Jump to content

EricCantona

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

131 Świetna

About EricCantona

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 07/07/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,115 profile views
 1. Panowie bracia pytam ogólnie i szczegółowo zarazem. Czy opłaca się obecnie kupić dolary ?
 2. @Morskiczlowiek mam tak samo. Ale podejście niemieckie ordnung muss sein jest bardzo dobre,sprawia że jesteś rzetelny, okuratny sprawiedliwy. Mało jest obecnie ludzi którzy potrafią być zadaniowi, punktualni i tak dalej. Raczej społeczeństwo a w szczególnkści młodzież to niechlujne , nie słowne , nie rzetelne lenie (pracuje z ludźmi 20 kilka lat w zespole).
 3. Powiem wam jak będzie, róbcie screeny. Od momentu jak pierwsza złotówka (nie ważne czy 18,5 czy milion) wpłynie na jego konto , ręce położy na tym to Karynisko. Ona będzie decydować gdzie kupić dom, jaki samochód itp. skończy się to po dwóch, góra trzech latach tłumaczeniem że "on jednak ma zarysowana za bardzo psychikę po tym więzieniu, wysoki sądzie ja się starałam ale dla dobra dzieci nie mogę z nim mieszkać i wnoszę o rozwód". A następnie wyrucha go w dupala bardziej niż te gity w celi. Tomcio zostanie w ostatnim dresie , spakowany z mieszkania w torbę sportową, z orzeczeniem że
 4. Ten dwumetrowy gość o którym mówisz to mój znajomy, opowiadał po walce ze tutaj właśnie wychodzi klimat bitki na gołe pięści. Mianowicie po pierwszym ciosie nic już nie widział , kość policzkowa pękła na kilkanaście fragmentów, drugi i trzeci cios już nawet nie bolał. Nie czuł ich po prostu. Wiedział tylko że mu głowa odskakuje. Skończyło się płytką w twarzy czy tam dwoma , i śmiechem że zamiast do lekarza będzie chodził do mechanika.
 5. EricCantona

  Cycki czy dupa

  Wiadomo że najbardziej rzetelny sprawiedliwy i okuratny jest pełny zestaw. Ale tyłek jest jednak w tym zestawie ważniejszy, tak jak sama karoseria nie pojedzie bez silnika ?
 6. No cóż skoro kolega wie lepiej , to nie będę uświadamiał na siłę. I nie ,zawija w sreberka tylko pompuje w słoiki jak co ?
 7. W polskiej fabryce Ferrero Nutella produkowana jest do kilkunastu krajów na całym świecie. Podobnie jak Niemcy w swojej fabryce w Stadallendorfie produkują na kilkanascie krajów, i to jest ten sam produkt. Jedyną nieznaczną różnica może być to że dajmy na to mąka od dostawcy z PL może mieć minimalnie inne walory smakowe niż ta z DE (choć to nie jest najlepszy przykład bo w przypadku Nutelli największe znaczenie ma dostawca orzechów). Proporcje pozostają identyczne. Choć np Heineken rozlewany w Warce w tzw blind teście wypada znacznie lepiej niż ten rozlewany w Holandii - z racji tego że w Warc
 8. Pracuje w fabryce tej włoskiej firmy. Nutella ma 1:1 skład identyczny na całym świecie. Jest tu całkowita unifikacja produkcji i proporcje nie mogą w żadnym wypadku zostać zmienione. Kontrola sensoryczna i jakościowa ma kilka kroków, od momentu "ukręcenia" kremu do jego losowego sprawdzenia po maturacji i dosłownie przed załadowaniem na tiry ?. Tam nie ma prawa żeby była jakakolwiek różnica.
 9. Aż przeczytałem cały wątek od początku. Kolego lepiej uczyć się na cudzych błędach, ale skoro musiałeś sprawdzić sam czy ogień parzy to sprawdziłeś...
 10. Ważne że jest Legancko i Jaruś jest zadowolony.
 11. 20-30 tysięcy to jest taka trochę głupia kwota na zakup auta. To jest za dużo ,aby kupić jakiegoś gruza a za mało żeby kupić naprawdę coś sensownego. Takie ni w 5 ni w 10. Kupisz kolego za to auto ale licz się z tym że będą mankamenty i przy nowych lub nawet kilkuketnich autach wrażenia nie zrobisz.
 12. Najbardziej ciekawi mnie podejście taktyczne zawodników. Tarzania się nie będzie, trzymania na dystans kopnięciami też nie, gardy nie opłaca się trzymać bo przecież rękawic nie ma i nie ma na co parować ciosów. Jedyne co zostaje to klincz, ale żeby go zastosować to też trzeba podejść do rywala, co samo w sobie jest ryzykowne, nie mówiąc że po klinczu można złapać szybki sierp na brodę. No cóż ja chyba się skuszę i zapłacę te parę groszy za PPV bo czegoś takiego jeszcze nie oglądałem.
 13. Napewno masz rację , ale słyszałem tez opinie że de facto te walki są ... "bezpieczniejsze" dla mózgu w dłuższej perspektywie. Bo podczas standardowej 10 - 12 rundowej walki przyjmujesz 100 lub więcej różnych ciosów, niby jest rękawica ale to się kumuluje z czasem, ta ilość. A tutaj reguły 2-3 ciosy lub nawet jeden celny i koniec
 14. Co sądzicie koledzy o nowej formule walk, która właśnie weszła na rynek? Zasady są nastepujące: walki na zasadach boksu, bez parteruz, bez kopnięć itp. na małym ringu (4x4) i wymiar czasowy 4 rund x 2 minuty. brak punktowania przez sedziow. Jeśli po 4 rundach nie będzie zwycięzcy to kolejne rundy aż jeden padnie. Ciekawostka, czy może zbyt wielki hardcore?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.