Jump to content

Kubek

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

55 Świetna

About Kubek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Albo znajdujesz trenera i przyjeżdża do Ciebie i trenujecie (lub też bierzesz znajomych i dzielicie się kosztami) tak jak napisałeś. Myślę, że bez problemu się dogadasz. Ewentualnie rozważ inne sztuki walki - np. boks, muay thai i kickboxing - takie typowo sportowe działają normalnie przynajmniej w większości. Sam trenuję w Warszawie bez większych problemów. Ze sportowym pozdrowieniem.
 2. Dokładnie to miałem napisać - wykresy pokazują śmiertelność ze "wszystkich przyczyn", czyli nowotwory, wypadki itp. Ale wzrost śmiertelności w okresie koronawirusa to również - osoby przewlekle chore na inne choroby lub wymagające hospitalizacji lub ciężkich operacji, których się nie przyjmuje do szpitala bo teraz jest walka z koronawirusem lub pacjenci sami nie chcą się zgłaszać w obawie przed zarażeniem i umierają. Druga sprawa to wzrost ilości samobójstw związanych z tym, że w związku z lockdownem ludzie tracą miejsca pracy, zamykają biznesy, w wyniku wszechogarniającego strachu i paniki
 3. Mogły to robić zupełnie nieświadomie, wystarczy zasiać ziarno i dalej leci swoim życiem. Ostatnio był poruszany by tego typu temat na innym forum gdzie wypuszczony był news o chmurze radioaktywnej zmierzającą do Polski w związku z pożarami w czarnobylu. Pewien podmiot dostał kilkadziesiąt wiadomości z tym związanych każda się nieco od siebie różniła szczegółami ale "rdzeń" był wszędzie ten sam. Po weryfikacji okazało się, że to fake ale doskonale pokazało skalę zjawiska. Nikt nie wiedział skąd pochodzi news ale każdy go przekazał gdzieś dalej.
 4. Przestań się mazać i idź dalej do przodu. Jak nie ta to inna, czemu zależy Ci właśnie na tej relacji - co ona ma takiego czego nie ma żadna inna kobieta na świecie? Zluzuj gacie, tego kwiatu jest pół światu.
 5. Po tym jak raz wziąłem te "kompozytowe" brałbym tylko żeliwne. Po pierwsze, żeliwne są mniejsze, więc przede wszystkim wygodniej się ćwiczy, po drugie trwalsze - kilka razy talerz kompozytowy mi upadł i coś się w nim zaczęło przesypywać a po tym jak uszkodziła się powłoka - wysypywać, w związku z czym ani nie trzyma wagi ani nie jest poprawnie wyważony...
 6. Kubek

  Morsowanie

  Morsuję regularnie w zimie. Staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu. W mieście również jest to możliwie np. w Warszawie są co najmniej 3 miejscówki, o których nawet nie miałem pojęcia dopóki nie zacząłem się tym interesować. Jak to na mnie wpływa? Przede wszystkim wzmocniła się odporność - nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałem, poprawiła się termoregulacja organizmu - praktycznie całą zimę przelatałem w bluzie, a i latem nieco lepiej znoszę upały. No i najfajniejsza rzecz to mega wyrzut hormonów szczęścia podczas morsowania.
 7. Pamiętaj, że człowiek uczy się jedynie na porażkach - wyciągnij odpowiednie wnioski i nie popełnij ponownie tych samych błędów. Hakuna Matata!
 8. Autorze tematu. Przeczytałem przed chwilą pobieżnie temat i widzę jak z postu na post się łamiesz bracie. Tak na szybko jak to widzę po przeczytaniu: w pierwszym poście byłeś zdecydowany, że kończysz ten związek, bo pałka się przegięła, bo to nie pierwszy raz, bo obsmarowała Cię przed wszystkimi znajomymi itp., itd. Sam doświadczyłeś jaka jest fałszywa i nielojalna po czym porozmawialiście, wyjaśniliście sobie wszystko i tu nabrałeś wątpliwości. Ona teraz Cię urabia dupą i piszesz, że podejmiecie wspólną decyzję co dalej... Ja ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nigdy nie nal
 9. Polecam muggę ale tą mocniejszą czerwoną - ona jest chyba 50%. Jest jeszcze permetryna - trzeba pamiętać, że zabójcza również dla kotów przy kontakcie - osobiście nie używałem właśnie z tego względu ale ludzie z kręgów włóczęgostwa leśnego mówią, że nawet lepsza od muggi.
 10. Kubek

  Rimming u Pani

  To, że komuś się nie podoba to nie znaczy, że jest złe... Tym bardziej jeśli to mówi ktoś kto nie próbował. Jak pisał brat wyżej warunkiem jest ogolony, czysty i ZADBANY tyłek. Jak laska się nakręci to nawet chętnie sama to robi. Ja też jak widzę piękny i zadbany tyłeczek to nie omieszkam zahaczyć językiem przy minetce
 11. @Obliteraror napisz tu za jakiś czas jak to spotkanie wpłynęło na częstotliwość telefonów i zachowań, o których pisałeś na początku posta. Jestem bardzo ciekaw czy to jakoś wpłynęło, czy jest ich mniej - a może więcej?
 12. Nigdy nie próbuj puścić cichacza wśród ludzi, mając słuchawki z głośną muzyką na uszach - jeśli o to chodzi
 13. Jeśli dopiero zaczynasz z zimnymi prysznicami to wg mnie 5 minut to za długo. Organizm nie zdążył się zaadaptować do tego. Podwyższona temperatura może wystąpić ale raczej bezpośrednio po niż wieczorem. Prysznice stosuje już ponad rok codziennie, regularnie morsuje oraz zgłębiam literaturę na ten temat, w razie czego mogę coś podpowiedzieć.
 14. Kownacki nie kalkuluje, wchodzi do ringu i robi swoje. Presja ktorą wywiera oraz niesamowita ilość ciosów jak na wagę ciężką potrafi skutecznie wyłączyć wszelkie atuty przeciwnika. Mieliśmy w USA jeszcze jednego Polaka z podobnym stylem chyba w wadze średniej - Pawła Wolaka. Szanuję Kownackiego zarówno jako sportowca jak i czlowieka, zupełne przeciwieństwo Szpilki.
 15. A po co Ci to? Jeśli liczysz na związek to Panna 20-letnia z dwucyfrowym przebiegiem to raczej słaby pomysł, a jeśli masz zamiar ją tylko puknąć to czy powinno Cię obchodzić czy jesteś dobry?... Baw się dobrze Ostrożnie bo jak się zafiksujesz na tym jak Pannie dobrze zrobić w łóżku, to zamiast czerpać przyjemność z seksu będziesz się zastanawiać czy tak jest dobrze, czy zmienić pozycje, czy złapać za cyca, czy wsadzić palec w dupę... I nagle całe podniecenie minie, żołnierz położy się do okopu i pozamiatane... Wierz mi, że jeśli Panna uważa cię za "prawdziwego samca" to na samą myśl o t
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.