Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser01

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About deleteduser01

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1024 profile views
 1. Było już o tym niestety pisane. Po raz kolejny jednak ktoś zaczął prać brudy i eskalować konflikt. Dziewczyna się chciała pożegnać, podziękować komuś, ale trzeba było przecież napisać od siebie że kogoś to tam ktoś kiedyś zhejtował za wulgarność. Wulgarność która nie jest uzasadniona niczym, ani wiekiem ani miejscem. Teraz tworzy się z tego temat z gatunku tych ciężkich. Wikłane są w to kolejne osoby. Ale co wolno wojewodzie... Gdybyśmy to my tu zaczęli zaogniać to by się to skończyło banem... Takie sytuacje powinny być wyjaśniane w wiadomościach prywatnych, o czym z tego co wiem mówi nawet regulamin Proponuję zamknąć tematy, tylko z drugiej strony, pewnie jeszcze ludzie chcieli by się wypowiedzieć skoro już ktoś miał możliwość powiedzenia co o tym wszystkim myśli. Trudno odbierać ludziom prawo głosu w tej kwestii, ale pozostawianie tego tematu też nie prowadzi do niczego dobrego. Czy Marek jest w stanie wykonać salomonowy wyrok?
 2. A to gdzieś chyba widziałem właśnie. Na YouTube gdzieś, o ile dobrze pamiętam to z jakiejś jadłodajni, typu Subway czy coś takiego.
 3. Mi tam się podobają te egzotyczne propozycje. Kiedyś pamiętam jak media grzały jak Rutkowski miał z kimś walczyć. Niestety walka nie doszła do skutku. Ale np. Rafonixa to bym chętnie zobaczył, znaczy z kimś kto go nauczy trochę pokory. Pewnie wielu z tych którzy go oglądają chciało by spróbować z nim swoich sił. A skoro z niego taki zawodnik to w tej amatorskiej kategorii na początek mógł bym się pokazać
 4. Ja to bym chciał Rafonixa zobaczyć w klatce. Sam bym nawet wystartował w takich zawodach mimo że też już starszym panem jestem. Swoją drogą i Rafatusem bym nie pogardził. Z innych znanych to mógłbym zobaczyć Atora z Gimperem w klatce
 5. Marek, te porównanie jest proste, ale tylko dlatego że porównujesz dwa bardzo skrajne przypadki. Myślę że tu się wszyscy rozwijamy, dążymy do tego aby zarabiać jak najwięcej, osiągnąć sukces, przebudować nasze myślenie... Wtedy nie jesteś takim "Miśkiem", a wręcz przeciwnie - człowiekiem sukcesu, a co za tym idzie, szansa odejścia maleje. Owszem, nie da się jej wyeliminować, co wynika z natury kobiet, ale zminimalizować już tak.
 6. Tylko przy dolnej granicy proponuję sprawdzać wiek z legitymacją szkolną... żeby nie być sądzonym z art. 200 kk. bo teraz dziewczyny potrafią się wystylizować na starsze. A tak na poważnie, to niestety ale wiele takich młodych niestety "bawi się jeszcze lalkami" i nie bardzo jest nawet wspólna płaszczyzna do rozmowy. Chociaż zdarzają się wyjątki. @Maszracius_Iustus Marek raczej mówił o 20-22 latkach w audycjach.
 7. Skoro dużo osób na forum zapewne ogląda Pana Maciaszka, więc warto zobaczyć i to, jakby się ktoś zastanawiał dlaczego jest mniej filmów na jego kanale:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.