Jump to content

Apocalypse

Samice
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

274 Świetna

About Apocalypse

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli posada jest ciągle wolna, wchodzę w to wirtuoz ze mnie żaden, ale kiedyś uczyłam się tej sztuki pod okiem świetnego fachowca. Dziewczyny, chętnie pogadam w grupie/priv, nie chcę na forum odkrywać kart bo zbyt łatwo mnie rozpoznać. Mam w sobie od zawsze tak naprawdę trzy pasje, jedna jest ponad wszystko i na niej oparłam w dużej mierze życie zawodowe. Fajnie, że są tu na forum takie świetne Dziewczyny!
 2. @leto tak się też stało, to w ogóle była operacja dramatyczna - po tych plus minus 10 minutach osiągnęłam taki poziom wnerwu, że postanowiłam odłożyć to w cholerę i wtedy się okazało, że elegancko zalałam sobie palce nie trzeba do tego odwagi, moje palce to weterani takich cyjanoakrylowych kąpieli. Luzik, mam pumeks. BTW ledwo oderwałam, bo klej, jakkolwiek krnąbrny w zleconym zadaniu, palce z metalem skleił w momencik. @prod1gybmx takich smrodziuchów, co to strach użyć w pomieszczeniu, to się boję. Już i tak kleje CA wyżarły mi mózg bo się za nisko nachylam. Przeważnie uży
 3. Panowie, może mi coś podpowiecie, bo dzieją się rzeczy niepojęte moim kobiecym rozumem. Mam klej typu super glue (konretnie jest to Kropelka) i dwa przedmioty: stal i skórę, które wielokrotnie za pomocą tego kleju łączyłam i zawsze efekt był taki, że nie dość, że łapało w sekundę, to potem końmi by tego nie rozerwał (no dobra, nie wiem jak z końmi, ale domowe crash testy nie dawały takiemu łączeniu rady). Dziś potrzebowałam użyć kleju do tych samych co zawsze elementów. Skleiłam, wyszło jak zawsze od ręki i super mocno, po godzinie potrzebowałam powtórzyć operację na identyczn
 4. Wiesz @Hatmehit, ja dam Ci radę z innej trochę beczki. Stylem pisania cholernie przypominasz mi mnie samą, gdy miałam tyle lat co Ty, a było to prawie drugie tyle lat temu Po tym, jak piszesz, wydaje mi się, że jesteś osobą "nader poważną jak na swój wiek". Może to wynikać tylko z ponadprzeciętnego oczytania na przykład, a może też być wynikiem sytuacji, w której z jakiegoś powodu Twoja rodzina, prawdopodobnie nieświadomie, stawia Ciebie w pozycji, w której oczekują że jesteś emocjonalnie silniejsza niż jest faktycznie. Może błądzę ale ponieważ sama mam doświadczenia, jakie mam,
 5. @Bruxa, a pijasz IPA? Dla mnie to jest mega "kichajacy" gatunek piwa
 6. @Bruxa zdecydowanie obstawiałabym właśnie alergię. Czy jakiekolwiek inne piwo powoduje u Ciebie takie objawy? Żywiec nie ma jakiegoś wyszukanego składu, powinno się to powtarzać z innymi piwami o takim samym składzie.
 7. @Ewka nie pisała o narodowości azjatyckiej, nie użyła takiego wyrażenia. W odpowiedzi na pytanie o narodowość napisała nieco wymijająco, że jej partner jest Azjatą. Nie ma ochoty podawać jego narodowości i ma do tego prawo. Facet jest z Azji, zostało nawet uściślone (choć to nie o nim jest wątek), jakiej jest postury. Nie wystarczy? No niee, lepiej rozkręcić dyskusję, trollując wypowiedź Ewki. A potem narzekać w innym wątku, że w Rezerwacie jest pierdolamento po 20 stron
 8. Nie są. 85B względem 65D mawiększy obwód pod biustem, ale stosunek obwodu piersi do "pod biustem" - czyli literowe oznaczenie rozmiaru miseczki - jest mniejszy. Kobieta z obwodem 85 jest "większa" od tej z 65. Ma też większy obwód biustu od niej. Ale sam w sobie biust, rozumiany jako objętość miseczki, jest nie większy.
 9. @leto i tak, i nie - wiadomo, że nie można zrzucić wszystkiego na "problemy z dzieciństwa", bo to to samo co "zupa była za słona". Ale wiem, że zdarzają się takie relacje z rodzicem / rodzicami, że to się potem ciągnie. Autorka przyznała, że miała na tym polu problemy i być może ma to związek z jej niemożnością ucieczki od tego typka. A jeśli nie, to w dalszym ciąu jest wiele kobiet (i mężczyzn), które mają taki software właśnie przez jakiś szajs wyniesiony z domu. Z pewnych na pozór błahych (zwłaszcza oczami dorosłego) spraw można wyjść z naprawdę wielkim worem problemów.
 10. @ntech tu nie chodzi o wierną suczkę. Chodzi o to, jak długim procesem będzie dla tej dziewczyny - autorki tematu - wyprostowanie wyniesionych z dzieciństwa problemów, w gabinecie psychoterapeuty. I nie, oczywiście nie każda "wierna suczka" musi się psychoterapeutyzować tutaj jedna mamy niestety raczej syndrom "ćmy".
 11. Konam ze śmiechu i jeszcze te epitety! Na szczęście wymyślili to: Nie trzeba być "opętanym pornografią", żeby kochać ciało drugiej osoby i chcieć z nim obcować na różne sposoby (wedle uznania, a ludzie są różni). Może kiedyś to zrozumiesz, czego Ci życzę, bo to fajna przygoda.
 12. @maggienovak, Ty mi się wydajesz być taką fajną, ciekawą osobą! Gdybyśmy się spotkały, to bym Cię serio na dzień dobry uścisnęła i nie ma, że mi uciekasz Powiem z mostu, bo tak lubię - kobito, bije z Ciebie w takich zdaniach, jak zacytowane, taka okropna podległość wobec "bardziej urodziwych" (pojęcie względne!) dziewczyn. Czas z tym skończyć. Masz w sobie tyle ciepła, fajne podejście do wielu spraw, jesteś zdecydowanie inteligentną i wartościową osobą. Dajże spokój tej Gosi i przestań ją stawiać niżej od innych, a już tym bardziej od jakichś eks partnerek swoich chłopaków. No dajż
 13. @CrazyWitch zgoda, nie twierdzę że panie są w czymś lepsze lub że na coś bardziej zasługują. Jedyna różnica w tym, że kobiety rzeczywiście, zostając matkami, przechodzą naturalne zmiany zarówno psychiczne, jak i fizyczne. I uważam, że zamiast od razu rzucać kamieniem, trzeba podjąć próbę zgłębienia tematu. Jak i w innych dziedzinach. No pewnie, kto chciałby być porównywany, a już tym bardziej lądować na niższej szali w takim porównaniu. Takie porównywanie jest na maksa słabe. Bez względu na płeć.
 14. Chyba bym się zamknęła dożywotnio w wieży wtedy. Ironia czy serio? Wiesz, ludzie naprawdę są różni. Jeśli dla danej osoby problem, nakręcany w głowie, urośnie do dużych rozmiarów, i zostaje celnie wykpiony przez bliską osobę - to może zaboleć.
 15. Nie musi tak być. Wystarczy, że kobieta czuje partnera inaczej, niż kiedyś. Czuje go inaczej, powiedzmy - luźniej, więc w głowie pojawia się wątpliwość - czy on też to czuje? I rosnące przekonanie, że partner nie odczuwa już satysfakcji, że nie jest mu "wystarczająco dobrze". Idąc dalej, być może wiąże się to z myślami, że oto nieusatysfakcjonowany mąż już nie będzie na nią patrzył jak kiedyś, pożądał jak kiedyś, że może zacznie szukać na boku. A skoro będzie szukał na boku, to ja mu zakręcam kurek, nie dam się upokorzyć - może właśnie tak to leci? A może powodem wycofania się kobiety w takiej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.