Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

loh-pan

Użytkownik
  • Zawartość

    191
  • Donations

    0,00 zł 
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

127 Świetna

O loh-pan

  • Tytuł
    Szeregowiec

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

336 wyświetleń profilu
  1. Tak a ta przed 30-tką gustuje w czarnych i innych ciapatych, byle alfa ją bierze a Ty po nim. Po 30-tce mam większe prawdopodobieństwo, że nie ślizgam się po kimś, przynajmniej z tydzień przerwy. Te młodsze to co drugi dzień inny facet. Jest róznica?
  2. loh-pan

    Co kobiety dały światu ?

    Facet mieszkałby w jaskini, kobiety chciały wygody.
  3. loh-pan

    Zbankrutować dla motywacji??

    Jak budowlanka to teraz jest super czas na start z biznesem. Nie wiem czy wszędzie ale u mnie (ściana wschodnia) roboty jest tyle, że brakuje majstrów.
  4. Forum jako pierwszy strzał/miejsce informacji to zły pomysł. Spójrzcie jakie tematy dominują - sex, podryw, ruch.nie. Ktoś świeży wejdzie, poczyta po łebkach i pierwsza myśl banda idiotów i stulejkarzy. Niewielu zacznie od książek (desperat, na skraju), potrzebne jest krótkie streszczenie idei, w punktach.
  5. loh-pan

    Wyrzucanie lekko nadpsutych owoców i warzyw

    Kupuję sporo rzeczy po terminie (przecenionych), nabiał/słodycze etc. i żyję. Odnośnie owoców i warzyw to tak jak w przypadku banana (owoc mam na myśli, bez skojarzeń )? Im brzydszy tym lepszy. Jak ktoś miał styczność ze wsią/działką to wie jak wyglądają swojskie produkty. Marchewki pokrzywione, śliwki robaczywki etc. Chcesz jak z obrazka to chemia i tyle.
  6. loh-pan

    Estonia - wzór dla krajów Europy wschodniej i Polski.

    Dlaczego w Singapurze mógł ostać się prawie faszystowski zamordyzm? Takie czasy. Rywalizacja USA z ZSRR, obawa przed komunizmem (wystarczy spojrzeć na Indochiny), mieli szczeście i trafił sie właściwy człowiek (raczej został osadzony/wsparty). To samo Tajwan czy nawet Chile, Nikaragua, Panama. Odnośnie Szwajcarii to na serio, bądźmy poważni. Wystarczy spojrzeć na ten kapitał jaki corocznie napływa. Nikt tam nie inwestuje w zegarki czy czekoladę. To wszystko jest poboczne. Cypr chciał podobnie i moment kryzys, Szwajcaria (raczej jej banki, to tak naprawdę jest taka republika bankowa) może być tylko jedna.
  7. loh-pan

    Estonia - wzór dla krajów Europy wschodniej i Polski.

    @Krugerrand Szwajcaria - państwo istniejące tylko i wyłącznie dzięki niepisanej umowie wielkich. Pewnie, że po kilkuset latach ma już jakąś markę i pewnie przetrwa, m.in. na pożydowskim złocie i jako światowa skarbonka. Singapur - położenie a wcześniej kolonia-baza imperium morskiego. Bez komentarza. Tak jak większość. Kraje typu Estonia to żaden przykład. Nawet na Słowacji nowa fabryka z kilkoma tysiącami miejsc pracy to spory bonus. Tego typu państwa nie mają żadnych ambicji, po prostu trwają. Wydatki na armię, dyplomację, wywiad? Z kolei państwa średniej wielkości jak Polska czy Rumunia są w najgorszej sytuacji. W tym momencie historii są słabe, miotają się ale mają jakieś ambicje. Dodatkowo położenie plus potencjał i dochodzą te wydatki na armię czy dyplomację. Wszystko rozpatrujemy z naszego punktu widzenia, za naszych czasów/życia. Tyle, że wystarczy pamiętać o historii. Rozbicie dzielnicowe to prawie 200 lat, rozbiory 150, ktoś pamięta o tych państewkach jak Księstwo Mazowieckie etc.? Niemcy i ta drobnica, Włochy to samo. Jak wygladała Anglia lub Francja? 50 czy 100 lat to jest nic jeśli chodzi o żywioły typu Niemcy czy Polacy. Wystarczy jakiś punkt zwrotny, meteoryt i może nastąpić reset/odwrócenie ról. Dla przykładu sytuacja na zachodzie bardzo mocno przypomina schyłek Rzymu, wielce prawdopodobne te same przyczyny upadku (migracja i przejęcie przez obcych, upadek ducha). Polska czy Niemcy mogą upaść ale zawsze się odrodzą. Estonia, Białoruś, Słowacja, Belgia to tylko błyski, nie mają racji bytu. Może w jakiejś ochronce typu obecna Unia czy w przyszłości jakaś rzesza, na zasadzie takiego rozczłonkowania, na południu Ślązacy, na północy Kaszubi.
  8. loh-pan

    Czy bogaci rodzice to lepszy start dla dzieci?

    Dużo zależy od środowiska. U nas bogaci, tacy z markowymi butami, po prostu byli jechani i tyle. Na studiach miałem super kolegę z Pragi (warszawskiej) i u niego było podobnie. Po prostu kiedyś rządzili kumaci a teraz (z tego co słyszę) bananowa młodzież. To są słabi ludzie, psychicznie. Jeśli rodzice zapewnią dobry start to dadzą radę. Jeśli za 10-15 lat pieniążki się skończą to jest tragedia.
  9. loh-pan

    Czemu Polska nie stała się Imperium?

    @Strusprawa1 Ciekawe ale to było wiadomo od zawsze. Jeszcze za rewolucji Polak to był szlachcic, chłop to był bezpaństwowiec, po prostu raz miał pana Polaka a raz Rosjanina, taka świadomość. II RP to mit jak cholera. To było kolesiostwo, zaprzaństwo i państwo dla 20-25% mieszkańców. Odnośnie tematu (dzięki za odkopanie) to bez klasy średniej nie powstanie żadne imperium. Nawet w ZSRR byli partyjniacy. U nas pewien król, zwany wielkim, sprowadził pewną grupę i nadal im nieprawdopodobne przywileje. To oni robili za mieszczaństwo, kontrolowali handel, blokowali rozwój klasy średniej. Dodatkowo wżeniali się w szlachtę i psuli. Popatrzcie na historię wojen i pokoje/umowy. Za Piastów/wczesnych Jagiellonów była akcja i reakcja, porażka, x lat i odbijanie strat. Później jakieś haniebne układy, często wynikające nie z braku siły tylko ze zwykłego zaprzaństwa.
  10. Dla mnie taki Rosjanin/Ukrainiec. Widocznie ładniejszy jestem. Poważnie to zero fryzury, nie dba o siebie. Na sympatii z taką fotką to niewiele bym wyrwał. Może wzrost go ratuje, tak minimum 180cm. Drugie wyskoczyło i lepsze, może wyglądać na inteligentnego chłopaka. Do tego potencjalne hobby. Taka 6 a jak ma fajny zawód to pewnie i więcej.
  11. loh-pan

    Czy bogaci rodzice to lepszy start dla dzieci?

    Patrick Melrose, nowy serial hbo, tak widzę te dzieciaki z bogatych rodzin czy raczej to co z nich wyrasta.
  12. Dla mnie na bezrobotnego wygląda, do tego wygląd i max 5 daję. Średni to 6-7...
  13. Hmm... ale w jaki sposób można zmienić się z intro na extra? Przecież to niemożliwe. Poza tym intro to nie są żadne problemy psychiczne.
  14. Zalando i macie sporo fotek. Mniej więcej ja (fryz i sylwetka), taki średniaczek - https://www.zalando.pl/lacoste-koszula-marine-la222d045-k11.html , polecam.
  15. loh-pan

    Zęby

    Dużo zależy od genetyki, u niektórych zęby po prostu się psują, musieliby nie wychodzić od dentysty. Odnośnie braków/żółtych etc. to zależy jaki typ uśmiechu. Jak ktoś otwiera usta, tzw. szeroki uśmiech, to faktycznie jest to duży problem. Dla przykładu u mnie uśmiech to tylko mimika twarzy i nie jest to jakieś unikanie pokazywania zębów. Tak mam od zawsze, taki poważny wyraz twarzy. Braki to dwa, w dodatku gdzieś z tyłu, reszta wszystko swoje ząbki. Planuję aparat i poprostować ale to na zasadzie, że mam nadwyżki finansowe i chcę mieć idealne. Normalnie to nie zawracałbym sobie głowy. Odnośnie kobiet to z racji, że nie stać mnie na idealne , to same wcześniej zagajają, że mają jakieś kompleksy żółtych czy krzywych zębów. W realu wychodzi na to, że sporo przesadzają i to tylko takie uprzedzanie. Po prostu media robią z ludzi idiotów, każdy ma mieć ten Hollywood Smile.
×