Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jerzy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  261
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

408 Świetna

About Jerzy

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sukces, że coś do Ciebie dociera. Nie można mówić o chwytaniu w lot, ale na tle niektórych typiar tu pisujących to i tak sporo. Szacun.
 2. Zaczęłaś wspominać wyjazd z byłym. Wielki błąd, ale można było z tego wybrnąć. Niestety zjebałaś po całości mówiąc: Dostałaś wyjaśnienie, dlaczego Twoje słowa znaczyły włąśnie to, a nie co innego. Także to nie jest tak, że cośtam, przypadkiem, raz wspomniałaś o byłym. Ale masz rację, to mogło jeszcze nie przesądzić sprawy, jest inna możliwość. Chodzi jeszcze o to, że z tej odpowiedzi płynie tęsknota za pełną karuzelą bolców, którą zaliczyłaś. Gostek się mógł wystraszyć, że jeszcze go czymś zarazisz - co by nie mówić to rozwiązły tryb życia zwiększa ryzyko chorób wenerycznych. W takim przypadku próba zaciągnięcia go na chatę upewniła go, że ma do czynienia z osobą rozwiązłą, co niekoniecznie mu się spodobało.
 3. Otóż to. Jakbym miał oceniać po wpisach w tym wątku to jeszcze bym powiedział, że raczej po stronie tych mniej sympatycznych. Postawa: "ja jestem ok, inni nie są ok". Takich ludzi nikt nie lubi i na dłuższą metę nikt nie chce przebywać w takim towarzystwie. Co do wyglądu to 100% akceptowalny wg załączonego zdjęcia. Na pewno można coś podrasować, ale wg mnie przyczyną braku zainteresowania płci przeciwnej jest niezbyt sympatyczna osobowość. @Ksanti Mógłbyś wrzucić ze da lub trzy cytaty (bo jedna jaskółka nie czyni wiosny), po których wnioskujesz, że to jest fajna dziewczyna?
 4. Ok, dziękuję, jednak chodziło mi o to, żebyś wymieniła te wartości. Rozumiem, że może tego być sporo, więc może niekoniecznie wszystkie, ale tak od najważniejszych zaczynając kilka czy kilkanaście słów to chyba jesteś w stanie napisać? Jakieś Bóg, honor, ojczyzna itp.
 5. Zadano Ci kilka konkretnych pytań - nie odpowiedziałeś. W tej sytuacji nie licz, że ktoś potraktuje Cię poważnie.
 6. Mnie osobiście wkurwia coś takiego. Jak się umawiamy na jakiś termin, to taki termin obowiązuje.
 7. Wątpię, żeby chodziło o tlenki talu. Tl2O jest czarny, a Tl2O3 szary. Być może chodziło o tlenek tytanu - ten akurat jest biały.
 8. Ogarnij trochę swoją grafomanię, to Ci czasu przybędzie.
 9. Kiedyś to brałęm i bardzo dobrze to działało. Niestety wystarczył miesiąc, aby organizm się przyzwyczaił i przestał reagować. Zwiększanie dawki nic nie zmieniło. Potem zrobiłem przerwę na parę lat i z ciekawości spróbowałem znowu - żadnego rezultatu, organizm się uodpornił.
 10. Zaobserwowałem taką korelację, że rozwódki mają lepszą figurę od mężatek. Ciekawostka taka
 11. Jest różnie. Schemat typu ślub, dziecko, po ciąży zostaje dodatkowe 5-10kg spotykany jest powszechnie. Po dwóch bąbelkach bywa to naprawdę dramatyczne. Wczoraj w drodze z pracy specjalnie zwróciłem uwagę - jak w zasięg wzroku weszła mi jakaś kobieta na oko 35+ to mocno gruba, co najmniej nadwaga, a może już otyłość. Zwróciłem jednak uwagę na co innego. Nawet młode dziewczyny, całkiem szczupłe, mają wydęte brzuchy i są jakieś takie mało jędrne, wręcz galaretowate. Przez całą drogę z pracy (parę przystanków autobusem + parę stacji metrem) widziałem tylko jedną typiarę z płaskim brzuchem (na oko niewiele powyżej 20 lat). Jak się zaczaić pod jakimś fitness klubem to można spotkać zgrabne, jędrne, rozsądnie umięśnione dziewczyny, ale spotkanie takiej na ulicy to rzadkość. Z drugiej strony bywają też kobiety, które po urodzeniu dziecka szybko wracają do formy, niekiedy lepszej niż przed ciążą. Takich przypadków znam co najmniej kilka, a jakbym się wysilił to może bym nawet kilkanaście znalazł. Na ulicach też czasami widzę kobiety z wózkiem, o których sylwetce złego słowa powiedzieć nie można (ale to mogą być opiekunki, więc ostrożnie). Nie jest to z pewnością tręd dominujący, ale daje się zaobserwować. Kult bycia fit, organic, zero waste i co tam jeszcze, jednak robi swoje (przynajmniej tak mi się wydaje).
 12. Jerzy

  Noże kuchenne

  Brat @Mosze Red przypomniał mi o ceramice - mam ceramiczny nóż z Biedronki, kupiony za niecałe 20 zeta. Nie jest tak ostry jak Tojiro, ale jest ok i prawie wcale się nie tępi, więc za te pieniądze na pewno warto spróbować.
 13. Jerzy

  Noże kuchenne

  Polecam KAI 300ST. Tanie japońce, ostre i bardzo długo trzymają ostrość. Ja nie będziesz ich krzywdził krojeniem na szkle czy blasze, to wystarczy raz na miesiąc przeciągnąć na skórzanym pasku kilkanaście razy. Wątpię, abyś potrzebował kamienia wcześniej niż po roku. Sam używam Tojiro DP3 - są ostre jak brzytwa i dobrze trzymają ostrość, jednak ich cena dla wielu może wydawać się zaporowa. Warto kupować je na Ebayu od sprzedawców z Japonii, wychodzi taniej mniej więcej o połowę. Warty uwagi jest też nóż Tojiro ITK Bread - niby do pieczywa, ale w praktyce kroi wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.