Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamGdynia

Użytkownik
 • Content Count

  171
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

155 Świetna

About AdamGdynia

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

662 profile views
 1. AdamGdynia

  Wzwód i 40+

  Ło kurwaaaaaa hamuuuuujjjjjjjjjjj bo jebnę xD Sorry trochę pijany jeszcze jestem bo przebudziłem się po weekendowym locie z młodą dupą i Tobie też polecam, odzyskasz trochę sił witalnych i poczujesz się jak 18latek znowu, u mnie przynajmniej tak to działa xD Ale i tak się wjebiesz w szambo, w Twoim obecnym stanie umysłu wszystko zracjonalizujesz xD
 2. AdamGdynia

  Wzwód i 40+

  Nie dostrzegasz tego że masz spoko życie i święty spokój a zaraz to zjebiesz.
 3. AdamGdynia

  Wzwód i 40+

  Jest stara. Dziękuję.
 4. Chłop pisze mądrze i chu* nawet jeżeli to fikcja literacka. I oczywiście na BS tendencja do pier***enia że wygrał geny i życie w lotto zamiast w najmniejszym stopniu chociaż wprowadzić to w życie.... Ja je*ie, macie rację...Wam już nic nie pomoże
 5. Zamieściłem jakiś czas temu ogłoszenie na forum że potrzebuje mądrych chłopów do pracy za dobre siano a skończyło się na marzycielach - dupotrujcach xD W sumie to nawet mnie to nie wku***o ale utwierdziło w przekonaniu co do większości person z tegoż zakątka xD P***ole kiedykolwiek komuś życie ułatwiać. Człowiek się naczyta o tych ludzkich dramatach, rozwodach, szkoda mu się zrobi, da szansę zarobić a tu banda zje***ów tylko głowę zawraca
 6. Musisz znaleźć rytuał odpowiedni dla Ciebie, taki w który uwierzysz bo co będziesz robił nie ma specjalnego znaczenia. Jak to Marek kiedyś wspominał w pewnej audycji gdzie przemawiało się do Duszy przed lustrem że warto ubrać się elegancko - wtedy dusza wie że coś się dzieje. Grunt żebyś w to wierzył, ciężko to przedstawić krok po kroku bo sam paradoks tego że np jednocześnie wiem że coś działa ale to co robię nie ma większego znaczenia jest dla wielu niezrozumiały. Poczytaj trochę o okultyźmie i ezoteryce i jak to przekłada się na rzeczywistość, pewne rzeczy trzeba samemu zrozumieć bo sucha wiedza którą ktoś poda na tacy nie wystarcza. A i dodam że nie propaguję teorii że ktoś zrobi czary mary i będzie bogaty bo przede wszystkim trzeba wiedzieć czego konkretnie się chce i mieć plan, wtedy tylko jeszcze przekonać podświadomość i voila.
 7. Przede wszystkim tego się nie nauczysz po paru nieudanych próbach zrozumiesz jak to działa. Dąż do seksu, nie zachowuj się jak kolega, kiedy próbuje Cię tak traktować - zlewaj.
 8. Ja słucham i to na ogół wystarczy. Jeżeli ma rację to biorę pod uwagę, to samo w drugą stronę.
 9. @Poganiacz90 Musisz przekonać swoją podświadomość (duszę) że to nie była ta jedyna, nic tak nie ułatwia sprawy w programowaniu podświadomości jak rytuały. Poszukaj dobrze rytuału świec na zerwanie więzi. Z góry na wszystkie hihi haha odpowiadam że na sobie przekonałem się jak takie rzeczy działają i to na wielu płaszczyznach np finansowych.
 10. Powiedział bym Ci co zrobić, ale ezoteryka jest powszechnie wyszydzana na forum
 11. Czuła ruchając się z drugim pod jego nieobecność. Idź stąd szonie zanim Cię ukamieniuja.
 12. Brawo @Adolf pomagałeś sobie jakimiś tabsami? Ja już od stycznia rzucam i mi ręce opadają.
 13. Przeanalizuj posty @ntech bo mózg się lasuje czytając je. Ja wiem że gadzi mózg, że z kobietami krótko...ale jak chłop sobie z nimi nie radzi i ma jakieś głębokie urazy to niech je przepracuje u specjalisty a nie psuje wizerunek forum. Idea chyba jest taka żeby edukować jak się obchodzić z paniami a nie rzygać tu bluzgami. A tu widzę jakiś feminazizm w męskiej wersji jak to ktoś wyżej nazwał. To ma zmierzać w takim kierunku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.