Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Głodny Prawdy

Użytkownik
 • Zawartość

  328
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

88 Świetna

O Głodny Prawdy

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

213 wyświetleń profilu
 1. Pani Diva i Pani daję

  Te słowa to sama prawda a jak jeszcze pisze je kobieta... piękne. Dlatego temat tak się rozkręcił bo dałem dostęp samiczką.
 2. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  Tak ale mogłem dopisać coś a propo tego albowiem zakładając że będzie nam dobrze szło może się skończyć po 2tyg. albo po 10 latach wszystko jest możliwe. Racja miałem już mały przedsmak tego i bardzo mnie to przeraziło powiem ci że mam coraz większą ochote na samotne życie nie chce by ktoś mnie ciągle robił w balona. @emehcsfotuoog O tak co dwie głowy to nie jedna hahahha
 3. Cześć

  Witam
 4. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  Właśnie dlatego też chętnie bym się tego podjął nie tylko aby nabyć doświadczenie ale sprawdzieć swoją psychikę i nerwy.
 5. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  Masz dobry pomysł jednak na dzień dzisiejszy nie podejme się go z wiadomych względów zbyt małe doświadczenie możliwe że kiedyś zrobie coś takiego ale zapewne wtedy ktoś mnie już wyprzedzi na forum bo pomysł już rzuciłeś nawet sam możesz się tego podjąć.
 6. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  @self-aware Sam używam dużo sarkazmu muszę to ograniczyć bo nieporozumienia mogą wyjść, dlatego ja wyczułem twój żart i tak "poważnie" ci odpowiedziałem wiadomo jak irracjonalne jest to pytanie bo misia trzeba urobić. Co do związku teraz lub za x lat jak widzicie tu zdania są podzielone sam Marek mówi aby za młodu poświęcić się pasji i zrobieniu hajsu, ale wiadomo jak to jest za młodu młoda brzoskwinka kusi.
 7. No oczywiście że są takie fora jak mógłbym ich nie znać toż to by śmiech na sali był, nasz Marek ma wrażliwy nos może by się nadawał do tego ja nie specjalnie ale nos się wyrabia w międzyczasie.
 8. Wielu perfumoholików dąży do tego by poznać ten jeden zapach na całe życie chociaż wiadomo że istnieją reformulacje, ja również szukam tego jedynego ale to zależy niektórzy muszą pachnieć czym innym codziennie czyli typowy perfumoholik, a inni mogą pachnieć całe życie tym jedynym. Lubie jak ktoś może się czegoś ode mnie dowiedzieć to miłe, może założe takie forum o perfumach i tam będe oświecał ludzi i zostane guru perfumoholikiem hahahah nie no żartuję.
 9. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  Rozumiem cię też mi takie myśli przechodzą nieraz przez głowe, też przepuściłem pare okazji głównię przez moją nieśmiałość i w sumie jestem dorosły więc powinno mi być wszystko jedno, bo nigdy nie chciałem być nastoletnią patologiom gówniażem co pije, ćpa, i inne. W sumie to tak wtedy byłby to jakiś rodzaj umowy, tylko pewnie żadna się na to nie zgodzi.
 10. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  A mógłbyś rozwinąć tą myśl. No w sumie i tak i nie.
 11. Sricze oblicze, najważniejsze aby ten zapach był TWÓJ ma być jak druga skóra ma być zapachem którym mogła byś pachnieć całe ŻYCIE to ty masz się w nim czuć sobą czyli najlepiej oczywiście mówie tu jak o signature scent a nie jedno razowej przygodzie. Zdałem sobie sprawę że mam dużo większe doświadczenie z perfumami niż z kobietami hahahaha perfum nosiłem ponad setke a kobiet...
 12. Hipokryzja kobiet

  Wyskakiwało mi w proponowanych ale nie obejżałem i dobrze nie ma sensu słuchać kobiet. Jeszcze te odruchy bezwarunkowe hahaha widać co lubi ta pani. Ta jedna to nie powinna wybrzydzać patrząc na jej urode...
 13. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  @Tomko Hahahah Świetny film dzięki, tak będe się zachowywał jak prawdziwy ALFA!
 14. Witajcie!

  Witaj
 15. Witam.

  Witaj
×