Jump to content

Ruslan

Użytkownik
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

146 Świetna

About Ruslan

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dużo opowiadać. Zrezygnowałem we wrześniu zeszłego roku. Ostatnio na szkoleniu byłem w grudniu 2019. Może napiszę coś dłuższego za kilka dni i opowiem jak było.
 2. 35kg? To nie błąd? Na 35kg 5k I.U. powinno starczyć. Nie widać na badaniu dokładnej nazwy. Czy to na pewno metabolit 25OH(D3) a nie 1.25OH(D3)? Ładny poziom tak na marginesie. Tak trzymaj.
 3. D3 to fundament wszystkiego, to nie witamina ale hormon. Kąpiele są super, robiłem w siarczanie magnezu i soli kłodawskiej. Doustnie magnez to można chlorek ale jest bardzo niesmaczny. Kilka postów wyżej ktoś napisał cytrynian. I dobrze napisał. Cynk najlepszy w formie pikolinianu.
 4. Tekst nie mojego autorstwa tylko mojego kolegi. Kofeina jest de facto toksyną produkowaną przez rośliny w celu obrony przed owadami. Szybko paraliżuje ona ich układ nerwowy. U ludzi działa ona nieco inaczej. Już jedna filiżanka kawy zwiększa stężenie adrenaliny (hormonu stresu) o 200%, jak i zwiększa poziom kortyzolu (także hormonu stresu) o 30%. Kofeina nie daje więc energii, ale.. powoduje stres w wyniku stymulowania hormonów stresu. Symuluje ona reakcję typu „walcz lub uciekaj”, zarezerwowaną dla nagłych, groźnych wydarzeń. Wtedy organizm także wyrzuca ogromne ilości horm
 5. O to to. Patrice O'Neal miał audycję z laską, która przyznała, że nie chciałaby doktora, bo to za duży pułap dla niej, Jest za leniwa, i nie chciałoby się jej trzymać wysokich standardów.
 6. Przypomniało mi to coś. Oto inny amerykański ewangelista zmiksowany przed świetnego Pogo (ma duzo innych fajnych kawałków). Aby zrozumieć o co chodzi, trzeba wiedzieć co to są tzw. glossolalia; zielonoświątkowe "mówienie językami". https://www.youtube.com/watch?v=6k0JeEKR3Do
 7. Gratuluję sukcesów. Suple masz ok, ale z tego BCAA to bym zrezygnował. Dodałbym pikolinian cynku, to najlepiej przyswajalna forma cynku. Pikolinian cynku w proszku | MagicznyOgród (magicznyogrod.pl) D3 z boczkiem to super, 10.000 jednostek dziennie to właściwa dawka.
 8. Proszę kupić książkę Neo-Mit chorób nieuleczalnych Jacka Safuty. Dołączyć do jego grupy na fejsie o tej samej nazwie i zapytać o poradę. Koleś sam wyleczył stwardnienie rozsiane.
 9. Skorzystają władcy tego świata, ci którym wszystkie państwa są winni pieniądze. Zaprowadzą nowy porządek. Już nigdy nie będzie normalnie. Będą zabijać ludzi masowo. Zostawią sobie tylko garstkę niewolników.
 10. Co do Jarka to nie wiem na pewno, ale reszta to żydostwo. Wcale się z tym nie kryją. Co to znaczy żyd?
 11. Tak, skóra działa jako bariera. Proponuję iść do sauny i wylać na kamienie pół litra wódki. Zobaczymy jak twoja bariera zadziała. Albo wlać wódę do miski i usiąść goła dupą. Nie miałem depresji tylko czułem chroniczne zmęczenie. Moczyłem tylko nogi w misce, także twoja teza o gorących kąpielach jest nieprawdziwa. Cholesterol nie jest szkodliwy, to chyba każdy wie. 2 tysiące jednostek d3 jest wystarczająca? Zrób sobie badanie d3, potem bierz te 2k d3 i zrób badanie. Zobaczysz jak ci się obniża d3 w organizmie. Fluor jest szkodliwy. Sól
 12. Tak, magnez jest antagonistyczny do wapnia. Najlepiej jak jest równowaga w organizmie. The balance between calcium and magnesium controls the release of many hormones. As an example; excess calcium forces magnesium levels to decrease, which increases insulin production and causes hypoglycemia. Alternatively, when magnesium is in excess; calcium levels fall leading to hyperglycemia. Blood sugar regulation is not just about sugar intake. https://biocorrectnutrition.com/magnesium-role-metabolism/ Za dużo wapnia powoduje obniżenie poziomu magnezu, a to zwięks
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.