Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Arushat

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

217 Świetna

About Arushat

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Niegdyś często tam bywałem. Po dostaniu 4 banów za "mowę nienawiści" mogę stwierdzić, że betonu tam więcej niż w zaporze Hoovera. Ale czasem lubię tam zajrzeć, skrobnąć jakiś komentarz coby potrenować sztukę dyskusji z 10 użytkownikami na raz.
 2. Pójście do roksy jest jak jedzenie świni-je śmiecie, ma słabe mięso nafaszerowane lekami o niezbyt dobrym smaku. Seks z gdzieś poznaną dziewczyną jest jak upolowanie i zjedzenie dzika-pyszna, zdrowa dziczyzna. Ale trzeba pamiętać, że można upolować świnię, co uciekła z hodowli, albo dzika, co się wysypiskiem żywił.
 3. Można powiedzieć, że wręcz podręcznikowa sytuacja.
 4. Problem jest taki, że jeżeli forum postawione by było w Rosji, to każdy użytkownik musiałby mieć VPN. Nawet, jeżeli mielibyśmy domenę w Nepalu, albo Kirgistanie, to by działać na terenie EU, musielibyśmy dostosować się do ACTA 2.0, inaczej po prostu forum byłoby niedostępne na terenie wspólnoty i niemożliwe by było pozyskiwanie członków "z przypadku", czyli przez trafienie tutaj przez Google. A jeżeli miałoby działać tylko przez VPN, to od razu można by było postawić w DeepWebie.
 5. Z tym dużo więcej gier bym nie przesadzał. Jest trochę exclusivów na PS4, ale na jest normalne sterowanie, są mody i nie trzeba co kilka lat nowej konsoli kupować, bo nowe gry na nową generację tylko chodzą. A jak ktoś nie ma parcia na 4K, 60fps, ultra to jedna konfiguracja na 5 lat wystarcza. Seria FC od lat ma te same wymagania, f2p chodzą na ziemniakach, a AAA pójdą na wszystkim do GTX460 w górę. Sam przeszedłem Wieśka na GT440, więc wiem o czym mówię. A dobra karta graficzna to 1000-1200zł (GTX1060 3-6GB), więc o wiele tańsza od konsoli. Jest ogólna zasada od wielu lat, że na komputerze za 3000 zł pójdzie wszystko, na lepszych bądź gorszych ustawieniach.
 6. Jak rozmówcy pisali, zależy od gry. CS-refleks i zachowywanie spokoju w kryzysowych momentach Strategie-planowanie, myślenie na przód, "masterowanie" gry Fortnite-rozeznanie przestrzenne MMORPG (Metin itp)-dążenie do celu i odkładanie gratyfikacji Co ja mam z np. WOT'a? Odkładanie gratyfikacji, rachunek kożyści, nauka Excela (dzięki mojej statystykomanii bardzo rozwinąłem znajomość tegoż programu). Ale jak wiadomo, wszystko jest dla ludzi, ale rozsądnych.
 7. Tak dobrze się składa, że w tym semestrze miałem wykłady nt. zrównoważonego rozwoju, gdzie i temat agendy został poruszony. Z jednego z wykładów: "Jasno sformułowanym celem w Agendzie 21 jest doprowadzenie do zmiany obecnego systemu niepodległych państw w jeden system globalny. Agenda 21 wiąże rządy na całym świecie z ONZ-owskim planem kontroli każdego aspektu życia ludzkiego na ziemi, precyzującego to, w jaki sposób ludzie mają żyć, co mają jeść,czego się uczyć, jakich form transportu używać i jak się komunikować - wszystko pod szlachetnym hasłem ratowania ziemi. Jeśli Agenda 21 byłaby w pełni zrealizowana, obligowała by rządy lokalne do zaangażowania się w każdy aspekt życia ludzkiego na całej ziemi." Słowem, NWO jak się patrzy.
 8. Jeżeli już bym miał jakiś znaleźć, to szukałbym w Rosji. 1. A myślisz, że ,np. w RPA od tak sobie pomyśleli "A, zabiłbym sobie białego farmera" i razem poszli na białych? Albo ludobójstwo w Rwandzie? Owszem, mogą się buntować, jak ktoś to zapoczątkuje. Bez tego będzie spokój. 2.Słowo klucz-Islam. Wystarczyło by, że "władca Europy" wprowadziłby jakiś zmiany w islamie i voila. W Wielkim Khalifacie właściwą władzę sprawowali by imamami. Kto kontrolowałby imamów, kontrolowałby Khalifat.
 9. Celem tego wszystkiego nie jest Europa sama w sobie. Jeżeli inwestuje się w kurnik to nie po to, by kurom było lepiej, ale by więcej jajek składały. Ktoś, a raczej KTOŚ (wiadomo kto) chce zrobić sobie z naszego kontynentu coś w rodzaju kolonii. Aby to zrobić, muszą ubezwłasnowolnić ludzi. Używają do tego marksizmu kulturowego, którego głównym działaniem jest niszczenie tożsamości. Ponadto, indoktrynuje profil własnego zdania na zewnętrzny, tj.jest tak, jak my mówimy, nawet jak logika temu przeczy (homoseksualizm jest normalny, islam to religia pokoju, socjalizm działa, demokracja to najlepszy system wyboru rządów, płeć to konstrukt społeczny, ucisk grup itp.). Człowiek, który jest nikim, nie sprzeciwia się i pracuje bez pytań. A po co nachodźcy? Teorie mam trzy; 1: Utworzenie rasy kremowej na terenie całej Europy o średnim IQ 90, wystarczająco, by utrzymać stan, za mało, by się zbuntować. 2.Utworzenie Wielkiego Khalifatu na terenie UE. 3. Po osiągnięciu masy krytycznej ludzkiej frustracji lewactwem biali obrócą się przeciw innym rasom, rozpocznie się rzeź, a ten, który będzie przewodził temu buntowi, zostanie "władcą Europy". Tak to mniej więcej wygląda. Wszystkie trzy warianty kończą się tak samo-Europa jako złoża surowców.
 10. Bierz Skyrima, tylko potem z Nexusa doinstaluj SKSE i SkyUI, bo z domyślnym ekwipunkiem bez podziału na kategorie w końcu człowieka szlag trafia.
 11. Muszę przyznać, że też to zauważyłem na własnej osobie. Nie lubię rozmawiać ot tak o tym, co się danego dnia robiło, co ktoś tam zrobił, albo jaka panuje teraz rozmowa. Męczy mnie to po prostu. Ale jak zostaję sam na sam z jakąś osobą, to zawsze jakimś sposobem sprowadzę temat na profil moich zainteresowań, np. ktoś tam się z kimś pokłócił o coś→wyjaśniam mechanizmy psychiczne podnoszenia swojej samooceny przez negowanie innych i rolę przynależności do społeczeństwa w procesie stabilizowania nastroju człowieka. Zazwyczaj powoduje to przegrzanie umysłu mojej "ofiary" A do poznawania kobiet jednak trzeba mówić z pewną dawką emocji. Podany przez Ciebie przedział, czyli +1 SD łączy emocjonalność z racjonalizmem/analitycyzmem, przez co osoby o takiej inteligencji uchodzą za inteligentnych,a te o wyższej za dziwaków. Zresztą, po to powstała Mensa, jako odpowiedź na izolowanie ludzi wysoko inteligentnych
 12. Kilka ciekawszych perełek: "...natomiast między kobietami i mężczyznami (różnice w IQ) nie wychodzą." Wg. wielu badań (https://en.wikipedia.org/wiki/Sex_differences_in_intelligence) różnice IQ płci wynosi od 3 do 5 IQ na korzyść mężczyzn. "(cytat zmieniony, sens zachowany) Występują różnice w IQ w USA pomiędzy murzynami i białymi, to znaczy, między biedniejszymi i bogatszymi". Tutaj jest wyraźna sugestia, że przez biedę IQ murzynów jest mniejsze. Otóż jest odwrotnie. Przez niższe IQ są biedni. Aby w danym społeczeństwie czynił się postęp, średnie IQ musi wynosić co najmniej 91. Średnie IQ dla Afryki to 70, zaś dla murzynów amerykańskich 85, więc ciut za mało. Dla porównania Europa 100IQ, Azja wschodnia 106IQ. Efekty widać gołym okiem. "(definicja inteligencji) Czy chodzi o umiejętność przetrwania i adaptacji, czy o testy (na inteligencję. Bo właśnie wyższe wyniki uzyskują ci, którzy trenują, mają dostęp do wiedzy i to właśnie mężczyźni są bardziej motywowani do nauki." Zarówno w szkołach, jak i na uniwersytetach kobiety mają lepsze wyniki w nauce podłóg ocen. Logicznym więc by było, aby uzyskiwały lepsze wyniki w testach, a jest odwrotnie. Jak widać, z tej motywacji nic nie wychodzi.Ja sam jestem dobrym przykładem. Na studiach idę na trójkach, byle przetrwać, ale jakby ktoś zapytał mnie o 3 w nocy, jak rozbicie kontaktów międzyludzkich wpływa na dochody firm farmaceutycznych, a także dlaczego w dzisiejszych czasach jest taka epidemia zaburzeń depresyjno-nerwicowych przez pryzmat ewolucji, to dałbym 2. godzinny wykład podparty twardymi dowodami logicznymi znajdywanymi na żywo. "Nie ma znaczących różnic w zdawalności testów do Mensy między kobietami, a mężczyznami." Aby być przyjętym do Mensy trzeba mieć 130IQ, ponadto nie jest to test obowiązkowo, a dodatkowo płatny i nie jest to mała suma. Idą tam ludzie, którzy są na jakimś poziomie i mają realne szanse na zostanie członkiem. Potem padła statystyka, że w Mensie jest 30% kobiet, ale wynika to z tego, że mniej kobiet przystępuje do testów. A dlaczego tak jest? Oto odpowiedź: Ogółem nic nowego konstruktywnego tego nie wynikło. Zarzucali stereotypy i odpwiadali na nie stereotypami i dogmatami. Lewicowy standard. P.S. Gdyby ktoś chciał posłuchać czegoś ciekawego o różnicach w IQ, polecam:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.