Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kubek

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Świetna

About Kubek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam muggę ale tą mocniejszą czerwoną - ona jest chyba 50%. Jest jeszcze permetryna - trzeba pamiętać, że zabójcza również dla kotów przy kontakcie - osobiście nie używałem właśnie z tego względu ale ludzie z kręgów włóczęgostwa leśnego mówią, że nawet lepsza od muggi.
 2. Kubek

  Rimming u Pani

  To, że komuś się nie podoba to nie znaczy, że jest złe... Tym bardziej jeśli to mówi ktoś kto nie próbował. Jak pisał brat wyżej warunkiem jest ogolony, czysty i ZADBANY tyłek. Jak laska się nakręci to nawet chętnie sama to robi. Ja też jak widzę piękny i zadbany tyłeczek to nie omieszkam zahaczyć językiem przy minetce
 3. @Obliteraror napisz tu za jakiś czas jak to spotkanie wpłynęło na częstotliwość telefonów i zachowań, o których pisałeś na początku posta. Jestem bardzo ciekaw czy to jakoś wpłynęło, czy jest ich mniej - a może więcej?
 4. Nigdy nie próbuj puścić cichacza wśród ludzi, mając słuchawki z głośną muzyką na uszach - jeśli o to chodzi
 5. Jeśli dopiero zaczynasz z zimnymi prysznicami to wg mnie 5 minut to za długo. Organizm nie zdążył się zaadaptować do tego. Podwyższona temperatura może wystąpić ale raczej bezpośrednio po niż wieczorem. Prysznice stosuje już ponad rok codziennie, regularnie morsuje oraz zgłębiam literaturę na ten temat, w razie czego mogę coś podpowiedzieć.
 6. Kownacki nie kalkuluje, wchodzi do ringu i robi swoje. Presja ktorą wywiera oraz niesamowita ilość ciosów jak na wagę ciężką potrafi skutecznie wyłączyć wszelkie atuty przeciwnika. Mieliśmy w USA jeszcze jednego Polaka z podobnym stylem chyba w wadze średniej - Pawła Wolaka. Szanuję Kownackiego zarówno jako sportowca jak i czlowieka, zupełne przeciwieństwo Szpilki.
 7. A po co Ci to? Jeśli liczysz na związek to Panna 20-letnia z dwucyfrowym przebiegiem to raczej słaby pomysł, a jeśli masz zamiar ją tylko puknąć to czy powinno Cię obchodzić czy jesteś dobry?... Baw się dobrze Ostrożnie bo jak się zafiksujesz na tym jak Pannie dobrze zrobić w łóżku, to zamiast czerpać przyjemność z seksu będziesz się zastanawiać czy tak jest dobrze, czy zmienić pozycje, czy złapać za cyca, czy wsadzić palec w dupę... I nagle całe podniecenie minie, żołnierz położy się do okopu i pozamiatane... Wierz mi, że jeśli Panna uważa cię za "prawdziwego samca" to na samą myśl o tobie zrobi jej się mokro a każde włożenie będzie dla niej ekstazą. Jeśli mimo tego, że nie jesteś obiektem jej westchnień ale zainteresowałeś ją i mimo wszystko będzie się chciała z Tobą przespać, to nie przejmuj się też na pewno będzie fajnie. Natomiast trzymaj się z daleka od puszczalskich panien z dwucyfrowym przebiegiem - one z reguły mają wymagania żeby być dobrze "przepierdolone" bo z niejednego pieca chleb jadły. Skoro pytasz jak być dobrym, to znaczy, że przede wszystkim brakuje Ci pewności siebie w łóżku a one to wyczują i Cię zjedzą i wysrają - szkoda czasu i zdrowia.
 8. Nie do końca po prostu wierzysz, że to co tu czytasz jest prawdą - górę biorą wpojone wzorce, dlatego się tak zachowujesz. Musisz uświadomić sobie jedną rzecz: Nie chcesz jej stracić więc idziesz na ustępstwa i się płaszczysz ale to właśnie przez to ją stracisz- prędzej czy później. Im dalej w tym zabrniesz, tym bardziej będzie to dla Ciebie bolesne bo powód spięcia będzie tak błahy, że ciężko będzie sobie to wyobrazić... Paradoksalnie to właśnie brak pobłażania na wszystkie krzywe akcje będzie czymś co ją przy Tobie przytrzyma, oczywiście wszystko w granicach rozsądku - jak wszędzie musi by być zachowana równowaga, jeśli jesteś "nie dobry" za złe zachowania to musisz być też "dobry" za dobre zachowania. Po za tym jeśli na początku nie wyznaczysz pewnych zasad i granic to później bardzo ciężko Ci to będzie wszystko odkręcić. Jesteś młody więc dupeczek jeszcze kilka obrócisz w życiu. Okaże się, że to ta druga jest jednak tą jedyną, później że to jednak ta trzecia jest na prawdę spoko... Najgorsze co może być to zmarnować jakiś kawałek życia, robiąc coś wbrew sobie żeby zatrzymać kobietę przy sobie - co niestety zazwyczaj ma odwrotny skutek i srogo za to zapłacisz (nie pieniędzmi). Bądź sobą i żyj w zgodzie ze sobą, bo partnerki przemijają a, ze sobą będziesz do końca życia...
 9. O to właśnie chodzi, baaaaardzo dobrze ujęte.
 10. Przestań odpuszczać. Przełam kilka barier, które Cię gdzieś tam trzymają a zobaczysz, że to nic trudnego i zaczniesz przełamywać kolejne. Miałem podobnie i nie ma we mnie już tamtej osoby. Masz zakorzenione w głowie, że jeśli komuś zwrócisz uwagę lub się postawisz to będziesz uchodził za niegrzecznego, za chama, lub nawet za chuja Po prostu przestań się przejmować tym co ludzie sobie mogą o Tobie pomyśleć a zacznij brać co swoje. W konflikcie druga osoba ma w dupie co myślisz, co czujesz - to czemu Ty masz się przejmować. Jeśli ktoś wobec mnie jest nie w porządku, to wyłączam wszystkie skrupuły i mówię jak jest bo Wiem, że dla mnie jest ważniejsze moje dobro oraz to jak się będę ze sobą czuł po takiej akcji a nie ta druga osoba. Pamiętaj, że ludzie wchodzą Ci na głowę dokładnie na tyle na ile im na to pozwalasz. Oczywiście pojawią się głosy tych, którym to będzie nie na rękę, że się zmieniłeś na gorsze, że teraz to jesteś taki a wcześniej było inaczej ale to normalne mechanizmy obronne z ich strony, które mają Cię skłonić do tego żebyś dalej był miekką fajką ale Ty tego nie słuchaj tylko rób swoje. Marek zapewne ma kilka audycji na ten temat - poszukaj.
 11. Chce Wam się odpisywać w ogóle? Przecież śmierdzi trollem z kilometra...
 12. Generalnie staram się jeść zdrowo i unikać żywności przetworzonej, natomiast wiadomo jak jest - nie zawsze się da, nie zawsze jest czas i nie zawsze się chce. Wtedy sięgam po gotowce ale bacznie studiuję etykiety i szukam produktów, w których nie ma całego tego syfu, który wymieniłeś. W pierwszej kolejności kieruję się jakością, potem kosztem, na końcu ilością/wielkością danego dania.
 13. Tak, ciche dni i obojętność to jest to co je doprowadza do szału. No i jak już doszliśmy do momentu, w którym wyciągamy konsekwencje - wszystko jest albo białe albo czarne - nie ma pośrednich form. Ja dodatkowo przypierdalam się o wszystko aż kobieta zacznie się zachowywać jak należy. Kiedy jest już ok, wszystko u mnie wraca do normy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.