Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  2620
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Wszystko napisane przez wojkr

 1. Na przestrzeni ewolucji wytworzył się pewien mechanizm doboru naturalnego. Przy doborze partnerki kierujemy się jej fizycznością ale nie tylko, ważny jest też zapach, stan uzebienia, oraz wiele innych czynników świadczących o zdrowiu i "dobrej puli genowej" robimy to podświadomie. Figura brak nadwagi albo chorobliwa "chudość" świadczy o trybie życia, zapach, stan uzebienia, stanie zdrowia czy braku chorób, szerokie biodra podkreślone wcieciem w talii - bezproblemowym zajściem w ciążę.. wszystko to ma zagwarantować bezproblemowe zajście w ciążę oraz pewny poród, czy bezproblemowe wykarmienie potomstwa. Wiele chorób powoduje np Zły stan zębów - np cofanie się dziąseł, powoduje też wydzielanie określonego zapachu. Nic w tym dziwnego, tak samo w pary dobierają się zwierzęta. A wszystko to robimy bezproblemowo. Spotkałem się też z teza że feromony osób z konfliktem "krwi" powodują odrzucanie partnera.
 2. wojkr

  Czołem !

  Witaj .
 3. Wróce z innym pytaniem...dlaczego u jednej i tej samej osoby - pewnej aktorki, celebrytki - "zarodek ludzki to zlepek komórek" , podczas gdy w czasie zadymy wokół odstrzału dzików ta sama celebrytka podała jako argument, że to okres kiedy locha - samica dzika - może być ciężarna i to niehumanitarne bo pozbawia się życia nienarodzone stworzenie ??? Lewactwo naprawdę odmóżdża.
 4. Sauna super sprawa, bardzo lubię i w miarę możliwości korzystam.
 5. 🤔 https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/261595,blad-tvp3-gdansk-podczas-pogrzebu-adamowicza-napisy-z-filmu-przyrodniczego
 6. wojkr

  Zahamowania partnerki

  No ... jeszcze jej się spodoba, a tobie pęknie dupa. Zabawki fajna sprawa, warto spróbować.
 7. wojkr

  Hej

  Witaj.
 8. wojkr

  Dobre jedzenie przed seksem czy lepiej wcale

  Coś lekkiego przed. Pościel na pewno nie satynowa bo może się nam partnerka w czasie wyślizgnąć, jak już to pościel z cory. W kwestii prezerwatyw, najlepiej bez alej jak już trzeba to Unimil.
 9. wojkr

  Zahamowania partnerki

  Spróbuj może na początku masaż relaksacyjny, może jakieś gadżety do łóżka ?
 10. wojkr

  Zahamowania partnerki

  Baba pijana....dupa sprzedana, paniom po alkoholu z reguły puszczają hamulce.
 11. Ojoooj, yhhhh i ahhh czego to każdy z ludźmi nie robi. Patrząc na nowe pokolenie naszych gwiazd - celebrytów to mało która zrobiła samodzielną karierę, w większości to robią na plecach rodziców lub ogólnie rodzinny. A ich popularność ogranicza się do tego że są synami znanego aktora, muzyka, lub poprostu są znani z tego że są znani. 😆
 12. wojkr

  Jaki samochód na początek >3,5

  Do 15 000 szukałabym jakiejś Hondy Civic, albo coś większego...też Honda ale CRV ( oczywiście starsze modele ) - benzyna lubi gaz, autko wygodne, z przyjemnym zawieszeniem.
 13. wojkr

  Witam

  Witaj.
 14. Szacunek szacunkiem a wszystko ma swoje granice, jak ich nie wyznaczysz to wejdą ci na głowę i sam będziesz sobie winien. Jako dorosły człowiek masz prawo do swojego światopoglądu i nikomu nic do tego. Jak ktoś jest religijny - jego sprawa, mi nic do tego, tak jak jemu nic do tego co myślę i uważam jeżeli się z tym nie narzucam.
 15. wojkr

  Bad trip po marihuanie

  Nie pal tego gówna bo się przy złym stanie psychicznym wprowadzisz sam na własne życzenie w poważne problemy natury psychicznej. Wzmocnisz leki, pojawi się wycofanie, wpedzisz się w depresję i manie prześladowcze.
 16. Że sobie nie życzę poruszania takich tematów, bo mnie to nie interesuje. Najgorzej to przyznawać rację i kiwać głową dla świętego spokoju.
 17. Gość się naprawdę pogrąża...nie wiem chcę wyjść z twarzą? Czy nie dociera do niego że sam sobie zrobił ładna pętlę, z ślicznym węzłem szubienicznym, na szubienicy, która sobie sam zbudował, a teraz ja zakłada na szyję i mówi że to krawat. Jednak wcale mi go nie szkoda, oby dostał to na co zasłużył, może towarzystwo potrzebuje takiego otrzeźwienia? Bo żarty dawno się skończyły, swoje zrobili i teraz czas na konsekwencje.
 18. wojkr

  Cześć !

  Witaj.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.