn. Tłumaczyła to w ten sposób, że jak u nich młoda dziewczyna przytyje 3-5kg, to zaraz matka i ciotki dogryzają jej w stylu: "Jak będziesz gruba to ty nigdy nie znajdziesz męża" i wtedy dziewczyna szybko wraca do właściwej wagi. Ruch body positive raczej by się tam nie przyjął.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.