Jump to content

Kubek

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

72 Świetna

About Kubek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś zapodał taką tezę, że jeśli kiedyś to się skończy i w końcu posypią się pozwy za różne choroby dróg oddechowych spowodowane ciągłym noszeniem maseczki to okaże się, że żadne prawo Cię do tego nie zmuszało. Tak samo jak żadne prawo nie zmusza Cię do zaprzestania działalności gospodarczej i wielu innych. Taki matrix, niby coś trzeba ale nie trzeba, wszystko w białych rękawiczkach. Nikt Cie do niczego nie zmusza, jedynie stwarza okoliczności przez które sam zakuwasz się w te dyby. Taki matrix, więzienie bez krat
 2. Tu jest jeszcze tekst Kancelarii Prawniczej z 24.03, więc chyba nadal aktualne. https://legaartis.pl/blog/2021/03/24/nakaz-zaslaniania-ust-i-nos-nadal-niezgodny-z-prawem-poniewaz-ani-z-ustawy-ani-z-rozporzadzenia-nie-wynika-kogo-dotyczy/
 3. Tutaj jest to dość prosto i przejrzyście opisane, przeglądając różne artykuły na ten temat kilkukrotnie natknąłem się na taką interpretację. https://www.wykop.pl/link/6026047/kara-za-brak-maseczki-ciagle-niezgodna-z-prawem/ Może mamy na grupie prawnika, który jest w stanie to potwierdzić albo zanegować?
 4. No patrzcie go... Zrobił sobie krótką przerwę od forum i wszystko spierdolił... No szkoda, nie hejtuję - nie zapomniał wół jak cielęciem był - natomiast przy tej dawce wiedzy sytuacja niedopuszczalna. Teraz na pewno jest fajnie, jesteś królem życia - ale gwarantuję Ci, że wszystko wróci do punktu wyjścia a Twoje wkurwienie będzie się namnażać, że nie zrobiłeś porządku jak Twoje było na górze... R.I.P.
 5. Po za tym to bardzo nieelegancko tak rozbudzić ciekawość i nagle uciąć wątek. Codziennie sprawdzaliśmy co u Ciebie, czytaliśmy i przeżywaliśmy razem z Tobą a może i bardziej a Ty tak po prostu nas zostawiłeś, bez słowa... TY DRANIU!!!
 6. Jestem przed 40-stką, zakwasy łapią mnie 2 dni po wysiłku i napierdalają przez kolejne 2 albo 3... Obawiam się, że to starość
 7. Czy autorka dopuszcza aby partner miał inne Panie do rozładowania swoich napięć seksualnych na legalu czy musi być wierny i też stronić od seksu?
 8. Albo znajdujesz trenera i przyjeżdża do Ciebie i trenujecie (lub też bierzesz znajomych i dzielicie się kosztami) tak jak napisałeś. Myślę, że bez problemu się dogadasz. Ewentualnie rozważ inne sztuki walki - np. boks, muay thai i kickboxing - takie typowo sportowe działają normalnie przynajmniej w większości. Sam trenuję w Warszawie bez większych problemów. Ze sportowym pozdrowieniem.
 9. Dokładnie to miałem napisać - wykresy pokazują śmiertelność ze "wszystkich przyczyn", czyli nowotwory, wypadki itp. Ale wzrost śmiertelności w okresie koronawirusa to również - osoby przewlekle chore na inne choroby lub wymagające hospitalizacji lub ciężkich operacji, których się nie przyjmuje do szpitala bo teraz jest walka z koronawirusem lub pacjenci sami nie chcą się zgłaszać w obawie przed zarażeniem i umierają. Druga sprawa to wzrost ilości samobójstw związanych z tym, że w związku z lockdownem ludzie tracą miejsca pracy, zamykają biznesy, w wyniku wszechogarniającego strachu i paniki
 10. Mogły to robić zupełnie nieświadomie, wystarczy zasiać ziarno i dalej leci swoim życiem. Ostatnio był poruszany by tego typu temat na innym forum gdzie wypuszczony był news o chmurze radioaktywnej zmierzającą do Polski w związku z pożarami w czarnobylu. Pewien podmiot dostał kilkadziesiąt wiadomości z tym związanych każda się nieco od siebie różniła szczegółami ale "rdzeń" był wszędzie ten sam. Po weryfikacji okazało się, że to fake ale doskonale pokazało skalę zjawiska. Nikt nie wiedział skąd pochodzi news ale każdy go przekazał gdzieś dalej.
 11. Przestań się mazać i idź dalej do przodu. Jak nie ta to inna, czemu zależy Ci właśnie na tej relacji - co ona ma takiego czego nie ma żadna inna kobieta na świecie? Zluzuj gacie, tego kwiatu jest pół światu.
 12. Po tym jak raz wziąłem te "kompozytowe" brałbym tylko żeliwne. Po pierwsze, żeliwne są mniejsze, więc przede wszystkim wygodniej się ćwiczy, po drugie trwalsze - kilka razy talerz kompozytowy mi upadł i coś się w nim zaczęło przesypywać a po tym jak uszkodziła się powłoka - wysypywać, w związku z czym ani nie trzyma wagi ani nie jest poprawnie wyważony...
 13. Kubek

  Morsowanie

  Morsuję regularnie w zimie. Staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu. W mieście również jest to możliwie np. w Warszawie są co najmniej 3 miejscówki, o których nawet nie miałem pojęcia dopóki nie zacząłem się tym interesować. Jak to na mnie wpływa? Przede wszystkim wzmocniła się odporność - nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałem, poprawiła się termoregulacja organizmu - praktycznie całą zimę przelatałem w bluzie, a i latem nieco lepiej znoszę upały. No i najfajniejsza rzecz to mega wyrzut hormonów szczęścia podczas morsowania.
 14. Pamiętaj, że człowiek uczy się jedynie na porażkach - wyciągnij odpowiednie wnioski i nie popełnij ponownie tych samych błędów. Hakuna Matata!
 15. Autorze tematu. Przeczytałem przed chwilą pobieżnie temat i widzę jak z postu na post się łamiesz bracie. Tak na szybko jak to widzę po przeczytaniu: w pierwszym poście byłeś zdecydowany, że kończysz ten związek, bo pałka się przegięła, bo to nie pierwszy raz, bo obsmarowała Cię przed wszystkimi znajomymi itp., itd. Sam doświadczyłeś jaka jest fałszywa i nielojalna po czym porozmawialiście, wyjaśniliście sobie wszystko i tu nabrałeś wątpliwości. Ona teraz Cię urabia dupą i piszesz, że podejmiecie wspólną decyzję co dalej... Ja ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nigdy nie nal
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.