Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Genialny Żółw

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetna

About Genialny Żółw

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marku, z całego serca życzę Tobie zdrowia i wytrwałości. Dzień Twojego triumfu w końcu nadejdzie. Mocno w to wierzę!
 2. Ty najzwyczajniej w świecie chcesz być kobietą. Wyrzuć telewizor przez okno, znajdź jakiegoś chłopa z gospodarstwem, szanuj go, opiekuj się domem i waszymi dziećmi, bądź dobrą i uczciwą kobietą. Kurwa jakie to proste!
 3. Cześć Tomkowski! Polecam Tobie z całego serca wyjazd do innego kraju. Najlepiej takiego, gdzie dobrze się zarabia w byle jakiej pracy i jest socjal na wysokim poziomie. Zmiana otoczenia dobrze na Ciebie wpłynie (obstawiam że w swoim jesteś już spalony). Zaciśniesz zęby na 6 miesięcy i masz zajebisty socjal np. w takiej Szwecji. Może nawet coś u Ciebie stwierdzą i dostaniesz rentę. Przemyśl to.
 4. Odnośnie wody, to dodam że mamy właśnie okres, w którym drzewa zaczynają bardzo intensywnie pobierać wodę z gleby do rozwoju wiosennego. Wystarczy wywiercić w brzozie / klonie otwór o głębokości 2/3cm , umieścić w nim miedzianą rurkę, i niech spływa do jakiegoś zbiornika. I myk zostawiamy to na wieczór. Rano mamy sok z brzozy na cały dzień. Spokojnie można to robić do maja. Jak skończymy pobierać sok to oczywiście zatykamy wywiercony otwór kawałkiem drewna, czy korkiem. Nadwyżki soku można pasteryzować.
 5. Hejka, też zrobiłem dzisiaj małe zakupy i dołożyłem trochę produktów do mojej spiżarki. A znajdują się tam przede wszystkim: - konserwy WP małpa, smalec itp. - biała i czerwona fasola, soczewica, cieciorka, kasze, ryże, makarony - oleje - słonina - 50 kg orzechów włoskich w skorupkach - można dostać na OLX - sól kłodawska różowa - herbaty, ziółka - ulubione przyprawy itp - Miód - Woda (mam też czym uzdatniać wodę z pobliskich zbiorników) Pół roku powinienem na tym wszystkim ujechać. Dodatkowo, oczywiście coś do uzdatniania wody, środki do higieny, świeczki, baterie, latarki, spirytus, leki (neosine), wiatrówka na gołębie, coś większego do samoobrony i masa dobrych książek i pozytywnego nastawienia Polecam filmik Pana Adolfa:
 6. Też myślę, że wyjechała na wakacje, aby przeanalizować waszą rozmowę i ułożyć sobie w głowie waszą wizję jako para. Dobre kobiety tak mają, że potrzebują chwili na przemyślenie jak widzą poważną osobę do związku. Zazwyczaj jadą wtedy do rodziny na wieś, pleść wianki przez około tydzień. Na razie nie pisz do niej, poczekaj. Daj jej czas na ochłonięcie po tak ekscytujących rozmowach. Daj znać za 3 dni co i jak.
 7. Odnoszę wrażenie, że chciałeś uzyskać od Braci jakąś odpowiedź, która będzie Tobie pasowała. Najlepiej jakiegoś usprawiedliwienia do tej kobiety, rad jak postąpić itp. Większość forumowiczów chce tutaj szczerze pomagać innym. Chcą Twojego dobra! nikt nie chce wpuścić Cię w maliny. To jest forum Braciasamcy.pl i tutaj mówi się szczerze i otwarcie jak jest w 99% takich przypadków. Sam z moich doświadczeń mogę Tobie powiedzieć, że Bracia którzy się wcześniej wypowiadali mają rację. Olej ten temat i spraw, aby twoje życie wyglądało tak, abyś nie miał czasu na takie pierdoły. Twoje życie ma wyglądać k***a tak zajebiście żebyś nawet nie myślał o jakimś pisaniu z laskami na g*******h portalach! Jest tyle wiedzy do zdobycia, języków do nauczenia, pięknych rzeczy do zobaczenia na świecie, pasji do rozwijania. Życie jest za krótkie aby analizować to, czy laska odpisuje na jakimś tandetnym portalu. I tutaj to mówimy! Jeśli chcesz jakieś analizy czy wróżenia z fusów to zapraszam do wróżki, forum onetu czy kafeterię. Tam dostaniesz dawkę "słodyczy", której oczekujesz.
 8. Temat mnie rozwalił. Bierze takich 3 i jest rentierem. Przy 20 może nawet trafi na okładkę Forbesa. Raz na 2 miesiące wypadało by żeby każdą odwiedził na 2 godziny. Szybki numerek, obietnice, wizja wspólnego życia za X lat i do widzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.