Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ruslan

Użytkownik
 • Ilość treści

  48
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

50 Świetna

O Ruslan

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. http://www.worldometers.info/world-population/?fbclid=IwAR3naDvhhJZKjd3pNGpdogMx42lCmVIomA6LUNF96gdW2MwGtWCQxX7RWmE
 2. "Gra półsłówek , sra półgłówek, k..wy muszki, mórwy kuszki". Już na serio. Wiadomo, słowa wpływają na ludzi. Jak chce się, żeby zielone było czerwone, trzeba to powtarzać często i głośno we wszystkich mediach, uniwersytetach i gdzie się da. Po jakimś czasie goim będą wołali zielone na czerwone. Jak się nie chce dzieci to się nie współżyje. Tak samo z otyłością; się je mniej, to się będzie "mniej grubym". Ciekawostka. W USA w niektórych stanach aborcja nie jest morderstwem matki na jej dziecku. Ale jak pijany koleś spowoduje wypadek, w którym uczestniczy ciężarna i ona poroni, to jest winien zabójstwa. Ta da. Tak więc zielone nie zawsze jest zielone, czasem jest czerwone. @deomi "Takie mam poglądy". A skąd się ma poglądy? Ano z tego co się wie. Rozszerz swoją wiedzę i zmień poglądy.
 3. Ruslan

  Komplementy od samic

  -You have nice thighs, very manly - malezyjka w UK. Rzeczywiście uda mam rozbudowane od haratania w gałę. -Dlaczego nie masz dziewczyny? Z twoją bajerą mógłbyś mieć tutaj każdą - komplemento-szit-test od współpacowniczki, też w UK. Firma była bardzo duża, było w czym przebierać.
 4. Turbosłowianin! Sekciarz! Nic tylko czekać na: homofob! rasista! ANTYSEMITA! Brak treści. Jest tylko szastanie epitetami i przekomarzanie się jak w podstawówce: moja racja jest najlepsza. Jeżeli ktoś nie potrafi dopuścić ewentualności, że był okłamywany całe życie wraz z większością ludzkości, to dalszy offtop jest tylko stratą czasu. Gdyby Watykan obchodziła prawda, to już dawno mielibyśmy dostęp do jej całej biblioteki, gdzie prawdopodobnie są wszystkie odpowiedzi na większość pytań. Byłoby lepiej, gdybyśmy nie nazywali katolicyzmu rzymskiego chrześcijaństwem. Jest to krzywdzące i nielogiczne. Tak samo jak nazywanie narodowców faszystami.
 5. Właśnie to miałem na myśli. Użyłem zbyt dużego skrótu myślowego. Wcześnie napisał pan: Chodziło mi o ukazanie ich zakłamania i przebiegłości. Nie będąc semitami zdołali okłamać świat, że nimi są dla swoich celów; roszczenie praw do ziem dzisiejszego Izraela, nazywanie antysemitami ludzi, którzy ich krytykują i ukazują ich obłudę. Judaizm został przez nich przyjęty na podobnej zasadzie jak chrześcijaństwo przez Rzym; ze względów politycznych. Link do ciekawego atrykułu na ten temat na bardzo ciekawym blogu: http://detektywprawdy.pl/2014/10/29/od-kaina-do-chazarii/
 6. @wrotycz Zgadzam się z pańskim postem ale mam małe sprostowanie. Dzisiejsi Żydzi nie mają pochodzenia semickiego. Przynajmniej znakomita większość z nich.
 7. Ruslan

  Pan Tomek "Genetyk" Grzymski

  Najlepsze, że nie traci czasu na zbędne słowa. Wszystko co mówi jest na temat bez niepotrzebnego "ględzenia". W połowie filmiku poszedł like i sub. Dzieki.
 8. Ruslan

  Zabrać białym kobiety

  Jakbym słyszał siebie. Centralnie w punkt. Mam fajny link do dyskusji na reddit: https://ia802300.us.archive.org/8/items/rofschildv1/IAmARofschildAxeMeAQuestion.html Albo koleś jest rzeczywiście tym za kogo się podaje albo powinien pisać scenariusze.
 9. @hatejoo Tak, sacharozę. Niezbyt precyzyjnie napisałem. Owoce należy jeść a i łyżka miodu do płatków owsianych nie zawadzi. Miałem na myśli produkty typu coca-cola, płatki Nestle itp. Kalorie. Przyznaję rację ale tylko pod warunkiem, że człowiek ma już wyrobiony nawyk przygotowywania posiłków samemu, dyscyplinę w odżywianiu, spaniu, nawadnianiu (tylko woda do picia, najlepiej ze szczyptą "drogiej" soli , herbata może być). Fakt, że przychodzi mi gubienie tłuszczu łatwo, całe życie uprawiam sporty i raczej jestem ektomorfikiem. Być może endomorfik powinien sobie policzyć. Na pewno należy uważać z tłuszczami. Łatwo zjeść ich dużo, a kaloryczność mają dużą.
 10. 1. Zadbaj o wartościowy sen. Idealnie jest spać od 22:00 do 6:00 (+/-2h). Podczas 8h snu można spalić ponad 1000kcal. 2. Zadbaj o wartościowe odżywianie. Jedz dużo surowych warzyw, białe mięso i ryby, ryż basmati, kasza gryczana. Nie smaż na olejach roślinnych za wyjątkiem oleju kokosowego z pierwszego tłoczenia (nierafinowany). Smalec może być. Masło 82% też ale tylko do szybkiego smażenia na niskiej temperaturze, np. jajecznica. Wyeliminuj cukier z diety kompletnie i WSZYSTKIE produkty,które zawierają nawet śladowe jego ilości. Zrób listę tego czym się odżywiasz i wklej tutaj. Bracia pomogą ci znaleźć zdrowe zamienniki. Sęk w tym aby lubić co się je. Nie ma sensu katować się dietami, które wymagają "wmuszania" w siebie jedzenia. Gdy tylko osiągniesz cel i wrócisz do starych nawyków, dawna waga wróci. Skup się na znalezieniu zdrowych opcji żywieniowych, które będziesz lubił i się z nich cieszył. Jak się chce przebudować ciało trzeba całkowicie przebudować nawyki żywieniowe. Raz na zawsze. 3. Jak ogarniesz powyższe, zrób listę aktywności fizycznych które lubisz. Siłownia to konieczność. Jak jej nie lubisz to ją polubisz. Mężczyzna jest stworzony aby używać siły fizycznej. I nie mam na myśli kulturystyki. Po prostu idziesz tam aby podnosić ciężkie rzeczy. Przysiady, martwy ciąg i inne wielostawowe ćwiczenia. 4. Zapomnij o ważeniu się; nie patrz na kilogramy. Mierz obwód pasa i patrz w lustro. 5. Zapomnij o liczeniu kalorii. Moim skromnym zdaniem ma to sens jak chcesz zejść z 15% zatłuszczenia do 10% lub po prostu jak chcesz występować na zawodach kulturystycznych, mister fitness i takie tam. Przy konkretnej nadwadze wszystko powyższe da oczekiwane rezultaty.
 11. Ruslan

  Jak wzbudzono we mnie poczucie winy w Kościele

  Jak się trochę poczyta Biblię, to łatwo poznać, że Watykan i jego armia nie mają nic wspólnego z Bogiem.
 12. Ruslan

  Dzień dobry

  Bądź pozdrowiony.
 13. Bogaty przemysłowiec z Północy poczuł niesmak widząc pewnego rybaka z Południa, spokojnie opartego o swoją łódź i palącego fajkę.- Dlaczego nie wypłynąłeś łowić? - zapytał przemysłowiec.- Bo już złowiłem dość na dzisiaj - odpowiedział rybak.- Dlaczego nie łowisz więcej niż to konieczne? - nalegał przemysłowiec.... - A cóż bym z tym zrobił? - zapytał z kolei rybak.- Zarobiłbyś więcej pieniędzy - padło w odpowiedzi. - Mógłbyś wtedy założyć motor do twojej łodzi, wypływać na głębsze wody i łowić więcej ryb. Wtedy też zarobiłbyś dość pieniędzy, by kupić sobie nylonową sieć, dzięki czemu miałbyś jeszcze więcej ryb i więcej pieniędzy.Szybko zarobiłbyś i na drugą łódź... i, być może, całą flotę.Byłbyś wtedy bogaty tak jak ja.- I co bym wtedy robił? - zapytał znowu rybak.- Mógłbyś wtedy usiąść i cieszyć się z życia -odpowiedział przemysłowiec.- A jak myślisz, co ja właśnie w tej chwili robię? - zapytał zadowolony rybak...
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.