Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

דניאל

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Świetna

About דניאל

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @AnalcondaTy nie jesteś przegrywem, ty jesteś atencjuszem potrzebującym uwagi...
 2. Może nie chodzi o to, by temat rozwinął się w tym kierunku, ale powiedzcie mi jakim cudem wg was para na ostatnim filmie ma takie samo SMV? Przecież ona ma 20-30 kilogramów nadwagi. Gdyby zmyła makijaż to nie wiem czy dostałaby 3/10.
 3. Wrzuć w google: "lekarze się nie szczepią" i masz od samej góry artykuły na ten temat. Edytuję, bo trafiłem na coś ciekawego: "Anonimowa ankieta została wysłana do ponad 200 lekarzy. Niestety odpowiedziało na nią tylko 38 osób. 1. Czy pozwoliłeś/aś na zaszczepienie swojego nowonarodzonego dziecka szczepionką BCG podawaną w szpitalu w ciągu 24 godzin życia oraz WZW B podawaną również w szpitalu w ciągu kilku dni po urodzeniu ? Jeśli nie to dlaczego? Na pytanie nr 1 - 100% lekarzy odpowiedziało, że nie wyraziło zgody na zaszczepienie ich nowonarodzonych dzieci w szpitalu przeciw BCG i WZWB." źródło: https://www.salon24.pl/u/statystyk/902127,sondaz-obop-psp-100-lekarzy-nie-zaszczepilo-swoich-dzieci-szczepionka-bcg
 4. Jest pewna grupa społeczna, która w szczególny sposób jest zagrożona zachorowaniem np. na grypę. Są to lekarze. Sondaż pokazuje, że 81% lekarzy poleca szczepionki przeciw grypie. Wg danych NIZP- PZH 5-6% lekarzy szczepi się przeciw grypie. Nie jestem antyszczpionkowcem, wklejam bo te dane są interesujące.
 5. O znowu temat o tych mitycznych bad boyach, wypowiem się bo ostatnio poznałem jednego. Gość z 2 metry wzrostu, 130kg wagi, siłownia, łysy, jedynym słowem nie chciałbyś mijać go wieczorem w ciemnej uliczce. Były pseudokibic, czyli ustawki, bójki były chlebem codziennym. Dodatkowo przeszłość kryminalna (bramkarz w burdelu). Czy siedział w więzieniu tego nie wiem, ale raczej tak. Po tym krótkim opisie wszyscy wiemy, że mamy podręcznikowy przykład bad boya. Wyobraźcie sobie, że ten cały bad boy jest od 3 lat w związku z moją sąsiadką. Czyli wziął sobie dziewczynę z 7 letnim synem. Jak się dowiedziałem, to mi styki się przepaliły, co on będzie wychowywał nie swojego dzieciaka? Szkoda gościa, macie pomysł jak mogę mu wytłumaczyć, że jako bad boy ma tylko ruchać, a wychowywać będą beta-bankomaty?
 6. Jaki jest cel wprowadzenia tych wyższych mandatów? Zniechęcenie zamożnych ludzi do łamania przepisów czy podreperowanie budżetu państwa? Jeśli celem jest na pierwsza opcja, to tak się zastanawiam co jest bardziej uwłaczające dla prezesa banku; 5000 zł mandatu czy godziny społeczne w czasie których musiałby zbierać psie kupy?
 7. To była ironia, a jeszcze raz to, ty przeczytaj co piszesz na swój temat. Nawet nie wiesz jaką krzywdę sobie robisz wzmacniając taką postawę. Gdyby mój dobry kolega albo przyjaciel myślał, mówił czy pisał takie rzeczy na swój temat, to by dostał dwa plaskacze na ogarnięcie.
 8. Ja bym nabił pączka na kutasa i powiedział: "Oooo obwarzanka to już mogę zjeść".
 9. Oglądałem kiedyś wywiad w brytyjskim multimilionerem. Wspomniał on, że blisko połowa ludzi z listy Forbsa 500, miała lub ma do czynienia ze sportami walki, chociażby trenują sobie rekreacyjnie.
 10. Kompletnie nie wiem o co chodzi, ale wyłapałem, że w tej historii mamy: -kumpla -współlokatorkę -specjalistę -majstra -właściciela -ziomeczka -różową, która się odpaliła -ciocie - chłopa, który jest w kiepskiej sytuacji bo nie jest na umowie najmu - no i typa, którego dopiszecie do umowy Pozdro! Oby wszystko się ułożyło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.