Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Sonic

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  667
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

590 Świetna

About Sonic

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1444 profile views
 1. Proszę oszczędźcie swoje klawiatury. Łykacie bajkę jak pelikany ryby. Nawalona puszczalska (bo żadna normalna nie idzie z ledwo znanym facetem na chatę) nagle dostała moralniaka po przelizaniu się w łóżku. Albo skrzywiona babka albo bajka wyssana z palca, w obydwu przypadkach szkoda klawiatury.
 2. Ultimatum wobec kobiety. Wyprowadzamy się na swoje nawet wynajmowane jeśli faktycznie rokuje na poprawę.
 3. Oj tak @dobryziomek. Ogólnie większość plebsu wyżywa się na pracownikach niższego szczebla. Korposzczur gnojony w swojej firmie odreagowuje na kasjerce w biedronce. Zaś ta kasjerka przelewa frustracje na pani z warzywniaka. I tak koło się zamyka. Tylko ja słyszałem, że na zachodzie prezes potrafi się kłaniać sprzątaczce. Czy aż takimi prymitywami jesteśmy? Ps. Dlatego dziękuję Bogu, że nie pracuje w usługach i nie muszę się użerać z prostactwem.
 4. @dobryziomek ano można zarobić ale trzeba być albo szują albo paru latach leczyć się. Dział reklamacji jednego z banków tak wykończył moją koleżankę. Kaskę miała ładną ale co z tego jak jechała na psychotropach nie mogąc znieść ciągłych ataków.
 5. Nie miewasz? Nie wierzę.
 6. Otóż to lepiej robić cokolwiek niż nic. Człowiek uczy się szacunku do pracy. Zawsze uważałem za chore, że kierownikami zostawały osoby bez minimalnego doświadczenia tego co robi szeregowy pracownik którym zarządzają.
 7. Tylko ludzie siedzą i próbują pomóc bo się martwią obcą osobą. Przyjdzie czas, że trafi ktoś naprawdę potrzebujący i zostanie zignorowany przez takie płaczki.\ Kurcze była taka przypowieść biblijna.
 8. Jak dziecko szalało przy stole zamiast słodzić mamusi trzeba było wstać i oznajmić, że nie będziesz przebywać w takich warunkach. Kobieta otrzymałaby terapie szokową a i u dziecka byś pewnie zaplusował bo pierwszy raz w życiu zobaczyłby męski wzorzec. Niestety wolałeś zamykać się w sobie unikając dłuższych spotkań. Sam twierdzisz, że dzieciak Cię polubił. Miałeś większe szanse go naprostować niż mamusia. Nigdy w życiu samotnej matki! Gdzie jedno i drugie traktuje dzieciaka jako kartę przetargową i rozbestwiają go na potęgę.
 9. I tutaj się sprawdza, że najlepszym partnerem dla samotnego rodzica jest drugi samotny rodzic ewentualnie rodzic nie wychowujący. Będąc bezdzietnym singlem przysposabianie dziecka partnerki to istna katorga. Te teksty nie masz dziecka to nie dyskutuj a bachor wejdzie na głowę.
 10. Jeśli to w gronie starych kumpli poza wzrokiem innych to ok można sobie jaja porobić. Wszelkie inne formy gnojenia i poniżania ucinać w zarodku. Bierność spowoduje eskalacje zachowań patologii w przyszłości. Nie mówię od razu o przemocy ale pomyśleć o jakichś ostrych ripostach aby cwaniakowi się odechciało kozaczyć.
 11. Dokładnie tak. Konkrety. Od groma tu osób chętnych do wsparcia słowem. Niestety sporo osób wysra swoje żale i ma w dupie co kto napisał. Proponuje podziękować takim Sarą i deomi za tracenie czasu na te manipulacje. Zaraz napiszę temat, że mnie laska na sympatii olała. Ciekawe czy tyle osób zacznie mi nadskakiwać? Inna sprawa @Nefertiti nie jest od wczoraj na forum i jak wynikało z komentarzy ma się komu wyżalić na privie. Kolejne szukanie atencji vide deomi?
 12. Sonic

  Polecane trunki

  Panowie polećcie jakieś alkohole z ekonomicznej, średniej i wysokiej półki. Co warto taniego wypić, do czego warto dołożyć a czego warto spróbować mając większy budżet. Rodzaj alkoholu dowolny. Czy to piwo, ruda czy rum. Poprosiłbym o posty gdzie typ alkoholu reprezentowany jest przez różne zakresy cenowe. Do założenia tematu zachęciło mnie podejście, że czas w kwestii napitków przełożyć jakość nad ilość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.