Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  3251
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

wojkr wygrał w ostatnim dniu 7 Marzec

wojkr ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3155 Świetna

O wojkr

 • Ranga
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

5565 wyświetleń profilu
 1. wojkr

  Witam

  Witam.
 2. wojkr

  Dylemat z panną.

  Autor zrobi jak uważa jego sprawa. Dla mnie takie coś w pracy to potencjalne problemy i kłopoty.
 3. wojkr

  Dylemat z panną.

  Więc wyobraź sobie sytuację ....że pracownica podwykonawcy oskarża cię o molestowanie, twierdząc że usiłowałeś wymusić na niej kontaktu seksualne powołując się na zażyłe znajomości z właścicielem firmy i możliwość spowodowania zerwania kontraktu z podwykonawcą...z jej winy. Podwykonawca zrywa umowę, domaga się wypłaty zagwarantowanego wynagrodzenia utraconego z twojego powodu, ponieważ dalszą praca w takich warunkach jest niemożliwa, a podwykonawca podejmując zlecenie poniósł pewne inwestycje. Sprawa ląduje w sądzie, ty lecisz z roboty, na karku sprawa z powództwa cywilnego o pokrycie poniesionych strat, możliwe że sprawa karna o usiłowanie gwałtu......a pani jest bohaterem w swojej firmie..... Nie możliwe ? ....robota to robota, nie ma miejsce na flirty w robocie, nie powinno się podejmować takich zażyłości dla własnego dobra....ale ok każdy ma swoje doświadczenie, swoje zdanie i to jego sprawa.
 4. Strasznie się z nią cackają, jak matka z łobuzem...
 5. wojkr

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  No i tyle powinno wystarczyć by zdelegalizować ugrupowanie czy partię...bo będąc finansowanym przez inne, obce państwo, którego interesy są sprzeczne z naszymi, jest się środkiem wywierania wpływu na wewnętrzną politykę, a to jest już ingerencja w niezawisłość i niepodległość... ( Polska nie jest niepodległa....jest zależna i wchodzi w skład Eurokołchozu)
 6. wojkr

  Musiałam tu napisać

  Witaj.
 7. wojkr

  Dylemat z panną.

  Podwykonawca czy nie ...robota to robota, a kobiety są bardzo twórcze, kiedy przestaje być im coś na rękę, lub mogą coś na tym ugrać.
 8. wojkr

  Dylemat z panną.

  Mniej trochę oleju w głowie - robota to robota, nie miejsce do flirtowania bo obrócił się to przeciw tobie... masz ciśnienie to sobie strzep...za baby z roboty, lub związane z robotą nie bierz się bo narobisz sobie biedy....wystarczy oskarżenie o molestowanie ... życzę powodzenia w tłumaczeniu się. Poczytaj podobne wątki na forum, zanim zaczniesz głupie pytania.
 9. "Kris kros...jaka cyfra taki los" Pytanie czysto abstrakcyjne, ponieważ mężczyzna ma inną mentalność, inny sposób myślenia oraz postrzegania otaczającego mnie świata, do tego dochodzi wychowanie i programowanie do spełniania oczekiwań społecznych. Więc kobieta nigdy nie zrozumie do końca mężczyzny ani mężczyzna kobiety. A w takich teoretycznych rozważaniach zawsze będzie patrzeć przez pryzmat swojej płci.
 10. Najlepiej kogoś sprzedać a potem się z niego napierdalać i nim gardzić, powinniśmy o tym pamiętać zawierając sojusze z dawnymi sprzymierzeńcami.
 11. Zaraz podniesie się jazgot....co złego w promowaniu produktów pochodzenia polskiego? Każdy kraj UE to robi i jest ok, ale tak wiem....padnie gospodarka, wzrośnie bezrobocie, ...
 12. wojkr

  Cześć

  Witaj.
 13. wojkr

  Pistolet do samoobrony

  Jak już do czegoś dochodzi...to nie ważne czy użyjemy jakiś środków ochrony czy siły fizycznej zaczyna się smród i dochodzenie czy zasadne było użycie takie czy innego środka, czy był adekwatny a prokuratura z góry podejmuje sprawę o przekroczenie granic obrony koniecznej .... Mam znajomego, który ćwiczy Judo miał kiedyś sprawę o przekroczenie granic obrony koniecznej - gdy został napadnięty przez dwóch wyrostków - jednemu wybił bark, drugiemu złamał rękę. Ale się poczuł odpowiedzialny, wezwał policję i udzielił pomocy.... Prokuratura gówno obchodziło że łebki już dwa razy miały sprawę o rozbój, a całość zdarzenia nagrała się przez kamerę pobliskiego sklepu i było widać ewidentnie że gość podchodzi do niego z nożem, a drugi zachodzi od tyłu.... ćwiczył Judo i to zostało zakwalifikowane jako użycie "broni" w sposób nie adekwatny do zagrożenia, doszło do urazu i uszczerbku na zdrowiu napadającego... Suma summarum łebki domagały się pokrycia kosztów leczenia...oraz zadość-uczynienia...no wesołe co... o usiłowanie rozboju nic im nie zrobili - umorzono, z uwagi na niską szkodliwość - a zaznaczam jeden z gości podszedł z nożem.... Jak by sprzedał im po bucie w ryj i się obrucił na pięcie oraz poszedł do domu...nikt by nic nie zrobił....
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.