Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Genialny Żółw

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Donations

  400.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Świetna

About Genialny Żółw

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siema Analconda! Poruszyłeś bardzo ciekawy temat. Sam nie udzielam się aż tak na forum i nie wypada mi się jakoś stanowczo w tym temacie wypowiadać z szacunku i pokory. Przy komentarzach widać czasami jakieś docinki, chęć wywyższenia itp. Sam się czasem na tym łapię (w necie i świecie realnym). Może po tym wątku niektorzy zrobią sobię mały rachunek sumienia. Super temat! Pozdro!
 2. Marku, a masz już skompletowany cały sprzęt do tego plecaka? Może nie potrzebujesz tych 40l/50l. Pytanie, czy rzeczywiście chcesz brać śpiwór i jaki bo np. karimata i śpiwór zimowy zajmują b.dużo miejsca. Może wrzucisz fotkę sprzętu tego wszystkiego / nagrasz jakiś filmik. Pomyślimy wtedy dalej. Pozdrowionka.
 3. Czołem Marku! Przy doborze plecaka ucieczkowego, kieruj się też tym, aby raczej nie był on w kolorach militarnych (moro, oliwka itp). Masz wyglądać jak typowy Janusz cywil i nie rzucać się w oczy. To samo tyczy się ubioru. Plecak nie może zdradzać tego, co w nim masz. Polecam wisporta, carinthe, queshua też jest spoko. Wodoodporny i przy 50l ma się też koniecznie otwierać od dołu, abyś miał łatwy dostęp do śpiwora.
 4. Moim wyborem na niedzielę, będzie poranna kawa, bieganie, książka na hamaku, spacer po lesie. I tak zostanie już do końca. Branie udziału w jakimś żydowskim teatrzyku mnie nie interesuje.
 5. Ps. Słuchaj tej audycji na okrągło, aż będziesz znał ją na pamięć.
 6. Ta Pani znalazła pyacę w półtoya miesiąca po kuysie. Zaczynała od zeya a pracowała w gastyonomii. A tak serio, to zajrzyj w głąb siebie i odpiwiedz sobie na pytanie, czy Ciebie to kręci. Odnajdź w sobie pasję i rób to co lubisz!
 7. Na pierwszej randce powiedziałeś jej o sobie zdecydowanie za dużo. Informacje, które powinna wyciągać od Ciebie latami dostała w dwie godziny. Dla mnie tenat spalony.
 8. Bracie kopnij tą amebę w dupę i ciesz się życiem. Na odchodne kup jej puzzle, może na to złapie zajawkę.
 9. Jak miło czytać takie tematy. Serce rośnie, jak chłopaki się radują.:) ps. Rzuć mi namiar na priv.
 10. Proponuję, abyś zmienił trochę swoje nastawienie. Wyjdź z założenia, że to laska ma zatrzymać przy sobie Ciebie, a nie na odwrót. Polecam
 11. tytuschrypus Zobacz jak to gówno dzieli ludzi. Ja wywieszam białą flagę. Wymiana zdań z Tobą nauczyła mnie kolejnej rzeczy, o co może w tym wszystkim chodzić. Życzę Tobie wszystkiego dobrego Bracie!
 12. Stąd właśnie moje zażenowanie tym, że cały świat stanął na głowie. Sklasyfikowano coś, co najprawdopodobniej istniało i dodano do tego otoczkę marketingową. Co do Eboli... nie wiem. A jaka jest Twoja wersja prawdy o tej chorobie? Właśnie nie pomijaj, bo pytanie było bardzo dobre i było mega sensowne. Stawia osoby, którym się coś wydaje przed wglądem w swoje wnętrze. Przed wzięciem na siebie odpowiedzialności za to co się mówi. Do przemyślenia tego, czy to co mówią jest ich, czy zostało w pewnym sensie wykreowane w ich głowach czynnikami zewnętrznymi. Bo może tutaj propaganda już sama nakręca się oddolnie? (NIE WIEM). Jeśli ktoś przyjął wersję że ma koronę, albo to zasugerował i napisał o tym na forum, to z 100 osób czytających tego newsa, 50 przyjmie, że zna kogoś z forum z korona-wirusem. I co? ludzie puszczą w świat info z "pierwszej ręki". I tym samym sami nakręcamy coś oddolnie co mogło zostać nam zaserwowane z góry. Jakie wnioski i jakiej podstawie? Nie wiem o co chodzi. Napisz proszę co tam zinterpretowałeś, bo chcę to wyjaśnić. Biorę odpowiedzialność za to co piszę na publicznych forach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.