Jump to content

Konstruktor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

220 Świetna

About Konstruktor

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2128 profile views
 1. Niech to dunder świśnie. Do stu tysięcy diabłów. Ta wiedza uderza w ciebie, nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś moze inaczej myśleć. A że ktoś ma inne poglądy, staje się automatycznie twoim wrogiem. @Patton C64 dalej żyje. Leży sobie w szufladzie z datasette i działa, a w basicu pisałem programy do nauki angielskiego. 😀
 2. Znam dwie kobiety, które się związały z turasami. Już od dawna z nimi nie są. 1. Pierwsza kobieta - zwykła lampucera, która szukała leszcza, żeby się jakoś urządzić w de. Bo z dwoma dzieciakami w de jesteś na straconej pozycji, tym bardziej gdy nie pracujesz. Zerwała z nim, on ją prześladował, aż w końcu dostał zakaz zbliżania się do niej. A tam się nie pierdolą z wykonaniem zakazu. Teraz ma niemca i dobrze stoi. 2. Ta druga zostawiła turasa w Turcji, przyjechała do de i teraz ma jakiegoś gacha. Taka ciekawostka dla lingwistów: baba to po turecku ojciec.
 3. Temat wykoncypowany trochę na siłę, tak żeby sobie pogadać o dupie Maryni.
 4. Wykrywacz kłamstw jest. Detektor ruchu, dymu i gazu też są. Ale jakoś jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby skonstruować wsadomierza. Takich mamy naukowców:)
 5. Według autora mężczyźni dzielą się na dwie kategorie: ci, którzy uważają, że wszystkie kobiety to żerujące pasożyty i ci, którzy tak nie myślą. Możliwe, że wielu z nas miało większy lub mniejszy problem z kobietami, co automatycznie nie oznacza, że myślimy tak, jak autor sobie założył na wstępie tych błędnych wywodów i kiepskich wniosków. Autor już na samym wstępie uprawia insynuacje jakoby większość tutaj zgromadzonych było mizoginami i nienawidziło kobiet. Nawet jeśli ktoś ma krytyczne podejście do kobiet nie oznacza to od razu, że jest womanhater.
 6. moje bardzo drogie panie kończy się wasze hasanie Wasz czar i blask gaśnie to nie są żadne baśnie dokazywać już nie ma czasu już nie róbcie tyle hałasu swawolić już nie ta pora przed wami wysoka zapora magiczne uniesienia opadają badboyów zaloty wymiękają zostałaś sama na tym padole twój problem, ja to chromolę szukasz potulnego pantoflarza kolejnego amatora do ołtarza miałaś porządnego chłopa a na koniec dostał kopa nie mam dla ciebie róży mój błąd się nie powtórzy nie wpadnę już w twe łapska już ja znam takie babsk
 7. Ogranicz pisanie, a zacznij więcej dzwonić.. Z doświadczenia wiem, że są osoby, które celowo nie odpisują na czas. Przeciągają w nieskończoność w myśli zasady: "Niech se poczeka, niech sobie nie myśli, że nie mam co robić tylko odpisywać". Przerabiałem to już. I jak się okazało, panna stwierdziła, że tak robiła, bo myślała, że będzie lepiej. A efekt był wręcz odwrotny.
 8. Jakiś mały kursik asertywności by się przydał.Nie mylić z agresją. Chyba, że masz do czynienia z osobami nad wyraz apodyktycznymi, które nie znoszą sprzeciwu. Jeśli ja stwierdzam, że ktoś nie honoruje mojego zdania, a mamy wszyscy do tego prawo, to raczej nie chcę mieć do czynienia z takimi osobami. Tutaj bardzo często zahaczamy już o manipulacje. Ale nie daj sobie wmówić poczucia winy.
 9. Też się zastanawiałem niejednokrotnie, czy komuś polecić tę stronę. Ale uznałem, że mam dylemat. Niech sobie sami poszukają. Nie będę za kogoś odwalał roboty. Może by tak wprowadzić jakieś stopnie wtajemniczenia jak masoni:)
 10. Rozwiedziona dwukrotnie, samotna matka z dwójgiem dzieci (każde od innego ojczulka) wypowiada się na temat feminizmu i broni mężczyzn. Co proponuje? Porady dla kobiet. 1. Wychodzić z toksycznych związków i szukać wsparcia, gdzie się da. 2. Krytykuje roszczeniowość kobiet i brak odpowiedzialności. 3. Zarzuca kobietom niechęć do zmian. 4. Twierdzi, że feminizm wprowadza kobiety w błąd i są ofiarą tej indoktrynacji. 5. Utrzymuje, że dziecko powinno mieć męskie wzory. 6. Nie nastawiać dzieci przeciwko ojcom. UWAGA, autorka twierdzi, że "Mężczyźni ni
 11. @zuckerfrei Osobiście znam dwie młode ukrainki w wieku 25 lat, które pracują w fabryce na umowę. Pokazały mi umowę i sam na własne oczy widziałem, ile zarabiają. Szału nie ma, ale dla nich jest to już poważny pieniądz. Wynajmują mieszkanie na spółę, a dodatkowo dostaną dofinansowanie do mieszkania. Biegle posługują się polskim i są ładne, ale skromne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.