Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wojkr

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  3251
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Wszystko napisane przez wojkr

 1. wojkr

  Witam

  Witam.
 2. wojkr

  Dylemat z panną.

  Autor zrobi jak uważa jego sprawa. Dla mnie takie coś w pracy to potencjalne problemy i kłopoty.
 3. wojkr

  Dylemat z panną.

  Więc wyobraź sobie sytuację ....że pracownica podwykonawcy oskarża cię o molestowanie, twierdząc że usiłowałeś wymusić na niej kontaktu seksualne powołując się na zażyłe znajomości z właścicielem firmy i możliwość spowodowania zerwania kontraktu z podwykonawcą...z jej winy. Podwykonawca zrywa umowę, domaga się wypłaty zagwarantowanego wynagrodzenia utraconego z twojego powodu, ponieważ dalszą praca w takich warunkach jest niemożliwa, a podwykonawca podejmując zlecenie poniósł pewne inwestycje. Sprawa ląduje w sądzie, ty lecisz z roboty, na karku sprawa z powództwa cywilnego o pokrycie poniesionych strat, możliwe że sprawa karna o usiłowanie gwałtu......a pani jest bohaterem w swojej firmie..... Nie możliwe ? ....robota to robota, nie ma miejsce na flirty w robocie, nie powinno się podejmować takich zażyłości dla własnego dobra....ale ok każdy ma swoje doświadczenie, swoje zdanie i to jego sprawa.
 4. Strasznie się z nią cackają, jak matka z łobuzem...
 5. wojkr

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  No i tyle powinno wystarczyć by zdelegalizować ugrupowanie czy partię...bo będąc finansowanym przez inne, obce państwo, którego interesy są sprzeczne z naszymi, jest się środkiem wywierania wpływu na wewnętrzną politykę, a to jest już ingerencja w niezawisłość i niepodległość... ( Polska nie jest niepodległa....jest zależna i wchodzi w skład Eurokołchozu)
 6. wojkr

  Musiałam tu napisać

  Witaj.
 7. wojkr

  Dylemat z panną.

  Podwykonawca czy nie ...robota to robota, a kobiety są bardzo twórcze, kiedy przestaje być im coś na rękę, lub mogą coś na tym ugrać.
 8. wojkr

  Dylemat z panną.

  Mniej trochę oleju w głowie - robota to robota, nie miejsce do flirtowania bo obrócił się to przeciw tobie... masz ciśnienie to sobie strzep...za baby z roboty, lub związane z robotą nie bierz się bo narobisz sobie biedy....wystarczy oskarżenie o molestowanie ... życzę powodzenia w tłumaczeniu się. Poczytaj podobne wątki na forum, zanim zaczniesz głupie pytania.
 9. "Kris kros...jaka cyfra taki los" Pytanie czysto abstrakcyjne, ponieważ mężczyzna ma inną mentalność, inny sposób myślenia oraz postrzegania otaczającego mnie świata, do tego dochodzi wychowanie i programowanie do spełniania oczekiwań społecznych. Więc kobieta nigdy nie zrozumie do końca mężczyzny ani mężczyzna kobiety. A w takich teoretycznych rozważaniach zawsze będzie patrzeć przez pryzmat swojej płci.
 10. Najlepiej kogoś sprzedać a potem się z niego napierdalać i nim gardzić, powinniśmy o tym pamiętać zawierając sojusze z dawnymi sprzymierzeńcami.
 11. Zaraz podniesie się jazgot....co złego w promowaniu produktów pochodzenia polskiego? Każdy kraj UE to robi i jest ok, ale tak wiem....padnie gospodarka, wzrośnie bezrobocie, ...
 12. wojkr

  Cześć

  Witaj.
 13. wojkr

  Pistolet do samoobrony

  Jak już do czegoś dochodzi...to nie ważne czy użyjemy jakiś środków ochrony czy siły fizycznej zaczyna się smród i dochodzenie czy zasadne było użycie takie czy innego środka, czy był adekwatny a prokuratura z góry podejmuje sprawę o przekroczenie granic obrony koniecznej .... Mam znajomego, który ćwiczy Judo miał kiedyś sprawę o przekroczenie granic obrony koniecznej - gdy został napadnięty przez dwóch wyrostków - jednemu wybił bark, drugiemu złamał rękę. Ale się poczuł odpowiedzialny, wezwał policję i udzielił pomocy.... Prokuratura gówno obchodziło że łebki już dwa razy miały sprawę o rozbój, a całość zdarzenia nagrała się przez kamerę pobliskiego sklepu i było widać ewidentnie że gość podchodzi do niego z nożem, a drugi zachodzi od tyłu.... ćwiczył Judo i to zostało zakwalifikowane jako użycie "broni" w sposób nie adekwatny do zagrożenia, doszło do urazu i uszczerbku na zdrowiu napadającego... Suma summarum łebki domagały się pokrycia kosztów leczenia...oraz zadość-uczynienia...no wesołe co... o usiłowanie rozboju nic im nie zrobili - umorzono, z uwagi na niską szkodliwość - a zaznaczam jeden z gości podszedł z nożem.... Jak by sprzedał im po bucie w ryj i się obrucił na pięcie oraz poszedł do domu...nikt by nic nie zrobił....
 14. Lewactwo mówiąc o telerancji samo się "zaoruje" .... To do czego doszło to tragedia, bestialstwo, jednak ma to drugie dno ... dno, które jest brzydkie i niewygodne, a jest nim przyznawanie praw jednym i tą samą ręką odbieranie tych praw innym. Takich zdarzeń będzie więcej, a w nich ucierpią niewinni, bo ci naprawdę winni zawsze są poza zasięgiem sprawiedliwości.... jak i poza oceną, poza oraz nad prawami potocznie rozumianymi za ludzkie i niezbywalne...( przynajmniej w ich rozumieniu ). To jest największą tragedią, bo ci - którzy są naprawdę winni nigdy nie poniosą odpowiedzialności za czyny do których doprowadzają innych. Pewni ludzie, pewne kultury nigdy nie powinno być łączone na siłę, bo to nie prowadzi do niczego poza zwykła ludzka tragedią.
 15. wojkr

  Cześć!

  Witaj.
 16. wojkr

  Nowy wita.

  Witaj.
 17. Szczerze - to polecam jak wyżej - psycholog i praca nad sobą i własnym poczuciem wartości.
 18. Ci sami biedni ludzie nie mieli by skrupułów by ukamienować kogoś za inne poglądy lub najmniejsze odstępstwo od wiary, jeżeli tylko byli by w większości.... przykłady....ba brakło by limitu na stronę.... Afganistan, Pakistan, Iran..... Syria .... - dziewczyna której ojciec nie wyraził zgodę na małżeństwo, kobieta, która założyła białe tenisówki... homoseksualna para zrzucona z wieżowca w Syrii....można wymieniać i wymieniać.....
 19. wojkr

  Pistolet do samoobrony

  To zabawka do strzelania do puszek na działce....jak już to gaz - najmniej problemów z jego użyciem, Jan by do czego doszło - oczywiście strumień / żelowy nie "chmura" ... po samemu można się nim "porazić". O czarnoprochowcach nie piszę bo jak się użyje to się robi grubsza sprawa.
 20. https://www.sadistic.pl/t/491381
 21. Oj tam, taki tam drobny incydent, co znaczy jedno czy kilka ludzkich istnień w porównaniu z nową idę, nowego multikulturowego człowieka...to tylko statystyka.... Jak mawiał pewien towarzysz .... śmierć jednego człowieka to tragedia...miliona - statystyka. Tak wykuwa się nowa rzeczywistość, z podziałem na dobrych i złych.
 22. Trochę bez sensu, zrazi tylko nowych potencjalnych użytkowników.
 23. Nie można popadać w przesadę, jednak nie znaczy że nie można być ostrożnym i nieufnym w relacjach z kobietami. Trzeba sobie wszystko wyśrodkować bu móc stworzyć normalne relacje z kobietą, jednak to wymaga doświadczenia.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.