Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ben Zilbersztajn

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Świetna

About Ben Zilbersztajn

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak dawno temu na studiach próbowałem zapuścić sobie brodę to po pierwszych siedmiu dniach drapałem się namiętnie. Trzeba przywyknąć a swędzenie samo minie.
 2. Pewien Żyd, wdowiec z dziećmi, ożenił się z Żydówką, wdową z dziećmi. Bo rabin, rabinowa i rodziny marudziły im cały czas: uj co to będzie, samotni jesteście, sami rady nie dacie, to grzech samemu żyć jak jeszcze można mieć męża albo żonę, a zobaczycie jak może być jeszcze pięknie. Jak się pobrali, to pojawiły się nowe dzieci. I tak sobie razem żyli dobrze z dziećmi z pierwszych małżeństw i wspólnymi. Któregoś dnia pan domu wraca i widzi straszną awanturę - wrzaski, krzyki, bałagan. Wchodzi do kuchni i pyta żony: Salcie, ja taki zmęczony, ja wracam do domu, ja chcę sobie odpocząć a tu gewałt i rejwach. Co to jest ja się pytam? A żona na to: to nic takiego, to tylko TWOJE dzieci i MOJE dzieci pobiły się z NASZYMI dziećmi.
 3. Aż się muszę podzielić, bo mi się skojarzyło, dosłownie jak w literaturze współczesnej: Świat się kończy, świat schodzi na psy. Idę parkiem, patrzę - luj. Taki naprawdę byk męski, morda, dupa, wszystko, w życiu byś nie powiedział, że to pedał. Zwykły męski heteryk, ale idzie w krzaki, więc ja za nim, bo przecież taki męski, to się rzadko zdarza, ani grama cioty w nim nie czuć. No. I jest klasyka, on rozpina rozporek, ja klękam. Dobrze. Ale już mnie coś tknęło, bo oto on bierze i kuca, i mi chce lachę ciągnąć. A to ja tu jestem baba, ciota przeklęta, a on luj! I wtedy on ściąga spodnie tak do kolan, a tam... czerwone, koronkowe pończochy... Myślałam, że umrę ze śmiechu, wszystko mi opadło. Teraz to już ją wszystkie znają i nazywają po prostu: „Ta w Rajtuzach”... Ot, żadnych w tym wypadku wymyślnych ksyw nie chciało im się wymyślać, tylko „Ta w Rajtuzach”, najprostsze rozwiązania bywają często genialne. Ale jak pierwszy raz tak się przeszedł ten luj, co go jeszcze nie znały, to zaraz wszystkie za nim leciały, a potem, gdy on w pończochach zaczął się przechadzać już legalnie po parku, (góra - skin, a dół baba - jak jakaś syrena), to wszystkie już były mądre i: - Ha, ha, ha, psychiczna ciota, psychiczna ciota! (Michał Witkowski, Lubiewo)
 4. Świadectwo wiary akurat działa i dobrze się ma - gdyby nie głos szeregowych katolików arcybiskup Paetz byłby pochowany ze wszystkimi honorami w poznańskiej katedrze, gdyby nie zwykli księża i ich parafianie protestujący przeciwko temu. Nawet redaktor Terlikowski, wojujący katolik, nie zdzierżył i pochwalił działania maluczkich. Co więcej w nawiązaniu do wątku - arcyhomoś wyleciał z hukiem z Watykanu na zesłanie do Łomży już w 1982 roku - więc już wtedy kadrowi wiedzieli, że ma niezdrowe zamiłowania. Ale to przemilczeli i gorącego kartofla wrzucili świadomie na Podlasie, gdzie ludzie nawet nie mogli sobie po pijaku wyobrazić, żeby chłop mógł z chłopem... Pozbyli się problemu nie rozwiązując go. Podobny mechanizm jest i tutaj. Wystarczy oficjalnie pochwalić obowiązującą doktrynę i "co było a nie jest, nie pisze się w rejestr".
 5. Ach, powiedzcież mi panowie, Niech się raz nareszcie dowiem, Co to jest to słynne USA? Tam ma ciotka dwa miliony, Tam mieć możesz cztery żony, I to wcale nie jest złe, oh good. Ach byczy ten kraj Siuksowie bye, bye, Dolary aj, aj Ou money aj, aj Daj Boże mi daj, daj, daj, daj... To jest Ameryka To słynne U.S.A. To jest kochany kraj Na ziemi raj.
 6. Zaraz zaraz, czy ja dobrze rozumuję? 1) Dominika zdradziła męża z kochankiem i owocem zdrady jest nieślubne dziecko. 2) Dominika stwierdziła, że starszy samiec jednak nie rokuje, wyspowiadała się, powiedziała wszystkim, że żałuje i wróciła do ślubnego rogacza. 3) Ślubny jej przebaczył i kościół jej wybaczył (mimo naruszenia szóstego przykazania). 4) Dominika teraz robi za wielką ekspertkę od wychowania do życia w rodzinie twierdząc, że kryzysy i zdrady są nieodłączną częścią związku małżeńskiego. 5) Dominika po tym całym skakaniu na cudzym bolcu twierdzi, że wiara pomaga ocalić małżeństwo. 🤣😂🤣 Gdzie była ta jej wiara i pobożność, gdy zabawiała się z innym chłopem, łamiąc przysięgę daną ślubnemu przed ołtarzem? Ludzie widzą hipokryzję celebrytów, którzy prują się jak stare gacie co raz to z inną osobą, a potem w telewizjach i gazetach występują jako przykładni katolicy świadczący o swojej pobożności i dojrzałości. A potem panowie biskupi wielce się dziwią, że ludzie tracą do nich szacunek i nie chcą wysyłać dzieciaków na seanse godzin prania mózgów i potem piszą listy z pogróżkami do wiernych twierdząc, że: "Owocny udział w Eucharystii wymaga zrozumienia i odpowiedniego przygotowania. Dlatego Kościół ma świadomość konieczności stałego nauczania, aby objawiana Tajemnica była zrozumiana i właściwie przyjęta. Zatem niepokojące są postawy chrześcijan, ludzi zadeklarowanych jako wierzący, którzy rezygnują z katechezy, podając argumenty w swojej ocenie przekonujące. Miejmy tego świadomość, że to bardzo poważny grzech zaniedbania i poważna krzywda". A ja się pytam, czy krzywdą nie jest dla mężczyzny kobieta, która się puściła, zrobiła mu nieślubne dziecko, ale pod wpływem nauk kościelnych wyspowiadała się i uważa, że nic już tam nie było, a tych parę stosunków seksualnych z obcym facetem tylko umocniło to tak zwane małżeństwo.
 7. Problemat Zilbersztajna Uwaga, myślałem długo nad teorią i udało mi się wyprowadzić dowód matematyczny na ważne twierdzenie: Niech będą następujące dane: PF - prawdziwy facet PKW - prawdziwa kobieta waży JW - jej wzrost zatem: Jeżeli PF>180 [cm] to PKW <=JW-110 [kg] CBDO przy czem należy zauważyć że teza PKW przyjmuje założenie prawdziwości jedynie dla warunków brzegowych RB>=80D gdzie RB definiowanem jest jako rozmiar biustu.
 8. To jest Japonia. Mają pociągi Shinkansen, na ulicach stoją automaty z używanymi damskimi majtkami, a w kałużach i stawach mieszkają demony Kappa zjadające ludzkie mięso, jednak gdy im się grzecznie ukłonisz, to cię nie zjedzą. Ich rozumem nie ogarniesz.
 9. Szanuj się bracie i odpisz jej, że dla jej zabaw czasu nie będziesz marnował.
 10. Panna ma strasznie zażenowaną minę która mówi "o kurła, co ja robię w tym teledysku"? A mój typ matrikspolo to słynny przebój niemniej słynnego Zenona
 11. Uuu, panie, a ponoć feminazistki są twarde i nie pękają przed mężczyznami. A tu wystarczył bacik kozacki, trochę gazu i zostały ustawione do pionu.
 12. Zmęczenie materiału. A co zwykle na codzień jesz? Sprawdzałeś cholesterol? Jak jest ze snem? O której wstajesz i o której się kładziesz?
 13. Oprawić to w ramki, pomalować na złoto i przypiąć jako pierwszy wyświetlany tekst w temacie "Co myślisz o nofap?"
 14. Stalowe śmigło. Kolega zawstydził inżynierów i technologów z ThyssenKrupp AG.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.