Jump to content

Genialny Żółw

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  400.00 PLN 

Community Reputation

64 Świetna

About Genialny Żółw

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym jej zakomunikował, że nie do końca mi się to podoba i że gdybym ja coś studiował, to unikałbym robienia projektów z koleżankami. Robiłbym je z kolegami, lub samemu ( co praktykowałem na studiach). Po tym komunikacie obserwuj jej mowę ciała / reakcję. Jeśli powie coś w stylu "Nie patrzyłam wcześniej na to od tej strony misiu. Jeśli się to Tobie nie podoba, będę robiła sama projekty / zaproszę w takim razie Łukasza do nas itp." To jest spoko. Jeśli zaś jej reakcja będzie inna to wiedz, że coś się dzieje. I tutaj już ciężko doradzić, bo każdy z nas ma coś do przerobienia. Pytanie jaki masz
 2. Siema Analconda! Poruszyłeś bardzo ciekawy temat. Sam nie udzielam się aż tak na forum i nie wypada mi się jakoś stanowczo w tym temacie wypowiadać z szacunku i pokory. Przy komentarzach widać czasami jakieś docinki, chęć wywyższenia itp. Sam się czasem na tym łapię (w necie i świecie realnym). Może po tym wątku niektorzy zrobią sobię mały rachunek sumienia. Super temat! Pozdro!
 3. Marku, a masz już skompletowany cały sprzęt do tego plecaka? Może nie potrzebujesz tych 40l/50l. Pytanie, czy rzeczywiście chcesz brać śpiwór i jaki bo np. karimata i śpiwór zimowy zajmują b.dużo miejsca. Może wrzucisz fotkę sprzętu tego wszystkiego / nagrasz jakiś filmik. Pomyślimy wtedy dalej. Pozdrowionka.
 4. Czołem Marku! Przy doborze plecaka ucieczkowego, kieruj się też tym, aby raczej nie był on w kolorach militarnych (moro, oliwka itp). Masz wyglądać jak typowy Janusz cywil i nie rzucać się w oczy. To samo tyczy się ubioru. Plecak nie może zdradzać tego, co w nim masz. Polecam wisporta, carinthe, queshua też jest spoko. Wodoodporny i przy 50l ma się też koniecznie otwierać od dołu, abyś miał łatwy dostęp do śpiwora.
 5. Moim wyborem na niedzielę, będzie poranna kawa, bieganie, książka na hamaku, spacer po lesie. I tak zostanie już do końca. Branie udziału w jakimś żydowskim teatrzyku mnie nie interesuje.
 6. Ps. Słuchaj tej audycji na okrągło, aż będziesz znał ją na pamięć.
 7. Ta Pani znalazła pyacę w półtoya miesiąca po kuysie. Zaczynała od zeya a pracowała w gastyonomii. A tak serio, to zajrzyj w głąb siebie i odpiwiedz sobie na pytanie, czy Ciebie to kręci. Odnajdź w sobie pasję i rób to co lubisz!
 8. Na pierwszej randce powiedziałeś jej o sobie zdecydowanie za dużo. Informacje, które powinna wyciągać od Ciebie latami dostała w dwie godziny. Dla mnie tenat spalony.
 9. Bracie kopnij tą amebę w dupę i ciesz się życiem. Na odchodne kup jej puzzle, może na to złapie zajawkę.
 10. Jak miło czytać takie tematy. Serce rośnie, jak chłopaki się radują.:) ps. Rzuć mi namiar na priv.
 11. Proponuję, abyś zmienił trochę swoje nastawienie. Wyjdź z założenia, że to laska ma zatrzymać przy sobie Ciebie, a nie na odwrót. Polecam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.