Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ragnar1777

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1907
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ragnar1777 last won the day on March 25 2019

Ragnar1777 had the most liked content!

Community Reputation

2389 Świetna

7 Followers

About Ragnar1777

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Kinematografia, aparaty, kamery, Siłownia, sport, filmy, książki, sztuki walki

Recent Profile Visitors

3984 profile views
 1. Jeżeli przestaniemy robić pierwszy krok to zginiecie z tej frustracji. Nie rozumiem tego typu inicjatyw. Przecież to my mężczyźni nie mamy żadnych korzyści wchodząc z wami związek, a i tak to robimy bo zmusza nas imperatyw biologiczny. Tymczasem wy czerpiecie pełną garścią w związku i jeszcze nie macie na tyle odwagi by same zainicjować kontakt, który może przerodzić się w wasz najlepszy biznes na całe życie. Robimy to dla was. W dodatku was także zmusza imperatyw biologiczny i jest on chyba silniejszy niż nasz. Wbrew pozorom te całe prokobiece propagandowe filmiki, inicjatywy uderzające w mężczyzn, tak naprawdę robią tylko wam kobietom krzywdę. My bez was przeżyjemy, ale wy bez nas niestety zginiecie w odmętach wódki i lodów.
 2. Czyli tak zwane wyzwolone feministyczne damaged goods. Z tej mąki chleba nie będzie. Im więcej partnerów tym mniejsza możliwość stworzenia więzi z każdym kolejnym partnerem. Niestety dzisiaj to chyba z 80% do niczego takiego się nie nadaje, tylko pusta MTW-owska egzystencja. Sam nie wiem czy gorzej jest na zachodzie czy u nas. My w końcu próbujemy naśladować zachód, ale dodaj do tego kompleks niższości Polaczka i bidę... Bardzo niedobrze. Nie było tej równowagi. Pani czuła się lepsza bo jest wyżej w hierarchii na rynku albo przynajmniej jej się tak wydaje. Ona brak zainteresowania kobiet odczytuje jako niską wartość. Jeżeli masz według niej niską wartość, a ona widzi, że wokół kręcą się interesujące partie... To chyba nie muszę przypominać, że hypergamy never sleeps. No ja myślę! * Bracie ja tak czytam te twoje przeboje i wydaje mi się, że byłeś w jakimś naprawdę toksycznym popierdolonym związku. Jakieś gierki, jakieś wyzwiska - gdzie tu jakaś klasa po obu stronach? Cut it off man!!
 3. Zachował się jak facet z jajami. Tak jak powinien zachować się mężczyzna przez duże M. Tu masz rację towarzyszu. Natomiast przeczytałem twoje wcześniejsze posty i stwierdzam, że nie powinieneś się babrać w gównie emocjonalnym bo to je tylko kręci. Po prostu należy złapać za kudły(czy ją boli czy nie, to nie ma znaczenia) i wyrzucić z mieszkania. Nie dyskutować nie debatować. I przede wszystkim pamiętać o opcjach. Prawdopodobnie nie pokazywałeś jej, że inne kobiety po Ciebie sięgają i panna poczuła się zbyt "bezpiecznie" przy Tobie. A to już pierwszy krok do rozpadu. Opcje zawsze muszą być by czuła mniejsze bądź większe zagrożenie. I to nie ma być pokazywane na siłę, tylko ona musi to odczuć
 4. Bracie możesz opowiedzieć coś więcej o swoim doświadczeniu? Lubię bardzo te kraje i wielka szkoda, że je tak zniszczono :\ Ameryka Łacińska jeszcze nie łapie tego zachodniego syfu, ale posiada także inne wady, jak wszystko na świecie zresztą. Nie ma państwa idealnego. Pozdrawiam.
 5. To są święte słowa. Dają się doić nie tylko kobietom, ale przede wszystkim rządowi. Mamy mentalność niewolnika, zwłaszcza pokolenie komunistyczne. Moi drodzy, we Francji jak podniesiono Francuzom, uwaga - do 64 roku życia emeryturę to... Ludzie wyszli na ulicę... Teraz strażacy protestują, bo na terenie Francji mamy no go zone. A Polaczki Januszexy? Swego czasu jak byłem jeszcze w liceum, to miałem pewną dyskusję ze starym Pełowcem. Na wszystkie moje argumenty arogancko machał ręką, lecz na jeden, moim zdaniem dość poważny, się wypowiedział Otóż wspomniałem o tym, że Peło zwiększyło wiek emerytalny wbrew woli narodu aż do 67! Wiecie jak to "skwitował" tenże osobnik koło 50-tki? "Żyjemy dłużej, możemy pracować dłużej". I taką mentalność ma większość Polaków, dlatego głosują na te zaścierwiałe partie, które doją nas niemiłosiernie. Teraz Pisowcy nam zmniejszyli wiek emerytalny, ale proszę zauważyć, że tylko do 65 roku życia. We Francji zwiększono do 64 i ludzie wyszli na ulicę. Zobaczcie jak się z nas Polaków robi Polaczków cebulaczków jako towar wytworzony w fabryce "Polskie Murzyny Europy".
 6. Jakaś dobra milfa mówisz? Po 40stce nie ma co szukać gładkiej skóry jak u dwudziestki, ale żeby chociaż laska była szczupła i symetryczna. Najlepiej fit i już jest dobrze :P Poogladaj filmy o kosztach tam. Zapewne zależy od dzielnicy, lecz jeden normalny obiad będący alternatywą dla naszych ziemniaków i kotleta to koszt ok 7 złoty xD Panie @absolutarianin także jestem ciekaw jak się wypowiesz. Choć miałeś co prawda film w którym o Włoszkach co nieco powiedziałeś. No, ale liczymy na twoje głębsze refleksję i doświadczenia, które pewnie przez ten czas zdążyłeś nabyć :P
 7. Mordo nie porównuj tych naszych karyn do nich xD Nie bez powodu miss świata to przeważnie Kolumbijki bądź Wenezuelki. Nawet przeglądając bloki Pana Bez Planu czy Vlog Casha to na ulicach przeciętna Kolumbijka często gęsto to petarda na miarę polskiej 7+. O kształtach symetrycznych nie wspominając. W Polsce większość kobiet wygląda nijako, ma płaski tyłek i januszowy nos. Na 5 kobiet jedna jest ładna i ma fajny tyłek bądź cokolwiek... Z całym szacunkiem do naszych Pań, no ale mówię jak jest. Codziennie jeżdżę do pracy, przed wirusem chodziłem do uczelni i chyba wiem co widzę. Większość pan z wyglądu 5 i poniżej. Kiedyś liczyłem to dopiero 7-ma widziana przeze mnie była ładna, ale max 7. Idealna laska u mnie na uczelni 10/10 to ja widziałem taką tylko jedną i może drugi raz w życiu. W Kolumbii kobiety na takim samym poziomie może nieco mniejszym to zobaczysz normalnie na ulicy. Może nie co 5 minut, ale spokojnie kilka razy w tygodniu.
 8. Jak jej się zachce bobo a Ty będziesz po wazektomii no a ona po 30-stce, to zostaniesz pogoniony kijem, bracie. Była już jedna taka historia, że pani chciała dzidzie bo już czas i ostatecznie zerwała relację po chyba 8 latach. Chciała ona bardzo długo te dziecko, ale gdy zobaczyła że nic z tego a jej latka lecą, to odeszła. Z tego co pisał tamten forumowicz, to Pani byłaby dobra matka i żoną dlatego dostał od nas lekki opieprz za zmarnowanie jej lat. Inna sytuacja to gdy oboje nie chcieli mieć dzieci tylko we dwoje iść przez zycie, a tu nagle 30+ i bobo, a raczej chcica na bobo. Z biologią nie wygrasz, chyba że Pani ma uraz do dzieci lub jest korposuką co jedno często łączy się z drugim.
 9. Serio bić się o damaged goods, które owijało wokół palca 3 facetów na raz? Zepsuta kobieta, która po 3 dniach chciała brać z obcym facetem ślub? A chwilę później jakiś przyjaciel(cuck) się jej zaręczył? Po czym oczywiście pańcia zaręczyny zerwała. I nagle weszła w związek z trzecim. Bracia czy kawałek cipki kompletnie wam zasłonił oczy? Przecież ona złamała chyba wszystkie punkty, które wypisał kiedyś Mosze Red w poradniku "Szanuj się samcu - o żon wyborze". Naprawdę proszę was... szanujcie się samcy.
 10. Panowie przede wszystkim co to jest ten sex za darmo? Ktoś mnie uświadomi? Bo chyba nie mówicie o seksie z paniami z poza sfery div. O Boże a tym bardziej nie mówicie chyba o polskich karynkach 😲 Ja nie zauważyłem, żeby tu coś było za darmo. Ba! W ankietach nawet obcokrajowcy, którzy tyrają Polki łatwiej i szybciej, to nawet oni uważają Polki za baby interesowne i niezbyt emocjonalne. Jak znajdę znowu to później wstawię link Co do div to nie byłem i raczej nie zamierzam. Jednak jeżeli ktoś naprawdę ma problem albo jest brzydki jak pół dupy zza krzaka no to czemu takiemu bidulkowi odradzać div? Kto też mówi, że diva będzie jak robot. A może po sexie i przed będzie można uciąć pogawędkę. Choć pewnie w większości przypadków nie xD
 11. Celuj w kobiety, które mniej zarabiają i nie mieszkają w wielkich miastach mordo.
 12. I dlatego te kobiety nie będą nigdy funkcjonować w zdrowym związku. Są za wysoko w hierarchii społecznej i mają za wysokie wymagania hipergamiczne. Skoro one są w stanie rzucać takiego faceta jak Brad Pitt? Inna sprawa, że może gość rzeczywiście jest alkoholikiem, ale wejdźcie na filmweb i zobaczcie ile aktorów i celebrytów się rozwodzi. To jest pandemia. Dokładnie. Pierdolą to co hormony mowią, ale gdy tylko wytkneisz takiej palcem to będzie pisk i kwik, żeś szowinista. To tak jak z Żydami. Powiedzmy przyłapiesz Żyda na kradzieży i go zgłosisz służbom miejskim, to Cię nazwą antysemitą 😂 Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie celebrytki pierdolą głupoty. Takie które mają już 30+ czy nawet 40+ mówią po części co czują. One wiedzą już, że są poza tym za stare na jakiekolwiek rodzenie, więc pogodziły się już dawno z tym. Nie każda ma instynkt macierzyński tu się zgodzę. Dobrze bracia wiemy, że nie każda się nadaje na matkę.. One przynajmniej oszczędzają bólu potencjalnym dzieciom.
 13. Oczywiście, że tak. W krajach multi kulti kobiety podświadomie mają zakodowane, że czarny stoi najniższej w hierarchii. W końcu najwięcej ich tam, gdzie jest bieda i kryminał. Za to przedstawiciele naszej rasy no cóż... jak nie Elon Musk to inny Donald Trump(mam na myśli jako przedsiębiorca) czy nawet większość w Hollywood nagród leci do białych mężczyzn. Żółci mają może i wysoką inteligencję i możliwości, za to w większości są mało atrakcyjni wizualnie, mają zbyt mało męskich rys twarzy oraz są zbyt mało agresywni. Dlatego w takim skupisku multi kulti lądują może nawet niżej od czarnych albo są na tym samym poziomie. Bo czarny chociaż jest dobrze zbudowany i przerucha jak trzeba. No, ale nikt nie przebije w hierarchii białego "pana i władcy". Dobrze jednak być tym białym :D
 14. Tomko nie ma co karmić raka. Dobrze, że takie treści nie są wystawiane przez większość forum. Tak jak pisałem - facet za parę lat będzie się wstydzić swoich wypocin i całe szczęście jest anonimowy to go nikt nie zidentyfikuje w przyszłości. Ja sam niektóre swoje baaardzo stare wpisy bym pousuwał, chociaż moje nie były aż tak radykalne i denne jak ten wątek o chadasz i przegrywach... Ludzie litości.
 15. Jakiś czas temu twierdziłeś, że długość penisa, oczywiście jak największa, jest najbardziej pożądana przez kobiety, Teraz jeszcze piszesz stereotypowo o czarnych wielkich knagach. Skoro mieszkasz w DE to zakładam, że znasz angielski. Widzisz link, który podesłał Ci @Tomko? Czytaj kolego, czytaj, ucz się i przestań pieprzyć farmazony na forum: In a cover story by Psychology Today,[33][34] 1,500 readers (about two-thirds women) were surveyed about male body image. Many of the women were not particularly concerned with penis size, and over 71% thought men overemphasized the importance of penis size and shape. Generally, the women polled cared more about width than men thought, and less about length than men thought, although the strength of caring for either among women showed a similar pattern.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.