Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ruslan

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

About Ruslan

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie, to wszystko to doraźne środki, jak antydepresanty. Tłumią i niwelują skutki ale nie leczą przyczyny. Współczesna medycyna ma za zadanie tworzyć chorych i nie leczyć ale utrzymywać status quo. Pacjent wyleczony=klient stracony. Przemysł farmaceutyczny to prawdopodobnie największy biznes na świecie aktualnie. Dlatego nie jest godny zaufania i powinien podlegać wzmożonej analizie i nadzorowi. Tego ostatniego oczywiście brak. Pozostaje nam zdrowy rozsądek i analiza skutków. Jak zdrowe jest nasze społeczeństwo?
 2. Jeszcze raz powtórzę: nie radzić się jakichkolwiek lekarzy tzw. mainstream. Nigdy nikogo z niczego nie wyleczyli, uśmierzają tylko skutki chemią; w tym wypadku antydepresantami. Trzeba podejść do problemu holistycznie; dużo słońca, ruchu, suplementacja. Znakomita większość populacji ma deficyty najważniejszych witamin i minerałów ponieważ żywność nie zapewnia tego. Przyczynami są: tryb życia oderwany od natury i jej rytmu, wyjałowiona z minerałów gleba, zanieczyszczenie środowiska, negatywny hałas informacyjny płynący zewsząd. http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_3_2017/437Stefanowski_PsychiatrPol2017v51i3.pdf
 3. Nie stosować nic co przepisze lekarz medycyny mainstreamowej ani nie stosować ŻADNYCH specyfików z apteki. Na początek zmierzyć poziom witaminy D3 oraz dołączyć do grupy na Fejsbuku pt. Medycyna Holistyczna. Tam uzyska pani potrzebne informacje. Pozdrawiam i głowa do góry
 4. Przypomniał mi się wierszyk. Na górze róże na dole kredens nie mam dziewczyny bo gram w League of Legends Kiedyś grałem w rpg-a i nauczyłem się angielskiego ale jakbym był mądry jak dzisiaj, to poświęciłbym 80% czasu mniej. Jak ktoś kontroluje dawkę grania, to gry są dobre dla niego. Jak nie kontroluje, nie są. W Enemy Territory to bym jeszcze dzisiaj "poharatał". Świetny, zespołowy FPS, myśleć trzeba.
 5. @Dodarek Wychładza się głównie powierzchnia skóry oraz kończyny. Natomiast podwyższa się temperatura tułowia, wewnętrznych organów jako że tam jest kierowana krew. Jest to reakcja obronna mająca na celu ochronę organów niezbędnych do przeżycia. Zawsze po wyjściu z zimnego prysznica jest mi gorąco. Zauważyliście to? 5 minut to zdecydowanie za długo, zwłaszcza jeżeli ktoś dopiero zaczyna zabawę w wychładzanie ciała. Zacząłem morsować i 1-szy raz wytrzymałem pół minuty w wodzie o temperaturze dwóch stopni. Jeżeli brat lubi się pluskać polecam prysznic kontrastowy. Moczymy się w wodzie gorącej (takiej na pograniczu naszej tolerancji). Gdy czujemy, że jesteśmy dobrze rozgrzani zmieniamy na lodowatą. I tak kilka razy. Kończymy zawsze zimną. Nie potrafię stwierdzić, czy poranny zimny prysznic może powodować gorączkę ale 37.5 to niewielka gorączka, naturalna. Nie powinno się takiej temperatury zbijać narkotykami z apteki. Reasumując: krótkotrwała ekspozycja na zimno jest zdrowa. Proponuję kontrasty albo skrócić czas zimnego prysznica do 2 min, tak na początek.
 6. http://www.worldometers.info/world-population/?fbclid=IwAR3naDvhhJZKjd3pNGpdogMx42lCmVIomA6LUNF96gdW2MwGtWCQxX7RWmE
 7. "Gra półsłówek , sra półgłówek, k..wy muszki, mórwy kuszki". Już na serio. Wiadomo, słowa wpływają na ludzi. Jak chce się, żeby zielone było czerwone, trzeba to powtarzać często i głośno we wszystkich mediach, uniwersytetach i gdzie się da. Po jakimś czasie goim będą wołali zielone na czerwone. Jak się nie chce dzieci to się nie współżyje. Tak samo z otyłością; się je mniej, to się będzie "mniej grubym". Ciekawostka. W USA w niektórych stanach aborcja nie jest morderstwem matki na jej dziecku. Ale jak pijany koleś spowoduje wypadek, w którym uczestniczy ciężarna i ona poroni, to jest winien zabójstwa. Ta da. Tak więc zielone nie zawsze jest zielone, czasem jest czerwone. @deomi "Takie mam poglądy". A skąd się ma poglądy? Ano z tego co się wie. Rozszerz swoją wiedzę i zmień poglądy.
 8. -You have nice thighs, very manly - malezyjka w UK. Rzeczywiście uda mam rozbudowane od haratania w gałę. -Dlaczego nie masz dziewczyny? Z twoją bajerą mógłbyś mieć tutaj każdą - komplemento-szit-test od współpacowniczki, też w UK. Firma była bardzo duża, było w czym przebierać.
 9. Turbosłowianin! Sekciarz! Nic tylko czekać na: homofob! rasista! ANTYSEMITA! Brak treści. Jest tylko szastanie epitetami i przekomarzanie się jak w podstawówce: moja racja jest najlepsza. Jeżeli ktoś nie potrafi dopuścić ewentualności, że był okłamywany całe życie wraz z większością ludzkości, to dalszy offtop jest tylko stratą czasu. Gdyby Watykan obchodziła prawda, to już dawno mielibyśmy dostęp do jej całej biblioteki, gdzie prawdopodobnie są wszystkie odpowiedzi na większość pytań. Byłoby lepiej, gdybyśmy nie nazywali katolicyzmu rzymskiego chrześcijaństwem. Jest to krzywdzące i nielogiczne. Tak samo jak nazywanie narodowców faszystami.
 10. Właśnie to miałem na myśli. Użyłem zbyt dużego skrótu myślowego. Wcześnie napisał pan: Chodziło mi o ukazanie ich zakłamania i przebiegłości. Nie będąc semitami zdołali okłamać świat, że nimi są dla swoich celów; roszczenie praw do ziem dzisiejszego Izraela, nazywanie antysemitami ludzi, którzy ich krytykują i ukazują ich obłudę. Judaizm został przez nich przyjęty na podobnej zasadzie jak chrześcijaństwo przez Rzym; ze względów politycznych. Link do ciekawego atrykułu na ten temat na bardzo ciekawym blogu: http://detektywprawdy.pl/2014/10/29/od-kaina-do-chazarii/
 11. @wrotycz Zgadzam się z pańskim postem ale mam małe sprostowanie. Dzisiejsi Żydzi nie mają pochodzenia semickiego. Przynajmniej znakomita większość z nich.
 12. Najlepsze, że nie traci czasu na zbędne słowa. Wszystko co mówi jest na temat bez niepotrzebnego "ględzenia". W połowie filmiku poszedł like i sub. Dzieki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.