Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tamerlan

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tamerlan

 1. Wiesz, ona tego nie miała na czole napisanego. Intencje miałem co do niej poważne. Dopiero później dowiedziałem się takich rzeczy że włos jeży na głowie Z jej opowieści to prawie do nieba powinna iść (jak każda kobieta )
 2. Tak, chciałem dopisać jeszcze kobiety pracujące przy wolontariatach podczas festiwali. Opiekunki zespołów itp. Dosłownie jada na całego nawet z kompletnie nieznanymi zespołami/artystami. Im to strasznie imponuje jeżeli nawet nikt tych artystów nie zna. Wieczorem biorą udział koncertach i są już porobione różnymi specyfikami. Przeważnie to studentki. A moje najlepsze ruchadełko to była studentka a późniejsza doktorantka matematyki. Tyle że lubiła się puszczać po wódzie.
 3. Te bez ojca sa skrzywione. I to bardzo. Nie szanuja mezczyzn, partnerow maja po kilkudziesieciu. Jak chcesz sobie psychike zwichnac to wejdz z taka w zwiazek. Najlepsze jest to ze one dobrze wiedza ze sa sukami. W pewien sposob chyba je to rajcuje. Oczywiscie gra jest dla nich zabawna do momentu gdy sa ladne i powabne a o wzgledy zabijaja sie kolejni rycerze (po kilku naraz najczesciej). Pozniej zal patrzec na te mizerie.
 4. Dokładnie to co Tytus napisał, ty z tym samcem gamma o którym pisałeś jechałeś na jednym wozie i slużyłeś za granicą dokładnie w tym samym celu. Z tą różnicą że zajrzałeś jej w końcu do Facebooka i poznaleś prawdę o swoim położeniu.
 5. Brak zainteresowanych nią bólcow albo nowy bolec nie jest tak ekscytujący jak się wydawało i co dwa bolce to nie jeden.
 6. Kobiety z bogatych domów intercyzę uznają za normę, zwłaszcza gdy majątek ich rodziny jest większy od majątku męża.
 7. Ogarnij się bo sam się w ten przegryw wpędzasz. Nie marudź jej ze się w niej kochasz doprowadź do sytuacji żebyście w łóżku skończyli. Widać że nie umiesz tego zrobić więc może postaraj się sobie pomóc alkoholem. TZN. żeby ona go z Tobą piła. Musisz dążyć do fizycznego kontaktu, dotyku, pocałunku. Nie bądź zdesperowany i na każde zawołanie. Odmów jej parę razy. Zacznij startować do innej koleżanki. Obecnie popełniasz wręcz podręcznikowe błędy.
 8. @realista ^^ Właśnie o tym pisałem. Słyszałem dużo złego ale do Polski przylatują niezłe sztuki i pogadane. W UK ani Irlandii nie byłem nigdy.
 9. Pracuje w branży w której mam duży kontakt z obcokrajowcami/turystami w Krakowie. Uważam że Polacy nie mają się czego wstydzić. Sam nieraz dostanę oczko od Angielek, Szkotek, Hiszpanek, Włoszek, Skandynawek czy Niemek. A może to jest tak że one zawsze "lecą" na nowego/ obcego? Brytyjczycy/Irlandczycy zwłaszcza starsi wyglądają jak ziemniaki. Zaskoczyły mnie jednak ich kobiety-trzymają się nieźle i są bardzo miłe bo słyszałem wiele złego. Wyglądamy dobrze, jesteśmy wysocy, dobrze zbudowani. Może za bardzo się ograniczamy w poszukiwaniu kobiet?
 10. Myślę, że wielu się angażowało w poprzednich związkach. Z czasem widać że była to strata czasu bo kobietom z czasem odwala i to poświęcenie na zmarnowanie idzie. Potwierdzi to niejeden mężczyzna który stracił fortunę, czas, nerwy lub został po prostu ordynarnie obrabowany z kasy. Powiem więcej, czuję lęk przed tym co może z mężczyzną zrobić kobieta kiedy ten opuści garde, przestanie uważać i zwyczajnie zaufa kobiecie. Za dużo już sam doświadczyłem i widziałem. A kobiety są bardzo schematczne w swoim zachowaniu.
 11. Mieszkałem 3 lata we Frankfurcie nad Menem i zgadzam się ze wszystkim co kolega napisał. Jest bariera między Niemcami a cała resztą. Jesteś gorszym człowiekiem mimo że nikt ci tego w oczy nie powie. Z urzędami prawda-oni NIE CHCĄ używać angielskiego. Tym smiesniejsze że pamiętam nagonkę na polskich urzędników że powinni być biegli w angielskim. Wolna sobota w wykonaniu większości/dużej części Polaków to popijawa i zabawa na Polskiej dyskotece, łażenie po dzielnicy czerwonych latarni. Niemieckie Polki maja jeszcze gorsze charaktery niż w kraju. Nie mogłem już tam wytrzymać.
 12. To działa też w drugą stronę. Często ludzie którzy osiągnęli jakiś nawet mały sukces zachowują się dosłownie jak buraki, mądrzejsi, ulepieni z innej gliny, z prawem do oceniania innych.
 13. Moim zdaniem pewnie spory majątek rodziców jest tu kluczem do wszystkiego. Rodzice mają już swoje lata, a skoro pojawiają się u "młodego" problemy z pamięcią to pewnie będzie można to wykorzystać.
 14. Oczywiście że kobieta to koszt, zwłaszcza taka która uważa, że jest sporo warta. To jest ekstra wydatek na jedzenie, na alkohol, na zabawy różnego rodzaju. Kobieta będzie oczekiwać że jednak większą część kosztów poniesiesz ty. Czy chodzi o rachunki, czy jakieś zakupy do mieszkania. Nie mówiąc już, że mając auto ona oczekuje że będziesz ją woził, przyjeżdzał, odbierał, podrzucał. Zapomnij że ona zainteresuje się konserwacją auta. I na koniec-kobieta będzie co jakiś czas oczekiwała jakiegoś drobnego prezenciku od ciebie, kwiatka, ciuszka, gadżetu...
 15. ^^Ci piloci przecież cisną bekę z chemitrails. To nie jest na serio, nawet po ich głosie słychać. Co do smaku pomidorów-opryski, nawozy i cała inna chemia. Chcesz mieć dobrego pomidora to posadź sobie w ogródku. Wspaniały smak masz wtedy. Tym co mówią że 20-30 lat temu czy za PRLu niebo było inne- ruch lotniczy w porównaniu do tego co jest dzisiaj był szczątkowy. Wystarczy sprawdzić jaki ruch pasażerski był na Polskich lotniskach i lotniskach w regionie. Co do chemitrails nie mam zdania. Za mało informacji.
 16. Zwłaszcza jak widzi że koło ciebie mnóstwo ładnych kobiet, lub prowadzasz się z ładniejszą od niej. Moja wtedy mi perswadowała że nie pasujemy do siebie z nową dziewczyną😀
 17. ostatnio miałem wrażenie, że konduktorka (przyjemna, wiek powyżej 40) chciała mnie za przeproszeniem "zruchać"
 18. Myślę że intuicja mężczyzny działa znacznie lepiej niż ta kobieca. U kobiet IMO łatwo wyczuć obcego kutanga po samym zachowaniu wobec nas i ich różnych nawet nieświadomych zachowaniach. Kobiety można znacznie łatwiej zwodzić (oczywiście jeżeli nie znajdzie ona w naszej kieszeni obcych stringów, szminki na koszuli woni kobiecych perfum).
 19. Trzymajcie się z dala od klubowiczek. Oczywiście chodzi mi o takie co regularnie do klubów chodzą i jeszcze popić lubią. Przebieg większy niż w starym Passacie.
 20. Kolego w tej kobiecie siedzi patologia-na to wskazuje bardzo wyraźnie jej przeszłość, tym bardziej słabość do partnera przemocowca (emocje). Będziesz miał strasznie pod górkę w życiu jak uwiążesz się z taką kobietą. Jest spora możliwość że ta kobieta jest zaburzona.
 21. Hehe teraz dopiero doczytałem że laska nawet teraz z Ciebie ciągnie kasę. Chłopie nie możesz z siebie za przeproszeniem robić z siebie jelenia i dawać hajs lasce która cie rzuciła.
 22. Dokładnie, jak usłyszą że chcesz w nich skończyć to aż im sutki staja dęba. Przećwiczone na kilku (również starszych)
 23. Tak szczerze mówiąc to ja też się ślinię do tych brązowych dziewczyn. Jest tego mało u nas po prostu.
 24. IMO ładnie to rozegrałeś ale Panna dalej próbuje Cie zmiękczyć. Skorzystałbym w łóżku parę razy. Ale nie robił sobie wielkich nadziei na związek. Już raz poszła w tango. Bądź zimny dla niej, wyruchaj parę razy a potem powiedz, że nie wiesz co czujesz i chcesz przerwy 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.