Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bożek.egipski

Użytkownik
 • Ilość treści

  123
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

50 Świetna

O bożek.egipski

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

578 wyświetleń profilu
 1. bożek.egipski

  Jak radzić sobie z tym co mówią inni?

  @DOHC No stary mój plan jest taki, że w podróży po Polsce będę się uczył hiszpańskiego(angielski już znam bardzo dobrze), ekwipunek już kompletuję. Kasę mam i zarabiam(nie są to gigantyczne kwoty). Właśnie staram się to rozegrać jak najlepiej.
 2. bożek.egipski

  Jak radzić sobie z tym co mówią inni?

  Wiem, że nie jest to mocno hardcorowe, specjalnie zaczynam od Polski żeby ktoś nie dostał zawału na wieść o moich planach. Co będzie potem to zobaczę. @Augusto Inspiracja raczej pochodzi z wnętrza. Jest to coś co czuję od wielu wielu lat.
 3. bożek.egipski

  Powitanie

  Pozdrowionka i cześć.
 4. bożek.egipski

  Witajcie

  Witam.
 5. bożek.egipski

  Dzień dobry.

  Dobry wieczór.
 6. bożek.egipski

  Jak radzić sobie z tym co mówią inni?

  Kierunek nie był najgorszy, ale i tak był to dopiero początek studiów więc wiele nie straciłem. Stwierdziłem, że nie chcę tego tak naprawdę studiować i wolę iść za głosem intuicji.
 7. bożek.egipski

  Jak radzić sobie z tym co mówią inni?

  Dzięki za wsparcie, @Adolf Odpowiadając na twoje pytanie, faktycznie te plany mogą wydawać się hardcorowe. Sytuacja wygląda tak, że rzuciłem studia, aktualnie zbieram kasę, pracuję a za kilka miesięcy pakuję plecak i wyruszam w podróż. Będę podróżował po Polsce a docelowo poza granicami kraju. Z minimalną ilością pieniędzy, bez własnego transportu itp. Także oczywiście nie dziwi mnie, że rodzice trochę się boją. Ale jest to moja decyzja którą już podjąłem i realnie się do tego przygotowuję. Chcę po prostu rozstać się ze wszystkimi w pokojowej atmosferze.
 8. Mam dość realny problem i jestem ciekaw waszego zdania. Mianowicie za jakiś czas diametralnie zmieniam swoje życie, nie chcę pisać o konkretach. Ale powiedzmy, że jest to bardzo spontaniczna i ryzykowna zmiana. Natomiast jestem pewien, że całym sobą tego pragnę. Mój problem jest taki, że kilka osób z rodziny podchodzi do tego z rezerwą i muszę znosić ich argumenty i wysłuchiwać ich zdania i wątpliwości. Nie chce mi się wchodzić z nimi w dyskusje więc przeważnie po prostu słucham a później odchorowuję. Mam wrażenie, że przemawia przez nich głównie strach. Mam niewiele ponad 20 lat i chcę żyć maksymalnie po swojemu; oni pewnie woleli by bym żył po ich myśli. Może ktoś z was ma jakiś pomysł jak radzić sobie z takimi "atakami" na moje plany. Znosić to jeszcze przez kilka miesięcy, a może próbować wytłumaczyć co mną motywuje? Jak wy postępujecie w takich sytuacjach gdy wyłamujecie się z tłumu i słyszycie ciągłe narzekania i smęty?
 9. @Ważniak Można prosić o jakiś update? Zrobiłeś to o czym pisałeś, a może jeszcze planujesz?
 10. bożek.egipski

  Tatuaż (rękaw)

  Mam niewielką dziarę w dość widocznym miejscu(symbol, który jest dla mnie ważny). Moje zdanie na ten temat jest takie, że podobają mi się tatuaże artystyczne, kolorowe i dość obszerne ale wtedy kiedy widzę je u innych. Na swoim ciele nie chciałbym mieć czegoś na kształt obrazu, a jedynie właśnie jakiś symbol, lub coś z czym wiąże się jakaś historia. Podzielam też zdanie @SzejkNaftowy. Ludzie jako gatunek w ogóle mają silną potrzebę, żeby jakoś wyrażać się poprzez własne ciało. Blizny, tatuaże, barwy plemienne. Według mnie jest to naturalne i nie powinno być to aż tak piętnowane jak jest teraz. Chociaż i tak to się zmienia na lepsze. Najważniejsze to wyrażać się tak jak się chce nie zważając na innych.
 11. bożek.egipski

  Nie wiem co będzie jutro.

  @brama85 Człowieku załóż sobie bloga.
 12. bożek.egipski

  Cześć!

  Czołem.
 13. bożek.egipski

  Czesc

  Siema.
 14. bożek.egipski

  Nowy członek na forum

  Witaj nowoprzybyły.
 15. bożek.egipski

  Witam Panowie

  Siema.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.