Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Martino

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  737
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Martino last won the day on March 7 2015

Martino had the most liked content!

Community Reputation

296 Świetna

About Martino

 • Rank
  Starszy Sierżant
 • Birthday 01/27/1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poland

Recent Profile Visitors

2511 profile views
 1. @developers Oczkujesz merytorycznych odpowiedzi na takie jak w temacie filmiki z youtube? Rzetelna wiedza na ten temat jest dostępna w innych źródłach w internecie. Co jam mam Wam napisać, skoro brakuje Wam wiedzy i zrozumienia komentowanych treści. Tutaj potrzebne byłyby wykłady najpierw ogólne na temat promieniowania, a potem dopiero omówienie jego wpływu na otoczenie. Sam pisałem pracę magisterską na temat GMO - mam ją streszczać? Są lepsi w tym temacie, jak na przykład prof. Tomasz Twardowski. Proszę wskażcie mi jakiekolwiek prawidłowo przeprowadzone badania na temat szkodliwości masztów GSM lub GMO. Nie istnieją takie badania. Tak jak napisałem - fale o dużej mocy moga powodować bóle głowy, ale routery mają malutką moc- a nawet jeśli miałyby dużą nie powoduje to uszkodzenia komórek (raka). Co do GMO - to takie same organizmy jak inne (tak jak dziecko poczęte metodą in vitro jest takim samym człowiekiem jak poczęte w łonie matki), ale żeby to zrozumieć trzeba mieć wiedzę - odsyłam do podreczników a nie do filmików. Z panem @Byłybiałyrycerz nie mam przyjemności dyskutować, bo albo kłamie, albo nie wie o czym pisze. Powiem tak - ktoś cię oszukał i nawciskał kitów na temat świata.
 2. @developers Bez komentarza. Straszne głupoty piszesz. GMO jest nieszkodliwe - odsyłam do podręczników genetyki i biotechnologii - zrozumiesz. Dodam tylko, że to co robicie jest bardzo szkodliwe społecznie. Hamujecie rozum i cywilizację na czele z relgijnymi apologetami. Głupcy pozostaną głupcami i tego rodzaju "badania" i "wiedza" pożywką dla niewykształconych mas. Ja takich jak ty nie przekonam. Przyszłość oceni kto ma rację.
 3. @Byłybiałyrycerz Chciałbym poznac tego "fizyka". Wiesz....niestety są i naukowcy wierzący w różne teorie spiskowe. Ja i wielu moich najomych mamy od wielu lat właczone wi-fi i czujemy sie świetnie. Prosze nie używać w dyskusji dowodów anegdotycznych. Poparzenia od podczerwieni z tv? Wybacz, ale to kompletne bzdury na poziomie króla Sanjay. bez komentarza. Niezależna tv, to generalnie wypaczenie wiedzy naukowej. Przykro, że wierzysz w takie rzeczy, które są po prostu NIEMOŻLIWE.
 4. @Ksanti Napisane jest, że nie ma 100% pewności. Taka jest nauka i jedna z głównych zasad logiki. Nie można udowodnić nieistnienia czegokolwiek - w tym wypadku nieistnienia szkodliwości. Obecna wiedza (i zapewne przyszła) nie dostarcza jakichkolwiek podstaw do obaw. Wynika to z doskonale poznanej natury promieniowania elektromagnetycznego, w tym jego wpływie na DNA.
 5. O matko... Wy tak na poważnie z tym chemitrails?? To jest poziom płaskoziemców. Proponuję rozpoczęcie edukacji od podstaw.
 6. Kleofas, ciepło pochodzi od procesów chemicznych zachodzących w baterii urządzenia. To promieniowanie podczerwone - takie samo ciepło jak każde inne, jak chociażby cieplo naszego ciała. Może spowodować dyskomfort a nawet ból głowy u osób wrażliwych na zmiany temperatury w tej części ciała. Nie ma to jednak trwałego wpływu na tkanki. Zmiany temperatury w takim zakresie nie powodują uszkodzenia komórek.
 7. Proszę o jakieś głosy rozsądku> Czy są na forum pracownicy uczelni wyższych/elektronicy/inżynierowie, pasjonaci?
 8. Co za bzdury. Niech ten pan wytłumaczy w jaki sposób owo promieniowanie powoduje raka. Niech to zbada i udowodni. Sieje tylko strach. A może prominiowanie podczerwone też powoduje raka? A może światło widzialne? Film ma wyłączone komentarze, jakież to znamienne... Bzdury spowodowane brakiem zrozumienia zjawisk fizycznych i brakiem wiedzy. Co ma szkodliwość ołowi, azbestu itd. do szkodliwości promieniowania w zakresie fal przenikliwych przez ludzki organizm? Marek, jeśli czegoś nie wiesz i nie rozumiesz, nie siej pseudonauki. Promieniowanie elektromagnetyczne, które emitują urządzenia elektryczne ma zbyt małą energię aby w jakikolwiek sposób wchodzić w interakcje z materią. promieniowanie jonizujące ma dalece wyższe częstotliwości (wieksze niż światło widzialne). Tak moi drodzy, drogi Marku - światło widzialne to promieniowanie elektromagnetyczne o wyższej częstotliwości niż te straszne routery i telefony. Proszę o zapoznanie się z wiedzą na ten temat, ewentualnie przeczytanie artykułów chociażby na stronie crazynauka. Wszędzie będę walczył słowem i wiedzą z pseudonauką. Podobna idiotyczna nagonka trwa w najlepsze na GMO i szczepionki.
 9. Nawet jeśli tak jest, nawet jeśli te książki były pisane na zlecenie (what!?), to ja jestem i będę ateistą i nie mam i nie chce mieć nic wspólnego z komunizmem (komuniści nie byli ateistami, ponieważ wierzyli w swojego wodza, tu jest różnica, w miejsce religii wsadzili ideologię komunistyczną, to nie ma nic wspólnego z racjonalnym ateizmem). Mamy odmienne przekonania i moglibyśmy pisać swoje racje, ale po co. Tutaj bym zakończył.
 10. To żeś walnął.....jak Cię lubię. Ateizm nie ma nic wspólnego z tym co piszesz. Wiele razy już o tym pisałem, ja i Leon. Chyba nikt na tym forum tego nie zrozumie. Niech ktoś przeczyta Boga Urojonego Dawkinsa i "Bóg nie jest wielki" Sama Harrisa chociaż. To ja odpowiem: nazizm=prawactwo=katolicyzm (Hilter był katolikiem) Ma to sens?
 11. To prawda, ale to już jest konsekwencją fatalnego systemu edukacji i wychowywania społeczeństwa (szkoła, media) no i oczywiście niekontrolowanej imigracji oraz przyzwolenia na panoszenie się islamu.
 12. Nie wiem czy to po prostu żartobliwa wypowiedź, czy podany w ten sposób sprzeciw wobec moich przekonań.....pozostaje mi tylko się uśmiechnąć bez przytakiwania.
 13. Dla społeczeństwa. Wejdź na przykład na roksę i zobacz co daje nielegalna prostytucja. Idź do gimnazjum i popytaj o zielone, zobaczysz co daje prohibicja na marihuanę. Wszystko co jest ludzkie i zgodne z ludzkimi potrzebami (jeśli nie wyrządzają nikomu zła w samym swoim celu) powinno być legalne. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś bierze pieniądze za seks. Ani w zażywaniu marihuany tym bardziej. Zwłaszcza że leczy wiele schorzeń.
 14. Niech żyje ateizm! Poza tym legalizacja prostytucji i marihuany to dobry krok. Niestety z powodu islamizacji cofamy społeczeństwa mentalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.