Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Konstruktor

Użytkownik
 • Ilość treści

  192
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

113 Świetna

O Konstruktor

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1313 wyświetleń profilu
 1. I to jest meritum sprawy. Zachowałeś się asertywnie i pokazałeś, że masz zdanię. A nie jak jakaś dupa wołowa. Ludzie nie lubią, jak się im zwraca uwagę. Ale jeśli ona cię bierze na szantaż emocjonalny, to wiesz już, co znaczy niedojrzałość emocjonalna. I to jest wlaściwe podejście, nie wdawać się w czyjeś gierki i fortele. Jeśli ktoś to lekceważy, to znaczy, że ma w dupie twoje zdanie i się nie liczy z twoim zdaniem. Po drugie, zauważ, że ta twoja paniusia zachowała się jak ofiara, bo ktoś ją opierdolił. No i na koniec ludzie bardzo chętnie lubią mylić asertywność z arogancją i agresywnością. Niemniej jednak uważam, że powinno się zwracać uwagę komuś czy też przywołać do porządku w sposób kulturalny i nie obrażający. Dlatego omijam pewne osoby, którym nic nie można powiedzieć ani zwrócić uwagi nawet w sposób delikatny. I tu właśnie się pojawia słowo apodyktyczność,
 2. Z tego co się dowiedziałem na pewnej stronie po angielsku, to lądowanie w 1969 odbyło się. Jednak USA zostało niby ostrzeżone, żeby tam się za bardzo nie panoszyć. Podobno byli tam poźniej znowu. Podczas pierwszego przebywania na księżycu podobno pojawiły się ogromne statki obcych, które obserwowały amerykanów. Drugia kwestia - to ciemna strona księżyca, która jakimś dziwnym trafem nigdy nie jest widoczna. I znowu teoria jakoby się znajdowały tam instalacje obcych.
 3. Konstruktor

  Jęyki obce

  Jakie języki znacie i dlaczego akurat te.
 4. Na pravda.ru dowiadujemy się, że to zagrywka Poroszenki. "Кризис нужен Петру Порошенко, потому что в ходе предвыборной кампании его лозунг "Вера.Язык.Армия" не дал серьезного эффекта. Рейтинги Порошенко уступают рейтингам Юлии Тимошенко". Tłumaczenie: Kryzys jest potrzebny Poroszence, ponieważ w toku przedwyborczej kampanii jego slogan Wiara, Język, Armia nie przyniósł poważnego efektu. Ratingi Poroszenki ustępują ratingom Timoszenki.
 5. Konstruktor

  Amazon Kindle Paperwhite 4 - Czy warto?

  @baron Ungern von Sternberg W zasadzie każdy, kto ma czytnik, ma też komórkę. Czyli dodatkowe obciażenie. Jestem ciekaw, jak sprawa wygląda ze ściaganiem tytułów czy też wgrywaniu własnych książek. A po drugie, czytniki na androidzie są funkconalne i jakoś nie zauważyłem jakiś istotnych wad.
 6. Konstruktor

  Amazon Kindle Paperwhite 4 - Czy warto?

  Jeśli już coś czytam na komórce, to znaczy, że nie mam tego po polsku. A jest tego od cholery. Chociaż przyznam się, że czytałem już gazety na komórce, np: The Economist albo der Spiegel, i też idzie czytać, mimo, że format tych gazet lepiej byłoby czytać na laptopie.
 7. Konstruktor

  Amazon Kindle Paperwhite 4 - Czy warto?

  Zastanawia mnie ten fakt od dawna. Po jakiego grzyba jeszcze kupować taki sprzęt. Wystarczy zwyczajna komórka z odpowiedniej wielkości displayem. Tak od 5 cala powinno wystarczyć. Książki wrzucam z laptopa na komórkę kablem. Formaty mobi i pub śmigają bez problemu.
 8. Konstruktor

  Przedstawiam się

  Ja tam wolę psa. Zawsze wyczuje pijaczynę.
 9. Konstruktor

  Play Station-ranking w Polsce

  Tak z ciekawości pytam, czy ktoś z was ma jakiś dość wysoki ranking pod względem trofeów na PlayStation. Ja jestem obecnie gdzieś na pozycji 2150 na Polskę.
 10. Może mniej atencji, albo poziom hormonów spada?
 11. Konstruktor

  Kusząca fotka

  Towar nie macany, nie należy do macanta. Sterczące te cycki chociaż?
 12. Nie zakochaną to ty mi tu nie wyglądasz. Widać to po gierkach. Po drugie, żadna kobieta z klasą nie pcha się w takie kiepskie relacje. Niska samoocena i jakieś kompleksy. Taki facecik zawsze jest łatwym łupem, zwłaszcza dla ciebie. No ale ty musisz sobie udowodnić, że masz branie, tylko popatrz, u kogo. Niemniej jednak jest jakiś powód, dla którego to ciągniesz dalej.
 13. Najlepsza końcówka czas 22:22 Ona mówi: Tylko dlatego,, że ty nie jesteś w zwiazku.......... Prowadzący stację: Tak, przy okazji, kobiety jak ty są powodem tego.
 14. Znam taki przypadek. Matka mieszka z córką. Nawet razem pracowały w jednej robocie. Matka i córka non stop w terenie, na imprezach, prawie zawsze razem. W tle ciągle jacyś faceci i przygody. Matka w stosunku do córki jawi się jako koleżanka, ponieważ razem balują i ciągle spędzają czas ze sobą. Ze strony córki zauważyłem kompletny brak szacunku w stosunku do matki.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.