Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

דניאל

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Świetna

About דניאל

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, że kiedyś było, ale zawsze śmieszy
 2. Kiedy Red Pill wjedzie za mocno. Ciężko uwierzyć w to, że w małym procencie są gdzieś młode dziewczyny, które z różnych powodów nie miały jeszcze partnera? Przez całe swoje życie spotkałem jedną dziewczynę, która wstrzymała się z seksem do ślubu. Tylko jej przypadek był specyficzny, pochodziła z małej miejscowości, turbo katoliczka, co roku pielgrzymki na Jasną Górę. Wiem, że spotkanie takiej dziewczyny jest tak samo prawdopodobne, jak to że idąc wieczorem spadnie ci pod nogi meteoryt. Większość ludzi tego nie doświadczy, ale gdzieś w internecie są opisane takie przypadki.
 3. Na wstępie zaznaczę, że ten temat nie jest po to by poddawać ocenie zjawisko jakim jest chuligaństwo. Dlatego komentarze typu "kibole to patologia" sobie darujmy. Bardziej chcę się przyjrzeć temu co oznaczała charakterność kiedyś i co oznacza teraz. Bohaterem naszej analizy będzie Zbyszek Rybak. Był on przywódcą chuliganów Arki Gdynia, którzy w latach 90-tych siali postrach w całej Polsce. Po kilku latach chuligańskiej "kariery" Rybak namówił swoich kolegów do trenowania rugby. Założyli klub Arka Gdynia Rugby i dwa razy zdobyli wicemistrzostwo Polski. Poniżej jest fragment filmu "To my rugbiści" w którym Rybak przedstawia definicję prawdziwego chuligana: "Takich dziesięciu chuliganów, nas by szło dwóch i myślę, że ciężko by się czuli." Minęło wiele lat i okazało się, że Rybak nie rzuca słów na wiatr. Wiem że dźwięk nakładanych ciosów trochę wzmacnia efekt, ale bądźmy wyrozumiali wszakże pan Rybak na tym filmie ma już 47 lat: Tych dziewięciu co przyszło do hotelu kojarzy mi się z chuliganami szczurkami/ osiedlowymi sebixami, którzy atakują w przewadze, a gdy zrobi się trochę gorąco, to okazuję się, że brakuje im jaj. W tym starciu Rybak pokazał szczurkom co to znaczy stara szkoła. Zobaczcie jeszcze to zdjęcie, z którego charyzma i męska agresja (siła), aż się wylewa. Na koniec bonus humorystyczny Dzisiaj bad boye wyglądają trochę inaczej:
 4. Dokładnie nie ma to żadnego znaczenia, co oni sobie pomyślą. Dodatkowo zyskasz w ich oczach jako osoba ogarnięta życiowo, bo pamiętaj że większość z nich mieszka z rodzicami, dla wielu z nich mama nadal ścieli łóżko. Również tak samo jak ty mam 29 lat i zastanawiam się czy łatwo byłoby mi złapać kontakt z 20-latkami. Czy nie będą zbyt dziecinni, czy znajdzie się kilku z którymi będzie można porozmawiać na tematy inne niż tik tok i instagram.
 5. Tak więc dziś o godzinie 17.46 składam przed braćmi przysięgę, że przez 21 dni: 1. Nie będę pił alkoholu. 2. Nie będę marnował testosteronu, które produkują moje jądra. 3. Będę trzymał dietę (jednego dnia to będzie -1000 kcal innego -200 kcal, ale dieta będzie trzymana). Co tydzień będę informował o postępach.
 6. Wyobraź sobie, że mamy bańkę dolców do przehulania i wyruszamy na pół roku w świat. Ciekawe, czy po powrocie zmieni ci się perspektywa. Zdrowie najważniejsze, a na drugim miejscu pieniądze, miłość, relacje z rodziną, itd.
 7. Przypomniało mi się, że ostatnio oglądałem w telewizji "Szczęki II". Taki film o rekinach. Dobre kino. Polecam.
 8. @maroon @Kleofas Wy teraz piszecie o dużych korporacjach. Ja pisząc o Januszu biznesu miałem na myśli właściciela małej firmy, zatrudniającego kilka/ kilkanaście osób. Tam nie ogromnej dysproporcji zarobków czy willi z basenem. Za to ryzyko jakie bierze na siebie taki przedsiębiorca jest gigantyczne.
 9. Nie rozumiem tej pogardy do ludzi dających miejsca pracy. Żyjemy w wolnym kraju, więc sam możesz stać się "Januszem biznesu" i niech inni pracują na twoje wille i samochody. Przekonasz się od razu czy ten cały biznes to taka łatwa, przyjemna i prosta gra.
 10. Tak, znam kilka i lubię z nimi rozmawiać o gospodarce czy polityce. Teraz państwa socjalistyczne nazywa się państwami opiekuńczymi. @Dodarek już wspomniał jak ważne dla kobiet jest poczucie bezpieczeństwa. Mają w sobie więcej współczucia, empatii, tylko nie rozumieją jak dalekosiężne plany lobby LGBT są szkodliwe dla naszej cywilizacji.
 11. Sam nie mam szerokiej szczęki jak Arnold, ale zauważyłem jak na plus zmienił mi się wygląd twarzy, gdy zrzuciłem 15 kg. Z twarzy owalnej typy soy face, zmieniła się na... No dobra szczęka dalej została taka sama, ale za to wyraźnie zarysowała się linia boczna szczęki i wygląda to dobrze, więc można wpłynąć nawet na wygląd twarzy Na wzrost gorzej, ale można zyskać wizualnie kilka cm jak się wybierze odpowiednią fryzurę, taką z włosami układanymi do góry. Panowie szukamy rozwiązań, a nie wymówek.
 12. Chyba pewien blog i podcast jest ci znany
 13. Proszę Temat jest o prezencie na Dzień Matki, więc też napiszę kilka zdań. Ja swojej Mamie kupię to samo co kupuję od 9 lat, czyli zapalę świeczkę na jej grobie. Panowie szanujcie i kochajcie swoje Mamy. Miłość Matki do dziecka jest jedyną prawdziwą miłością, bo jest bezwarunkowa. Człowiek zaraz będzie miał trzy dychy na karku, ale jak tę piosenkę słyszę, to zawsze się łezka zakręci w oku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.