Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

luter1

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About luter1

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze, może faktycznie masz rację, nie o obrażanie mi tu chodzi ale faktycznie tak myślę. Może z racji, że bardziej wczuwam się w rolę ojca jej dziecka niż twoją. I wierz mi bracie, że dobrze nie robisz. Powiem więcej, jesteś również (a może przede wszystkim) nie w porządku w stosunku co do ojca jej dziecka i to bynajmniej nie z powodu, że dymasz tą pannę (będziesz) lecz ponieważ ustawiasz się (a nawet jeżeli nie to ona cię tak ustawi) w roli ojca jej dziecka czyli po prostu kradniesz (będziesz) czyjeś ojcostwo, rodzicielstwo. Pomyśl sobie jak ty byś się czuł wiedząc, że będziesz musiał zabulić swojej byłej przynajmniej pół miliona złotych z tytułu alimentów na jej dziecko wiedząc, że grzeje sobie dupkę w jakimś kurwidołku z obcym gościem który doi sobie browarki za twoje alimenty na dziecko podczas gdy Ty zapierdalasz w jakiejś hurtowni na magazynie po 12 godzin. To, że ona jest nie w porządku to jej sprawa ale to CZY TY BĘDZIESZ to już Twoje sumienie. Nie słuchałeś Marka ja opowiadał miljon razy do czego zdolne są tzw. "samotne mamusie"?? Kobiety lecą teraz na fejmie "samotnej matki" bo to jest cool i tak mówią w tefałenie i wzbudzają litość i ogólną sympatię w społeczeństwie ale przecież nie jest tak jak kiedyś, że kobieta straciła męża na wojnie czy w powstaniu albo wypadku i jest wdową i nie ma "co do gara włożyć" i w ogóle przymiera głodem razem z dzieckiem i brakuje jej "męskiej ręki". Teraz mamusie dostają 500+, wysokie alimenty, mieszkanie od miasta, socjal oraz ogólną aprobatę zakatoliczonego (niczym rak) społeczeństwa dziewicy po trzykroć maryji którą natchnął (vel.posunął) "duch święty" no ale w końcu była brzemienna. Pamiętaj, że sumienie w końcu cię zniszczy i jeżeli teraz widzisz okazję do zabawienia się czyimś kosztem to w końcu to do ciebie wróci i możesz sobie z tym nie poradzić. Z tego co ona powiedziała Tobie odnośnie ojca dziecka i ich relacji prawdziwe jest maksymalnie może jakieś 10 procent. I chociaż nie mogę Ci tego zabronić (a być może nawet nie powinienem) proszę Cię, nie pisz później na forum zrozpaczony za 2-3 lata gdy przejedziesz się "jak Zabłocki na mydle" i ją np. również zapylisz a ona Cię zostawi dla kolejnego "białego rycerza" - maminsynka bo niestety znam wiele takich kobiet które mają po kilkoro dzieci z różnymi facetami i wciąż płaczą w otoczeniu jak to im nie jest źle bo wciąż nie mogą znaleźć "tego jedynego" i, że alimenty za niskie bo tylko tysiączek na główkę.
 2. Tak, jasne, uciekł od nich bo go z domu wyje*ała, sądowy zakaz zbliżania do dziecka i wielka ofiara systemu, niewinna dziewica maryja wydymała już jednego frajera cwaniaczka na dziecko i alimety to z Tobą to będzie czysta formalność. Ty oczywiście ten jedyny, najmądrzejszy biały rycerz a my tu na forum się nie znamy, piszesz tylko po to, żeby się nie zastosować do naszych rad i doświadczeń, postawić na swoim a na starość nawet nie zrozumiesz jakim byłeś frajerem i ignorantem. A co tam, spierdol sobie życie, w końcu będziesz "jak inni". Przecież gówno jest smaczne! Miliardy much nie może się mylić!
 3. Dużo osiągnąłeś w życiu jak sam napisałeś bez udziału i pomocy kobiety, własnymi siłami więc dlaczego teraz chcesz to wszystko zaprzepaścić, oddać za darmo "w imię romantycznej miłości" wbitej ci do głowy tysiącami bajek Walta Disneya.... Ahh, sory zapomniałem, że przecież jesteś mądrzejszy i sam wiesz doskonale, że znalazłeś "tą jedyną" która jest przecież "inna niż wszystkie", wyjątkowa no i oczywiście "tylko twoja (na wieki)" - a przynajmniej Ty tak myślisz. To jest przecież "prawdziwa okazja" - i to właśnie dlatego tak JEJ zależy? Puknij się w czoło. Weź zimny prysznic. I odłącz się w końcu od matrixa który sam sobie wykreowałeś ... PS.Wybierz się kilka razy do pani lekkich obyczajów za 100 zł (najlepiej ze wschodu właśnie) i po spotkaniu przemyśl sobie to na chłodno a wnioski zapisz najlepiej gdzieś i zrób bilans co i jak ...
 4. NIE! Ogólnie odbyt służy do wypróżniania kału. Ile ludzkich nieszczęść miało miejsce przez stosowanie niezgodne z przeznaczeniem...
 5. Niestety w sądzie nie liczy się "prawda" tylko to co jesteś w stanie udowodnić. Nie ma też przecież sprawiedliwości (nigdy nie było i zapewne nie będzie) jest tylko prawo dążące do sprawiedliwości jak to powiedział jeden "mondry" pan z telewizji. A mówienie w mediach, że "Prawo i Sprawiedliwość zrobiło to czy tamto.." zamiast "Partia Prawo i Sprawiedliwość...." jest godnym potępienia nadużyciem skrótowo myślowym zacierającym granicę pomiędzy "pierwszą prawdą objawioną a gowno prawdą" . (Bez urazy w stronę PISsu)
 6. Przyszłość ludzkości jest jasna - "Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść." - Tak więc głód czeka naszych potomnych. Kobiety szukają silnego, żeby go później zdominować i się chełpić przed koleżankami "jaka to ja nie jestem silna supermenka." Matki często traktują swoich synów jako przedłużenie mężów, wchodząc z nimi w kłótnie i polemiki "temperując" ich jak to mówią. Ojciec już zdziadział to się teraz za syna wezmę, tak jest oczywiście gdy w małżeństwie źle się wiedzie i są kłótnie i brak szacunku (do męża oczywiści bo przecież facet nigdy nie szanuje kobiety bo jest chamem a jak już szanuje to jest pi*deczką czyli nikim) czyli w 90% polskich małżeństw. Złe życie i biada synom zostawionym arbitralnie pod opiekę matek! To już chyba lepszy ojciec który bije syna i hartuje jego charakter na ciężkie czasy.
 7. Najwyraźniej puściły mu nerwy no ale przecież trudno się dziwić w zaistniałej sytuacji. Wellman (niezmiernie polsko-brzmiące nazwisko IMO) się pewnie przewraca, ze śmiechu widząc jak Piekara się miota i jeszcze bardziej pogrąża. Te słowa nie wg. mnie nie są warte pół bańki a co najwyżej jakieś 50 tysięcy.
 8. Z moich obserwacji wynika, że ukrainki są często znacznie bardziej wyrafinowane i zdeterminowane w dążeniu do celu niż polki. Po mimo często złego zdania o pazerności polek, ukrainki w wielu są gorsze pod tym względem. Wiesz dobrze czym płacisz za co czyli domem(mieszkaniem), dochodami, pozycją społeczną i obywatelstwem w zamian dostajesz wyrównanie za swoje 10 lat bimbania czy ja wolisz budowania swojego statusu w postaci 20 letniej, szczupłej, pachnącej zapewne ciasnej szparki, potencjalnie dobry materiał na żonę z gwarancją może na jakieś 2-3 lata, że nie będzie rozwodu, niekoniecznie dobrą przyszłą matkę swoich dzieci (ukraincy średnio się odnajdują na zachodzie o wiele gorzej niż polacy np. w UK czy w Niemczech). Z drugiej jednak strony "z braku laku" może to być rozwiązanie Polsce 2018 przy aktualnym braku zainteresowania Polek, polakami i o wiele większym prawdopodobieństwem rozwodu i skończenia pod Biedronką prosząc o 2 złote na piwo VIP.
 9. Zaciekawił mnie odcinek "TIK TALK" na Youtube ukazujący jakie DEBILIZMY oferuje nam Allegro w tzw. BLOGU EKSPERCKIM" tym razem odnośnie Zegarków - Jak się ciekawie składa wszystkie te wysoce logiczne i pożałowania godne "PORADY" zamieściły "EKSPERTKI" (słownie.: Kobiety) mające najwyraźniej ŻADNE pojęcie odnośnie opisywanych tematów oraz wysoki współczynnik braku logiki czy konsekwencji w opisywanych treściach ...
 10. Witam. Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.