Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Konstruktor

Użytkownik
 • Zawartość

  102
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

51 Świetna

O Konstruktor

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

699 wyświetleń profilu
 1. Eksmisja

  Witam ponownie. Tym razem krótka opowieść o znajomym, który jako zaawansowany alkoholik i raczej ciamajda otrzymał wyrok sądowy nakazujący mu opuszczenie mieszkania. Do kiedy musi zwolnić mieszkanie, tego akurat nie wiem. Niemniej jednak widać, że znajomy już duchowo nastraja się na eksmisję. I tutaj nasuwają się liczne pytania, dlaczego doprowadził ów kolega do takiej sytuacji. Okazało się, że kolega jest już poważnie zadłużony. Ma zaległości alimentacyjne. Do normalnej pracy na stałę nie pójdzie, bo woli pracować na czarno, żeby nie płacić alimentów. Co jakiś czas ma jakąś fuchę, ale czasami ktoś go wykręci, nie zapłaci, albo pozostaje przez dłuższy czas bez pracy. Od kilku miesięcy mieszka bez prądu i gazu, co zarobi, to raczej od razu przehula na weekend. Wkrótce straci mieszkanie, które zapuścił do koszmarnego stanu. Rodzina go nie weźmie, on sam też raczej nie ma innego lokum, gdzie by się mógł zatrzymać na dłuższy czas. I teraz próbuje się ratować wyjazdem za granicę. Z tego wszystkiego nie rozumiem, dlaczego się ludzie doprowadzają do takiego stanu. To musi być coś więcej niż tylko alkohol.
 2. @wojkr.Po co ci tyle atencji?
 3. Jakby co, to zgłaszam się na partyzanta. Tak łatwo się nie damy.
 4. Czytałem komenty na amerykańskim amazon odnośnie publikacji tej książki i stwierdzam, że panuje ogólne oburzenie. Jeden z recenzentów ocenił książkę jako kompletno dno i dodał, że " If you want to see why men are no longer interested in women this book gives you a clear and obvious clue"
 5. Sonia Cytrowska - kobieta "wyzwolona" z depilacji.

  To niech uzębienie także zostawi w spokoju. Szczerbata też może się podobać :-)
 6. Dziwne randki, wnioski, analiza, kobiece gry.

  No to ja też miałem niezły przypał z jedną księżniczką. Na dyskotece jakoś wydębiłem numer telefonu. Spotkanie na wiosce. Na miejscu okazuje się, że zaraz zjawi się jej kochaś. Cała randka to pic na wodę, bo chciała wkurzyć swojego gacha. Ja od razu sprintem na przystanek. Trochę się trzęse jak falochron nad Bałtykiem. Kto wie, co to za gość i jakie ma zamiary. Na szczęście w jakimś drink barze spotkałem znajomych, ekipę około 10 ludzi z mojego miasta. W tym momencie ulżyło mi, ale dostałem nauczkę na przyszłość. Z drugiej strony karyna perfidnie wystawiła mnie do wiatru. To już była raczej zagrywka poniżej pasa.
 7. Wyleczony

  Zrobiłeś focha na cały regulator, bo nie poszło po twojej myśli. Skąd ja to znam.
 8. Masz aktywa i majątek? . To jest święty obowiązek każdego faceta żeby tego pilnować. I wtedy żadna nie podskoczy.
 9. Destiny 2 PS4

  Gra ktoś może w Destiny 2 na PS4? Szukam chętnych na nocny szturm i leviatan. Headset mam jakby co.
 10. Nie ma jak szpan. . Widocznie można zrobić wrażenie na pewnych osobach takimi bzdetami. Czyli wychodzi na to, że jesteś lepszym gościem w ich mniemaniu.
 11. https://kobieta.wp.pl/iphone-i-uprzedzenie-czyli-jak-nie-zwiazalam-sie-z-facetem-co-mial-androida-6220920585640065a Naprawdę są takie osoby?
 12. Po co ci takie szambo moralne? Co cię różni od niej? I dlaczego psujesz dobrą opinię samców?
 13. Dziewczyna sama idzie na imprezę

  Zajmij się sobą, autorze tematu. Chyba masz swoje życie. Nie uzależniaj swojego myślenia od dziewczyny. Rób swoje. I druga sprawa, za bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu. Nie trać energii na takie zagrywki. Jak będzie chciała odejść, albo jak będzie dalej grać, to wiesz chyba co robić.
 14. Pierwsze rapy - czyli nie od razu Rzym zbudowano

  Rzym czy może Kraków.
 15. Niestety ale nie mówisz nam stanu faktycznego. Z doświadczenia wiem, że osoby, które zarzucają komuś coś, z reguły nie dostrzegają sami swoich wad. Tylko dlatego, że jest jakiś problem, chesz wszystko zniweczyć jednym ruchem. Nie zauważyłem w twoim poście nic pozytywnego na temat twojego faceta. Może warto po prostu wypytać, zainteresować się trochę. Pierwsza twoja myśl to zrezygnować, czyli łatwą drogę wybierasz.
×