Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leoncio

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Leoncio

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Mówisz, że chcesz kochać, że masz serce wielkie jak dzwon i pytasz zarazem co masz zrobić. Odpowiem banalnie, aczkolwiek słuchając audycji Marka powinieneś sam do tego dojść, iż tę miłość powinieneś wylać na siebie samego. Na początek przeczytaj książki Marka, żeby zrozumieć jak działa podświadomość. Niestety z tego co piszesz, to największy ból zadają Ci najbliżsi (rodzice) i wnioskuję, że te próby samobójcze są po to, żeby zwrócić na siebie uwagę i poczuć ciepło, którego nie czułeś od najmłodszych lat. W tym momencie rządzą Tobą złe emocje i nie będzie Ci łatwo tego zmienić. Aczkolwiek nie karz swojej duszy za krzywdy, które wyrządzili Ci inni ludzie.
 2. Panowie, oczywistą oczywistością jest, iż internet potęguje atencje u kobiet. Niemniej, nie jest to wina samych kobiet. Teraz, przy pomocy "kabla", nawet najbardziej wstydliwy jegomość jest w stanie nawiązać kontakt z interesującą go niewiastą. Nie można za to winić kobiet, jak i mężczyzn. Po prostu czasy, w których przyszło nam żyć, dały nam narzędzia, które znacząco pomogły w komunikowaniu się. Niestety poszło to troszkę za daleko i kobiety zostały "obrzygane" męską uwagą, co widać na wszelakich portalach społecznościowych. Na jedną kobietę przypada stado samców. Osobiście mam ogromną nadzieję, że mężczyźni opamiętają się i zobaczą, że sens życia nie kończy się na tym co warte jest 150zł za godzinę.
 3. Witam Od dłuższego już czasu przeglądam forum i uważam, że robicie naprawdę kawał dobrej roboty. Z pewnością wielu mężczyznom pomogliście i wierzę, że jeszcze niejeden tu zawita, szukając pomocy. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.