Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Messer

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  476
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Messer wygrał w ostatnim dniu 24 Styczeń 2018

Messer ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

991 Świetna

2 obserwujących

O Messer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2415 wyświetleń profilu
 1. W sumie trochę pojechane po najprostszej linii oporu, ten obrazek: ma źródło w memie, który nazywa się "First world problems" (problemy pierwszego świata). Trochę to jest prześmiewcze..
 2. Zawsze tak było, z pewnymi lekkimi zmiennymi. Lekko zmienia to programowanie kulturowe, ale z reguły kobieta jest tą przyjmującą, facet z natury zdobywający. Yin i yang. Dla przykładu, popatrz do spodni. Potem do spodni kobiety. Co widzisz? Które bardziej przypomina zdobywcę czy "agresora"? Które jest tym bardziej ekspansywnym? Bez względu na feministyczne i lewackie pierdolenie, pewne rzeczy się nie zmienią, bo takie mamy oprogramowanie umysłowe. Oj uwierz, gdy pannie zależy to zrobi wiele, żeby mieć ten smakowity kąsek dla siebie.. No swój kobiecy sposób, będzie sugerowała, uwodziła i wskazywała drogę jak ją zdobyć, ale to zrobi. Rzadko kiedy rzuci się na faceta, ale to się zdarza pod wpływem niektórych czynników. Kobiety też lubią zdobywać. Ba, uwielbiają. Ale ten decyzyjny ruch należy do faceta, to jest taki jakby shit test (zrobi to, czy nie?). Czytałem badania, że przeciętny 30. latek ma teraz poziom testosteronu jak statystyczny 60. latek parę pokoleń wcześniej, dzieje się tak przez estrogenowe skażenie środowiska i inne czynniki, więc apetyt mężczyzn na kobiety był znacznie większy kiedyś, niż jest to w dniach dzisiejszych, więc z reguły to mężczyźni prawie zawsze robili co mogli, żeby zdobywać. Nawiasem mówiąc, facet nie powinien pokazywać że mu zależy w początkowej fazie uwodzenia, bo wtedy wychodzi na potrzebującego, więc to nie jest do końca tak jak napisałeś. I wrzucam perełkę. Odpowiedź można sformułować następująco, jak prawie zawsze w takich pytaniach: to zależy.
 3. Messer

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  Ehh, partacze. Napiszę Ci pw jak ogarnę pewne sprawy to coś Ci polecę, może pod koniec tygodnia.
 4. Messer

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  Jeżeli nie masz - nie oszukujmy się - zaawansowanej wiedzy nt. procesów umysłowych i jak to wszystko działa to nie wiem czy zwykły człowiek byłby w stanie sobie z tym poradzić. Jak zaczną wychodzić spore potworki, to po prostu tego nie widzę. Osobiście sam bawię się w integrowanie i neutralizowanie własnych traum, to czasem tak boli że ciężko opisać te "fajerwerki". Na samym początku nie polecałbym brać się za coś tak skomplikowanego, i nie - sama wiedza czym jest podświadomość nie wystarczy. Nie ma szans. Warto interpretować i omawiać to z kimś, żeby wiedzieć jaki progress nastąpił i być zmotywowanym do dalszej pracy. Praca z psychiką jest lekko "niewidzialna" i nie można jej zmierzyć, raczej poczuć malejący ciężar na barkach, dlatego bez wsparcia drugiej osoby, człowiek bez wiedzy psychologicznej może po prostu stracić motywację do zmiany i dalszej pracy. W końcu ludzie, którzy nagle przestają chodzić na siłkę to nie są tacy, którzy nie chcą ćwiczyć, ale po prostu nie widzą efektów na ciele. Brak widocznych efektów daje najczęściej brak motywacji. Podsumowując, można po domowemu, ale to nie jest dla każdego.
 5. Messer

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  Zakochanie się pacjenta w terapeucie to jest baardzo częste zjawisko. To polega na tym, że nasze wewnętrzne dziecko - i nie mówię teraz typowo o podświadomości - czuje się akceptowane (być może w końcu wyjątkowo w życiu), wysłuchane i zrozumiane, bo na tym polega częściowo terapia. Wtedy pacjent może po prostu, zupełnie jak dziecko, pokochać swojego terapeutę jak opiekuna/rodzica. Freud mówił o zazdrości np. dziecka (syna) do własnego ojca o matkę, i tutaj może wypłynąć to pragnienie : chęci kopulacji z matką, lekko uśpiony kompleks Edypa, przeprojektowane na terapeutkę. Teoria lekko szalona, ale jest prawdziwa. Niektórzy nawet wykorzystują ten mechanizm w uwodzeniu Psychoterapeuta powinien w takim wypadku polecić kogoś innego do dalszego prowadzenia terapii, przytrzymywanie siłowe pacjenta u siebie jest .. bardzo nieprofesjonalne.
 6. Messer

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  Może po prostu przepracowujesz coś istotnego i pojawia się : https://pl.wikipedia.org/wiki/Opór_(psychologia)
 7. Normalna sprawa, po czasie to bawi i zaczyna Cię to śmieszyć, bo pokazuje tak naprawdę fałsz.. nas samych! Nie tylko kobiet! Wiesz skąd to oburzenie częściowo się bierze? Bo sam chcesz od kobiet zysku, a one on Ciebie. Można powiedzieć, że zostałeś złapany za rękę podczas kradzieży, oburzyłeś się, a smutny pan zakłuwający w bransoletki mówi, że nie ma nic za darmo i podczas takich ekscesów można się sparzyć. Gdy panna się zestarzeje, zbrzydnie czy zachoruje to już podświadomie oglądamy się za następnymi. W końcu chodzą po okolicy i kuszą swoimi wdziękami, prawda? Słynne SMV spada, a przecież życie jest jedno, no nie? No i odpowiednio, stanie się coś z facetem to one też już polują na lepszy model. W końcu sami sugerujemy podświadomie w rozmowach jak wiele znaczymy, czego nie zrobiliśmy i jacy ważni nie jesteśmy.. W końcu jak robimy interesy to w taki sposób, żeby miały z tego coś dwie strony, a nie żeby na kimś pasożytować, tak czy nie? To jak chcesz robić ten biznes, chcesz tylko brać a nic od siebie nie dać? No bez przesady! Nikt nie lubi postaw: proszę mię dać, mię się należy bo... yyy.. bo tak! No nie, jak chcesz najpierw coś dostać, to daj najpierw coś od siebie. Nie baw się w hipokrytę, nienawiść i wstręt do kobiet jest lękiem .. do samego siebie. W końcu nie odczuwasz tych negatywnych uczuć na Księżycu, tylko w sobie, a to oznacza że w sobie masz rozwiązania swoich napięć! Potrafisz przyjąć na klatę to, co napisałem? Nie kopiuj cytatów Ala Bundy'ego, bo zakręcasz się w spiralę nienawiści, która ODBIJE SIĘ TYLKO NA TOBIE. Żeby nie być gołosłownym, cytat jest stąd : https://www.cda.pl/video/4957592 Nie bądź hipokrytą. To jakie są kobiety może budzić poczucie skrzywdzenia na początku, potem to już jest dziecinada. Życzę powodzenia w ogarnięciu się, bo te emocje krzywdzą tylko Ciebie i ewentualnie Twoje otoczenie. Trzymaj się. Post nie miał na celu Cię obrazić, tylko raczej obudzić. A budzi z głębokiego snu zazwyczaj wstrząs.
 8. Messer

  Gry komputerowe, jak to z nimi jest? [ANKIETA]

  To czy to jest dobre, to już "zależy kogo spytać". Palacz z reguły pali tylko okazyjnie, i może rzucić gdyby chciał, ale jak na razie od wielu miesięcy nie chce. Porno jest zdrowe i naturalne, gdy się z niego regularnie korzysta, natomiast jeśli stara się to diabelstwo rzucić, okazuje się że to takie super nie jest. Podobnie z grami. Dla graczy to będzie super sprawa (mechanizm obronny) a dla osób, które grać nie muszą już to takie korzystne nie jest. Większość gier marnuje czas i energię, buduje niekończącą się pogoń za dopaminą, która aż przegrzewa mózg, bo producenci dokładnie wiedzą jak tworzyć zwroty akcji aby cały chemiczny koktajl w mózgu aż kipiał, i karmi człowieka iluzją, że jest super wodzem, bohaterem - jednocześnie wstrzymując jego rzeczywisty rozwój, bo po co być bohaterem w rzeczywistości, skoro można stać się nim po paru godzinach klepania w klawiaturę? Gry męczą ciało, obniżają energię, programują podświadomość, mogą przyczyniać się do wad wzroku i postawy. W dzisiejszych czasach nasze oczy przechodzą przez istną gehennę, po co robić im jeszcze krzywdę grami? I ostatecznie, jeżeli gry czegoś wartościowego nie przekazują, to nie wnoszą w życie nic. Jak to nałogi. Jednocześnie biję się w pierś, bo jestem fanatykiem Wiedźmina 3. Osobiście jestem na nie. Gdybym mógł cofnąć czas, to zamiast zmarnowania go na bezsensowne zarzynanie npc'etów i budowania nieistniejących postaci, zająłbym się czymś na tyle użytecznym, żeby czerpać teraz z tego profity. Jedyne co zyskałem przez gry to ucieczkę przed emocjami i własnym ja. Kiedyś w życiu przychodzi opuszczenie iluzji, a to zazwyczaj boli, i im wcześniej to zrobić, tym lepiej. Jeżeli chodzi o relaks to są znaaaacznie przyjemniejsze metody, niż relaksowanie się tak dużym kosztem. Plusy minimalne, minusy baaardzo duże.
 9. 7. Odzew ogólnie pozytywny, parę reakcji zwrotnych bardzo miłych.
 10. Jesteście ludzie niesamowici. W każdej sekundzie czas Twojego istnienia na tej planecie zmniejsza się. Każda chwila rozpływa się i nigdy nie wraca. Brawo @lebowski zostałeś bohaterem dzisiejszego internetu! Strzeż go dalej, świat potrzebuje takich oddanych sprawie ludzi jak Ty, którzy zamiast zająć się ważnymi sprawami to szukają dramy i wytaczają ciężką artylerię przeciw kobietom w internecie. Widzę, że kolega robi pranka swojemu życiu i postanawia je przeżyć w ciekawy sposób. 🤣 Tak trzymaj, brawo! Bravissimo! Gdyby marnowanie swojego istnienia byłoby Twoją pasją, to polecam jeszcze kafeterię. Tam też można pomachać chujem przed monitorem. Aha, i tak, bo zapomniałem - jestem białym rycerzem. Nie musisz przypominać. Psychologii kobiety to Wy nie rozumiecie nic a nic. Swojej tym bardziej. Powodzenia życzę w życiu. Z takim podejściem - przyda Ci się.
 11. O to, żeby ludzkość nie przechodziła przez swoje lekcje życiowe w tak bolesny sposób i żeby na tym oceanie cierpienia bez dna, które zwie się bycie człowiekiem, częściej pojawiała się bezwarunkowa radość.
 12. Messer

  Jak sprawić żeby kobieta sama chciała seksu

  Popatrz na swój nick. Potem na swój awatar. Jeżeli podświadomie wybrałeś takie właśnie swoje charakterystyczne emblematy, z którymi się identyfikujesz, to raczej potrzebujesz pomocy fachowca od psychiki i/lub dietetyka/lekarza, a nie rad co robić, żeby kobieta sama chciała stukania. Zmienisz siebie na bardziej męską wersję, to sama będzie chciała. W tym wypadku, w którym jesteś to próbujesz kopać się z koniem, prosząc o rady. Kobiety nie lecą na depresję i nerwicę i nigdy nie będą leciały - sorry.
 13. Dobry post, dziękuję. Widać doświadczenie. Mógłbyś jednak wytłumaczyć ten fragment dlaczego tak uważasz?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.